PDA

View Full Version : Гадно. ПОМОЩ



sobieskiii
04-23-2008, 17:48
Хора от няколко месеца насам ми излизат едни пьпки които преди дасе забележат няколко дена преди това ме боли и те са някакси подкожни и става едно подуто 4ервено и като ги стискам излиза някаква прозра4на те4ност и много много боли излизат ми на месец-а 2/3 на носа или между веждите и наи гадното е 4е после 1 седмица ми стои 4ервено и много гадно да излизам целия нашарен. а и ми предстои бал и неискам да сам отново с 4ервен нос или нещо друго моля помогнете....

sexa_na_kompleksa
04-23-2008, 17:51
Ами нормално е през пубертета. ;) Има разни козметики, с които явно не си запознат, но е разбираемо. ;) Аз например се мажа със салицилов спирт и крем Бочко. Това най-много ми помага. Преди да ги намеря тези продукти съм пробвала доста. За това пробвай и ти, до като намериш "твоя" продукт. Попитай в козметичен магазин или в аптека. ;)

kocko
04-23-2008, 18:17
оф ами земи си от апреката не6то то секи пубер има пъпки нормално :)

Obsession
04-23-2008, 18:19
Посъветвай се с козметичка (щом ти предстои и бал). Аз ползвам продукт на спиртна основа и крем здраве. Това най-добре ми действа.

CocainCocktail
04-23-2008, 18:20
ДЕРМАТОЛОГ

LipSoFAnAnGel
04-23-2008, 18:27
ДЕРМАТОЛОГ+1

sobieskiii
04-23-2008, 18:30
оф ами земи си от апреката не6то то секи пубер има пъпки нормално :)

това неса като обикновенните пьпки бе!! тези нямат врьх4ета .... и се подува и ме боли много

NeDkY
04-24-2008, 17:48
оф ами земи си от апреката не6то то секи пубер има пъпки нормално :)

това неса като обикновенните пьпки бе!! тези нямат врьх4ета .... и се подува и ме боли много

и аз съм така,на месеца 1-2 пъти да излезе по 1-2 такива пъпки и не знам какво да правя,след появяването им до ден-два става коричка и до седмица обаче ми минават.

sobieskiii,Като истискаш тая "прозрачна течност" след ~5мин. пак са пълни,нали?

6DBK
04-24-2008, 19:10
Еми попринцип тия пъпки дето те болят се наричат гнойни и след като ги изтискате ги промивайте със спирт ;)

BlueCat
04-25-2008, 09:52
Ами ако правилно съм те разбрала, са пъпчици пълни с течност, леко зачервени и без гной. Ако са такива по-добре не ги стискай, те си минават сами след 2-3 дена макс. Като ги стискаш правиш раничка, която оздравява много по-бавно.

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
04-25-2008, 11:09
Opitvash se da stiskash pupki bez vruhcheta? :shock: Ne taka.... znaesh li kak shte se otrazi tova na kogata ti? E, predpolagam tova e edna ot prichinite da se vuzpalqva oshte poveche, e kak nqma da e chervena, kato ti q iztezavash.. :( Prestani s tova stiskane, vigdash, che ne pomaga - stiska se samo pupka, koqto ima vruh. Tvoq sluchai mi prilicha dage na alergia. Kakto te posuvetvaha po - gore, otidi na dermatolog.. Moge da e ot hrana, ot sapun.. Naistina otidi, shte ti e ot polza.

sweatkiss
04-25-2008, 18:10
]
ДЕРМАТОЛОГ+1
да бе ДЕРМАТОЛОГ това е нормално през пубертета...купи си нещо за акне от аптеката

moni_fashion_shopping
04-26-2008, 14:22
Ами нормално е през пубертета. Има разни козметики, с които явно не си запознат, но е разбираемо. Аз например се мажа със салицилов спирт и крем Бочко. Това най-много ми помага. Преди да ги намеря тези продукти съм пробвала доста. За това пробвай и ти, до като намериш "твоя" продукт. Попитай в козметичен магазин или в аптека.

MiSs_DioR_CheRiE
04-27-2008, 11:41
Luda li NE gi stiskai .... :shock: :shock: posle znaesh li che mogat da ostanat dori belezi po kojata :shock: :shock: prosto gi ostavqi da spadnat 8)

DiDeTyY
04-27-2008, 19:04
prodavat v aptekite korektori v edno 6i6ence kato lak za nokti slaga6 go o6te kato useti6 4e ti izliza papka i to ti q izgarq i za 1-2 dni nqma i sled pri men mn deistva dano i na teb da ti pomgne :) :grin:

SunSmile
04-27-2008, 19:44
Иди като за начало на козметик на пълно почистване, ама не точно преди бала, а най - малко 2 седмици преди това. Като ти изчистят хубаво лицето се мажи с хидратиращи кремчета и си почиствай лицето. Най - лесно е със спирт, има ефект. Чистиш докато по тампончето за лице няма мръсно, после кремче някакво и тва е докато мине бала. После се посъветвай с козметик, как да си поддържаш лицето. :?

elitssa_
04-27-2008, 20:13
abee ti..
TOva sa pak Takiva "pobertetsk"i p1pki i onazi bqlata prozra4na te4nost e gnoi! i tezi p1pki trqgi 4aka6 da zaberat hybavo i togava da q iztiska6, a ne seki den da q razranqva6 i ne e lo6o da otide6 na kozmetik,dermatolog,i da si kypi6, 2-3 krema pone edno za eksfulirane i tonik.. :)

Fesho
04-27-2008, 20:32
Еми попринцип тия пъпки дето те болят се наричат гнойни и след като ги изтискате ги промивайте със спирт ;)
те не се стискат,6ото излиза само некфо прозра4но колкото и да стиска6 и става ужас 4ервен мое целия станеш... ас рядко ми се е слу4вало ама го мажа с зинерит 2-3 дена и прегаря и или става сруп и зараства или пък гноя се вижда и се истисква и пак минава ама попринцип са доста неприятни

TheNewReligion
04-27-2008, 21:18
Ами какво чакаш ... консултирай се с козметик ! :?

sladko_dete
04-28-2008, 14:56
И на мен от време на време ми излизат такива гадости и козметичката ми каза да намаля сладкото и тестеното и сутрин преди ядене да си варя коприва и да я пия охладена в продължение на един месец, да си почина две седмици и после пак 1 месец, още съм на първия месец но лицето ми е доста по чисто.

miss_ludataa
04-28-2008, 15:54
LELE I AZ iamm edna taka a se maja s enkfi kremove i t.n ,a tfa staa golqmo ama dostsa goqlmo i na nosa i sum akto baab qga :d i kato q istiskah tq doaktonabira6e/4 dena/ i kat q istiskah gnoi,gnoi :shock: :shock: i kat mi zazdravq ostaan beleg sled 5-6 emseca na toq beleg pak se poqvi su6tata pupka :-x :-x :-x