PDA

View Full Version : Косми под мишниците....



~Munika
04-22-2008, 19:25
Значи проблема ми е следния,като си махам космите под мишниците(бръсна ги) до определено място каточели постоянно се разрастват и имам чуството,че ще стигнат до пъпа вече.....Отчайвам се.....

Имате ли/Ималили сте такъв проблем?Ако да как сте го решили? :smt022 :cry:

TopTa
04-22-2008, 19:37
as li4no nqmam tozi problem, no poznavam nqkolko priatelki na koito im se polu4ava su6toto. ednata si napravi fotoepilacia, dr si pravi kola maska!

LipSoFAnAnGel
04-22-2008, 19:40
махай ги с епилатор..много по добре е и няма да е нужно всеки ден да се бръснеш :)

BaBy_bS
04-22-2008, 19:41
може да пробваш и с епилатор,но боли адски много,защото кожата е ного нежна,а може и да козметик за най-лесничко и мързеливо :)

st1ka
04-22-2008, 19:43
Отиди на кола маска - само за подмишниците няма да ти излезе скъпо, за да могат малко по малко да оредеят и да не растат толкова !

kocko
04-22-2008, 19:44
ами нямам такъф проблем аз несъм мн космат и нямам проблеми ами земи си епилатор няма да има6 проблеми

krisi_bep
04-22-2008, 19:51
Ами,спираш да ги бръснеш!Съвсем нормално след като ги избръснеш да никнат по 1-2 от едно място=>стават все повече,а и загрубяват.По-добре използвай кола маска.Продава се на ленти,тя ще е най-подходяща,и не е скъпа-1.40-1.80 лентата.На strep за мен са най-добри.

sladkъ_mackъ
04-22-2008, 20:00
]махай ги с епилатор..много по добре е и няма да е нужно всеки ден да се бръснеш :) da be i az taka misleh ma se ot4aivam ot tiq epilatori :( az li4no ne se brusna a samo s epilator i pak go pravq seki den! naii-mnogo 1/2 dena da ne se epiliram i ve4e po4va da si li4i .. a po tupite reklami kazvat 4e durjalo po 4 sedmici .. :?

~{oщE}~{те}_{obиЧам}~
04-22-2008, 20:02
аз до сега винаги сам ги браснала (за което мноооогоооооооо съжалявам вече :( ) и като пробвам с епиларор е страхна болка простоооооо :shock: адски много боли немога да ви опиша :o

krisi_bep
04-22-2008, 20:03
]махай ги с епилатор..много по добре е и няма да е нужно всеки ден да се бръснеш :) da be i az taka misleh ma se ot4aivam ot tiq epilatori :( az li4no ne se brusna a samo s epilator i pak go pravq seki den! naii-mnogo 1/2 dena da ne se epiliram i ve4e po4va da si li4i .. a po tupite reklami kazvat 4e durjalo po 4 sedmici .. :?Вярно е,че държи дълго време,защото ги махаш с корена,а не ги отрязваш.Явно не се епилираш правилно :? Да не би само да ги късаш,без да ги изкарваш с корените,с което се постига и самия ефект?Няма корен,расте по-бавно,но болка има.За мишници за мен е най-приемливо кола маска.Болката е кратка,не толкова силна.(Казва го момиче,което не държи на такава болка,ама никак,но това си е приемливо ;) )

snow__queen
04-22-2008, 20:03
Аз си ги махам с епилатор болеше точно първите два пъти :) вече не боли

Gothique♫
04-22-2008, 20:08
епилатор и кола маска му е майката с епилатора малко повече боли но все пак държи доста повече и космите оредяват

xXxScreamxXx
04-22-2008, 20:22
аз до сега винаги сам ги браснала (за което мноооогоооооооо съжалявам вече :( ) и като пробвам с епиларор е страхна болка простоооооо :shock: адски много боли немога да ви опиша :o


явно аз съм мазохистка - нищо не усещам :D :D :grin: :grin:

iams
04-23-2008, 05:58
Наистина с епилатора адски боли първите 2-3 пъти, но после е супер, защото космите растат много по-бавно, уредявая и като че ли изсветляват мъничко. Аз не съм фен на кола маската, мн по-гадно ми е с нея :-D

LetiCherry
04-23-2008, 06:40
Аз си ги махам с епилатор от 2 години вече и е супер резултата. Пък и не ме боли, само първия път ме беше страх от болката, но нямаше особено силна такава. Така че махни го това бръснене!

Fx1
04-23-2008, 08:53
...

Доколкото разбирам, това става защото като се бръснеш, без да искаш бръснеш и леко отстрани, където косъмчетата са тънки и незабележими., Като ги обръснеш и тях няколко пъти, обаче, и те стават по-черни и твърди и от това се получава "разрастването".
Просто бъди по-внимателна.

BlueCat
04-23-2008, 08:59
Отиди няколко пъти на кола маска, а след това с епилатора няма да боли толкова много. Бръсненето не е добър вариант. Само ще се убедиш в това, ако почнеш с кола или епилатор :) .

Boot
04-23-2008, 13:31
Смело с епилатора. Бързо, след 1вия път не боли, ефикасно. ;)

sexa_na_kompleksa
04-23-2008, 14:28
Съгласна съм с по-горните мнения - зарежи бръсненето. По-добре с кола маска или епилатор. Аз използвам епилатор. Силна болка имаше първите 1-2 пъти, сега вече почти не го усещам. Но това колко ще те боли теб, си зависи от твоята кожа. С кола маска или епилатор ще се обезкосмяваш по-рядко и космите ти ще намалеят и изтънеят. :)

sweet_baby_cool
04-23-2008, 15:14
epilator ili kola maska ----- ne na brasneneto

TheNewReligion
04-23-2008, 17:27
Ami da ti kaja , chestno ne e nikak hubavo da gi brusnesh . Mahai gi s epilator , ama me interesuva dali si momche ili momi4e .

nicolepcd
04-23-2008, 17:55
Еми който бръсне е така... :-o Фотоепилацията е решение... другото е страшна болка :shock:

love_veselka
04-23-2008, 18:19
Отиди на кола маска - само за подмишниците няма да ти излезе скъпо, за да могат малко по малко да оредеят и да не растат толкова !



Един съвет не го прави в домашни условия,защото там кожата е адски нежна

~Munika
04-23-2008, 18:56
Ami da ti kaja , chestno ne e nikak hubavo da gi brusnesh . Mahai gi s epilator , ama me interesuva dali si momche ili momi4e .

Момиче!
Имам една позната си ги махна на козметик с кола маска и и се получиха някакви топчета(някви линфни възли,ако не се лъжа :-o ) от доло под мишниците,сега е на някакви антибиотици.... И ме хвана шубето :(

~Munika
04-23-2008, 19:07
Ami da ti kaja , chestno ne e nikak hubavo da gi brusnesh . Mahai gi s epilator , ama me interesuva dali si momche ili momi4e .

Момиче!
Имам една позната си ги махна на козметик с кола маска и и се получиха някакви топчета(някви линфни възли,ако не се лъжа :-o ) от доло под мишниците,сега е на някакви антибиотици.... И ме хвана шубето :(

Fantomche
04-23-2008, 19:37
az s samobrusna4ka gi maham ama nz s epilator boli

SGA
04-25-2008, 10:14
Фотоепилация е добро решение. :) Точно в събота бях за първа процедура,честно казано мен доста ме болеше,но е търпимо.Вече започнаха да падат при съвсем леко подръпване с пинсета,засега съм доволна и твърдо съм решила да изтърпя и втората процедура и колкото се наложи още по-нататък.
Добър вариант е наистина,аз ходих в един център в Младост като там ме прави дерматолог.Цената мисля че беше някъде 55-65 лева дефакто за две процедури (въпреки че второто се води ретуш).При всеки е индивидуален броя на процедирути,които ще са нужни,може да стане и от 2-3.

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
04-25-2008, 11:38
Фотоепилация е добро решение. :) Точно в събота бях за първа процедура,честно казано мен доста ме болеше,но е търпимо.Вече започнаха да падат при съвсем леко подръпване с пинсета,засега съм доволна и твърдо съм решила да изтърпя и втората процедура и колкото се наложи още по-нататък.
Добър вариант е наистина,аз ходих в един център в Младост като там ме прави дерматолог.Цената мисля че беше някъде 55-65 лева дефакто за две процедури (въпреки че второто се води ретуш).При всеки е индивидуален броя на процедирути,които ще са нужни,може да стане и от 2-3.
Probvai tova. :) Ne mi se vigda skupo, a oi mn efikasno. :) Dage i az se zamislih..

psychopath
04-25-2008, 23:33
до пъпа?!!? :shock:

moni_fashion_shopping
04-26-2008, 14:53
as li4no nqmam tozi problem, no poznavam nqkolko priatelki na koito im se polu4ava su6toto. ednata si napravi fotoepilacia, dr si pravi kola maska!

VilleBaby
04-26-2008, 15:06
добре де,не разбирам...когато използвам епилатор на краката е страшна болка,на ръцете съвсем малко боли а подмишниците,бате нищо не усещам! там е по-нежна кожата би трябвало да ме боли ама не...а на краката умирам...незнам

kateto_sladkata
04-26-2008, 15:09
епилатор :)

Pepincetyy
04-26-2008, 17:47
Аз нямам такъв проблем...пробвай с епилатор

~Munika
04-26-2008, 18:08
до пъпа?!!? :shock:

Образно казано! :-o

schhhhhhh
04-26-2008, 20:07
Остави бръсненето.Най-добре ( според мен ) е да се епилираш.Ще те боли първите 1-2 пъти,но после се свиква. :)

_FaShIoN_
04-27-2008, 08:59
Ти още в началото си направила голямата грешка,като си ги обръснала :? и сега единствения начин да ги намалиш е фотоепилация или пък първо да си направиш кола маска и след това с епилатора,ако не можеш да си позволиш редовно ходене на кола маска....

~Munika
04-27-2008, 17:43
Мерси на всички за отговорите,придобих представа.Мисля да отида при козметичката ми(правя си кола маска на почти цялото тяло),но с емилатор несмея сама немога да си причинявам болка......

TheNewReligion
04-27-2008, 17:48
az s samobrusna4ka gi maham ama nz s epilator boli
Боли , но поне изскубва косъмчетата с корена и после ти стават черни и дебели ! :)

6DBK
04-27-2008, 17:52
Под мишниците с кола маска боли доста нали :? щото там е най-нежното място може би :-D ??

Bolt_f
04-27-2008, 18:25
]махай ги с епилатор..много по добре е и няма да е нужно всеки ден да се бръснеш :) da be i az taka misleh ma se ot4aivam ot tiq epilatori :( az li4no ne se brusna a samo s epilator i pak go pravq seki den! naii-mnogo 1/2 dena da ne se epiliram i ve4e po4va da si li4i .. a po tupite reklami kazvat 4e durjalo po 4 sedmici .. :?Вярно е,че държи дълго време,защото ги махаш с корена,а не ги отрязваш.Явно не се епилираш правилно :? Да не би само да ги късаш,без да ги изкарваш с корените,с което се постига и самия ефект?Няма корен,расте по-бавно,но болка има.За мишници за мен е най-приемливо кола маска.Болката е кратка,не толкова силна.(Казва го момиче,което не държи на такава болка,ама никак,но това си е приемливо ;) ) Kak stava taq rabota samo da se izkubvat ili da se mahnat s korenite? Kakva e razlikata pri epiliraneto? Kak moje da se obyrka?? :?

~Munika
05-02-2008, 17:27
Мерси на всички,малко или мн си реших проблема,първо пробвах с епилатора,но много боли пък и главата е по голяма и може да махнеш някое др косъмче,което нетрябва.За това си ги махнах с пинсетка отне бая време(час и полувина),но сега растът много бавно и кожата е мн нежна. :-) :grin:

~Munika
05-02-2008, 17:44
С ПИНЦЕТА :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
това сигурно цял ден те е еб*ло 8-)
Ем да малко бавно стана,но пък с заслужава....но втория път за 30 мин бях готова и не болеше грам:)

ElisaDay
05-02-2008, 18:14
Епилатор.

plamka
05-03-2008, 11:41
az si gi maham s epilator ama boli... i ponqkoga si zashtipvam kojata i mi se razkarvavqva i boli mnooooogo... :(

marina star
05-03-2008, 11:49
az ot parviq pat si gi maham s epilator i sa mi super malko vqrno 4e v na4aloto bolkata e golqma no e po-efektivno

foreverr
05-03-2008, 13:57
Аз на мишниците от 1 година ги бръсна и сега се престраших да пробвам с епилатора-ами пробвах, но от болка не успях да ги махна всички а малко повече от половината на мишниците.То и трудно се махаха щото бяха мн леко наболи-ама сега спрях и още ме болят и ги намазах с кремче-другия път ще ги изчакам да излезнат малко повече и ще се постарая да ги махна всички-обаче епилатора като ми е бикновен и мн трудно ги махам :-x

Slave4You
05-03-2008, 14:08
Аз ги махах с епилатор, но остави болката, ами и реших че може да е вредно (поне за мен). Така се зачервявам, понякога пуска няква кръв и после така ме боли, че викам да не се случи нещо гадно.

foreverr
05-03-2008, 15:00
Аз ги махах с епилатор, но остави болката, ами и реших че може да е вредно (поне за мен). Така се зачервявам, понякога пуска няква кръв и после така ме боли, че викам да не се случи нещо гадно.Aми и аз се чуда вредно ли е-и мен още ме боли при лек допир като ми се допре блузата :( И на мен ми е червено-според теб тва вредно ли е и да продължавам ли да ги махам с епилатор или да си продължа с самобръсначка- ти като си ги махаш с епилатора и колко време ти е гладко?

peteto89
05-03-2008, 15:27
ako ima6 rusi kosam4eta i gi zaka4a6 bez da iska6 s brasna4kata normalno rusite kosam4eta da potamneqt i da ti se struva 4e se razrastvat otidi na kola maska makar4e za pod mi6nicite ne prepora4vam za6toto ima mn limfni vazli i moje da e opasno ama tva si e moe mnenie :)

~Munika
05-03-2008, 15:51
Аз на мишниците от 1 година ги бръсна и сега се престраших да пробвам с епилатора-ами пробвах, но от болка не успях да ги махна всички а малко повече от половината на мишниците.То и трудно се махаха щото бяха мн леко наболи-ама сега спрях и още ме болят и ги намазах с кремче-другия път ще ги изчакам да излезнат малко повече и ще се постарая да ги махна всички-обаче епилатора като ми е бикновен и мн трудно ги махам :-x

Давай като мен със пинсетката,ако неможеш сама кажи на приятелка или майка ти(с лед за да не те боли).После ще боли по-малко с епилатора,предполагам..... :-o

foreverr
05-03-2008, 19:00
Аз на мишниците от 1 година ги бръсна и сега се престраших да пробвам с епилатора-ами пробвах, но от болка не успях да ги махна всички а малко повече от половината на мишниците.То и трудно се махаха щото бяха мн леко наболи-ама сега спрях и още ме болят и ги намазах с кремче-другия път ще ги изчакам да излезнат малко повече и ще се постарая да ги махна всички-обаче епилатора като ми е бикновен и мн трудно ги махам :-x

Давай като мен със пинсетката,ако неможеш сама кажи на приятелка или майка ти(с лед за да не те боли).После ще боли по-малко с епилатора,предполагам..... :-o :o Не с пинсетата ще е същата работа-просто там кожата ми е мноооого чувствителна и от всякакво скубене ще ме боли после-логично е-даже сега още ме боли :x :( Ще си карам с бръснача, а дори и да се навия да пробвам с пинсета никой няма да иска да ми маха космите на мишниците и то да се занимава с мен цял час!!

~Munika
05-03-2008, 20:24
Аз на мишниците от 1 година ги бръсна и сега се престраших да пробвам с епилатора-ами пробвах, но от болка не успях да ги махна всички а малко повече от половината на мишниците.То и трудно се махаха щото бяха мн леко наболи-ама сега спрях и още ме болят и ги намазах с кремче-другия път ще ги изчакам да излезнат малко повече и ще се постарая да ги махна всички-обаче епилатора като ми е бикновен и мн трудно ги махам :-x

Давай като мен със пинсетката,ако неможеш сама кажи на приятелка или майка ти(с лед за да не те боли).После ще боли по-малко с епилатора,предполагам..... :-o :o Не с пинсетата ще е същата работа-просто там кожата ми е мноооого чувствителна и от всякакво скубене ще ме боли после-логично е-даже сега още ме боли :x :( Ще си карам с бръснача, а дори и да се навия да пробвам с пинсета никой няма да иска да ми маха космите на мишниците и то да се занимава с мен цял час!!

Ми незнам,но и аз съм с мн чувтвителна кожа(дори от бръснене ми ставаше мн зле) и сега от както си ги махнах с пинсета съм гладка и кожата ми е мека,а ми отне към 1час и 30 мин (самичка),а за да не ме боли слагах бучка лед и така нищо не усештах е вярно че после малко болеше,но се намазах с крем ...

Ms.Lonely
05-03-2008, 22:08
Ще те посъветвам да не ги бръснеш , а да ги махаш с епилатор. Боли , но с времето се свиква . Истръгва косъмчетата с корена и ефекта е по-дълготрен . Освен това кожата става гладка , ако ги махнеш добре и след това използваш хидратиращ крем . :) :) :) Епилаторът е на същият принцип като обикновената пинсета , само че става по-бързо защото в епилатора са повече .

o0ps
05-03-2008, 22:26
Е добре де ама като си ги махаш с кола маска или епилатор нали трябва да изчакаш да пораснат за да могат да се хванат? Пък аз така с наболи не мога да ходя ддз... :?

foreverr
05-04-2008, 10:59
Аз на мишниците от 1 година ги бръсна и сега се престраших да пробвам с епилатора-ами пробвах, но от болка не успях да ги махна всички а малко повече от половината на мишниците.То и трудно се махаха щото бяха мн леко наболи-ама сега спрях и още ме болят и ги намазах с кремче-другия път ще ги изчакам да излезнат малко повече и ще се постарая да ги махна всички-обаче епилатора като ми е бикновен и мн трудно ги махам :-x

Давай като мен със пинсетката,ако неможеш сама кажи на приятелка или майка ти(с лед за да не те боли).После ще боли по-малко с епилатора,предполагам..... :-o :o Не с пинсетата ще е същата работа-просто там кожата ми е мноооого чувствителна и от всякакво скубене ще ме боли после-логично е-даже сега още ме боли :x :( Ще си карам с бръснача, а дори и да се навия да пробвам с пинсета никой няма да иска да ми маха космите на мишниците и то да се занимава с мен цял час!!

Ми незнам,но и аз съм с мн чувтвителна кожа(дори от бръснене ми ставаше мн зле) и сега от както си ги махнах с пинсета съм гладка и кожата ми е мека,а ми отне към 1час и 30 мин (самичка),а за да не ме боли слагах бучка лед и така нищо не усештах е вярно че после малко болеше,но се намазах с крем ...Aми аз вчера 3 пъти ги мазах с крем и вчера и през ноща даже ги осещах кака ме болят!Неска вече не ме болят, но не искам пак другия път да трая целодневна болка-според мен не е хубаво да си причинявам толкова болка!Верно е гладко, но и ме е стархедон нещо-бях чела в тая тема, че скубането на космите под мишниците можело да доведе там до нещо си дет трябва да се лекува!Не ще си продължавам с бръснача!!!!!!

japixloops
05-04-2008, 12:40
Всички са с Епилатори , също и аз моя е от 50 лева .. но ми върши много хубава работа

иска постоянство Седмично по 2 пъти си ги скуба ( не трябва да има и косъмче ;) )

CfEtii
05-04-2008, 20:18
Аз ги бръсна,ноо се замислям да почнас епилатор.Но съм мн кекава на болка ии искам упойка :lol: Ама стават гадни космите при бръсненето :?

alehole
07-13-2008, 14:57
Не се излагайте,ейй :P Ние жените сме безстрашни може ли един епилатор да ни спре ?Аз редовно с епилатор по краката,ръцете и подмишниците само още не съм по бикини зоната и надолу ама има време :) Иначе за под мишниците може и да е малко вредно заради жлезите и възлите ама знам ли :-o На мен попринцип първите няколко пъти ми кървя доста и беше много червено и с тези малките пъпчици..ама сега вече не е така :)

iPurple
07-13-2008, 14:59
Аз в началото си ги бръснех ама като видях колко често растат ми стана лошо :D и почнах с кола маска и епилатор много по добре по 3 седмици ми държи..

adizitk1
07-13-2008, 15:51
коло маска

fenkatakrisi952
07-13-2008, 16:29
Нормално е,но се бръсни по-често :)

schhhhhhh
07-13-2008, 16:57
Епилатор или кола маска - това е решението.

soul1199
07-13-2008, 17:14
Отиди на кола маска - само за подмишниците няма да ти излезе скъпо, за да могат малко по малко да оредеят и да не растат толкова !mislq,4e be6e nad 10 lv

sodomicdream
07-13-2008, 17:34
ми.. аз в началото ползвах депилиращ крем, после за по-мързеливо се бръснех. Ама... косъмчетата ставаха все по-дебели и гъсти. И се ядосах и с пинсета ги оскубах. Болеше много в началото, да не говорим, че е яко мотане, но резултата е страхотен! 2 седмици след това не ги пипам. Ако ти се занимава с това, опитай го. За по-бързеливо - козметик. Аз обаче не искам да си даваш излишно парите на този етап от живота си ;)

dji
07-13-2008, 22:54
Аз в началото си ги бръснех ама като видях колко често растат ми стана лошо :D и почнах с кола маска и епилатор много по добре по 3 седмици ми държи..

3 седмици :shock:

Аз също ги минавам с епилатора и макс. 1 седмица.След това почват да се виждат.

_DaYa_
07-17-2008, 19:51
a brasna gi...tova e reshenieto...
napravih 1n p1t kola maska, no ne prod1ljih i .. qz1k :-x

PollyPoi
07-17-2008, 20:02
може да пробваш и с епилатор,но боли адски много,
При всеки е различно,например мен изобщо не ме боли с епилатора ;)...така че трябва да пробва(авторката) и да избере с кое е най-добре да си маха космите под мишниците.

Obsession
07-18-2008, 11:12
Много е гадно със самобръсначка, космите израстват по-груби :( Аз използвам само епилатор за мишниците и косъмчетата вече почти не се забелязват. Пробвай с кола маска, поне 2-3 пъти.

draki4ka
07-18-2008, 20:31
оле хора стра6но ми помогнаха аз постоянно с самобръсна4ка ги махам но ве4е забелязвам 4е надебеляват ама ме е страх с епилатора прото не обичам болка но пък 6те пробвам :( :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

colymoly
01-15-2009, 13:04
и аз понякога с пинсетка не е толкова зле а и като свикнеш не боли и косми ще видиш чак след близо 3 седмици :wink:

sladka__droga
01-15-2009, 16:23
епилатор и кола маска му е майката с епилатора малко повече боли но все пак държи доста повече и космите оредяват

Pooky
01-16-2009, 08:55
Оф уредявали с епилатор,държало седмици..Тва са пълни глупости.Махам си космите с епилатор от 2 години някъде и мога да кажа че държи най - много 3 дни като на 3тия ден си личи..Плюс това като се махнат кожата изобщо не е гладка и изящна ами пак остават подкожни косми.Също на мен много често ми се случва да ми се разкърви за малко и после остава червено петно.Тка че повярвай ми, макар и да е по добре от бръсненето епилацията определено не е най-добрият вариант..Аз лично мисля че трябва да се ходи специално за там на лазерна епилация да се махнат за определо време ама пара си е.. Кола маската също е добър вариант.

Sissy90
01-16-2009, 13:26
аз до сега винаги сам ги браснала (за което мноооогоооооооо съжалявам вече :( ) и като пробвам с епиларор е страхна болка простоооооо :shock: адски много боли немога да ви опиша :o
Първите 2-3 пъти е така, после се оправят нещата. Обаче после ако ги обръснеш пак 1-2 пъти, пак боли доста с епилатора. На мен ми щипе след това като се опирам в дрехите, но не повече от ден-два. Сега ги бръсна само в мнооого редки случаи, защото като знам после как ще боли пак с епилатора...

kat4enceto
01-17-2009, 01:56
Значи проблема се оправя мн лесно!Отиваш в някой оръжеен магазин, ако не ти дадът пистолет (с който да се гръмнеш), отиваш на покрива на някоя висока сграда и скачаш!!!

sladkotykate
01-19-2009, 14:49
кола маска ще ти свърши работа

taffy
01-19-2009, 16:28
Баа, със самобръсначката.. нищо не става.. Смисъл.. обръснеш се, и след 1 час боцка.. При мен е така.. 8-) С епилатора беше аадската болка първите няколко пъти, ама е мн по-добре.. Веднъж седмично най-много се епилирам.. И косми няма.. :D

metalcheto
01-24-2009, 14:27
az gi brasna

Liar
01-24-2009, 17:33
Оф уредявали с епилатор,държало седмици..Тва са пълни глупости.Махам си космите с епилатор от 2 години някъде и мога да кажа че държи най - много 3 дни като на 3тия ден си личи..Плюс това като се махнат кожата изобщо не е гладка и изящна ами пак остават подкожни косми.Също на мен много често ми се случва да ми се разкърви за малко и после остава червено петно.Тка че повярвай ми, макар и да е по добре от бръсненето епилацията определено не е най-добрият вариант..Аз лично мисля че трябва да се ходи специално за там на лазерна епилация да се махнат за определо време ама пара си е.. Кола маската също е добър вариант.
Вероятно епилаторът само ти накъсва космите.

EarthShaker
01-25-2009, 10:51
Решението е кола маска... и не ми се лигавете, че боляло...

Момче съм и там имам сигурно 2 пъти повече косми от вас, дами. Болката се търпи.

taNcheto93
01-25-2009, 13:15
И аз винаги съм ги бръснела космите на подмишниците, но съм решила тази седмица да се изчистя с кола маска. Има ли вероятност да не се махнат всички косъмчета първия път? :-o

varnen4e
01-25-2009, 19:20
Значи проблема ми е следния,като си махам космите под мишниците(бръсна ги) до определено място каточели постоянно се разрастват и имам чуството,че ще стигнат до пъпа вече.....Отчайвам се.....

Имате ли/Ималили сте такъв проблем?Ако да как сте го решили? :smt022 :cry:

Възможно е.. еми, започни да ходия на кола маска.

SoFarSoG00d
01-25-2009, 20:30
Най-вредното нещо е да бръснеш космите,недей да продължаваш с бръснача,има епилатор,кола маска .За твоя случай е необходима фотоепилация,така ще си сигурна ,че всичко с космите ще бъде наред.

Claudette
01-26-2009, 16:02
Епилатор му е майката. А с времето започва да боли все по-малко, докато накрая болката съвсем не изчезне. ;)

varnen4e
01-27-2009, 07:35
Оу.. мен под мишниците ме е страх да пробвам с епилатор. Мисля преди това да отида на кола маска няколко пъти и чак след това с епилатора.

radinceto95
01-29-2009, 20:16
ami mahai gi s kola maska epilator lenti4ki . . abe wsi4ko e po -ok ot samobrasna4kata :)

sladkotoy
10-02-2011, 15:01
Можеш да ползваш дамска самобръсначка и специален гел епилатор... След като приключиш измий кожата на подмишниците със студена вода и я подсуши внимателно. После като минат 4-5 минути сложи дезодорант. Ако кожата ти е чувствителна към гела тя може да е леко раздразнена-за това може да се намажеш с малко крем подмишниците. Желая ти успех!

mlakniwe2
10-02-2011, 15:06
Аз ги махам с пинсета и никога не съм ги бръснал, още като ми се появиха 3-4 косъма/бях на 16г май/ и ги махнах с пинсета и от тогава почти не ми се появяват по 4-5 косъма най-много да се появят и веднага с пинсетата/момче съм/

millmii
10-02-2011, 15:06
Можеш да ползваш дамска самобръсначка и специален гел епилатор... След като приключиш измий кожата на подмишниците със студена вода и я подсуши внимателно. После като минат 4-5 минути сложи дезодорант. Ако кожата ти е чувствителна към гела тя може да е леко раздразнена-за това може да се намажеш с малко крем подмишниците. Желая ти успех!

Стига си вадила теми от преди години, де :(