PDA

View Full Version : какво да правя ?? :(



and1___
04-23-2008, 17:40
от няколко месеца едно момче постояно ми предлага (аз съм момиче ,не се лъжетее по ника :-P ) мислех какви ли не управдания ходя с др. и сякакви такива ... писна ми вече да го лъжа знам ,че ще кажете да му го кажа направо,но не мога не искам да му правя по никакъв начин гадно защото адски мн държа на него ...не искам да се караме и да си променяме отношенията просто вече ми писна сяка вечер да ме пита за тъпия отговор и аз все да мълча... :cry:

Ivotoo
04-23-2008, 17:44
А защо не приемеш и току виж излязло нещо от вас :wink:

fuck_me_pls
04-23-2008, 17:44
от няколко месеца едно момче постояно ми предлага (аз съм момиче ,не се лъжетее по ника :-P ) мислех какви ли не управдания ходя с др. и сякакви такива ... писна ми вече да го лъжа знам ,че ще кажете да му го кажа направо,но не мога не искам да му правя по никакъв начин гадно защото адски мн държа на него ...не искам да се караме и да си променяме отношенията просто вече ми писна сяка вечер да ме пита за тъпия отговор и аз все да мълча... :cry:

ми кажи че просто не те кефи и става само за фр или че ти трябва доста време да за решиш.....но най-добре ще бъде да му кажеш истината след като държиш на него :)

plmn
04-23-2008, 17:45
Ако го харесваш - тръгни с него.Ако не - кажи му го по заобиколен начин.Не му казвай директно - "остави ме намира, не ме занимавай" и тн.Очевидно има чувства към теб...Кажи му, че не изпитавш нищо и би било по добре ако спре да те пита.Бъду учтива.

Има и друго...От толкова много отказвания и избягвания на въпроса от твоя страна, той така ли на разбра, че не изпитваш нищо към него...

CfEtii
04-23-2008, 18:03
Ми приеми.И ако не става,напиши тема да ни питаш с кви думи да го отрежеш :D

sexa_na_kompleksa
04-23-2008, 18:03
Кажи му това, което написа тук. ;)

Obsession
04-23-2008, 18:15
Ако го харесваш -> приеми. Ама човек, който още не е зацепил, че го въртиш супер много толкова време не заслужава внимание :D 1-2-3 пъти това вече е прекалено, не се ли усеща?

kocko
04-23-2008, 18:16
е ти си била мн цтцт :-x неможа ли да му го кае6 о6те от 1 път а не са след сумати време да му го ставарва6 :-x

sWeeTy_pLamI
04-23-2008, 18:45
щом след толкова време /и пъти/ не намираш смелостт ии не искаш да го отрежешш .. явно и ти изпитваш нещo към него.. /поне малко ;)/ .. така че ..мисля че трябва да приемеш.. пък може да излезе нещо от вас ;P :-) 8) :P

alex_devv
04-23-2008, 18:58
седни, говорете и му обясни.
нема друг начин

nikita29
04-24-2008, 05:30
С мълчание няма да си решиш проблема.Разговор му е майката!Кажи му внимателно,че нямаш чувства и го виждаш само като приятел.Ако не възприеме бъди малко по-директна.Ако пак не влезе в час можеш да си мъничко грубичка и да му обърнеш гръб!Така вече би трябвало са схване!Ако не можеш да направиш нито едно от трите,може би нещо в него ти харесва.Тогава опитай да сте повече от приятели,може пък да се получи...

simba007
04-24-2008, 10:38
да най-добре е да говорите.казвам го от личен опит не говорих с него (В) и са ми е супер гадно той си тръгна и така да не разказвам моите истории та така че говори с него и се изяснете

evelinka1122
04-24-2008, 10:41
ако всеки пък отлагаш и му казваш само глупави оправдания и лъжи ще го БОЛИ МН ПОВЕЧЕ!!!!

VerryBerry
04-24-2008, 10:50
неможа ли да му го кае6 о6те от 1 път а не са след сумати време да му го ставарва6 :-x

с това съм съгласна

mese4ka
04-24-2008, 11:05
защо не опиташ да си с него?ако не ти допадне ще му кажеш опитах .. :) ако пък не искаш не карай момчето да чака толкова врее за едно "не" или там някво тъпо обяснение ... късмет :)

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
04-24-2008, 12:43
Nqma drug nachin. Taka samo shte mu davash naprazni nadegdi i shte strada poveche sled tova. Kazvash mu go direktno:" Priatel, nqmam nikakvi chuvsva kum teb - lubovni. Ti si mi samo priatel, nishto poveche. Mn durga na teb, no ne po nachina, koito ti iskash. Ne iskam da ti davam naprazni nadegdi i ti pogelavam da sreshtnesh momicheto, koeto te zaslugava. No tova ne sum az. :( " Mislq, che tova e vuzmogno nai - udachniat nachin, no i dostatuchno, za da razbere istinata. Uspeh. Kagi mu go spokoino, no dostatuchno tvurdo, che da razbere.

marencetuuu
04-25-2008, 09:50
Моят съвет е-помисли добре,правила съм същата грешка,някой ми показва,че държи на мен,аз го отблъсквам и след време съжалявам(случвало се е и след година да почна да съжалявам,но това е друг въпрос)..а и според мен излизат много добри връзки,когато примерно не харесваш някого чак толкова(а той теб много)-държи се много добре с теб и постепенно така се привързваш,към тоя човек :oops: (личен опит,мн се вживях)..абе ако искаш,опитай твоя работа