PDA

View Full Version : Моето бъдещо семейство и как то се вписва в средностатистиче



vily-petkova
04-23-2008, 14:17
molq Vi trqbva mi smeshno ese na tema "Моето бъдещо семейство и как то се вписва в средностатистическия модел на българина " ..pls pomognete speshno e trqbva mi za dneska :( :booooomb:

kocko
04-23-2008, 15:02
оф на всеки го пи6а и ве4е ми писна от тва и от си4ки др такива теми толкос ли неможете да напи6ете 1 есе :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x

sexa_na_kompleksa
04-23-2008, 15:12
kocko, щом ти е писнало, недей да влизаш в този раздел! Все пак той е създаден точно за това - да се помага на хора, които не могат да се справят с домашната си работа. Не на всеки му се отдава да пише есета, не на всеки му се отдава да решава задачи. А на теб като гледам не ти се отдава Българския. Така че, моля те, въздържай се от такива коментари.

vily-petkova, съжалявам, но не намирам нищо, което може да ти помогне.

kocko
04-23-2008, 15:23
kocko, щом ти е писнало, недей да влизаш в този раздел! Все пак той е създаден точно за това - да се помага на хора, които не могат да се справят с домашната си работа. Не на всеки му се отдава да пише есета, не на всеки му се отдава да решава задачи. А на теб като гледам не ти се отдава Българския. Така че, моля те, въздържай се от такива коментари.

vily-petkova, съжалявам, но не намирам нищо, което може да ти помогне.

ТАКА СЪМ СВИКНАЛ ДА СИ ПИ6А ТАКА 4Е СЕ УСПОКОИ ДА НЕ ТЕ НАКАРАМ НА СИЛА И ДА НЕ ТИ КАЗВАМ ДА ТЕВЕ КВО НЕ ТИ СЕ ОТДАВА :-x :-x :-x

sexa_na_kompleksa
04-23-2008, 16:14
Ако обичаш, не ми дръж такъв тон! Аз съм спокойно, но явно ти не си. А какво ми се отдава или не, си е моя работа. ;)

kocko
04-23-2008, 16:36
Ако обичаш, не ми дръж такъв тон! Аз съм спокойно, но явно ти не си. А какво ми се отдава или не, си е моя работа. ;)

А ТИ КВО МИ ГОВОРИ6 4Е НЕСЪМ МОГЪЛ ДА ПИ6А ВЕ КАКТО СИ ИСКАМ ТАКА 6ТЕ ПИ6А БЕ

rafaella
03-16-2016, 18:43
лелеле ..ти сериозно ли ..?? ;дд еми недей да пишеш ..някой да те е карал на сила ;дд??