PDA

View Full Version : Разваляне на черни магии



advokata_87
04-23-2008, 15:17
Zdraveite,

Razgledah podrobno vav foruma za pisaneto na 4erni magii,no ne otkrih za razvalqneto im.6te se radvam ako nqkoi mi pomogne za moq slu4ai

Edna moq blizka nameri v garderoba si muska(muska e list4e napisano na arabki sganato v triagalna ili pravoagalna forma ,obvito s tikso).Otdelno kam vaprosnata muska e imalo zalepena nqkolko ki4ur4eta kosa i nokat.Otdelno moqta poznata kazala na roditelite si da ne go hvarlqt,za6toto si e mislila 4e magiq,no napuk roditelite i go napravili.Ot tam natatak jivotat i se obarna totalno nesamo na neq no i na cqloto i semeistvo.Problemi s rabotata na roditeli te,na moita poznata li4niqt i jivot e pred palen proval.S kakvoto se zahvane ne varvi.Kadeto i da pro4eta v neta navsqkade se pi6e edno i sa6to:stava duma za 4erna magiq.Tam vaprosat mi e dali nqkoi sred vas e imal podoben slu4ai.Mnogo 6te se radvam ako nqkoi koito e zapoznat v tezi ne6ta i vqrva v tqh da spodeli opita.V neta pi6e,4e tezi koito mogat da razvalqt magii sa :

Reika le4iteli
Hodji
Magove

Ako moje da mi prepora4ete nqkoi ot trite kategorii 4ovek 6te se radvam mnogo.

PREDVARITELNO BLAGODARQ!!!

kocko
04-23-2008, 16:04
4ерна магия е главата ти простотий ти на колко си за да вярва6 на такива не6та :-x

advokata_87
04-23-2008, 16:13
Mnogo 6te se radvam ako nqkoi koito e zapoznat v tezi ne6ta i vqrva v tqh da spodeli opita.


Bqh predelno qsen.KOITO VQRVA V TEZI NE6TA.Ako ne vqrva6 prosto ne pi6i.

MERCI

AutumnTears
04-23-2008, 16:55
az li4no samo edin p1t sum namirala takava muska...togava re6ih prosot da q zapalq pred oltara mi s1s specialni dumi no v tozi slu4ai tova nqma da ti e polezno za6toto do kolkoto razbrah muskata ve4e q nqma ne sum zapoznata dobre s taka nare4enata 4erna magiq no moje bi trqbva da otide pri nqkoi mag ili v curkvata ako suotvetno e hristiqnka
ako namerq ne6to koeto sum pisala po rano v knigata mi 6te go postna...
kusmet

advokata_87
04-23-2008, 17:01
justme_


Merci za mnenieto ti,6te se vslu6am v saveta ti i 6Te kaja na moita poznata.

O6te edin pat blagodarq

AutumnTears
04-23-2008, 19:35
moje bi muskata e bila napravena ot blizuk nein rodnina za6toto muskite ne sa samo za "4erna" magiq i sega kogato muskata e uni6tojena vsi4ko da se vru6ta
a kakto kaza kolejkata nai dobre e da pi6e6 v forum za okultizum
preporu4vam ti : http://www.magicgatebg.com/MG/component/option,com_wrapper/Itemid,8/
i http://www.occultism.biz/ :)

Christ
04-23-2008, 22:53
Нека тя се помоли за помощ и ще получи.

ThunderGoddess
04-24-2008, 12:41
Иди във форум за оклултизъм, наистина, а погледни и тази тема:
http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=magic&Number=1947955652&page=9&view=collapsed&sb=5&part=[/url]

Canis_Dirus
04-24-2008, 13:17
Препикай муската на кръстопът на пълнолуние!

GReddy_91
04-24-2008, 13:46
Не разбирам много от тия нещо и не съм много вярващ,но ще ти дам едно мнение.Нека да отиде на църква и да се измие с свещена вода или може би в къщи,но на църква си е най добре нищо не губи нека да пробва :)

lsd43
04-24-2008, 19:20
Zdraveite,

Razgledah podrobno vav foruma za pisaneto na 4erni magii,no ne otkrih za razvalqneto im.6te se radvam ako nqkoi mi pomogne za moq slu4ai

Edna moq blizka nameri v garderoba si muska(muska e list4e napisano na arabki sganato v triagalna ili pravoagalna forma ,obvito s tikso).Otdelno kam vaprosnata muska e imalo zalepena nqkolko ki4ur4eta kosa i nokat.Otdelno moqta poznata kazala na roditelite si da ne go hvarlqt,za6toto si e mislila 4e magiq,no napuk roditelite i go napravili.Ot tam natatak jivotat i se obarna totalno nesamo na neq no i na cqloto i semeistvo.Problemi s rabotata na roditeli te,na moita poznata li4niqt i jivot e pred palen proval.S kakvoto se zahvane ne varvi.Kadeto i da pro4eta v neta navsqkade se pi6e edno i sa6to:stava duma za 4erna magiq.Tam vaprosat mi e dali nqkoi sred vas e imal podoben slu4ai.Mnogo 6te se radvam ako nqkoi koito e zapoznat v tezi ne6ta i vqrva v tqh da spodeli opita.V neta pi6e,4e tezi koito mogat da razvalqt magii sa :

Reika le4iteli
Hodji
Magove

Ako moje da mi prepora4ete nqkoi ot trite kategorii 4ovek 6te se radvam mnogo.

PREDVARITELNO BLAGODARQ!!!



Не вярвам много в тея работи,но съм чувал че при черна магия трябва да се отиде при свещеник и над пострадалият трябва да се прочетат молитвите на св.Киприян или тези на св.Василий.Мисля че това е по-добър вариант отколкото да се забиеш при някакви мними врачки или да се мъчиш да правиш някакви измислени магии.

Virtuallll
04-28-2008, 12:49
Маговете най-лесно развалят черни магий но ... успех да намериш такъв... Потърси някой които се занимава с карти ТАРО мисля, че ще може да ти помогне.

Аз имам една книга дето пише всичко за магове, вещери,Херметизъм,алхимия, Кабала, история на вещерството и бъзкръсването на вещерството, Сабатът, Сатанизъм, Некромантия, Водун, инстроментариум и принципи на магията, начини за предзказване по астрологически кръг, има още - Халдейска астрология и Кръг на здравето...


Поинтересувай се от "История на тайното познание"


....Та ако те интересува нещо по специално ми пиши на лс аз се интересувам и вярвам много в такива работи, но за разваляне на черни магий немога да ти помогна :(
Успех!

advokata_87
04-28-2008, 13:03
Merci,6te se pointeresuvam dosta ot tezi karti taro.

Blagodarq o6te vednaj

betterman
05-27-2010, 11:01
Нека тя се помоли за помощ и ще получи.

а ако няма достатачно силна вяра

kokolan
05-27-2010, 11:12
Да се моли за такава.
Да отиде при свещеник, изповед и Св. Причастие бих посъветвал аз.

gandalfepi4
05-27-2010, 11:37
приятелката ти да си порасте мозък. АКО наистина има такова нещо като магия и то може да се прилага посредством мръсни нокти от крака да намери онзи който не я харесва, вярва в такива глупости и има достъп до дома ѝ (нали е намерила муската в гардероба си), не ми се вярва да са много хора с това описание та ще намери главен заподозрян бързо ПОСЛЕ причаква го/я в някоя тъмна уличка, смазва го/я от бой и я пита защо си е оставял/а мръсните нокти в къщата ѝ и ако това има някакъв негативен ефект как се маха (щото знае ли човек може и да е било добра магия, аз поне не си пускам някакви побъркани, злонамерени фенове на хари потър в къщата та не виждам логика и тя да го прави)

kokolan
05-27-2010, 21:34
Bqh predelno qsen.KOITO VQRVA V TEZI NE6TA.Ako ne vqrva6 prosto ne pi6i.

MERCI

беше ясно казано от автора, че държи да се пише по проблема й. Не знам защо държиш на всяка цена да си изкажеш мнението, когато то не е искано.

gandalfepi4
05-28-2010, 06:52
кукуланец, дадох два съвета които в контекста на предишните са иновативни и с доста по-голяма вероятност да резултират в

а: решаване на проблема

б: разбиране какво по дяволите става

това че oсмивам бездействието на "приятелката" в момент когато си мисли че някой си използва мръсните нокти за да ѝ контролира живота не означава че съм казал че цялото нещо е глупост. просто предложих начин на реагиране и мислене НО ти ТРЯБВАШЕ да издребнееш и да почнеш да се заяждаш че не проявявам ужас а аналитичност нали??

ПП фък, тая тема е отпреди 2 години :-o що я резъректнахте бе :-x

gret4ety
05-30-2010, 19:49
тцтцтцтц да се смееш ли да ревеш ли :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

DevilWish
06-02-2010, 16:36
Mnogo 6te se radvam ako nqkoi koito e zapoznat v tezi ne6ta i vqrva v tqh da spodeli opita.


Bqh predelno qsen.KOITO VQRVA V TEZI NE6TA.Ako ne vqrva6 prosto ne pi6i.

MERCI
Хмм още един от Белгия? :)
Според мен трябва да отиде на ходжа.Но мога да поразпитам дали ходжите са точните хора, които ще могат да помогнат ;)