PDA

View Full Version : Какво ли си мисли?;/



Amelly
04-23-2008, 16:32
Ще започна с това,че харесвам едно момче много! :oops: Проблемът е,че не зная какво мисли той за мен/да баналното знам/,а не искам да му се натрапвам.Познаваме се от няколко месеца,разменили сме си няколко думи,ама нищо повече.Аз много се имам с най-добрия му приятел,то ние покрай него се запознахме де.Та единствения признак ,който той ми отпраща е продължителни погледи,седим и се гледаме,ама нищо повече.И много започнах да се ядосвам,защото много го харесвам. Искам да ме посъветвате какво да направя,че поне да разбера какво мисли той за мен.Как да постъпя

fuck_me_pls
04-23-2008, 16:38
ми попитай тфоя фр или питай направо момчето аз не виждам друг вариант :P :)

PlamM
04-23-2008, 16:39
obshtiq priqtel :grin: shtom sa mnogo dobri priqteli sigurno znae mnogo neshta za nego.Govori s nego!

zi
04-23-2008, 16:45
Амм да, говори с общия приятел, но според мен да не питаш директно, а може би по-заобиколно :)

BlueCat
04-23-2008, 16:50
Амм да, говори с общия приятел, но според мен да не питаш директно, а може би по-заобиколно :)
Колкото и заобиколно да пита все ще разбере нейният приятел. От личен опит знам. Е все пак е по-добре не да пита директно харесва ли ме, а по-заобиколно.

Ами ти поставяла ли си се на негово място? Той сигурно си мисли същото като теб. Може да е по-срамежлив. Като говориш с твоя приятел, той сигурно ще говори с този дето си харесваш и той ще знае, че имаш симпатии към него и ще действа.

Айде успех :) !

zaetasum
04-23-2008, 16:50
da opredeleno 6tom si blizka s fr na mom4eto koeto xaresva6 e xyby da popita6 purvo nego...za da yveri6 4e e taka(nadqvam se) i za da napravi6 purvata kra4ka :)
uspex4eta!!! :-)

Amelly
04-23-2008, 16:53
Ами и аз това си мислех,но този вариант не е подходящ защото го точно в момента на него не му е до това,а и не мисля,че ще му е казал нещо ,защото ако беше вече щях да знам :D ,та затова трябва да намеря друг начин. :(

Obsession
04-23-2008, 17:53
Лелее тия работи с общия приятел знаеш ли коко са порочни!? Ако искаш нещо давай сама ;) Заговори го ти, покажи интерес. Не казвам нищо против общия ви френд, ама просто не знаеш как ще се развият нещата. Аз съм на принципа да си върша сама работите (:

Amelly
04-23-2008, 18:14
Ами и аз мисля,че е по-добре не намесваме общия ни приятел,сама да си действам,а как по,по-заобиколен начин да му намекна ,че го харесвам. :oops:

nikita29
04-24-2008, 05:23
Не прибягвай до чужда помощ,просто бъди смела и находчива.Когато сте заедно го попитай мужду другото, например каква музика харесва.И така можете да намерите общ език и да се сближите.А ако вече знаеш каква му харесва,намери интересен материал или трудно откриваема песен на любимците му,поискай му интернет координатите и му прати материала. :wink: Действа за сближаване,повярвай ми.

Anarion
04-24-2008, 08:34
Ако общуваш с него, може и да разбереш 8-) Може дойде при теб и да ти изкрещи в лицето : "Мацоо, искъм тъъ" 8-)