PDA

View Full Version : Хормонални изследвания



haheee
04-23-2008, 08:47
Как се правят тези изследвания и от кого?Взима се кръв ли?След колко време са готови?И как да кажа на майка ми да отидем на лекар и да ми ги направят?Имам проблем с окосмяването по цялото тяло и най-вероятно се дължи на хормоните.Някой правил ли си е такива изследвания?

kocko
04-23-2008, 10:30
тва за космите си е ген няма ти ни6то сиг съм имам 2-3 фр дето са като маимъни но са си наред освен 4е са грозни и космати :)

hottie
04-23-2008, 12:22
Как се правят тези изследвания и от кого?Взима се кръв ли?След колко време са готови?И как да кажа на майка ми да отидем на лекар и да ми ги направят?Имам проблем с окосмяването по цялото тяло и най-вероятно се дължи на хормоните.Някой правил ли си е такива изследвания?

Да може да е хормонално. Значи отиваш първо на лекар, който ти казва кои хормони да си изследваш. След това отиваш в лабораторията и ти взимат кръв. Нищо различно.Взима се от вената.Не боли. Резултатите излизат след около 2-3 дена мисля.

haheee
04-23-2008, 13:15
да,но незнам как да кажа на майка ми да отидем на лекар.тя вижда проблема ми,но никога не сме говорили за това и нищо не казва.искам да ме прегледат и да ми изпишат нещо,за да спре това гадно окосмяване.

hottie
04-23-2008, 13:23
да,но незнам как да кажа на майка ми да отидем на лекар.тя вижда проблема ми,но никога не сме говорили за това и нищо не казва.искам да ме прегледат и да ми изпишат нещо,за да спре това гадно окосмяване.

Няма нищо срамно в това. Поговорете си просто. Може би после трябва да се обърнеш към дерматолог. Помоли го да ти даде направление за хормоните, защото са доста скъпи.

Synthetic__
04-24-2008, 08:21
най вероятно количеството на тестостерон в кръвта ти е по високо...и аз имам същия проблем (което донякъде е добре...помага за фитнеса) зависи за кои хормони ще те изследват ако е за тестостерон кръв ше даваш...

KRaLiCa_na_OrGaZmA
04-24-2008, 14:17
Може да се дължи на много други неща не само на хормони, но е добре да си направиш хормонални иследвания. Може да се получи и от уплътняване на маточните тръби. Отиди първо на преглед при еднокринолог и му обесни проблема си и преди всичко не се притеснявай да говориш с майка си !!!! Тя винаги ще иска да те изслуша и това не е нищо срамно, че да се криеш от нея!