PDA

View Full Version : Не го разбирам



bebi7o
04-22-2008, 20:22
преди да започна искам само сериозни отговори... момчето за което ще говоря ходеше с момиче 2 години но се разделиха след като се разделиха той всеки ден беше с мен и ми беше доста приятно даже тръгнахме но след седмица скъсахме понеже той бил много объркан и незнаел с коя иска да бъде :? вмомента те двамата излизат постоянно на кафе а аз останах на заден план сякаш му бях само за утешение незнам какво да правя как да постъпя с него какво да му кажа дали да го забравя незнам просто :-k :-k :-k

moon_flower
04-22-2008, 20:28
Мъже...винаги ти разбиват сърцето.. само заради факта,че те разиграва по този начин,трябва да се молиш да не става нищо мецду вас.Представи си един ден ти да си на мястото на другото момиче и той да се държи по този начин.Не казвам забрави го ,защото никога не се получава,но пък можеш да опиташ да не мислиш често за него.В крайна сметка те е използвал,за да се утеши.
Но ти сама си решаваш.Не можеш да заповядаш на сърцето. :) Можеш и да се бориш за него...аз мога да ти кажа да не го правиш,но не зная как бих постъпила на твоето място,заслепена от чувствата си. :)

bibo
04-22-2008, 20:28
Забрави го..Той със сигурност още я обича...А и щом ти е казал че не знае с коя иска да е се колебае дали да се върне при нея, а не дали да избере между теб и нея... :-o

evil_angel69
04-22-2008, 20:29
zaebi go..t1rsel e uteshenie..jestoko,no istina :\

soulja_girl4e
04-22-2008, 20:30
wow gorkata... jal mi e za teb...
edinstvenoto, koeto moga da ti kaja, e da govori6 s nego i da se uto4nite...

Alabalaportokala
04-22-2008, 20:34
Човека си е търсил разнообразие във връзката си и ти си била подходящата. Сега можеш да го забравиш защото той няма да ти обърне внимание.Успех

kocko
04-22-2008, 21:03
ами ако има6 4уства към него отиди при него и му го признаи и квото има да става 6те става успех :)

sh3_1s_7h3_0n3
04-22-2008, 21:58
...докато той сам не си изясни чувствата, ти нищо не можеш да направиш...
А пък и явно има чувства към бившата си приятелка, с която нааай-вероятно... нещата отиват към 'събиране'... :?

alex_devv
04-22-2008, 22:09
е така става обикновенно след такива дълги връзки...
разочарования човек се хваща като удавник за сламка за някое момиче или момче

gLoRiOuS_aNGeL
04-22-2008, 22:16
Няма смисъл да плачеш и да се унижаваш з някои,който не е наясно какво иска от живота...

bebi7o
04-23-2008, 10:28
говорила съм вече с него и е наистина объркан каза ми че му е по приятно с мен но въпреки това изпитва чувства към бившата но не иска да е с нея защото го е наранила и то много :( :( немога и да не го виждам защото сме от едно училище и от една компания

Al3ksandra
04-23-2008, 13:41
Ето както си и мислех. Наранен е бил , да.. и сега търси утеха при теб... колебае се... защо, щом му е по-прятно с теб , защо се колебае и защо я търси. Нали го е наранила... Сега е момента да се опиташ да го спечелиш. Бъди добра с него. Покажи му найстина какво значиш за него. Показвай чувствата си всеки миг, развихри се, покажи му с самите си действия че при теб може да се чувства по-добре, отколкото с бившата си :) По неговите действия , погледи думи и жестове сама ще отгатнеш дали ще отговори на чувствата ти. И бъди малко или много усмухната. Усмихнатите хора привличат 2 пъти повече хора около себе си. Успех! И не се отчайвай, нито мисли наи-лошото... никога не се знае какво може да стане... ОчаКваЙ неОчакВаНотО и ВярваЙ в СЕбЕ сИ! :) :-)

Иии забравих да ти кажа, хубавите неща се градят с времето, имай търпение :)

sexy_dizzy
04-23-2008, 16:54
Съгласна съм с потребителката по-горе-че хубавите неща стават с времето....!Ако искаш да се бориш...направо го....бори се....когато искаш нещо силно-то се постига !Въпросът е..дали наистина си заслужава според теб тази борба...момчето обича друга..наранен е..но обича !Няма да е същото с теб!Сигурна ли си че си готова за това ?!Ако си-знаеш какво да направиш-не се отказвай -Накарй го да разбере..че ти си по-приятната компания и момичето-което може да го направи щастлив !

fuck_me_pls
04-23-2008, 16:57
еми истината е такава че май си му била само за утешение..сега на тебе ти е гадноо ама..спох ще му се върне и се пак можеш да имаш шанс с него :)

kefish_meee
04-23-2008, 17:56
Забрави го..Той със сигурност още я обича...А и щом ти е казал че не знае с коя иска да е се колебае дали да се върне при нея, а не дали да избере между теб и нея... :-o
+1

bebi7o
04-23-2008, 20:00
така лесно немога да го забравя предпочитам да продължа да се боря макар и да не успея поне ще знам че съм успяла благодаря на всички за съветите :)

sexita
04-23-2008, 20:18
явно е било така...забрави го 8)

MiMcHeToOo
04-23-2008, 22:52
Забрави го..Той със сигурност още я обича...А и щом ти е казал че не знае с коя иска да е се колебае дали да се върне при нея, а не дали да избере между теб и нея... :-o

Така е. Можеш просто да му кажеш друг път да не прави така, че е глупаво да излиза с някоя преди да е забравил бившата си. Продължавай напред и това е.

Wrathchild
04-24-2008, 03:46
Не можеш ли сама да разбереш, че си му била за едното утешение?
Той не предпочита теб пред нея. Ако беше така щеше да е с теб. А ти и да се бориш и да не се бориш - той все ще е с нея, а ти ще си просто резервата.

nikita29
04-24-2008, 05:12
Моя съвет е да се държиш приятелски с него.Да не го обвиняваш и да му се усмихваш когато го видиш,но искренно.Дай му време и възможност наистина да избере сам и да не се чувства притиснат.Можеш да се бориш с търпение и като му покажеш,че си разбран човек.Може би с времето ще разбере,че си по-доброто за него.Имай вяра и в него и в себе,само така нещата ще се получат!А,ако се окаже,че си му била само утеха и остане с нея-значи така е трябвало да стане и да продължиш напред!Но без горчивина,просто с един приятен спомен за приятно прекарано време. :wink:

simba007
04-24-2008, 10:31
Както сама каза,за него си била утешителна награда

http://www.vbox7.com/play:cf7ab3a4 Кофти тръпка е,ама на всеки се случва.Мин.година се влюбих в един и както винаги аз бях наранената,прецаканата,так а че споко ще мине и тва и пак ще дойде щастието и любовта! :-) :-) :-) Успех от мен.

П.П. Намери си някой друг да те разсеива и с който да ти е приятно,така ще е по лесно да го забравиш

evelinka1122
04-24-2008, 10:47
Старата любов ръжда не хваща... забрави го мила.. няма смисъл това не са 2 или 3 месеца... тези твой познати са били заедно 2 години! :( Ще си намериш друг не се притеснявай УСПЕХ!!! :)