PDA

View Full Version : Момци...?



ubuntu
04-22-2008, 20:52
Я споделете харесва те ли боцките на гаджетата си , или можеше и по добри да са цицоните... и ако не ги харесвате споделете кво не ви кефи в млекоцентралите им!

cMon
04-22-2008, 20:54
наи обичам овиснали до глезените цици върху които мога да си засадя нива и да си отгледам семеиство ....... а да и за предпочитане да се сериозно окосмени .......

bibo
04-22-2008, 20:54
млекоцентрали
:lol: :razz: :razz: :lol: :grin: :razz: :razz: :lol: :-D :D :lol: :razz:

lwsu
04-22-2008, 20:54
харесвам си и ги :) то внаги може и повече и по-добре, ама айде да не ставаме лакоми ;)

icheto
04-22-2008, 21:00
Я споделете харесва те ли боцките на гаджетата си , или можеше и по добри да са цицоните... и ако не ги харесвате споделете кво не ви кефи в млекоцентралите им!

Ако не бяха мненията от долу нямаше да разбера за какво говориш.

lwsu
04-22-2008, 21:02
Я споделете харесва те ли боцките на гаджетата си , или можеше и по добри да са цицоните... и ако не ги харесвате споделете кво не ви кефи в млекоцентралите им!

Ако не бяха мненията от долу нямаше да разбера за какво говориш.

:D :-D :-D :D :D :grin: :-D :grin: :D :razz: :grin: :-D :razz: :D :grin: :razz: :-D :D :razz:

icheto
04-22-2008, 21:04
Сериозно т`фа за боцки никога не бях го чувал :D

ubuntu
04-22-2008, 21:04
Я споделете харесва те ли боцките на гаджетата си , или можеше и по добри да са цицоните... и ако не ги харесвате споделете кво не ви кефи в млекоцентралите им!

Ако не бяха мненията от долу нямаше да разбера за какво говориш.
Ми то тва е целта ... само идиотите и простаците си разбираме кво пишем .... :grin: :grin: :grin:
А специално за вас:
Харесвате ли гърдите на вашата нежна половинка и ако не ги харесвате особено споделете какво ви отблъсква и бихте желалио да беше по различно ?!?

Boss
04-22-2008, 21:07
Я, лапай бибата ве 8-)

Virtuallll
04-22-2008, 21:15
По-добри немогат да са! Мен си ме кефят максимално :grin: Много ми харесват :smt001 :smt003 Попринцип няма нещо което да НЕ харесвам в приятелката си :-P

Take1nlov3
04-22-2008, 21:17
Пушка са :grin:

kocko
04-22-2008, 21:19
доболни са :grin:

ubuntu
04-22-2008, 21:20
Пушка са :grin:
А двете малки оптики как са ....

lwsu
04-22-2008, 21:22
Пушка са :grin:
А двете малки оптики как са ....

:-D :D :razz: :-D ей, с тая тема много ме забавлявате, направо ми направихте вечерта :D :-D :grin: :razz:

на мойта сладкишка са като С4 залепени за стената, с по едно бутонче готови да избухнат ;) :-D :D :grin: :razz:

GerSity
04-22-2008, 22:27
Я споделете харесва те ли боцките на гаджетата си , или можеше и по добри да са цицоните... и ако не ги харесвате споделете кво не ви кефи в млекоцентралите им!

Ако не бяха мненията от долу нямаше да разбера за какво говориш.
Ми то тва е целта ... само идиотите и простаците си разбираме кво пишем .... :grin: :grin: :grin:
А специално за вас:
Харесвате ли гърдите на вашата нежна половинка и ако не ги харесвате особено споделете какво ви отблъсква и бихте желалио да беше по различно ?!?
Бе 'хумор','хумор' ващо ама.......... :? ако не бяха 'боцките' и 'цицоните' на майките ви,никога нямаше да сте това което сте!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Така че малко уважение към женското тяло,което дарява живот на света!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lwsu
04-22-2008, 22:29
Я споделете харесва те ли боцките на гаджетата си , или можеше и по добри да са цицоните... и ако не ги харесвате споделете кво не ви кефи в млекоцентралите им!

Ако не бяха мненията от долу нямаше да разбера за какво говориш.
Ми то тва е целта ... само идиотите и простаците си разбираме кво пишем .... :grin: :grin: :grin:
А специално за вас:
Харесвате ли гърдите на вашата нежна половинка и ако не ги харесвате особено споделете какво ви отблъсква и бихте желалио да беше по различно ?!?
Бе 'хумор','хумор' ващо ама.......... :? ако не бяха 'боцките' и 'цицоните' на майките ви,никога нямаше да сте това което сте!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Така че малко уважение към женското тяло,което дарява живот на света!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

целия форум - дълбок поклон пред женското тяло, от което са част и цицоните.. :D

GerSity
04-22-2008, 22:38
целия форум - дълбок поклон пред женското тяло, от което са част и цицоните.. :D
Забавен си знаеш ли?Хаиде де защо не се смеете,това тряаше да е смешно.......... :?

lwsu
04-22-2008, 22:44
целия форум - дълбок поклон пред женското тяло, от което са част и цицоните.. :D
Забавен си знаеш ли?Хаиде де защо не се смеете,това тряаше да е смешно.......... :?

какъв ти е проблема, че искаш да ми провалиш забавната тема?
8)

alex_devv
04-22-2008, 22:49
прибивате ме :razz: :razz: :razz: :razz:

comics
04-23-2008, 05:01
хайде още 1 хедшот :D

komara
04-23-2008, 05:16
Я споделете харесва те ли боцките на гаджетата си , или можеше и по добри да са цицоните... и ако не ги харесвате споделете кво не ви кефи в млекоцентралите им!
Аз им виках теи като бях на по 11- 13 години щото умирах от кеф, че съм научил нова дува и то забранена от родителите.
Нищо лично ама като го погледне човек и стои доста лапешко дори и за този форум :P :)

lwsu
04-23-2008, 05:51
е да ама звучи по-благозвучно, щото ако казвам няколко пъти гърди, гърди, гърди ставя мноо сухарско, а така цици, цицони, млекоцентрали, можеше и бомби да вмъкне, еърбегс, цицепс, балконите и още много има..
вижте колко е цветна нашата българкса реч.. :D :grin:

komara
04-23-2008, 06:30
е да ама звучи по-благозвучно, щото ако казвам няколко пъти гърди, гърди, гърди ставя мноо сухарско, а така цици, цицони, млекоцентрали, можеше и бомби да вмъкне, еърбегс, цицепс, балконите и още много има..
вижте колко е цветна нашата българкса реч.. :D :grin:
Е тей вече може :P

hamilcar
04-23-2008, 06:53
Нито големи, нито малки. Стегнати са, което много ми харесва. Като видя жена с големи гърди и то увиснали ми става неприятно.

romantika_f_13
04-23-2008, 15:12
Я споделете харесва те ли боцките на гаджетата си , или можеше и по добри да са цицоните... и ако не ги харесвате споделете кво не ви кефи в млекоцентралите им!
Аз им виках теи като бях на по 11- 13 години щото умирах от кеф, че съм научил нова дува и то забранена от родителите.
Нищо лично ама като го погледне човек и стои доста лапешко дори и за този форум :P :)nai me kefi tva za mlekocentralite ni6ty 4e sum momi4e ama drygite zvy4at yjasno :-x

I_likE_Sex
04-23-2008, 15:40
Я споделете харесва те ли боцките на гаджетата си , или можеше и по добри да са цицоните... и ако не ги харесвате споделете кво не ви кефи в млекоцентралите им!

Ако не бяха мненията от долу нямаше да разбера за какво говориш.

Дам и аз!

komara
04-23-2008, 15:48
Я споделете харесва те ли боцките на гаджетата си , или можеше и по добри да са цицоните... и ако не ги харесвате споделете кво не ви кефи в млекоцентралите им!
Аз им виках теи като бях на по 11- 13 години щото умирах от кеф, че съм научил нова дува и то забранена от родителите.
Нищо лично ама като го погледне човек и стои доста лапешко дори и за този форум :P :)nai me kefi tva za mlekocentralite ni6ty 4e sum momi4e ama drygite zvy4at yjasno :-x
Нормално ако си на 13, сигурно и вагина ти звучи ужасно :D

KimBerLy1912
04-23-2008, 23:44
целия форум - дълбок поклон пред женското тяло, от което са част и цицоните.. :D
Забавен си знаеш ли?Хаиде де защо не се смеете,това тряаше да е смешно.......... :?
Мене ми е смешно :D :D Нищо,че съм представителка на женския пол.... :D :D По темата-и аз си харесвам цицоните,и моя не се е оплакал досега... :D
Айде сега вече сериозно,поклон пред женското тяло,което дарява живот :smt038 :::

WhiteWolF
04-24-2008, 06:08
sled kato ima tema kolko e na priqtelqvi i tazi tuk nqma li ima i "haresvate li obuvkite na gadjeto si i koi nomer e?" ili "iskate li da promenite razmerite na gadjeto si" super temi sa probvaite 8-) 8-)

RyAn
05-16-2008, 08:10
abe kefqt si me sho da ne ne sa mn golemi i ne e ploska :-P

Scouse
05-16-2008, 11:08
наи обичам овиснали до глезените цици върху които мога да си засадя нива и да си отгледам семеиство ....... а да и за предпочитане да се сериозно окосмени .......

lawl :lol: :-o :lol:

paradiso
05-16-2008, 18:39
oooooo viii momchetata samo za perfektni cici mislite :d pf tfa li e nai vajnoto :d f edno momiche PS: vse pak nii ne si gi izbirame po katalog s teq manii za perfektni cici samo kompleksirate nqkoi momicheta!

Bousz
05-17-2008, 10:36
Vse mi e tam da ti kaja 4estno ... ima mn mn ama mn po-vajni ne6ta ot tova

RyAn
05-22-2008, 07:00
oooooo viii momchetata samo za perfektni cici mislite :d pf tfa li e nai vajnoto :d f edno momiche PS: vse pak nii ne si gi izbirame po katalog s teq manii za perfektni cici samo kompleksirate nqkoi momicheta!

A vie ne ni li kompleksirate za razmera :-x

elitssa_
05-22-2008, 07:41
Я споделете харесва те ли боцките на гаджетата си , или можеше и по добри да са цицоните... и ако не ги харесвате споделете кво не ви кефи в млекоцентралите им!

Ако не бяха мненията от долу нямаше да разбера за какво говориш.

+1

SpeeD_FreaK
05-22-2008, 08:22
целия форум - дълбок поклон пред женското тяло, от което са част и цицоните.. :D
Забавен си знаеш ли?Хаиде де защо не се смеете,това тряаше да е смешно.......... :?

какъв ти е проблема, че искаш да ми провалиш забавната тема?
8)
Ima treta COMBAAA haha :lol: :lol: :lol: :razz:

KisskilleRcHe
05-22-2008, 12:18
Епа харесвам ги... Щом може да си прааа турски с тех.... :grin:

Blocker
05-22-2008, 14:38
да пасват на шепата ми , нито големи , нито малки 8)
emi ak0 6epata ti e nekfa ogromna,da 8) ,no koi haresva malki cici :? tfa trea da si gei :( :razz:

bazzil
05-22-2008, 21:10
Харесват ми и то много. Хихи не съм алчен

Ilarion_III
05-22-2008, 21:37
Кво те боли ако праскаш кучешка.

beb4eto0o
05-23-2008, 19:32
Я споделете харесва те ли боцките на гаджетата си , или можеше и по добри да са цицоните... и ако не ги харесвате споделете кво не ви кефи в млекоцентралите им!
nz za drygite ,no moq syper mnogo se se kefi na gardite mi i gi haresva