PDA

View Full Version : Упражнения за корем и паласки - съвет от вас :):)



HappyFeet
04-22-2008, 21:15
Здравейте. Чета форума и знам, че е имало много такива теми, но все пак ще пусна тази. Сега се поразрових из гугъла да си търся упражнения за корем и паласки - слабата ми част :? Тааа не разбирам много от упражнения, за това ви моля за съвет подходящи ли са:

За корем:

tialoto. bg/article.php?cat=3&id=2328

dieti.rozali. com/vkyshti/p167.html

vkushti.tialoto. bg/article.php?id=3125



За паласки:

letsgym. com/2007/03/10/dosadnite-palaski/

Упражнение "саксонски наклони":
Вземате 2 гирички или 2 бутилки от минерална вода пълни с по 1.5 литра вода.
Заставате в изходно положение, с лек разкрач. Вдигате и изпъвате ръцете с гиричките вдигнати нагоре над главата, да са успоредни. Вдишвате, при издишване се накланяте надясно само с движение на кръста, без да променяте положението на ръцете. После вдишвате и се накланяте наляво. Наклона трябва да е максимален, до колкото можете. Правите по 5 серии от по 12 наклона всяка. Изпълнявате бавно с максимален наклон. Веднага трябва да почувствате напрягане при паласките. Успех.

Като се има в предвид, че не искам да ми се очертаят мускули, а по скоро нещо тип Бритни преди години :D предполагам разбирате за какво говоря точно.. онова готиното коремче :grin:
Искам за морето да съм в по добра форма :)
Предварително благодаря и ако има някакъв проблем, моля не триите темата, а само я заключете заради линкчетата ми. Благодаря много :)

kocko
04-23-2008, 07:19
тва с бутилките е върха ако иска6 с краставици по 2 кила в ръка :-P

sharmen
04-23-2008, 07:38
Аз съм привържиничка на добрата стара преса и балансирания режим :grin: ако си пълничка и тръгнеш с упражнения обаче,ще стане сланинки върху мускол което е още по зле. Аз ти препоръчвам да внимаваш какво хапваш (това не значи диета) да правиш преси u да скачаш на въже (стяга цялото тяло и хаби калорий) и лятото ще се видим на плажа 8-)

HappyFeet
04-23-2008, 08:37
Аз съм привържиничка на добрата стара преса и балансирания режим :grin: ако си пълничка и тръгнеш с упражнения обаче,ще стане сланинки върху мускол което е още по зле. Аз ти препоръчвам да внимаваш какво хапваш (това не значи диета) да правиш преси u да скачаш на въже (стяга цялото тяло и хаби калорий) и лятото ще се видим на плажа 8-)

Изобщо не съм пълничка. Даже ми казват, че съм слаботелесна :D но корема ми е проблем. Като, че всичко което ям ми се лепи единствено там. След хубаво хапване изглеждам като бременна в 5 месец примерно :D не че се тъпча толкова много де :D Сладкото ми е слабост, и се радвам, че всичко, което ям не се отразява на цялото ми тяло, иначе щях да се търкалям :D
Слаба съм, само коремчето има нужда от стягане и за това търсих упражнения точно за тази област. Ясно ми е, че може да се отслабне единствено цялостно, но другите си части така си ги харесвам;/ иначе ще стана съжвем слаботелесна :D

Надявах се, че с упражнения, натоварващи най-вече мойта проблемна част, че успея да се постегна и да стопя някоя и друга излишна сланинка :D ноо не искам и мускули :D

sweet_baby_cool
04-23-2008, 10:24
Emi nz probvai pri vseki e razli4no