PDA

View Full Version : искам съвет



asd1234
04-23-2008, 07:58
проблема ми е такъв вчера видях приятеля ми с майка си ж една кафене минаи покрай тях и само му махнах и не отидах при тях тъй като не се познавам с майка му и ме досрамя.обаче той после ми се расърди защо не съм отишла да му се обадя.какво да направя за да ми се отсърди?извиних му се но той каза че било късно вече.и сега ми е много криво за тази моя постъпка.явно му е станало много тъпо че не съм отишла. :( :( :( :( :(

MoHuTo
04-23-2008, 08:24
Щом те е било срам, и вече си му се извинила, не виждам какво повече можеш да направиш :? Това, че той явно е решил дасе сърди за глупости е друг въпрос... :?

BaBy_bS
04-23-2008, 08:32
лапешки истории,като толкова е важен-да беше те запознал с техните ама че глупост

evelinka1122
04-23-2008, 08:34
ПфФф... защо ли имам чувстовото че тоя си търси причина само да ти се разсърди и да те разкара... :? :? :?

and1___
04-23-2008, 18:19
опитва се да те разкара ,
или просто е прекалено тъп .. в крайна сметка що не гу зарежиш ти отколкото после да ти е тъпо ,че те е зарязал или че ти се е разсърдил щот дишаш ... :D

hrisi7uuu
04-23-2008, 18:24
4esno kazano i az bih gi podminala 6ot sam sramezliva!!!naprimer moze da go nakara6 da te sblizi s maika mu i taka pove4e nqma da ima problemi!!! :) :) :)

kefish_meee
04-23-2008, 18:29
ПфФф... защо ли имам чувстовото че тоя си търси причина само да ти се разсърди и да те разкара... :? :? :?
Много точно казано

alex_devv
04-23-2008, 19:01
вместо да се запознаеш с майка му и да се сприятелите, ти си я избегнала...
грешка!

MiMcHeToOo
04-23-2008, 22:38
ПфФф... защо ли имам чувстовото че тоя си търси причина само да ти се разсърди и да те разкара... :? :? :?

+1. Не може да се сърди за такива глупости. На всичкото отгоре си се и извинила, предполагам си и обеснила, че те е било срам.

ghostwisper
04-24-2008, 06:58
ти пък ебати тъпия приятел дето имаш,вместо да те разбере и следващия път просто да те запознае с майка си (пък ако трябва и с баща си) тръгва да се сърди за глупости .. а малеее и кво праиш още с него ?! .. Ама няма да се учудя ако скъсате за глупост ;)

ra4ence
04-24-2008, 09:58
Прави се на любезна,винаги се усмихвай. И наистина не е било редно да ходиш да се запознаваш с майка му,като някаква натрапница.
Това трябва ТОЙ да направи, като те покани у тях.

BlueFace
04-24-2008, 12:13
проблема ми е такъв вчера видях приятеля ми с майка си ж една кафене минаи покрай тях и само му махнах и не отидах при тях тъй като не се познавам с майка му и ме досрамя.обаче той после ми се расърди защо не съм отишла да му се обадя.какво да направя за да ми се отсърди?извиних му се но той каза че било късно вече.и сега ми е много криво за тази моя постъпка.явно му е станало много тъпо че не съм отишла. :( :( :( :( :(
Момчето е идиот ...Как може да ти се сърди като си му обяснила... Тъпо... :?

Obsession
04-25-2008, 15:20
Сърди се за глупости. Или е мн дребнав ли се опитва да те разкара.

xhuxhu
04-25-2008, 15:27
опитва се да те разкара ,
или просто е прекалено тъп .. в крайна сметка що не гу зарежиш ти отколкото после да ти е тъпо ,че те е зарязал или че ти се е разсърдил щот дишаш ... :D


+1

Al3ksandra
04-25-2008, 16:31
Еми случва се човек да греши :lol: не я съдете ,защо я съдите... а мила по твоя въпрос, просто поговори спокойно отново с него, кажи му че ако го удовлетворява, ще отидеш дори още сега с него да те запознае с майка му:) и ако е свестен и разбиращ се от дума , няма да ти откаже.. и ще се изглади всичко :) сега случва се да те хване срам... и него ще го хване някой ден срам за нещо малко и... ще му е не много хубаво :( но тогава не мисля че ти ще го кориш и бъркаш по болното място :) така че и той да не ти бърка в здравето , кажи му го това :) няма как да не те разбере при този случай:)

cinderella_gugutka
04-25-2008, 17:15
абе....я го остави тоя тъпак...като иска да ти се сърди нека ти се сърди,ти не си направила нищо лшо.

fuck_me_pls
04-25-2008, 18:41
офф ебати детската работа :D :D :D

Koravosurdecniq
04-25-2008, 18:46
toq ako durji na teb i te obi4a ot otfa nikoga ne bi go npravil bilo kusno mn e jaluk:) osavi go nqmate prespektiva ili variant ignorirai go ako te iska 6te te potyrsi :) :)