PDA

View Full Version : лесна програма за програмиране??



tqnko1
04-22-2008, 20:41
бях гледал С++ и някакви подобия но неможах да разбера нищо, навих се да направя подобие на програма само трябва да ми кажете някоя по лесничка като за начало, знам че не става за ден 2 ама имам мерак да се научс.
Давайте и линкове няма да ви се сърдя ;-)

tif32
04-22-2008, 20:47
Какво ??

Xanibal
04-22-2008, 20:50
ти първо се научи да програмираш на по сложните езици и тогава :)

kocko
04-22-2008, 21:14
то си4ки са лесно само трябва някои да ти деде основата :)

tqnko1
04-22-2008, 21:14
ти първо се научи да програмираш на по сложните езици и тогава :)

искам г/д разбираема програма не искам да правя нов OS 8-)

BaBy_bS
04-22-2008, 21:19
трудни са,аз 3 години учих c++ в даскало и пак не го знам.сега изучаваме visual basic-той е по лесничък.хубаво е 1е искаш да учиш нови неща.разрови се из нета-има уроци точно за тея програми,както и за други разбира се.

tqnko1
04-22-2008, 21:26
ровил съм се достатачно, сега искам да деиствам някой ще даде ли линк към деистваща програма или ..?

tif32
04-22-2008, 21:27
Хаха ква програма бе? Кво си се ровил, знаеш ли за какво става въпрос изобщо?

BaBy_bS
04-22-2008, 21:35
еми дръпни си c++ ili visual basic,има ги навсякъде

Blink182 the real
04-23-2008, 04:52
бях гледал С++ и някакви подобия но неможах да разбера нищо, навих се да направя подобие на програма само трябва да ми кажете някоя по лесничка като за начало, знам че не става за ден 2 ама имам мерак да се научс.
Давайте и линкове няма да ви се сърдя ;-)
Ами ако ще започваш да се занимаваш с програмиране трябва да решиш по-точно в коя сфера ще се вихриш. :grin:
Към web дизайн ли,със писане на софтуер,кракерство....... :)И най-елементарното със което може да започнеш е HTML,той е най-лесен за програмиране и се използва във създаване на web приложения и страници.

RoyTheReaper
04-23-2008, 10:38
Dev-C++ - лека и лесна за работа среда, но пък е с по-ограничени възможности.

Visual Studio - Средата за програмиране на C++, C#, J# и Visual Basic от Майкрософт. Около 3 гигабайта, но пък има autocomplete.

Eclipse за С++ - Еклипс е най-добрата среда за мен, ама трудно се настройва за С++, и като те гледам няма да успееш. :-D

Каквато и среда да избереш - без да знаеш елементарни неща от езика, полза няма.

tqnko1
04-23-2008, 11:01
бях гледал С++ и някакви подобия но неможах да разбера нищо, навих се да направя подобие на програма само трябва да ми кажете някоя по лесничка като за начало, знам че не става за ден 2 ама имам мерак да се научс.
Давайте и линкове няма да ви се сърдя ;-)
Ами ако ще започваш да се занимаваш с програмиране трябва да решиш по-точно в коя сфера ще се вихриш. :grin:
Към web дизайн ли,със писане на софтуер,кракерство....... :)И най-елементарното със което може да започнеш е HTML,той е най-лесен за програмиране и се използва във създаване на web приложения и страници.

бях гледал С++ и някакви подобия но неможах да разбера нищо
според теб за хтмл ли съм се навил..?
Lake_bodom мерси ще видя
Dev-C++ - лека и лесна за работа среда, но пък е с по-ограничени възможности.