PDA

View Full Version : Не намерих любовта



slyn4icety
04-23-2008, 12:33
Vseki me pita-znam li kakv0 e lubov...Ne,ne znam...Za men lubovta e edno nepoznato chyvstvo,edna bezkraina tumna bezdna...
Nikoga ne sum se prevurzvala kum nqkoi tolkova silno,che da moga da kaja kakvo e lubovta...A vie vlubvali li ste se???Obedeni ste ,che da,nali??No zamislete se...Po golqmata chast ot tezi na koito ste kazvali,che gi obichate veche gi nqma.S nqkoi dori se otminavate kato nepoznati.V tozi chovek li ste bili vlubeni???Koito sega minava pokrai vas a sqkash ne vi vijda.Mislite si che prichinata da vi otminava e vuv vas,a posle se uspokoqvate s tova,che ne si zaslyjava da stradate za nego...Tova li e bilo golqmata lubov?Ako naistina mejdy vas e imalo pone chast ot tova chyvstvo, sled kraq shtqhte da si promulvite edno "Zdravei!!!" sreshtaiki se.No dori togava za mene tova ne e bilo lubov,zashtoto ako beshe shtqhte oshte da ste zaedno-istinskata lubov nqma krai...Ne mislite li taka?I nai-vajnoto pripomnete si kolko malovajna e prichinata v povecheto slychei ,zaradi koqto veche ne ste zaedno.
I sega kakvo???Vseki se opitva da me obedi,che ima lubov...Ami sujelqvam,no ne vqrvam...Kogato se prevurjesh kum nqkoi,si mislish che toi e edinstven.Imash chyvstvoto,che go poznavash i iskash da navaksash tova,che do sega ne ste bili zaedno.Iskash vsichko da stava tolkova burzo,che ne useshtash kak idva kraq...E,da.Vse pak tova e moito mnenie.Moje bi,zashtoto nqmam doverie na nikogo i vijdam samo otricatelnoto vuv vsichko.Za men lubovta e edno chyvstvo,koeto ne moje vseki da izpita.Ne moje vseki da mu se otdade.Az sum ot tezi hora.
Shekspir e kazal,che jiveqt samo vlubenite,a ostanalite prosto sushtestvuvat.E,znachi az samo sushtestvuvam i sum sigurna,che ne sum edinstvena...
Zamislqm se za znachenieto na dvete dumi "Obicham te"...V dneshno vreme tolkova mnogo hora gi izpolzvat kato "Dobar den"...Mogat da gi kajat na vseki,nezavismo dali sa osuznali kakvo znachat te i dali gi chyvstvat...Eto pak neshto koeto i az moga....
I sega sled vsicho tova iskash da znaesh zashto sum tolkova skiptichna...Poglejdam nazad i se vrushtam tam,kogato misleh,che moga da obicham...V moeto surce edno momche nahalno vleze i vsichko razbi.Sqkash s kubcheta led risuvashe v men lubovta.A sled tova toi pogubi vsichko i ostavi spomena da gori v men i da me pronizva kato celuvkata na nosht...I do bolka sled tova go proklinah za tova che otnovo bqh sama.Samo na novata priqtelka vqrvah.Dushata mi kato "Titanik" potuna v okeana ot mechti...Tq veche beshe ledena.Sqkash jiveeh dryg jivot.Toi beshe moqta sladka otrova,a veche go nqmashe...Do togava ne vqrvah,che lubovta moje da bude i izmama...No sled tova,dokato subirah razbitiq si svet povqrvah...
Ne mi kazvaite,che trqbva da go zabravq,zashtoto otdavna veche ne mislq za nego,a samo i edinstveno za bolkata,koqto izpitvah togava...Kazvate mi,che tova ne oznachava da se otkazvam ot lubovta,poneje toi me e naranil.Tam nqkude i men me chakala golamata lubov i samo chaka da q otkriq,no az ne vqrvam...Ne si mislete,che sled tova se otkazah.Tursih lubovta,no tq prosto ne e za men.Vinagi shte mi e dalechna i chujda.Edin put stradah do bolka i ne iskam pak....Ne mislq,che shte go ponesa.Nqma da izdurja.Za men dumata lubov ne sushtestvuva.Nqma lubov!!!Ne q namerih!!!Preoburnah vsichko,ala ne namerih lubovta....!!!

kaprizzna_
04-23-2008, 12:46
Vseki me pita-znam li kakv0 e lubov...Ne,ne znam...Za men lubovta e edno nepoznato chyvstvo,edna bezkraina tumna bezdna...
Nikoga ne sum se prevurzvala kum nqkoi tolkova silno,che da moga da kaja kakvo e lubovta...A vie vlubvali li ste se???Obedeni ste ,che da,nali??No zamislete se...Po golqmata chast ot tezi na koito ste kazvali,che gi obichate veche gi nqma.S nqkoi dori se otminavate kato nepoznati.V tozi chovek li ste bili vlubeni???Koito sega minava pokrai vas a sqkash ne vi vijda.Mislite si che prichinata da vi otminava e vuv vas,a posle se uspokoqvate s tova,che ne si zaslyjava da stradate za nego...Tova li e bilo golqmata lubov?Ako naistina mejdy vas e imalo pone chast ot tova chyvstvo, sled kraq shtqhte da si promulvite edno "Zdravei!!!" sreshtaiki se.No dori togava za mene tova ne e bilo lubov,zashtoto ako beshe shtqhte oshte da ste zaedno-istinskata lubov nqma krai...Ne mislite li taka?I nai-vajnoto pripomnete si kolko malovajna e prichinata v povecheto slychei ,zaradi koqto veche ne ste zaedno.
I sega kakvo???Vseki se opitva da me obedi,che ima lubov...Ami sujelqvam,no ne vqrvam...Kogato se prevurjesh kum nqkoi,si mislish che toi e edinstven.Imash chyvstvoto,che go poznavash i iskash da navaksash tova,che do sega ne ste bili zaedno.Iskash vsichko da stava tolkova burzo,che ne useshtash kak idva kraq...E,da.Vse pak tova e moito mnenie.Moje bi,zashtoto nqmam doverie na nikogo i vijdam samo otricatelnoto vuv vsichko.Za men lubovta e edno chyvstvo,koeto ne moje vseki da izpita.Ne moje vseki da mu se otdade.Az sum ot tezi hora.
Shekspir e kazal,che jiveqt samo vlubenite,a ostanalite prosto sushtestvuvat.E,znachi az samo sushtestvuvam i sum sigurna,che ne sum edinstvena...
Zamislqm se za znachenieto na dvete dumi "Obicham te"...V dneshno vreme tolkova mnogo hora gi izpolzvat kato "Dobar den"...Mogat da gi kajat na vseki,nezavismo dali sa osuznali kakvo znachat te i dali gi chyvstvat...Eto pak neshto koeto i az moga....
I sega sled vsicho tova iskash da znaesh zashto sum tolkova skiptichna...Poglejdam nazad i se vrushtam tam,kogato misleh,che moga da obicham...V moeto surce edno momche nahalno vleze i vsichko razbi.Sqkash s kubcheta led risuvashe v men lubovta.A sled tova toi pogubi vsichko i ostavi spomena da gori v men i da me pronizva kato celuvkata na nosht...I do bolka sled tova go proklinah za tova che otnovo bqh sama.Samo na novata priqtelka vqrvah.Dushata mi kato "Titanik" potuna v okeana ot mechti...Tq veche beshe ledena.Sqkash jiveeh dryg jivot.Toi beshe moqta sladka otrova,a veche go nqmashe...Do togava ne vqrvah,che lubovta moje da bude i izmama...No sled tova,dokato subirah razbitiq si svet povqrvah...
Ne mi kazvaite,che trqbva da go zabravq,zashtoto otdavna veche ne mislq za nego,a samo i edinstveno za bolkata,koqto izpitvah togava...Kazvate mi,che tova ne oznachava da se otkazvam ot lubovta,poneje toi me e naranil.Tam nqkude i men me chakala golamata lubov i samo chaka da q otkriq,no az ne vqrvam...Ne si mislete,che sled tova se otkazah.Tursih lubovta,no tq prosto ne e za men.Vinagi shte mi e dalechna i chujda.Edin put stradah do bolka i ne iskam pak....Ne mislq,che shte go ponesa.Nqma da izdurja.Za men dumata lubov ne sushtestvuva.Nqma lubov!!!Ne q namerih!!!Preoburnah vsichko,ala ne namerih lubovta....!!!
За всичко си има време момиче...мойта любов е несподелена и сега ми е гадно тъпо и т.н. ...но всъщност вярвам че някой ден ще дойде и моя ред и ще бъда обичана и аз ще го обичам с цялото си сърце...макар и да не е момчето, което съм си мечтала да е...просто ти си някак си отчаяна и ти е писнало сигурно..но със сигурно ще повярваш в любовта макар сега така да си мислиш, че не вярваш в любовта и т.н. ... ти ще намериш любовта споко не се притеснявай... :)

Al3ksandra
04-23-2008, 13:05
Да от части си права.. Казват " Обичам те" а не е сигурно дали е така? Нали... Когато не знаеш какво да направиш, той се появява.. Той - " идеалния " " принца" и си казваш - това е човека за мен... и мечтаеш мечтаеш мечтаеш.. и се чустваш добре, щастлива нали, струва ти се прекрасно , но :( след това идват непрятностите... тогава .. любовта става нещо съвсем различно, изменя се, минава под друга форма ... не знам точно каква... и изведнъж се появяват хиляди причини,които могат да станат поводи за караници... идват караниците... очуждаването... от това - несъответствието по между ви.... отдалечаването и на края... идва раздялата... Тогава чувстваш гняв болка... уж времето лекува... минават 1 2 месеца и мислиш че си го превъзмогнала... идват други момчета.. но вече не е същото... в сърцето ти нещо се е пречупило.. това е от голямата любов... той я е пречупил... да ама той не може да го осъзнае... нали? .... замисляш се... мислиш че го обичаш , но... минават месеци... години... забравяш го... но отново нещо те дерзае адски и не можеш да го махнеш... заседнало е в съррцето ти като камък и няма изваждане... ЛЮБОВТА?!... НЕ.... Това е по-ужасно.... това е ОМРАЗАТА... това е Най-вече БОЛКАТА от разочарованието... така е.. някой хора като нас , така приемат нещата.... дори да се появи друга голяма любов, ние сме слепи за нея... частица от сърцето ни е откъсната.. точно тази с която имахме чуство да почустваме голямата си любов... сякаш така е било писано да се случи... нали? :( сънуваме дори този човек, казваме си на ум " аз го мразя " или " безразличен ми е" , но всъщност боли ;( и тази болка не всеки може да я превъзмогне.... още по-малко да я трансформира в друго чувство и да я заличи от сърцето си...Това е Любовта на нашето време...любовт=страдание ... Малко хора успяват да намерят човек с когото да бъдат завинаги заедно, но не просто заедно а да се обичат , ценят и уважават... :) и още много неща... защо така рухва всичко... незнам.. Не ме питайте.. Да обичаш или да не обичаш? И така , и така лошо.. или да те изгаря болката от разочарованието че е поредния, или да те изгаря чувството самота , мислейки че няма да го срещнеш никога. Често пъти съм се питала кое е по -лошо от двете, но така и не намирам отговора... :(

mese4ka
04-23-2008, 13:19
3a Bcu4ko cu uMa BpeMe :grin:

fuck_me_pls
04-23-2008, 17:19
Времето му е майката...просто не си чакала достатъчно..има време ще срещнеш истинската лубов..!

kefish_meee
04-23-2008, 18:06
Еми и според мене няма любов, защото ако има любов то тя трябва да бъде завинаги.... а с времето тази така наречена любов се превръща по скоро в задължение. Всичко си има начало и край... (за жалост)
И също мисля, че е тъпо това- когато са се обичали двама души и после са се скарали по една или друга причина да се отминават като пътни знаци, че даже да се псуват, обиждат и т.н. ,защото е тъпо да се правиш, че не ти пука за човек на който до вчера си казвал, че го обичаш!