PDA

View Full Version : Приятелка или предателка, или ???



Magi4eska_Kiss
04-22-2008, 16:52
Здравейте, пак съм аз. Значи аз се познавам от 6 години с най-добрата ми приятелка и където има една дума "й знам кътните зъби". Тя е малко задръстена понякога, друг път не! :shock: Обаче е и доста глупава на моменти... Та значи проблема ми е, че нещо от една година взе да ми се отваря, мамичката й, много добре знае, че аз съм много повече от нея! По-умна, по-красива, по-добра и т.н. И някой път ми прави такива надменни погледи, че ми идва да й разбия очилатата физиономия. Когато сядаме двете на един чин тя ми пречи да слушам урока! Разсмива ме, говори ми някакви неща и т.н. Отгоре на това е голямо лапе!!! Много пъти съм се карала с нея и тя буквално по цял ден ми "опява" - "Защо ми се сърдиш, моля те, кажи ми!" Басии, така и не разбра, че е досадна. Моля ви, посъветвай те ме как да я поставя на мястото й тая и как да и обясня, че приятелство между нас-вече няма! Казвала съм й го,но тя не разбира от дума!!! Моля-помощ!!
Благодаря на прочелите темата ми! :)

DieselBlood
04-22-2008, 17:07
ako naistina te drazni kaji are 4upka i tolkova nqma da si provalq6 jivota zarad neq q

mhmhmhmhm
04-22-2008, 17:14
По-умна, по-красива, по-добра и т.н.
не думаййй...
ако бях на мястото на твоойта приятелка отдавна да съм те заебала

LaDy_DaQnA
04-22-2008, 17:29
em v prav tekst kakto go 4uvstva6 : razkairai se...drazni6 me.... :D

lovey0u
04-22-2008, 17:38
ми ако не разбира от дума вземи пък я прецакай нещо че да те намрази и да те остави на мира

life.hates.me
04-22-2008, 17:38
По-умна, по-красива, по-добра и т.н.
не думаййй...
ако бях на мястото на твоойта приятелка отдавна да съм те заебала

+ 10000000000 :x

Bubbly
04-22-2008, 17:46
Знаеш ли, не знам защо реши, че някога сте били приятелки и не схванах какъв ти е проблема. :-o
"Тя е малко задръстена", "Обаче е и доста глупава на моменти", "мамичката й", "много добре знае, че аз съм много повече от нея!", "че ми идва да й разбия очилатата физиономия" ,"Отгоре на това е голямо лапе" ,"Басии, така и не разбра, че е досадна". Така ако се отнасяш с приятелките си, не ми се мисли какво ще правим останалите. :lol: Голямо самочувствие, голямо нещо. Просто не знам как си удостоила тази скапанячка с вниманието си. Лапешки истории...

xxxSnowflakexxx
04-22-2008, 17:47
Otdrupni se ot neq ne q tursi a ako tq go pravi ti ne i vdigai ako vse pak se vidite i namekvai razni raboti 4e ne ti e inetesna ve4e 4e ne iska6 da q vijda6 gledai q prezritelno ako po4ne ne6to da ti govori 4e iska da ste fr ti q gledai nadmenno i tq ako vse pak ne se otkaje ot tova va6e priqtelstvo sled vreme 6te go napravi kogato vidi 4e nqma smisal....

Magi4eska_Kiss
04-22-2008, 17:56
е па от тва което про4етох не мисля 4е ти е най-добра приятелка 6том толкова те дразни просто не виждам за6то пи6е6 4е ти е bf а и си завиждате та вие дори не сте и приятелки!
Но ние вече НЕ сме приятелки с тая, защото ми писна... :-x
Относно Bubbly , да, имам самочувствие, това лошо ли е? Плюс това и ти ако познаваше тази, досега просто незная какво щеше да й направиш! Аз добре, че съм си по-търпелива. Достатъчно съм я търпяла и накрая аз вече ще я "заеба", както каза Taste of rainbow. Аз ще я "заеба", а не тя мене, защото достатъчно я търпях!!! :-x

Magi4eska_Kiss
04-22-2008, 17:59
Otdrupni se ot neq ne q tursi a ako tq go pravi ti ne i vdigai ako vse pak se vidite i namekvai razni raboti 4e ne ti e inetesna ve4e 4e ne iska6 da q vijda6 gledai q prezritelno ako po4ne ne6to da ti govori 4e iska da ste fr ti q gledai nadmenno i tq ako vse pak ne se otkaje ot tova va6e priqtelstvo sled vreme 6te go napravi kogato vidi 4e nqma smisal....
Благодаря ти, мила! :)

ell_ownz
04-22-2008, 18:04
priqtelstvoto ozna4ava vzaimnost i ravenstvo! 6 godini ne sa malko nemojesh da gi zaebavash ei taka, ne se misli za neshto pove4e, bas darja 4e kolkoto i da e "grozna" i "tupa" e mn po stoinosten 4ovek ot teb...

Magi4eska_Kiss
04-22-2008, 18:28
priqtelstvoto ozna4ava vzaimnost i ravenstvo! 6 godini ne sa malko nemojesh da gi zaebavash ei taka, ne se misli za neshto pove4e, bas darja 4e kolkoto i da e "grozna" i "tupa" e mn po stoinosten 4ovek ot teb...
Само в мечтите ти...

psihqsala
04-22-2008, 18:49
Абе ти си някакъв много ограничен човечец,извинявай ме....
Едвам си я търпяла,била очилата,ти си била много по-умна и красива-айде бе,не думай?! 1во-защо се сравняваш с нея,някакви комплекси ли са товв? 2ро-ако е толкова тъпа,то какво си правила с нея досега?? 3то-какво толкова си 'търпяла'? Мога да ти кажа,че от надути кифли като теб няма полза и 'приятелката ти' ще се отърве,ако се реши тя да те разкара(но сигурно е добричка и не би го направила,за разлика от тебе). Така и не разбрах в какво се изразява предателството й? :shock: Разбрахме,че имаш лошо мнение за нея,но ако си до нея,това говори по-лошо за тебе,отколкото за нея,нали се сещаш...Апффф....ти идея си нямаш какво говориш и си няква много повърхностна и забила! Не й завиждам на приятелката ти,по-добре ще й е без тебе 100%....дано ТЯ те разкара,пожелавам ТИ го! (ти не заслужаваш приятели,това разбирам от начина ти на мислене).

love7
04-22-2008, 18:56
Абе ти изощо знае6 ли защо сте приятелки.Тя била такава и онакава.Ами защо тогава не си си намерила приятелка на твоето ниво като тя толкова те дразни. :-x

hrisi7uuu
04-23-2008, 18:16
moze bi problema e v teb<ne tr da se 4uvstva6 pove4e ot priqtelite si!!!!tva e mn glupavo! :(

TheNewReligion
04-23-2008, 18:47
I az imah sushtiq problem . Razreshih go , makar che mi se naloji da stigna do krainost . E , prekratih otnosheniqta si s onaq tupa .... I tq beshe nadmenna , ama tupa , tupa ... Pisahme si po skype 2 chasa , kazah i vsichko i , che prekratqvame vzaimootno6eniqta si . Na neq poneje ne i iznasqshe si prepisa sobsvenite gre6ki na men i az i dokazah , 4e az sum pravata i si za6titavah mnenieto i tq kaza , 4e bez neq 6te zatuna . Nai-mnogo me izdrazni , 4e se misli za nezamenima i , 4e bez neq jivota mi svur6va . Ama q postavih na mqstoto i . Dnes se zasqkohme nqkolko puti po koridorite i az ne q poglejdam , a tq me zqpa kato padnala ot nqkude . Kazvam ti , kolkoto se moje po-burzo prekratqvai vsi4ko , za6toto tova si e 4ista zaguba na vreme . S onaq pikla se poznavame ot 8 godini i samo si izgubih vremeto s neq , ama pone razbrah , 4e sveta ne e rozov . Uspeh i dano se oturve6 ot nenujnata kompaniq ! :)

chocoleptic
04-23-2008, 18:50
:D оо нее

TheNewReligion
04-23-2008, 18:56
moze bi problema e v teb<ne tr da se 4uvstva6 pove4e ot priqtelite si!!!!tva e mn glupavo! :(
Principno zvu4i super naduto i tupo , no znam kakvo e do teb da e plitkoumnbo sushtestvo ! Uverqvam te , 4e su6testvuvat takiva hora i , ako ne iska6 nqkoi da ti se ka4va na glavata trqbva da mu go kaje6 , 4e si pove4e ot nego ! A ako i drugite ti go kazvat - NP ! Bie6 6uta i tolkova !

UnaBletoLoVeU
04-23-2008, 19:00
Знаеш ли, не знам защо реши, че някога сте били приятелки и не схванах какъв ти е проблема. :-o
"Тя е малко задръстена", "Обаче е и доста глупава на моменти", "мамичката й", "много добре знае, че аз съм много повече от нея!", "че ми идва да й разбия очилатата физиономия" ,"Отгоре на това е голямо лапе" ,"Басии, така и не разбра, че е досадна". Така ако се отнасяш с приятелките си, не ми се мисли какво ще правим останалите. :lol: Голямо самочувствие, голямо нещо. Просто не знам как си удостоила тази скапанячка с вниманието си. Лапешки истории...
И аз така мисля

TheNewReligion
04-23-2008, 19:07
priqtelstvoto ozna4ava vzaimnost i ravenstvo! 6 godini ne sa malko nemojesh da gi zaebavash ei taka, ne se misli za neshto pove4e, bas darja 4e kolkoto i da e "grozna" i "tupa" e mn po stoinosten 4ovek ot teb...
Govorish taka , zashtoto povqrvai mi ne mojesh da razberesh kakvo e do teb da ima takuv chovek . Primerno taq za , koqto az pisah kazvashe "nebosklon" , vmesto sklon i i kazah edin put , ne e "nebosklon" , a e sklon i tq :"Da be ! Zashto togava se kazva nebosklon ?" , taka i ne razbrah kakvo iska6e da kaje s tova , no ne me i inetersuva . Nqma da me razbere6 kato ti go kazvam taka , ama e to tebe tova momi4e 6te ti skusa nervite ! Ima6e edin period v , koito si misle6e ,4e moje da ima ne6to ob6to s edni mom4eta , koito bqha po na 20 godini . Postoqnno gi sledeshe i si predstavq6e , 4e se ebat s neq vsi4kite navednuj ! Sujalqvam , ama ako ima6 podobno 4ove4e do teb i da ne tolkova umen , v sravnenie s tova plitkoumno su6testvo 6te se 4uvstva6 napravo super umen ! :-D

IdiOtKa
04-24-2008, 07:50
омгггг ти си толкова зле че думи няям ... ! хипер зле ..!

Yancheto
04-24-2008, 09:54
Абе ти си някакъв много ограничен човечец,извинявай ме....
Едвам си я търпяла,била очилата,ти си била много по-умна и красива-айде бе,не думай?! 1во-защо се сравняваш с нея,някакви комплекси ли са товв? 2ро-ако е толкова тъпа,то какво си правила с нея досега?? 3то-какво толкова си 'търпяла'? Мога да ти кажа,че от надути кифли като теб няма полза и 'приятелката ти' ще се отърве,ако се реши тя да те разкара(но сигурно е добричка и не би го направила,за разлика от тебе). Така и не разбрах в какво се изразява предателството й? :shock: Разбрахме,че имаш лошо мнение за нея,но ако си до нея,това говори по-лошо за тебе,отколкото за нея,нали се сещаш...Апффф....ти идея си нямаш какво говориш и си няква много повърхностна и забила! Не й завиждам на приятелката ти,по-добре ще й е без тебе 100%....дано ТЯ те разкара,пожелавам ТИ го! (ти не заслужаваш приятели,това разбирам от начина ти на мислене).

Напълно съм съгласна!Може ли така да говориш за момичето,което 6 години ти е било уж най-добра приятелка!сигурна съм,че ти изобщо не заслужаваш да се наричаш приятелка на това момиче,за нея ще е много по-добре да те зареже! :-x

Chrissie
05-05-2008, 15:09
"По-красива?По-умна?"Не мисля,че е редно да се надценяваш чак толкова.Да,може и да си красива.Да,може и да си умна.Но мислиш ли,че е редно да се държиш така с нея?Момичето очевидно те харесва и иска да ти е приятелка,но моля те,не се дръж толкова надменно.Постави се в нейното полужение и ми кажи как би се чувствала,ако някой се държи така с теб.Ти искаш да си му приятел,обаче той се държи толкова надменно и грубо с теб,че чак те наранява.Виж,всички хора имат равни прави.Но не мога да кажа и чувства,защото някой са по-чувствителни,а други-не.Мисля,че трябва да се държиш по-човешки с нея и да седнеш да си поговориш с момичето.Кажи й,че нямаш нищо против да ти е приятелка,но се нуждаеш от лично пространство,а тя се опитва да ти го отнеме като се държи така.Опитай се да не я нараняваш по никакъв начин,независимо дали ти е притно да е покрай теб или не.Бъди тактична и се съобразявай с чувствата й.Винаги се поставяй на нейно място,когато решиш да й кажеш нещо,с което целиш да я обидиш и виж дали на теб би ти било приятно.Очевидно,в стремежа си да ти е приятелка и да я одобриш,е започнала да прекалява,но колкото и да ти е неприятно,опитай се да се съобразяш с чувствата й.Когато правиш нещата по деликатния начин,рано или късно те се оправят. \:D/

fuck_me_pls
05-05-2008, 15:46
прецакай я с нещо..направи нещо от което знаеш,че ще я заболи..нз

find_m3
05-05-2008, 16:22
съжалявам ,ама без да познавам приятелката ти ще кажа ,че няма как да си по-умна от нея....

bubbl3s
05-05-2008, 16:59
По-умна, по-красива, по-добра и т.н.
не думаййй...
ако бях на мястото на твоойта приятелка отдавна да съм те заебала

+ 10000000000 :x

+99999999999999999999 :-x :-x :-x

swee7_love_
05-06-2008, 09:40
Наистина колкото и по-грозна да е, може би е супер добра. Не я губи, постарай се да поговориш с нея и да й кажеш какво точно те дразни в нея, защото до колкото разбрах те дразни само с това че се държи тъпо и че била грозна, очилата и т.н.
Тя щом още те търпи значи наистина те смята за приятелка. Постарай се да й кажеш всичко, но не като й зееш, ами излезте на кафе това-онова и й го кажи например "не ми харесва, че се държиш нарочно тъпо пред еди-кой си." И така нещата може би ще се оправят, защото не би трябвало да я изгубиш, след като ти е била приятелка 6 години, значи ти си се променила, или греша? Незнам, но всеки човек си е човек, колкото и да е грозен. Така че, подай й ръка да си поправи държанието или каквото там те дразни :):):)

ObScuReNikoQ
05-06-2008, 09:45
По-умна, по-красива, по-добра и т.н.
не думаййй...
ако бях на мястото на твоойта приятелка отдавна да съм те заебала
+1 о.О

Sunlight-In-Your-Eyes
05-06-2008, 09:59
Оф, айде престанете с обидите!!! Била с високо самочувствие, трябвало да си намери някоя на нейното ниво... Ами някой СЛУЧАЙНО да включва факта, че и двете за 6 години са се променили и може би дори преди това да са били приятелки, просто връзката им не е издържала на тия промени? Логично е да говори така за нея, щом толкова я дразни, кара я да се чувства зле, прави й мръсно и т.н.
Иначе към авторката: кажи й го в прав текст. Ако дори и тогава продължава да ти досажда, просто я игнорирай все едно не съществува. И ако случайно след всичко това не спре, то трябва да е много зле, за да продължава да се натиска там, където не трябва.