PDA

View Full Version : Напътствие



yohrdan
04-23-2008, 10:51
Здравейте хорца ...искам напъдствие...
Значи уредих си среща с една мацка след като се видяхме мен специално ми хареса /основно цялата среща/ след това движехме заедно влезнах и в компанийката опознах нови личности и странни харектери след време направих един як гаф ,а той се отнася за наблудение на компиутар на приателката на момичето което всъщност разбрах че имам чувста...ще ги именувам да е по-лесно ( Момичето което харесвам Н. момичето което прецаках е нейна приателка И.)
така....значи Н. ми се расърди доста по-дълбоко от колкото И. с И. се разбрахме но с Н. остана дупка която искам да запълня...та това е общо взето историйката и може да си кажете че какво толкова си направил че да се расърдят толкова здраво отговора е че направих грешка и сажелявам за нея....
Връщам се на същността на "Напъдствието ми" значи може повечето хора да чакат подходящ момент да си раскрият чувствата на даден човек но тай като на мен няма да ми се подфърли такава ще трябва да действам и искам да ми дадете савет да си оредя ли една 2-уминутна среща с Н. да и кажа че е Обичам и да чакам реакция /пак каквото стане/ или да оставя нещата така да се видя с И. и можеби да се опитам да заздравя приателската ни връска? :razz:

kocko
04-23-2008, 11:16
ами ви6те се и и кажи тва дето 4уства6 и квото стане стане :)

VerryBerry
04-23-2008, 12:06
Не разбрах каво точно си сгафил,ама се срещтни с двете момичета и се опитай да се изясниш с тях.Мисля че Н. би те разбрала в компанията на И. :)

hrisiiiiii
04-23-2008, 12:10
Не е трябвало да й наблюдаваш компютъра (не схванах дали точно това е станало, но с една дума - не е трябвало да правиш такава грешка). Мисля, че ще е най-добре да се извиниш и на двете, и както казаха преди мен - да се срещнете тримата и да се разберете. Дори и да не е лесно, винаги има начин. ;]

CfEtii
04-23-2008, 12:25
Не разбрах какво си направил,но се съберете един ден тримата и се разберете.

Obsession
04-23-2008, 12:39
Разбери се първо с момичето, което си прецакал. Извини и се пак и се разберете. После се срещни с твоята мацка и и разкрий чувствата си. И каквото сабя покаже ;) Успех!

Al3ksandra
04-23-2008, 13:48
Разбери се първо с момичето, което си прецакал. Извини и се пак и се разберете. После се срещни с твоята мацка и и разкрий чувствата си. И каквото сабя покаже ;) Успех!

+1

;)

fuck_me_pls
04-23-2008, 17:20
Разбери се първо с момичето, което си прецакал. Извини и се пак и се разберете. После се срещни с твоята мацка и и разкрий чувствата си. И каквото сабя покаже ;) Успех!

+1 8)

kael
04-23-2008, 17:29
епа, брат ми, дай малко по мъжки;) земи си един валиум, успокой се: ПРЕЕБАН СИ!!

yohrdan
04-25-2008, 12:04
Разбери се първо с момичето, което си прецакал. Извини и се пак и се разберете. После се срещни с твоята мацка и и разкрий чувствата си. И каквото сабя покаже ;) Успех!

епа, брат ми, дай малко по мъжки;) земи си един валиум, успокой се: ПРЕЕБАН СИ!!


И двамата сте ултра прави/междодругото нещо тая думичка валиум ми се губи :-o / #-o

MiMcHeToOo
04-25-2008, 13:12
Не разбрах какво си направил,но се съберете един ден тримата и се разберете.

Мда... 8)

mese4ka
04-25-2008, 14:59
Не разбрах какво си направил,но се съберете един ден тримата и се разберете.+1 нищо не разбрах обърка ме :lol:

fuck_me_pls
04-25-2008, 18:43
Разбери се първо с момичето, което си прецакал. Извини и се пак и се разберете. После се срещни с твоята мацка и и разкрий чувствата си. И каквото сабя покаже ;) Успех!

+1

evelinka1122
04-25-2008, 18:45
Не разбрах какво си направил,но се съберете един ден тримата и се разберете.

Мда... 8)
абе и аз не разбрах точно :-o

yuyuto
04-25-2008, 20:33
Олеле... Уф... Ама ти я се научи да пишеш, та после му мисли за зарибявки, че почти нищо не ти се разбира... :?

yohrdan
04-26-2008, 13:20
Олеле... Уф... Ама ти я се научи да пишеш, та после му мисли за зарибявки, че почти нищо не ти се разбира... :?


ти пак земи пиши като свестен човек с тия "Уф"-оле моле хората ще си помислят че си ш**** гей ... има хора който са разбрали има и такива който мозака и е като тефлоноф тиган и нищо незалепва изглежда ти си от вторите и пишеш само за / +1/ :?