PDA

View Full Version : Обичам я адски .. бест фр



bibiqna_fut
04-23-2008, 14:48
хора плс кажете кфо да парвя .. значи .. най-добрата ми прителка от извесно време насам се държи малко/мн гадно/ и не разбирам защо .. един ден " ейй мн те обичам '' а на другия след всяка моя дума злобно заяждане .. и сега е с едно друго момиче и по цял ден е с нея.. миналата седмица поговорих с бфр-ката ми и тя каза,че ми се дразни ,но се изяснихме и вс се оправи .. до днес.. когато се държеше суп гадно.. търся причината в себе си .. търся какво да променя ,но май вината не е само в мен НЗ.. всеки ден аз се държа с нея еднакфо .. нито се заяждам нито .. нищо .. но тя един ден е с мен друг не .. един ден ми се троска друг не ..
кажете какво да правя.. да говоря ли с нея или да изчакам още малко ?? нз какво да парвя защото наистина ми е най-ценния човек и я обичам адски и не мога без неяя .. ОБОЖАВАМ Я ..и така ми е адски гадно и се побърквам , но не мога да разбера какво става.. Sad

sexa_na_kompleksa
04-23-2008, 14:53
Може вече да си й омръзнала, да няма какво да си говори с теб и за това излиза повече с други... Ама пък защо се заяжда? :? И аз не знам ... Можеме само да гадаеме ... Поговори с нея!

bibiqna_fut
04-23-2008, 14:58
дам.. възможно е.. но как един ден се държи супер яко ,а на другия ........ казвали са ми,че не само с мен така .. но нз... 10х мн :-)

sexa_na_kompleksa
04-23-2008, 15:16
Ами не знам, и на мен това ми звучи странно. Възможно ли е да те използва? А може и да е от пубертета ...

kocko
04-23-2008, 15:35
ПО ХУБАВО ГОВОРИ С НЕЯ ТАКА СЕ РЕ6АВАТ ПРОБЛЕМИТЕ :)

TheNewReligion
04-23-2008, 17:10
Sigurno si i omruznala ! Za tva se opitva da ti bie shuta bez da si napravila nishto . Az naprimer prekratih vzaimootnosheniqta si s moqta "nai-dobra" priqtelka . Poslednite dni se durjah super gadno s neq imenno , zashtoto mi e omruznala ! Ne i obrushtai vnimanie puk moje i da useti lipstata ti , osven ako priqtelstvoto vi ne se e iz4erpalo okon4atelno ! :-o

EJI4eTy
04-23-2008, 19:35
"всеки ден аз се държа с нея еднакФо" си казва всичко

bibiqna_fut
04-24-2008, 05:22
нее нямах предвид съвсем еднакво ами смисъл че не се заяждам и не я обиждам :)

bibiqna_fut
04-24-2008, 05:24
амми снощи тя ми писа смс и ми се извини ии..май вече е Ок..

IdiOtKa
04-24-2008, 07:48
ахахахаха а моита най дура приятелка ме отбягва ... все пойче осъзнавам колко е тъпа маина ...чесно ви каам ... супер тъпа егойстична ...подмълвна ... няям думи и най вече тъпа .. !

shmurkam
04-24-2008, 07:57
ахахахаха а моита най дура приятелка ме отбягва ... все пойче осъзнавам колко е тъпа маина ...чесно ви каам ... супер тъпа егойстична ...подмълвна ... няям думи и най вече тъпа .. !
Ми то и на мен бфр-ката понякога ми омръзва. Малко ме дразни,все едни и същи теми са й в главата. Все едни и същи момчета и все се дразни с някакво др момиче. Абе малко дечко си пада. Но нали трябва да сме толеранти една към друга. Сиг и аз понякога й омръзвам. Нз аз по принцип съм такъв характер. Често ми се случва да ми се иска никой да нмз,просто да седя и да гледам в една точка или да слушам музика и това ме успокоява. А тя все ми диша във врата,това ме дразни и понякога се озъбвам,може и случая на автора да е същия. Мн любов не е на хубаво. Все пак да си имаме личното пространство.

bibiqna_fut
04-24-2008, 15:19
..

miss_ludataa
04-24-2008, 17:50
:D :D :D :D oooooo dobs kfo staa.....emi ako ne me poznava6 6te razbere6 6ot za 4ovek sum + tfa kloi sa tiq hora koito ne haresvat momi4eto koeto vs iskat da razkarat nali ti se vode6e priqtelka i po podpisi LOF MIMS PAMI I t.n a sq nikoi ne q haresva........nqmama dumi :-x

bibiqna_fut
04-24-2008, 17:56
еми да и още ми е фр ... :) но наистина мн хора и се дразнят :wink:

miss_ludataa
04-24-2008, 18:23
a koe e tfa momi4e ako moga da znam i za6ot misli6,4e ne si mi BFR ??????? :shock: (cry)

dare_93
04-25-2008, 13:15
хора плс кажете кфо да парвя .. значи .. най-добрата ми прителка от извесно време насам се държи малко/мн гадно/ и не разбирам защо .. един ден " ейй мн те обичам '' а на другия след всяка моя дума злобно заяждане .. и сега е с едно друго момиче и по цял ден е с нея.. миналата седмица поговорих с бфр-ката ми и тя каза,че ми се дразни ,но се изяснихме и вс се оправи .. до днес.. когато се държеше суп гадно.. търся причината в себе си .. търся какво да променя ,но май вината не е само в мен НЗ.. всеки ден аз се държа с нея еднакфо .. нито се заяждам нито .. нищо .. но тя един ден е с мен друг не .. един ден ми се троска друг не ..
кажете какво да правя.. да говоря ли с нея или да изчакам още малко ?? нз какво да парвя защото наистина ми е най-ценния човек и я обичам адски и не мога без неяя .. ОБОЖАВАМ Я ..и така ми е адски гадно и се побърквам , но не мога да разбера какво става.. Sad

4esto horata si omrazvat i pri men e taka s moita priqtelka zaqjdam se s neq ne q tarpq no prosto mi pisva znam 4e zvu4i gadno no kakto kazah horata 4estro si omrazvat zatova izvestno vreme po ok ne se vijdatite primerno pi6ete si v skype no ako prodaljavate 4estno da se vijdate pak prekaleno 6te se izdraznite edna ot druga :) :)

LovePoisoned
04-25-2008, 18:27
Вашата история става малко любовна... Интриги, "аз не те обичам", "ти не ме обичаш"... все едно гаджета. Иначе приятелката ти не струва... според мен.

Obsession
04-25-2008, 18:40
Явно такъв и е характера. Ти си и фр, ти трябва да знаеш все пак... Ама се държи гадно :?

-IcE-pRiNcesS-
04-25-2008, 18:52
мдам.. и тфа може да е .. макар ,чее не и "дишам във врата" нито постоянно и обяснявам колко мн я обичам.. даже рядко и казвам ..
и напоследък се сближи с едно момиче,което ВСИЧКИТЕ ни общи по-близки приятели не харесват .. и всички искат да я разкарат от компанията ..
Държа да отбележа че аз съм момичето което ' ВСИЧКИ' мразят и тн! И да ви кажа днеска питах всички от компанийката ни и никои ама никои освен един човек съвсем малко не ми се дразни! :) Хубаво може др хора от даск да не ме харесват ама те не са от компанията ... сори ма е така! Чесно доби незнам какво ти сава?!?! От къде го измисли това ...направо не мога да повярвам!

kuklichka_bg
04-25-2008, 19:02
of da ti kaja i motia "best fr" do sabuta bqhme super tq mi vika nz ko sha praq bez teb i izvednaj cqla sedmiac v daskalo ne mi govori nit edno zdr nishto vikam i dnes za ko teise darja i tq mi tei mi e po dobre vika az sam s teq ve4e i taka napro me zaeba apf nqmam dumi iskam i az da imam vednaj fr s koqto da sme dobre a sega na si4koto otgore izliza s momi4eto koeto znae 4e ne go tarpq lapeshki rabuti i shti kaja sled vreme 6te oceni kfo e imala spx {} (: ne se promenqi za 4ovek koito ne te ocenqva takava ima mn drugo priqteli taka 4e {}

bibiqna_fut
04-25-2008, 22:16
мхмм.. и все пак се надявам в ншия случей да не е така..10х мн кукличка
:-)
ей тен кю хорЪ :-)

-IcE-pRiNcesS-
04-26-2008, 19:01
...... NO COMMENT

find_m3
04-26-2008, 19:19
да видим дали съм разбрала :bibiqna_fut е едната приятелка,miss_ludataa е няква обща позната на всички замесени ,а -IcE-pRiNcesS- е тая дет се е намесила в приятелството на bibiqna_fut?а са ако се намери и въпросната най-добра приятелка грешка няма да има :razz:

-IcE-pRiNcesS-
04-27-2008, 12:40
да видим дали съм разбрала :bibiqna_fut е едната приятелка,miss_ludataa е няква обща позната на всички замесени ,а -IcE-pRiNcesS- е тая дет се е намесила в приятелството на bibiqna_fut?а са ако се намери и въпросната най-добра приятелка грешка няма да има :razz:
МИ да ти кажа си много близо : bibiqna_fut е едната приятелка,miss_ludataa е най-добрата приятелка , аз съм тази дет УЖ се е намесила в фр-ството им!

sLaDk0 b0nb0n4e
04-27-2008, 16:54
Ако ти е истинска бфр няма да се държи така.

sLaDk0 b0nb0n4e
04-27-2008, 16:54
Но все пак ти си решаваш.

bibiqna_fut
04-28-2008, 10:58
Ice айде стига заяждала ние си се рзбрахме извън форума дет токо ти вади очите нали :wink: аре спокс малко
лфалллллл
Христос Возкресе мили хора :grin:

bqsna_teenagerka
04-28-2008, 12:32
Еми седнете и поговорете де!!! Ккакво да чакаш? Да се влошат нещата?

varnen4e
04-29-2008, 07:28
Абе, мацки, на колко сте години?

bibiqna_fut
04-29-2008, 19:19
на съвсем малко .. и си ни личи де :grin: :grin: :grin: аз на 13

CfEtii
04-29-2008, 21:42
Странно.Аз и мойта фр сме заедно от мн време,вс ден си простееме..не е кой знае колко различно.Но не сме си омръзнали.Е,излиза с други момичета,но все пак и тя си има живот,и аз.Изчакай,не говори с нея,може да се усети.Ако не,чао.

[B]a[N]D[i]T[k]a
05-01-2008, 03:51
гоовори с нея де .. знаеш ли сега как давам сичко за да видя моята наи добра фр..... не съм я виждала от толкова време че в момента ми се ще ако ще да преживяваме наи тъжните наи гадните моментите в които наи сме се карали пак да се видим да сме заедно .. :(

[B]a[N]D[i]T[k]a
05-01-2008, 03:54
Странно.Аз и мойта фр сме заедно от мн време,вс ден си простееме..не е кой знае колко различно.Но не сме си омръзнали.Е,излиза с други момичета,но все пак и тя си има живот,и аз.Изчакай,не говори с нея,може да се усети.Ако не,чао.

че вие от колко време сте заедно че да не сте си омръзнали.. аз на моита съм и го казвала мн пъти както и тя на мен :grin: но сме заедно от супер мн време и до такава степен се познаваме че знаем кфо би направила всяка от нас в различна ситуация .. разбираме се без да си говорим .. хората си омръзват .. нормално е.... нз вие как не сте си омръзнали :-o

bibiqna_fut
05-01-2008, 07:07
емии то всъщност с най-добрия ти риятел да можеш и просто да си помлчиш .. знаеш 4е той ще те разбере и няма да те пита 1000 пъти кфо ти е .. просто ще си помълчите .. :)

а по темата .. ми ние се опрвихме с нея.. :-) и сега съм най-щасливия човек на земята :D

st1ka
05-01-2008, 16:56
Ами не знам, и на мен това ми звучи странно. Възможно ли е да те използва? А може и да е от пубертета ...

Със сигурност е от това.

Piso
05-01-2008, 18:32
що не говоеиш с нея ? може да стане нещо :) :o = 8-) == :lol: :lol: :lol:

bibiqna_fut
05-01-2008, 19:58
говоих говорих 8-) тр ви запозная 8-) бати мацката чесно :D

teen_spirit
05-07-2008, 05:16
ей тен кю хорЪ :-)

е тва ми ебава майката само...иначе,хубаво,че сте се оправили =)

sunset_light
06-03-2008, 15:48
Историята ви е интересна,имам подобна ама без намеси ,както и тя не ми е най-добрата приятелка. :D Но пък когато си чатим се държим добре,а на живо сме си на групички ,не сме в една групичка и нищо не си казваме,в чата абсолютно всичко,и просто ми е чудно...

kemsity
06-03-2008, 16:23
Zdraveite imam edna mn dobra fr naposleduk tq se durji ujasno s men postoqnno me otbqgva kogato i govorq tq se zaqjda s men pogovorih s neq a tq mi kaza che moje bi ne ezaradi men no tq kaza MOJE BI tova me plashi tq e s 2-godini pogolqma ot men i si misli za mn po razlichni neshta umut i e zavladqn ot cigari mom4eta i alkohol i nai veche ot kafeneta.Neiskam da q gubq mn si q obicham no nqkoi i e kazal che sum i govorila zad gurba koeto ne evqrno!! PLS SOS!!!!!!!

kemsity
06-03-2008, 17:21
Mole otgovorete mi speshno e :( :(

sunset_light
06-03-2008, 19:53
Ами,незнам,ако не се интересува от теб ,каква приятелка е,попитала ли те е ,че си й говорила зад гърба,а защо вярва на другите..
Според мен трябва бая да поговорите по този въпрос ако ти каже някакъв глупав отговор,зарежи я,имала съм такива пряителки,обичала съм ги адски много ,уважавала съм ги и никога не съм говорила зад гърба им,а те са ми забивали нож в гърба и са търсили причини да ми скофтят настроението и да ми предадат някаква вина,така ,че спокойно,чувствай се добре,ако е добра приятелка,ще се докаже,ако не,ти си знаеш. ;)

kemsity
06-04-2008, 11:22
blagodarq vi mnogo :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :oops:

ANTIHUMAN
06-04-2008, 12:53
Аз съм същия като приятелката ти!Наранявам ,заебавам и изоставям.Много се дразня с приятелите си винаги си го изкарвам на тях.(Не ги псувам никога нито пред тях нито зад гърба им) Но те вече свикнаха и така.

Казвал съм им: ,,Направих го един път ще го направя още веднъж!''
и още нещо: ,,Никога не вярвайте във всичко което ви казвам ,защото лъжа по-често от колкото вие си мислите!''Ако броя лъжите в живота си ехеееееее !

Любимата ми песен е на Кали-Фалшива ,че мисля ,че има защо да ми е любима разказва се за мен самия!

kemsity
06-04-2008, 14:05
zdr pak sum az imam oshte edin problem ! moqta mnmnmn dobra fr si nameri priqtel (da se otochnq ne govorq za minalata a za edna druga) v nachaloto vruzkata im ne vurveshe no postepenno tq se opravi te mn se obichat tq e na moqta vuzrast no problema ne e v tova .Problema e che tq me zabravi vinagi izliza s nego men me zagurbva a kogato me vzeme s neq sum dlujna da q gledam kak se natiska s nego mn mi e nepriqtno kogato pogovorih s neq te mi kaza che ne e do sram no vse pak na men mi e mnmn neobobno . ta si mislq kakvo da napravq? tq me zagurbva a kato mi oburne vnimanie sum dlujna postoqnno da buda s neq i s neinq lubim :( :( :o :o :( :o :? 8)

ANTIHUMAN
06-04-2008, 14:36
zdr pak sum az imam oshte edin problem ! moqta mnmnmn dobra fr si nameri priqtel (da se otochnq ne govorq za minalata a za edna druga) v nachaloto vruzkata im ne vurveshe no postepenno tq se opravi te mn se obichat tq e na moqta vuzrast no problema ne e v tova .Problema e che tq me zabravi vinagi izliza s nego men me zagurbva a kogato me vzeme s neq sum dlujna da q gledam kak se natiska s nego mn mi e nepriqtno kogato pogovorih s neq te mi kaza che ne e do sram no vse pak na men mi e mnmn neobobno . ta si mislq kakvo da napravq? tq me zagurbva a kato mi oburne vnimanie sum dlujna postoqnno da buda s neq i s neinq lubim :( :( :o :o :( :o :? 8)

При мен беше нещо такова!Еми на мен не ми беше приятно да излизъм със тях защото ми напомняха като се целуват и натискат ,че съм сам! Спрях да излизъм с тях и така. Ти ,ако искаш направи същото!
УСПЕХ.

G.
06-04-2008, 14:48
LEle vse edno chuh svoq doskoroshen problem..TAka de ne beshe mnogo skoro,no e fakt ,che veche ne sme fr. :? SMisyl edva li e qko da go chuesh i az ne vqrvah,no stana.. PRosto qvno priqtelkata ti ve4e ima drugi interesi i ne i sa interesni va6ite ob6ti zanimaniq.. I taka dano da ne sym prava(no znam,4e sym) i vsi4ko da se opravi :)

sunset_light
06-04-2008, 16:05
Ами значи и ти си намери занимания и нещо като хоби,като не ти е приятно просто не ходи с тях,така или иначе пак ще сте си приятелки,естествено ,ако е истинско приятелството ви. :-D [
Пожелавам ти успех,и мн късмет. :) :) ;)

kemsity
06-04-2008, 16:25
blagodarq vi surdechno ako imam oshte nqkakuv problem s udovolstvie shte vi pisha 8) 8) :lol: :-P :P :razz:

FunkyFresh
06-04-2008, 16:33
Не го разбирам това бфр! :? Кфо е тфа най-добър по малко добър?! Има истински приятели, не най-добри. Един приятел неможе да се обяви за бфр ако седите на един чин споделяте си това онова, говорите си подсказвате си в час и следващото междучасие си мислите само колко ви дразни въпросния бфр.. И щом ти е бест френд що се държи тъпо и се прави на интересна! Това ли мамка му са приятели :(

sexyto_947
06-05-2008, 08:20
Tva s priqtelite e mnogo nepriqtno, na men mi se e sluchvalo samo ednoto . Dva puti sa me zarqzvali priqtelki i to nai - dobri . Pedi nqkolko godini imah priqtelka koqto mi beshe mnog blizka, na koqto mojeh da kaja vsicko. Bqhme po cql den zaedno, kato se priberqhme v kushti si govorehme s chasove po telefona, i edni den tq prosto sprq vsichki kontakti s men , nameri si druga priqtelka i izlezna s opravdanieto che sme sedmi klas i ne iska da zavurzva takiva priqtelstva zashtoto do godina nqma da sme zaedno . Stignah do izvoda che nikoi na tozi svqt ne e nezamenim . Moje provala na edno priqtelstvo da dovede do novo po dobro i po istinsko.

h4x0r
06-05-2008, 08:39
Покажи и любовта си с изстрел в главата и!

sunset_light
06-05-2008, 17:50
blagodarq vi surdechno ako imam oshte nqkakuv problem s udovolstvie shte vi pisha 8) 8) :lol: :-P :P :razz:
Няма проблем. :)