PDA

View Full Version : Обърквация отвсякъде.



Soy_tu_mujer
04-23-2008, 12:27
Здравейте, приятели :)

Значи.. с приятеля ми (вече бивш) ходехме 2 години и 4 месеца. Да отбележа, че не съм в най-зрялата си възраст - 15/16 г., а той е на 17/18г.
В началото всичко беше нормално, какво очаквате от две влюбени неопитни деца.. Но от 7-мия месец някъде.. започнахме да се поскарваме.., което е нормално. Но с времето вече нещата стигнаха краен предел. От няколко месеца по цял ден се караме... ЗА ГЛУПОСТИ! Дори преди... около 3 месеца бяхме скъсали за 2-3 дни, защото пак мн. се карахме.Но той ми обеща, че вече няма да е така и т.н!И още не следващия ден се скарахме за абсолютно същото нещо, за което се бяхме разделили.. Но.. бях оптимистично настроена и си казах, че трябва малко време. Но уви... всичко продължи и нищо не е както преди... Дори не му се излизаще много.. освен ако не сме повече хора, които той харесва. Напоследък се виждахме 1-2 пъти в седмицата - в тях, защото така му е по-удобно. Не бях щастлива и не се чувствах добре така.. но таях всичко в себе си, надявайки се, че всичко ще е наред и т.н! И тук грешах.. Всичко ставаше все по зле и по зле поне за мен. И дойде момента на задялата - четвъртък.. И двамата се чувстваме зле... и постоянно съм в напрежение, когато си помисля за всико това. Той сега иска да сме заедно.. уж ми е дал време, за да си "почина", а каква почивка е това.. като все ме търси,призвънява и т.н.. Тормози ме като ми натяква, че го наранявам.. а той не ме ли нараняваше с отношението си преди..!Тогава аз търпях. Имам смесени чувства.. и съм мн. объркана. Хората казват, че когато едно нещо се случи веднъж.. то няма гаранция че ще се повторни, но ако едно нещо со повтори.. то със сигурност ще се случи 3-ти,4-ти път и т.н....
Смятам, че ако знам,че той продължава напред и му е добре.. ще ми направи услуга и аз ще се почувствам добре. Измъчва ме факта, че го боли. Аз просто осъзнах едно: С или без него чувствам болка и се измъчвам...

Написах всичко това, надявайки се, че някой може да ме посъветва, защото аз съм прекалено объркана, за да знам какво да мисля и направя.И се извинявам за дългата тема и за изгубеното време...

Благодаря

CfEtii
04-23-2008, 12:34
Кофти ситуация...ами ти ще прецениш.Ако ти липсва,ако ти е зле без него,ако въпреки всичко се обичате,останете заедно,дайте си почивка и започнете отначало.Но мисля,че връзката ви се е изчерпала донякъде... :(

kaprizzna_
04-23-2008, 12:38
ммм....гадно...по добре си починете малко един от друг...излизайте с приятели...гледайте да не се чувате по телефона 2,3 дена...и ако си липсвате тогава започнете отначало без да се карате за най-малкото, защото мисля, че няма смисъл да се дърлите за глупости...но ако неможете един без друг просто забравете караниците и се радвайте един на друг...обичайте се не се карайте

Al3ksandra
04-23-2008, 13:24
ммм....гадно...по добре си починете малко един от друг...излизайте с приятели...гледайте да не се чувате по телефона 2,3 дена...и ако си липсвате тогава започнете отначало без да се карате за най-малкото, защото мисля, че няма смисъл да се дърлите за глупости...но ако неможете един без друг просто забравете караниците и се радвайте един на друг...обичайте се не се карайте

+1

И да добавя опитайте се да правите повече компромиси, или поне и той нека започне да прави компромиси. Той е по-големия така че сега е времето когато най-успешно може да се изгради стабилна връзка или всичко да рухне и да се стигне до непоправима фаза от връзката ви и да попаднете в ситуация от която единствения начин за излизане е раздялата... :(

hahavteen
04-23-2008, 13:54
Kажи му да спре да те търси. Започни да излизаш с приятели,опитай се да се разсейваш с разни работи.. Почини си 2-3 седмици може и повече и чак тогава вземи окончателно решение. Знам как се чустваш сега и си мислиш че щом и с него и без него ти е все зле то тогава по-добре с него но не е така. Ще видиш че ако не общувате 2 седмици чуствата ти ще се променят и в зависимост от това дали е почнал да ти липсва или ти е по-спокойно без него ще си в състояние да вземеш правилното решение. Освен това понякога един списък с про и контра помага в такива ситуации... Изясни си каква искаш да е връзката ви,какво искаш да е отношението му към теб,на какви компромиси и жертви си готова за него и какво точно изискваш да направи той и след като си починеш и ако решиш че искате да продължите си поговорете мн сериозно. Пожелавам ви успех.

life.hates.me
04-23-2008, 14:06
Според мен е по - добре да се съберете пак, но след 1-2 седмици :) 2 години и нещо връзка да приключат так ?! .. Помисли си дали няма и друго решение освен ОКОНЧАТЕЛНА раздяла .. :( И успех ! :)

klamer4e
04-23-2008, 14:18
Ами позната ситуация.. Какво да кажа :)
Мисля, че ще се съберете... Личен опит.. А и ти още го обичаш, нали? И искаш да си с него... Просто този път, ако пак тръгнете, в началото ще сте щастливи, след седмици пак ще се поскарате иии накрая просто ще си се обичате... И няма да ви пука.. Ще продължите да се виждате все по-рядко и по-рядко... Личен опит.. Не искам да те плаша... Но замисли се има ли перспектива връзката ви? 2 години са си много време? Или може би си мислила как ще се омъжиш за това момче ли? Не знам съветът, който ми дадоха на мен като бях в твоето положение беше да го оставя, защото няма смисъл.. Толкова време с него, трябва да опитам нещо ново.. е не ги послушах и ти казах какво се случи. :)
Айде успех и ако наистина го обичаш бъди с него... Докато любовта съвсем не огасне :)

BWald0rf
04-23-2008, 14:21
Ако едно нещо се случи веднъж може да не се пофтори,но стане ли два пъти то задължително ще се потрети ;) .. Забрави го и продължи напред с живота си..явно той не те е оценявал преди,което си е негова грешка.

soulja_girl4e
04-23-2008, 14:37
mmm ne mislq, 4e e obyrkvaciq... prosto iska ve4e da skysate! :(

fuck_me_pls
04-23-2008, 14:49
ммм....гадно...по добре си починете малко един от друг...излизайте с приятели...гледайте да не се чувате по телефона 2,3 дена...и ако си липсвате тогава започнете отначало без да се карате за най-малкото, защото мисля, че няма смисъл да се дърлите за глупости...но ако неможете един без друг просто забравете караниците и се радвайте един на друг...обичайте се не се карайте

+1

sweet_baby_cool
04-23-2008, 15:02
Po-dobre vij ti kak 6te strada6 po- malko 6tom tolkova vreme te e naranqval i mu e bilo dobre, sega e tvoi red na teb da ti e dobre. Tova ne zna4i da go naranqva6 no ako se naloji