PDA

View Full Version : Тампоните?



lostsoul92
04-23-2008, 11:09
Ам искам да попитам за тампоните има ли начин самия тампона да пропусне по някакъв начин

str1990
04-23-2008, 11:16
Ако е от тия по 5 стотинки или ако течноста е много е логично да има шанс. Имаше една реклама за някви тампони по телевизията дето са с някакви извивки и тем подобни. По добре питаи някое момиче което им разбира :) аз съм по логичната част :)

schranz
04-23-2008, 11:42
Има вероятност да пропусне - ако не си го сменяла от доста време ( тампоните се сменят от 3 до 6 часа ) И ако първите дни "тече" доста , също има вероятност (както е и при превръзките) ...

LipSoFAnAnGel
04-23-2008, 11:47
Има вероятност да пропусне - ако не си го сменяла от доста време ( тампоните се сменят от 3 до 6 часа ) И ако първите дни "тече" доста , също има вероятност (както е и при превръзките) ...+1

ubuntu
04-23-2008, 12:01
Има вероятност да пропусне - ако не си го сменяла от доста време ( тампоните се сменят от 3 до 6 часа ) И ако първите дни "тече" доста , също има вероятност (както е и при превръзките) ...
Момче съм, но до колкото знам тампона се сменя на всеки 2 часа и през първите дни от менструацията е препорачително използването на превръзки....

hottie
04-23-2008, 12:20
Има вероятност да пропусне - ако не си го сменяла от доста време ( тампоните се сменят от 3 до 6 часа ) И ако първите дни "тече" доста , също има вероятност (както е и при превръзките) ...

Момче съм, но до колкото знам тампона се сменя на всеки 2 часа и през първите дни от менструацията е препорачително използването на превръзки....

Няма такова нещо за първите дни от менструацията.А тампон се сменя от около 2 до 6 часа по принцип.Ама никога не го държа чак 6 часа :shock: Вижда ми се множко.

schranz
04-23-2008, 13:20
и на мен ми се вижда множко , но пиша това ,което е написано на опаковката на тамп0ните....

ubuntu
04-23-2008, 13:40
Има вероятност да пропусне - ако не си го сменяла от доста време ( тампоните се сменят от 3 до 6 часа ) И ако първите дни "тече" доста , също има вероятност (както е и при превръзките) ...

Момче съм, но до колкото знам тампона се сменя на всеки 2 часа и през първите дни от менструацията е препорачително използването на превръзки....

Няма такова нещо за първите дни от менструацията.А тампон се сменя от около 2 до 6 часа по принцип.Ама никога не го държа чак 6 часа :shock: Вижда ми се множко.
Ми аз тва го знам от една бивша за първите дни ама тя много кървеше и я държеше по 1 седмица ... :x
След тва избягвам да говорим на тая тема ... :grin:
А тва за 6-те часа може би става въпрос за последните дни ....
Абе я дайте да ви питам нещо ... на мен ли ми се струва или от тампона се изсушава вагината в смисал такъв че ако го правим в последния ден и я те била с тампон ... едва ли не си е триене на сухо :oops: 8)

hottie
04-23-2008, 13:54
schranz : Да знам че го пише. Ама дори и да е в последния ден.. не знам бих се чувствала неприятно толкова време да го държа.

ubuntu : Ами може би има нещо такова. По принцип жените имат един определен лек прозрачен секрет и наистина ако си с тампон то попива всичко.

GerSity
04-23-2008, 22:08
Ам искам да попитам за тампоните има ли начин самия тампона да пропусне по някакъв начин
Може!Все пак не е гумена тапа.Като се напой напълно няма как иначе...

ra4ence
04-24-2008, 10:59
На всеки 3 часа се сменя. През нощта не се ползват

MiSs_DioR_CheRiE
04-24-2008, 19:53
Na 6 4asa :shock: predstavqm si belioto i tamponut mi na kakvo shte prilichat :shock: .. a inache ima veroqtnost da propusne , ako e napoen mnogo

darla
04-24-2008, 20:30
На всеки 3 часа се сменя. През нощта не се ползват
6to puk da ne se polzvat pre no6ta?
na men na no6t mi se sabirat ne pove4e ot 4 4asa sun!a i pone kato ti te4e mn prez purvite dni i no6ti ako si s prevruzka 6 se omaje6 a tampon VINAGI go use6ta6 koga se prepulva i se sabujda6,otiva6,smenq6,lqga6 i pak spi6!!!!

LP_GirL
04-25-2008, 15:24
Слагаш когато искаш и махаш пак когато прецениш, но по принцип казват, че през 4 часа се сменя аз лично не го държа повече от 4 .... а за през ноща, както си прецениш, аз не мога да се събудя от нищо, така чеее ....... всеки сам си решава ...

foreverr
04-26-2008, 09:05
Да, има, но ако го сменяш по-често/на 3-6 часа/ може и да не пропусне!Но ако си девствена и тъй като трябва да използваш от най-малките тампони тогава ако ти е силно течението трябва да го сменяш някъде на 2-4 часа за да не се изцапаш.Ако те е мн страх да не се изцапаш слагай тампон и ежедневна превръзка-препоръчвам ти на дискрийт-аз така преди да ми дойде за да не се изцапам си слагам на дискрийт и поседния път ми се случи цялата превръзка да е пълна/ама буквално цялата нямаше останало празно място/И не се бях нацапала :grin: Да ама от новите дискрийт тва-иначе старите/те бяха уж същите на външен вид/ ама с тях съм се цапала :x ама малко :)

foreverr
04-26-2008, 09:09
Ако е от тия по 5 стотинки или ако течноста е много е логично да има шанс. Имаше една реклама за някви тампони по телевизията дето са с някакви извивки и тем подобни. По добре питаи някое момиче което им разбира :) аз съм по логичната част :)"Имаше една реклама за някви тампони по телевизията дето са с някакви извивки и тем подобни."Да това са о.б. про комфорт - аз само тях използвам-тампони с апликатор пробвах и се разочаровах :?

kateto_sladkata
04-26-2008, 10:36
аз мисля че най-добре е да се сменят на 2 часа даже 4 ми се виждат мноооооооого а за шест :shock: да не говорим :shock:

foreverr
04-26-2008, 14:13
аз мисля че най-добре е да се сменят на 2 часа даже 4 ми се виждат мноооооооого а за шест :shock: да не говорим :shock:Ами нз на теб 6 часа ти се струват много, и на мен :-D Обаче то всеки си преценява по-колко време да ги държи(в зависимост от течението/силно или слабо/)Аз например ги държа по 4 часа.Но явно при теб е по-силно и ги държиш по 2 часа(мен ми е нормално/само тоя път ми е силно и не слагам щото ме е страх да не стане гаф :x / Тя сама ще си прецени по колко време да ги държи :)