PDA

View Full Version : Любовта променя



Fallen`Angel
04-22-2008, 17:17
Колкото и да не ми се иска да го казвам - любовта променя. Тя кара хората да променят самите себе си. Като се започне от характер и се стигне чак до интереси и визия. Когато си харесаме някого, полагаме усилия за да бъдем заедно и когато това стане ние сме доволни и щастливи, но идва момент, когато всичко свършва, нали? Няма песен без край, но все остават чувства и неразбраност от едната страна. Трудно е да обичаш, но още по трудно е да го докажеш. Когато се опитваш да го докажеш на някого, в стремежа си да му покажеш, че значи всичко за тебе - губиш себе си. А изгубиш ли се веднъж имаш два избора - да забравиш този човек, който в стремежа си си се променил или да намериш онзи човек, който си бил преди да срещнеш любовта. Да не казвам, че е почти невъзможно, защото трудно можем да бъдем същите хора. Трябва да имаме голяма воля, за да стане това. Трябва да станем БЕЗСЪРДЕЧНИ и БЕЗЧУВСТВЕНИ. Красиво е да обичаш, но колкото и красиво да е - толкова и болезнено. Хората са казали - единствения начин да се измъкнеш от изкушението е да му се отдадеш. Отдайте се, разберете какво е да обичате и давайте всичко от себе си да не губите хората, които обичате. Цената, която ще заплатите е ПРЕКАЛЕНО висока. Не ги ревнувайте, не се карайте и имайте търпеливост. Аз ги нямах и я изгубих.. не правете тази грешка :?


Исках просто да напиша това, което мисля.. ако някой няма какво да каже нека просто не пише нищо..

BlindedAngel
04-22-2008, 17:24
Много правилно казано...

xercu
04-22-2008, 17:24
Ако го беше написала 3-4 месеца по-рано щеше да е супер #-o ...
Грешката - допусната !

life.hates.me
04-22-2008, 17:48
Аз вече не съм предишната .. Още по - наивна съм .. :(

Fallen`Angel
04-22-2008, 17:53
Ако го беше написала 3-4 месеца по-рано щеше да е супер #-o ...
Грешката - допусната !

Момче съм

Правим неща, които не сме мислили, че ще направим, само и само за да докажем на човека отсреща, че наистина значи нещо за нас. Променяме се, мислим различно..молим се за малко спокойствие и за момент щастие, в който няма да се сетим за нея/него. Надяваме се всичко да избледнее по-скоро, а то като, че ли няма край..

babity
04-22-2008, 19:39
Не прочетох всичко, защото ме домързя, но относно първитя няколко реда и заглавието: Никой не се променя! Можеш да си боядисаш косата, да спреш да носиш гомнарски дрехи и да се прайш на гъзе, ама всъщност винаги ще си си същото гомно каквото си бил. Нищо неможе да те промени! Не любовта, не болката... нищо! Можеш да се приспособиш, но не и да се промениш вътре в себе си винаги ще си бъдеш ти!

Ichimaru
04-22-2008, 19:48
Трябва да станем БЕЗСЪРДЕЧНИ и БЕЗЧУВСТВЕНИ. Красиво е да обичаш, но колкото и красиво да е - толкова и болезнено.

Хъм .. За пръв път се съгласявам с подобно мнение на подобна тема ;) Много правилно казано ;)

skatemore
04-22-2008, 20:08
както казахте , грешката допусната... :?

JiMiTo
04-22-2008, 20:34
a az mai sym na krystopytq za koito govorite v momenta, a moje bi ne sym... vazmojno e da sym izpusnal reisa....

moon_flower
04-22-2008, 20:41
Много точно казано,още повече,че е от момче.. :)

ra4ence
04-22-2008, 20:59
Още сте прекалено млади, толкова много ще разбирате за Обичта между двама човека, че дори не можете да си представите. Никога не съжалявайте за края на поредната ви връзка, защото след нея ще дойде много по-красива. Направете си изводите и вдигнете критерия. И най-важното- знайте какво искате! Само този,който знае какво търси и какво иска, ще го има. Приятелски съвет :smt006