PDA

View Full Version : Рок тениски в Пловдив



BlueSky
04-22-2008, 17:32
Може ли да ми помогнете...
Значи знам за музикалните магазини "Рок Шоп" на ул. Петко Каравелов 9 и "Мюзик център" на ул. Отец Паисий 5, но си нямам никаква идея как да стигна до тях, всмисъл улиците на центъра са едни тесни и еднакви и няма да се оправя, може ли да ми дадете някакви напътствия?

Другият ми въпрос е какви тениски продават там? Има ли на старите групи (KISS, AC/DC и т.н.) и колко би трябвало да струват :)

Благодаря предварително на отзовалите се на молбата ми :D

s1NNer
04-22-2008, 19:55
AC/DC и Kiss можеш да си вземеш и от "На Тъмно" ;]] и са някъде около 10 лв.

П.С.: Оох ти май си фенче на Гъъъънс :grin:

bulgarche
04-22-2008, 20:03
Кой не е фeн на Гънс бе? Класика!

8-10-15 лева са. Има и по 20 някви де.

На пешегодния имаше някакъв магазин. От страната откъм х. Марица

Някъде в уличките между природонаучния и пешеходната имаше един магази, но не мога да ти обясня къде е точно. Има магазин за дрехи втора употреба до него. Магазина е от западната страна на улизата, която пък е перпедикулярна на бул. Шести септември

psychopath
04-22-2008, 20:46
дори аз съм виждал тениски на тези групи в Пловдив (а съм от София)...
въпроса е, че не знам в кой магазин :D

BlueSky
04-22-2008, 20:48
Ами в краен случай ще си поръчам от нета, "На тъмно" имат добър онлайн каталог :)

IdiOtKa
04-23-2008, 05:15
не по дуре иди в на тъмно пловдив ... а къде е на тъмно ..под безистена ..с/у артшопа .... ако пак не се сещаш къде е ..начи ..
от калигула там ония седналия човек тръгваш от същата страна надоло .... към джумаята .... и начи вървиш вървиш ..по едно време една бака или нещо такова ....ае видиш ли нещо различно от магазин за обувки или дрешки се спираш пред него и гледаш някаде отгоре или около него дап ише на тъмно и си там :) аи не е толкос забутано сеп ак е на центара ... успех ...

BlueSky
04-23-2008, 08:35
не по дуре иди в на тъмно пловдив ... а къде е на тъмно ..под безистена ..с/у артшопа .... ако пак не се сещаш къде е ..начи ..
от калигула там ония седналия човек тръгваш от същата страна надоло .... към джумаята .... и начи вървиш вървиш ..по едно време една бака или нещо такова ....ае видиш ли нещо различно от магазин за обувки или дрешки се спираш пред него и гледаш някаде отгоре или около него дап ише на тъмно и си там :) аи не е толкос забутано сеп ак е на центара ... успех ...
Еее мерси много, намерих го и си взех тениските :grin:
Само че не беше срещу артшопа :D Ама се оправих де (rock)(rock)

bulgarche
04-23-2008, 10:43
Покажи какво си взе

RAWRRR
04-23-2008, 13:40
Хохохо,такам ти си си взела тениска,но аз имам метак да обясня къде е рок шопът и къде е музикалния магазин,защото са важни обекти и не можеш да ги сравняваш с някакви нови магазин4ета тип "на тъмно".

Музикалния магазин се намира по онази улица,която е до парка на Джумаята и успоредна на главната.
Но там продават само СДта и билети за концерти.

Рок шопът се намира в една пресе4ка на старата главна,до онзи соц магазин "универсал" ,покрай който винаги мирише на пикня,сега продават вестници и книги.В рок шопа има доста тениски на разни групи,зна4ки,вериги,колани и тн.Но продава4ът е доста отвратителен.