PDA

View Full Version : Тъпо,тъпо и пак тъпо,така се чувствам



psihqsala
04-22-2008, 20:09
И колкото и отчаяно и повтарящо се да звучи,ето го и моя 'проблем'.
На 18 съм,имах гадже отдавна,от 2 години не съм се докосвала до момче.
И аз съм човек,и аз имам нужди,ама къде да го намеря този 'принц'.
Ходя на даскало-от даскало вкъщи-от вкъщи-в даскало.
Вече ми се иска и на мен да поживея малко.
Догодина ще е още по-зле,защото ще съм 12 клас и хептен няма да ми остава време.
Искам да се забавлявам,крайно време е ,ама къде,с кого?
В училище няма как да стане.
Откъде да си намеря 'компания',приятели,гадже? Да съм един нормален тийн. Чувствам се толкова забавена,ретардирала,изост анала,чак смотана. :? Отчаяна,самотна и смотана. Пък не е като да съм грозна,да кажеш. Има нещо чаровно в мен. Просто съм безкрайно самотна.
Как да се докопам до 'забавленията'? :(

vvs_go
04-22-2008, 20:14
po temata- nezn offtopic- hepteM

babity
04-22-2008, 20:17
мдааа... :? разбирам те! единствените ми приятели бяха двойка. от скоро са разделени и момчето не ме понася, момичето има свои приоритети, а на мен ми се излиза и искам да имам приятели, мъ на, няма! :?

Alabalaportokala
04-22-2008, 20:17
Момиче има нисък социален статус. Приятелите не са само в училище. Толкова ли нямаш някоя компания ( от квартала ти примерно ) с която да прекарваш свободното си време? Нямаш ли поне 2 верни приятелки с които да излизаш от време ? От къде да си намериш компания ? Излизай по често, общувай с повече хора в училище, прави запознанства. Те са ценно нещо, те и ще ти останат за напред. Не се прибирай в къщи, щото компютъра няма да ти създаде запознанства, дори тъпите сайтове като аха, флирт, сладур етц... са безпомощни. Колкото правиш това толкова повече ще се комплексираш от самотата и толкова по зле за тебе и в 1 момент ще бягаш от хората и ще станеш антисоциална. Какво е редно да правиш в такъв случай ? Каквото трябва...

kocko
04-22-2008, 20:56
о нз гадно е така толкос ли няма6 фр неможе6 ли да се прибер да нау4и6 после кафете от време на време не6то купон4е :)

BaBy_bS
04-22-2008, 20:57
започни малко по малко да ходиш на кафе с класа си,е не с целия,но с част от тях-се има някой от тях,с който да се разбираш.от там започват познат/приятел на този,познат на онзи,приятел на 2ри 3ти и се ше си допаднеш с някой и гаджето/компанията ти е по1ти в кърпа вързана.бъди по-контактни личност

ra4ence
04-22-2008, 21:06
Ооо ма все едно чета моята история от преди няколко години, като бях 11/12 клас :-D

Предлагам ти да си направиш регистрация в някой сайт за зпознанства /пък дори и тук../ и да завържеш приятелства. Аз лично това направих и много добре ми подейства. Знам какво е да не можеш да установиш контакт с хората от класа, училището. Пределно ми е ясно, че ще ти е мноооого трудно да го направиш.

sh3_1s_7h3_0n3
04-22-2008, 21:46
'Нещото' идва, когато най-малко го очакваш. Звучи много тривиално, но е факт. :) Мога да се обзаложа, че като станеш 12ти клас и ще те замята една любов 'за чудо и приказ'... Тогава когато е най-неподходящо, то тогава ще се случи...
Просто 'Мърфи'. ^^ ;)

alex_devv
04-22-2008, 22:10
тоя маршрут дето имаш никъде няма да срещнеш принца на мечтите си. земи излизай малко, дивеи насам натам по кафета, дискотеки и рано или късно ще стане работата.

Nassgerrack
04-23-2008, 07:19
Искам да се забавлявам,крайно време е ,ама къде,с кого?
Как да се докопам до 'забавленията'? :(

Ела ми във Варна на гости. Ше се скъсаме от забавления!

zaetasum
04-23-2008, 07:26
zabavleniqta vinagi moje6 da gi ima6 kogato si poiska6 stiga da ima6 svobodno vreme,nqkolko poznati,pari4ki i roditeli koito da te pyskat navsqkade(no kakto vijdam si golemi4ka taka 4e sigyrno nqma6 problemi s roditelite za takiva dreboliiki)
a s priqtelite za6to taka be...?e suglasna sum 4e ne vinagi moje6 da nameri6 priqtelsko ramo v klasa i v daskaloto v koeto y4i6 za6toto vse pak ne ti opredelq6 koi 6te sa xorata tam...ne izbira6 koi da sa suy4enicite ti... :( no puk nemoje da nqma6 nqkakvi simpatii pone kum 2- 3 4oveka ot klasa ili ot bliskite klasove s koito da se zagovarqte v mejdy4asiqta i koito moje6 bez ligni nqkoi den spontanno da pokani6 na rasxodka,na kino ili kadeto re6i6 ti,kadeto 6te ti e priqtno na teb!sigyrna sum i 4e s gajetata 6te se opravi6 ako izliza6 malko pove4ko ot vku6ti ;) (diskoteki,kompaniiki...i takam :-) )

evelinka1122
04-23-2008, 09:11
знам как се чувсташ... и на мен ми е малко самотно, но от липса на забавления не мога да се оплача... въпреки че съм от малък град никога не ми е скучно :grin: 8) излизай, ходи по дискотеки, по кафета, но сама наистина не е работа... все някой приятел не може да не си намериш в даскало! :) Айде успех

HePeAJIeH
04-23-2008, 09:16
Бъди по-общителна.Чрез общуването става всичко.Направи си регистрации в сайтове-това е алтернатива също.Някоя стара приятелка ако имаш свържи се с нея излезте и така.Всичко ще се оправи стига да искаш и да общуваш :)

soulja_girl4e
04-23-2008, 10:16
lesno! otiva6 na diskoteka! (bez byzik)

Al3ksandra
04-23-2008, 13:57
:shock: ух... позната история... на мене едиствените приятелки са ми братчедките и техните приятели що'то моите приятелки 2 дружки дет си ходехме насам натам зачезнаха :( и ме зарязаха ... то едната нещо ми звъни ама с нея сме в кофти отношения що'то се направи на много голяма гъзарка и си мисли че е много много над мене... щото ся следвала... не че нещо лошо , хубаво ама... така може ли... да се надуеш на приятелка от училище която е била с теб от 6 7 и повече години и да се правиш на некфа ... тя не ми оцени приятеството, за това ся ще гу загуби :( все пак имам достойнство. а и като вляза да следвам ще се скъсам от дискотеки тва сам си го обещала :razz: :-P а за гадже мила ще ти кажа има време, за всеки пътник си има влак , тай че тфа да ти е най-малкия проблем ;) и аз нямам гадже , такова каквото искам.. ама... кво да правя ;) 19 години съм сама .. ее една повече не е болка за умиране;) пък и повечето ми приятели и познати с които съм излизала си нямат гаджета ;) нали иначе предпочитат с гадженцето а не с мене ;) хаха т'ва си е истината... няма кво да го увъртам ;)

bibi90
04-23-2008, 14:07
Приятели нямаш ли?Ае гаджето остаи,не ти трябва да ти трови нервите :D Ама,това че нямаш приятели е лошо... :( Всеки има моменти когато му е сдухано,не му се прави нищо или се чувства самотен,ама да си постоянно така не е разбота.Затова първо се опитай да общуваш с повече хора,да завържеш запознанства,да излизаш,да се забавляваш,пък гаджето ти е най-малкия проблем :P

bibiqna_fut
04-23-2008, 14:18
не може да няма един човек ,които да ти допада .. намери някой с който си пасвате и започнете да излизате заедно .. той ще те запознае с др хора и такам .. излизай повече.. бъди весела и се стреми към нови запознанства ..

klamer4e
04-23-2008, 14:33
Съжалявам, ама то това не става с висене по форумите... Нямаш ли приятели от класа? Някой, с когото движиш по време на междучасията... Приятели от квартала...Приятели от миналото училище.. Сигурно имаш... А и се съмнявам те да си седят вкъщи постоянно... Повикай ги някой път да излезете някъде, където е място за събиране на тийнове с твоите интереси (не е нужно да ходиш на кафе, ако не искаш)... Щом те познават там зачи ще имаш и още приятели... :) Вечер общувай с тях и с нови хора по нета... Научи се да задържаш интереса върху себе си, та не само ти да викаш хората да излизате, ами и те да го правят.. :)
Успех!

CfEtii
04-23-2008, 19:33
Е неможе да нямаш никакви приятели.Не пиши по форуми.Сега вместо да си губиш времето да четеш мнения,излез навън,разходи се,пийни едно кафе,запознай се с нови хора...