PDA

View Full Version : Оръзна ми....



!SamarA!
04-23-2008, 10:41
..да съм сама...поради някаква причина не мога да си хвана гадже...не ,че търся упорито ,но нали са казали хората ,че любовтта сама идва при теб.На 17 години съм ,а от нз колко време съм сама.Толкова съм се отчаяла,че преди няколко месеца тръгнах с едно момче,което нито харесвах ,нито беше от моя град (София) .Виждахме се веднъж на 2 седмици ,но каква връзка е това?Не знам защо от толкова голяма София не се намери нито едно момче ,което да ме хареса истински...Няма да казвам ,че съм красавица ,защото ще е много надуто :oops: ,забавна съм ,умна съм ,уча в хубаво даскало(което може би не е до там хубаво ,защото имаме много малко момчета дори в цялото даскало,а в класа нямаме нито 1 :x ).Много съм притеснителна и не мога да говоря с момче спокойно,планирам какво да кажа и накрая си забравям репиликите...не мога да се отпусна и дрънкам глупости ....Отчаяна съм...Искам малко нежност просто ,писна ми да съм сама.Завиждам на приятелките си ,които са много по-напреднали от мен и искам и аз да мога да се обадя на някой ,когато ми е скучно или просто искам да чуя 2 мили приказки :(

исках просто да се оплача....,ако някой е прочел написаното благодаря ви много :( :)

kocko
04-23-2008, 10:57
о нз луда работа ами нз успокои се и пъди естествена а тва си4ко го пи6аат у4а в хубаво даскало тва няма никво зна4ение :) успех

fuck_me_pls
04-23-2008, 11:31
ее по-спокойно бе..кво толко малко си почини от момчета..тва не е за оплакване :D

soulja_girl4e
04-23-2008, 11:34
u4i6 vyv friziorskoto nali? :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

The_Rocket
04-23-2008, 11:37
Спокойно миличка :) За всеки влак има пътници ! Аз лично си падам точно по такива момичета ... срамежливи и скромни :) При всички положения ще се намери някой , който да те обича истински :) Само не трябва да се отчайваш :) Ако мога да бъда полезен с нещо друго мога да ти дам скайп да си пишем ... имаш моето приятелство , макар и виъртуално ;)

kaprizzna_
04-23-2008, 11:50
..да съм сама...поради някаква причина не мога да си хвана гадже...не ,че търся упорито ,но нали са казали хората ,че любовтта сама идва при теб.На 17 години съм ,а от нз колко време съм сама.Толкова съм се отчаяла,че преди няколко месеца тръгнах с едно момче,което нито харесвах ,нито беше от моя град (София) .Виждахме се веднъж на 2 седмици ,но каква връзка е това?Не знам защо от толкова голяма София не се намери нито едно момче ,което да ме хареса истински...Няма да казвам ,че съм красавица ,защото ще е много надуто :oops: ,забавна съм ,умна съм ,уча в хубаво даскало(което може би не е до там хубаво ,защото имаме много малко момчета дори в цялото даскало,а в класа нямаме нито 1 :x ).Много съм притеснителна и не мога да говоря с момче спокойно,планирам какво да кажа и накрая си забравям репиликите...не мога да се отпусна и дрънкам глупости ....Отчаяна съм...Искам малко нежност просто ,писна ми да съм сама.Завиждам на приятелките си ,които са много по-напреднали от мен и искам и аз да мога да се обадя на някой ,когато ми е скучно или просто искам да чуя 2 мили приказки :(

исках просто да се оплача....,ако някой е прочел написаното благодаря ви много :( :)Споко момиче ще видиш, че един ден всичко това, което си написала няма да е така..просто трябва да имаш търпение да не се отчайваш и да вярваш че ще си много щастлива и т.н. просто защото сигурно още не ти е време да порасваш твърде бързо...и със сигурност не си сама... :) в живота има толкова много радост и тъга... никога незнае човек какво ще го сполети..дали щастие..дали нещо друго...ще си намериш някой, който ще те обича с цялото си сърце и тогава ще забравиш че си била сама и отчаяна...просто търпение и не се спичай толкова..няма смисъл..айди Успех :) :P

!SamarA!
04-23-2008, 11:54
u4i6 vyv friziorskoto nali? :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

оригинално ....,но не :lol:

VerryBerry
04-23-2008, 11:58
Ще си намериш,споко,има много време още.Това,че нямаш гадже не бива да е болка за умиране за теб,тъй като можеш да си гледаш живота и да се забавляваш колкото си искаш(в рамките на нормалното),а гаджето ще се появи ;) Важното е да не тръгваш с някой от страх да не си сама..защото така няма да дадеш шанс на някой друг да се пробва :)

Obsession
04-23-2008, 12:35
Ще си намериш и ти ;) Или той ще те намери! Никой не е вечно сам, защото човекът не е сутроен да живее така. Ти си себе си, а това е важното. казаха ти вече, че има момчета, които си падат по такива момичета. А даскалото не било важно. Не е съвсем така. Аз съм момиче и има училища, чиито възпитаници дори не бих помирисала.

CfEtii
04-23-2008, 12:41
Споко,мила.Не се отчайвай.Всичко с времето си,а това време за теб може още да не е дошло.Така че,горе главата и без да му мислиш :)

Al3ksandra
04-23-2008, 12:48
Така е.. карай я съвсем спокойно.. и аз съм сама в смисъл съм била сама много време и ме обзема паниката че може да остана сама но я прогонвам... все намирам начин да не мисля за това така, защото ако си го мислиш наи-лошото то става... :( За всеки има любов и ти ще я намериш :)

gPa3HuTeJl
04-23-2008, 13:30
Споко,мила.Не се отчайвай.Всичко с времето си,а това време за теб може още да не е дошло.Така че,горе главата и без да му мислиш :)

+1

xercu
04-23-2008, 13:30
Странни хора сте... А и си вярвате даже... Добре... Нека изкажа мнение !!! На 17 години си и да си нямала гадже от седми клас наистина е грубо ... Може би нещо в теб трябва да се промени така че да те харесват момчетата... По думите ти съдя , че ти си идеалната - умна , скромна , забавна, че и красива... => или проблема ти е че описваш тази , която искаш да си , или просто наистина те е срам... Мисля , че което и да е от двете да е проблема - ще се сетиш как да го оправиш без наша помощ...

MartyParty
04-23-2008, 13:36
Спокойно миличка :) За всеки влак има пътници ! Аз лично си падам точно по такива момичета ... срамежливи и скромни :) При всички положения ще се намери някой , който да те обича истински :) Само не трябва да се отчайваш :) Ако мога да бъда полезен с нещо друго мога да ти дам скайп да си пишем ... имаш моето приятелство , макар и виъртуално ;)
Умен....какво повече да искаш?+1 обаче да знаеш че не се пише "Оръзна"...

!SamarA!
04-23-2008, 18:39
Спокойно миличка :) За всеки влак има пътници ! Аз лично си падам точно по такива момичета ... срамежливи и скромни :) При всички положения ще се намери някой , който да те обича истински :) Само не трябва да се отчайваш :) Ако мога да бъда полезен с нещо друго мога да ти дам скайп да си пишем ... имаш моето приятелство , макар и виъртуално ;)
Умен....какво повече да искаш?+1 обаче да знаеш че не се пише "Оръзна"...


оо съжалявам изпуснала съм едно "м"

alex_devv
04-23-2008, 18:59
който търси - намира!