PDA

View Full Version : Първото Оби4ам Те ?!?!?!



_crazy_baby_
04-22-2008, 20:18
Здравеите:) Имам един проблем даже незнам дали е проблем наистина оби4ам мом4ето с което съм сега но когато ми каза преди няколко дена оби4ам те аз се замислих 2 сек и аз му казах оби4ам те но то4но след това си отместих погледа от о4ите му помислих си подяволите за6то го направи след малко пак ми го каза и аз му го казах и пак си отместих погледа това ме кара да се съмнявам 4е маи не го оби4ам а си въобразявам вие как мислите..? 4е ме 4овърка просто :shock:

bibo
04-22-2008, 20:25
Тая сутрин станах,направих си кафе,разходих кучето,бях на даскало,после на кино,после кибичих пред компа ама ми беше едно такова странно през целия ден...И ИЗВЕДНЪЖ БУУУУУУУУУФФФФФ
Разбрах защо е така...Просто защото си отместваш погледа докато казваш обчам те... :shock: :shock:

eLeinS
04-22-2008, 20:28
Може би просто се притесняваш мила..аз направо с ченгел го изплюх първото "Обичам те" и умрях от срам..не се съмнявай в чувствата си..или пък обмисли хубаво дали наистина го обичаш..Но аз го отдавам на притеснението..дано съм права :-D
Бтв... bibo къф е смисъла от поста ти? :-o

evil_angel69
04-22-2008, 20:32
kfo..iskash mi kaesh 4e edin vid te e sram da kajesh obi4am te :shock:

_crazy_baby_
04-22-2008, 20:34
Не! не ме е срам просто и на др мом4е съм го казвала и не съм си отмествала погледа от о4ите му а съм го гледала право в о4ите без за миг да се замисля а ся... и аз нз какво стана :-x

kocko
04-22-2008, 20:59
ами нз тва 4е си мести6 погледа незна4и ни6то ти си знае6 дали го оби4а6 не е мн сложно да разбере6 :) нз ко си мисли6 и кво ти се върти из главата да ни пита6 нас дали го оби4а6 мн странно :shock:

sh3_1s_7h3_0n3
04-22-2008, 21:42
w0w филми! :-o

Как може да 'мислиш' чувства? Какво значи 'мисля, че го обичам'... ти или го чувстваш, или не го чувстваш. Това не може да бъде предмет на анализ... колкото повече се задълбаваш 'мисловно', толкова повече НЕ го обичаш, а изпитваш нещо друго. :)
Само се психирате излишно... ;) Голям праз, че си му го казала, пък си си отместила погледа. Сега поне знаеш какво кога НЕ трябва да казваш. :) Затова повече се въздържай от 'такива' отговори.. докато не ти 'дойдат отвътре'... иначе няма смисъл. ;)

5StaR
04-23-2008, 19:42
ЗЛЕ мнооого зле