PDA

View Full Version : Трябва ми качествена преса за коса



gerincety_pz1
04-22-2008, 17:02
здр на всички знам че вече има подобни теми и се извинявам но все пак наистина ще съм ви благодарна ако ми кажете дали знаете коя преса е наистина мн качествена трябва ми да изправя перфектно и да има приставки за ситно къдрене.Цената не е проблем.Благодаря ви предварително. :-)

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

xxxSnowflakexxx
04-22-2008, 18:00
Emi ima gi pod put i nad put i vsqka edna presa izpravq perfektno stiga da znae6 kak da q upotrebqva6 ne sa mn skupi do 50 leva 6te ti stignat zavisi kakva e de ako iska6 moje i profesionalna da e (za friziiori sa tezi profesionalnite) no za prepo4itane si kupi obiknovenna i tam na samoto mqsto 6te vidi6 kakvo pristavki ima i dali te ustroivat a moje6 da q nameri6 v magazini kato prodavat el. uredi ili na nqkoi pazar no tam ne se znae kolko sa 4itavi :D :D :D :D :D :D :D ,no az moita si q kupih predi nqkolko godini,no e idealna raboti si o6te i v magazina v koito si q kupih ima6e nai razli4ni el uredi naprimer iutiq,se6oar i t.n. nadqvam se da si nameri6 to4no kakvato ti trqbva!!! Uspeh :-) :-) :-)

ell_ownz
04-22-2008, 18:08
nqma presa sas pristavki koqto da ispravq perfektno, zashtoto ako e spristavki tfa zna4i 4e e metalna, a samo kerami4nite ispravqt gladko iza mn malko vreme, no nqat pristafki

deville`f
04-22-2008, 18:17
ако си от софия отиди в двата щъркела,има такъв магазин на пиротска....посока от халите по пиротска нагоре,и вляво се пада....на втория етаж е пълно само с качествена козметика за коса и всякакви работи за нея...там ще ти дадат добър съвет...а аз единственото което знам(защото не си изправям косата) е ,че трябва да е с керамични плочки :)

gerincety_pz1
04-23-2008, 03:55
Mersi na vsi4ki bqhte mi mn polezni :-) :-) :-)