PDA

View Full Version : Бях насилена от познат на приятеля ми... Какво да правя ?!



RedRoses
04-23-2008, 18:50
Здравейте,


бях попадала на този сайт преди, но така и никога не си бях мислела, че може и аз да реша да се обръщам за съвет тук... От няколко дни се чудя дали да споделя тук за проблема който имам, но след като не се реших да го направя с никой реален познат, реших че мога да го направя тук... в най-лошия случай, поне никой не ме познава.

Преди около 2-3 седмици ми се случи нещо отвратително, за което по принцип не искам да си спомням, но за съжаление не успявам...

На 17 години съм, от около година си имам сериозен приятел. В злополучната вечер, беше събота преди около две седмици, бяхме поканени от наша приятелка у тях на купон. Гаджето ми щеше да пътува рано на другия ден нанякъде и се чудехме дали да ходим изобщо, но понеже знаехме че ще е готино, решихме да до отидем и да си тръгнем по-навреме. Така и направихме. Партито се получаваше готино и когато към дванадесет гаджето ми предложи да си ходим, на мен казано честно не ми се тръгваше и го помолих да останем още малко. Той обаче трябваше наистина да става рано на другия ден и затова трябваше наистина да тръгва, но се разбрахме аз да остана още малко и да се прибера по-късно с една приятелка, която да ме изпрати до вкъщи с приятеля си и колата му. .. Малко след като си тръгна, към мене взе да се присламчва един от неговите приятели - Иван. Започва да ме подпитва защо си и тръгнало гаджето ми и защо ме е оставил сама. Опитах се за му обясня ситуацията, но той като че ли не чуваше, или по-скоро не искаше да чуе... На няколко пъти се местих из апартамента при други познати, но той си намираше повод пак да дойде при мен и пак ме заговаряше. В един момент взе да ми говори някакви глупости, как от доста време ме харесвал, но не бил го показвал защото съм била гадже на приятеля му, но ако между нас нещата не вървели, той бил насреща... Усетих го накъде бие, но не му обърнах много внимание - отдадох го на алкохола, въпреки че определено не изглеждаше да е и пил много... Все пак за да не станат недоразумения, му обясних че нито сме скъсали с приятеля ми, нито пък имаме намерение да го правим скоро, и тактично го помолих да ме остави на мира... Стори ми се че това подейства, защото когато отново го оставих и отидох при едни други приятели, този път не ме последва. Видях го да хвърля по някой странен поглед към мен, но поне не се домъкна, поради което реших че всичко е ОК.

В един момент обаче реших да отида да се освежа в банята. След малко на вратата се почука, вратата леко се отвори и се подаде главата на Иван. Реших че иска да ползва тоалетната (банята и тоалетната бяха едно цяло) и му казах че ей сега излизам. За моя изненада обаче, вместо да се дръпне, той отвори изцяло вратата и нахълта, затваряйки я след себе си. Попитах го какво иска, а той ми отвърна че само искал да си поговорим пак. Опита се да ми прави някакви плоски комплименти за това колко добре изглеждам и т,н. Казах му да не се мъчи и се опитах да мина покрай него и да изляза, но неочаквано той ми препречи пътя. Попитах го какво прави, на което той вместо да отговори, ме сграбчи и опита да ме целуне. Спрях го и го попитах учудено какво прави. Той само се ухили и ме попита не съм ли искала да се възползвам от ситуацията и да се позабавляваме ?!? След което демонстративно заключи вратата след себе си и започна да се приближава към мен. Опита се отново да ме целуне - отблъснах го отвратена. Отново се опитах да го заобиколя и да се добера до вратата, но той отново ми препречи пътя и продължи да пристъпва към мен.. Накрая, когато нямаше къде да отстъпвам, ме притисна до стената. Пак понечи да ме целува и започна да ми пуска ръка. Опитах се да го отблъсна и започнах да се дърпам, но той беше доста по-силен, а и нямаше много място в тясното помещение. Започна да ме опипва и за мой ужас дори започна да се опитва да ме съблича. Започнах да се дърпам още по силно, но въпреки съпротивата ми, гадняра успя да разкопчee дънките ми и ги смъкна около коленете ме, след което ме бутна с лице към мивката... До този момент, по принцип си мислех, че само се лигави нещо и изобщо не очаквах и не бях подготвена за това, което се случи... Опитах се да се измъкна, но той беше доста по-силен и просто нямах шанс. Докато се дърпах и се опитвах да се освободя, го усетих как зад мен се разкопчава. Започнах да го моля да не го прави и да ме пусне, но напразно.... Притисна ме в мивката, с едната си ръка ми запуши устата, а с другата сграбчи бикините ми и ги смъкна надолу, след което грубо проникна в мен... Насили ме права, върху мивката. През цялото време, докато ме насилваше. държеше устатата ми запушена с ръка, като същевременно бях принудена да гледам ухилената му физиономия в огледалото пред мен докато грубо ме тласкаше.. Продължих да се опитвам да дърпам и да се опитвам да се освободя, но нямаше какво да направя - беше доста по-силен от мен и просто нямах шанс да се отскубна.... всичко продължи около 10 минути... накрая олигофрена се изпразни в мен... След като свърши, доволно започна да се закопчава. Изчака ме малко да се позабърша с тоалетна хартия, и след като вдигнах гащичките и дънките си, отключи вратата и излезе, като преди това ме заплаши, че ако кажа на някого, ще разкаже че сме го направили доброволно.... След като се пооправих още малко, излязох от тоалетната. В коридора имаше доста хора, които ме видяха да излизам от там, и се замислих, че най-вероятно са видели и Иван да излиза от там малко преди мен, представих си какво са си помислили докато вратата беше заключена... За част от секундата прехвърлих мислено какво да правя, но реших да не казвам за случилото се – просто не можех да си представя всички да разберат за станалото и просто реших да си спестя срама да разказвам за това което ме сполетя. Поседях още малко на партито и даже не дочаках приятелката ми - викнах си такси и си отидох. Като се прибрах взех дълъг душ и изпих хапче за всеки случай...

Няколко дена след това не бях на себе си. Не знаех какво да правя – както казах, бях решила да не подавам оплакване, но се чудех дали да кажа приятеля си, но в крайна сметка реши да не го правя -не знам дали толкова от страх кретена дето ме насили да не каже че съм го направила доброволно, колкото може би повече от срам от случилото се... Така обаче се налага да виждам гадняра тъй като с гаджето ми сме в една компания с него. Определено ми е неприятно... но ме е страх, че ако кажа на приятеля си, Иван може да изпълни заканата си и да ме обвини, че съм го направила доброволно, като не знам как ще докажа противното, а и може и изтървах правилния момент да споделя това…. От друга страна ме е страх, че в даден момент кретенът, може да се похвали на някого, че е правил секс с мене и тогава каквото и да обяснявам. ще е безполезно... по принцип си мисля, че няма логика да рискува да прави това и не ми се иска сама да повдигам темата, но знам ли какво ще стане... наистина не знам какво да правя и ме е страх да не се разчуе случката и гаджето ми да разбере за случилото се в тоалетната по време на купона. Дали някой е имал подобен проблем ? Ще съм благодарна на всеки, които ми даде съвет какво е най-добре да направя ?!?

sexy_sladuranka___
04-23-2008, 19:00
Най - добре ажи на приятеля си истината аз съм сигурна че ще ти повярва . Щом те обича следователна държи на теб . Това което ти се е случило е ужасно и не трябва да го криеш в случея не си ти извършителката , а жертвата . Няма от какво да се срамуваш . Рано или късно тъпака ще се изпусне , а тотава както каза ти самата всички обяснения ще са напразни . Говори с приятеля си той те обича и ще те разбере :) Успех

teoto
04-23-2008, 19:04
Ами какво да ти кажа мила..Това,което си преживяла е наистина ужасно,на никой не го пожелавам..Според мен макар и да е минало толкова много време е по-добре да кажеш на приятеля си за случката.Сигурно след нея си се променила доста,а и отношението ти към този Иван.Така,че според мен най-добре е да му кажеш ти,защото представи се,че чуе от някой друг..тогава вече със сигурност ще се усъмни в теб..А ако този Иван изкаже своята версия вече ще бъде твоята дума с/у неговата.Но се пак моя съвет е да споделиш с гаджето си,със сигурност ще ти олекне доста.Но се пак ти си решаваш.Аз бих те и посъветвала да си направиш тестове за болести,ако не си сигурна в тоя Иван,за всеки случай.Защото се пак е било без кондом.И дано всичко да се оправи!Искренно ти го пожелавам!

Hrdcore`Lady
04-23-2008, 19:09
Ако преживея подобно нещо, сигурно ще съм в шок дни наред. Аз също мисля, че трябва да кажеш на приятеля си, все пак от доста време сте заедно, а тази случка не е като да си паднала по стълбите и да ти мине след време. Подобни неща едва ли се забравят лесно, ти сама го каза. По-добре му разкажи всичко, преди да е дочул изкривената история от някой познат. Той като мъж и твой приятел, сам ще реши какво да прави... Надявам се да няма милост...

AceXe
04-23-2008, 19:12
Мила, определено си изживяла голям стрес. Сподели с приятеля си. Мисля че ако те обича ще вземе насериозно това и няма да го остави намира това нещастно копеле. :(

Virtuallll
04-23-2008, 19:12
НЕПРЕМЕННО КАЖИ НА ПРИЯТЕЛЯ СИ!!! Защото тоя тъпанар Иван ще се похвали на някого и тогава да видиш... всички ще разберат като се разчуе тая случка , пък и щом сте в 1 компания приятеля ти няма начин да не разбере затова най-добре да го чуе от теб!!!

hottie
04-23-2008, 19:19
Не можев да не му кажеш.Просто няма смисъл да не му кажеш разираш ли?Тези хора са ви видяли, че излизате заедно от банята.В техните глави вие сте правили нещо интимно вътре и това ще се разчуе. Ако с приятеля ти си имате сериозни отношения и си имате доверие няма как да не ти повярва!! А и ако не ти повярва значи не те заслужава.Значи не трябва да сте заедно.
Как предпочиташ да си седиш кротко, да си премълчаваш и да ти е гадно или да кажеш на приятеля си истината? Защото ако не му кажеш хем ти е гадно за случилото се, хем ти е гадно че криеш истината от приятеля си. Няма смисъл.
За съжаление ако се оплачеш в полицията вече е късно, защото е било отдавна и мисля, че нищо няма да се получи.Неговите думи срещу твоите. Трябваше веднага след акта да отидеш, щяха да изследват и наличието на сперма. Но не те упреквам, знам че си била в шок и не си мислиа за това тогава.
Просто поговори с него още сега. Успех мила !

alex_devv
04-23-2008, 19:20
кажи на приятеля си. това, че онзи може да каже нещо изобщо не трябва да те притеснява. щом приятеля ти те обича и държи на теб значи ще повярва на теб, а не на някакъв пумяр. ако бях на неговото място и приятелката ми каже такова нещо изобщо няма да го изслушам какво ще ми каже... директно ще му ходят на посещения в реанимацията на другия ден

Pebles
04-23-2008, 19:31
Kato prochetoh istoriqta ti i...se potresoh..Ne moga da si predstavq da mi se sluchi..a to stava EI TAKA IZVEDNUJ - nai-neochakvano...Suvetvam te da my kajesh..tui kato ako naistina ti vqrva i obicha..Fakta che TI mu spodelqsh smekchava kazanoto 50 %... A i ako razbere ot dryg chovek- EDVA LI MOJESH da go ubedish ,che naistina e biLo PO NASILSTVEN PUT... Inache - ebasi priqtelq... :? Dan0 moq priqteL nqma takiva Fr-s... CHEEE.... :( :( :(

air_J
04-23-2008, 19:35
Така, както го описваш - това не е изнасилване, бейби! Той те съблича, опипва, целува, ебе и ти не издаваш ни стон, ни писък. Чувал съм, че когато дадено момиче я изнасилват и има шанс някой да я чуе тя вика ли вика с все сила и с пълен глас, ти защо не си направила така? Да не си била пресипнала? Ето заради такива случаи смятам, че понятието изнасилване е силно преувеличено. В такава ситуация като твоята е можело лесно да се измъкнеш, или най-малкото да крещиш като луда, докато някой те чуе, а не да обясняваш колко силен бил и как е нямало какво да направиш. Малко ми прилича на вица - ама не, моля ви се, недейте, не, ама какво, ама защо, ама вий май мъ ибетьи? :oops:

kuklichka_bg
04-23-2008, 19:46
ole tova e ujasnooooooooooo :-k :( :( abe kaji ne samo na fr si ami i neznam ujas :(:(:(:(

kuklichka_bg
04-23-2008, 19:49
Така, както го описваш - това не е изнасилване, бейби! Той те съблича, опипва, целува, ебе и ти не издаваш ни стон, ни писък. Чувал съм, че когато дадено момиче я изнасилват и има шанс някой да я чуе тя вика ли вика с все сила и с пълен глас, ти защо не си направила така? Да не си била пресипнала? Ето заради такива случаи смятам, че понятието изнасилване е силно преувеличено. В такава ситуация като твоята е можело лесно да се измъкнеш, или най-малкото да крещиш като луда, докато някой те чуе, а не да обясняваш колко силен бил и как е нямало какво да направиш. Малко ми прилича на вица - ама не, моля ви се, недейте, не, ама какво, ама защо, ама вий май мъ ибетьи? :oops:

abe iznasilvane e da napravqt ne6ut protiv volqta ti a tq sto apti kaza 4e se e opitala da se mahne pak i s zapishena usta!?!?!

hottie
04-23-2008, 19:50
Така, както го описваш - това не е изнасилване, бейби! Той те съблича, опипва, целува, ебе и ти не издаваш ни стон, ни писък. Чувал съм, че когато дадено момиче я изнасилват и има шанс някой да я чуе тя вика ли вика с все сила и с пълен глас, ти защо не си направила така? Да не си била пресипнала? Ето заради такива случаи смятам, че понятието изнасилване е силно преувеличено. В такава ситуация като твоята е можело лесно да се измъкнеш, или най-малкото да крещиш като луда, докато някой те чуе, а не да обясняваш колко силен бил и как е нямало какво да направиш. Малко ми прилича на вица - ама не, моля ви се, недейте, не, ама какво, ама защо, ама вий май мъ ибетьи? :oops:

Понякога от шок не можеш да реагираш както трябва...

MakeMeLaugh
04-23-2008, 19:55
Много си глупава... вече 3 седмици и да не кежеш на момчето..
Сега вече изглежда, че ти е харасало и че е било одброволно...

elf4o
04-23-2008, 20:01
каквото и да правиш срама си остава за цял живот.

air_J
04-23-2008, 20:05
Е, други как реагират правилно? Ама моля ви се! По начина, по който го описва не може и дума да става за изнасилване. Човека влиза, съблича я, ебе я и си излиза като пич. Тя не е споменавала да е викала (дори не е споменала, че се е опитала да вика), нито се е разревала (защото, когато те изнасилят и ревеш доколкото съм чувал) нито да се е съпротивлявала кой знае колко. Единственото, което знаем е, че е спала с някакъв културист, дето е бил толкова як, че тя не е могла да му попречи да и свали дънките, гащите, да и го вкара, да я ебе 10 минути, да свърши в нея, и най-накрая да си излезе като пич със самодоволна усмивка. Той ако е било изнасилване дали ще я заплашва, че ще се похвали, че е спала с него доброволно? Как ще се хвали, ако е била излязла от тоалетната раздърпана, тъжна, разревана и омерзена? Та нали всеки ще я попита какво е станало и защо така е станало. Отгоре на това какво е чакала, че не е отишла в полицията? Да не би пък случайно полицаите да не кажат на приятеля й за "изнасилването"? Сметнете ме за безчувствен гадняр, но това за мен НЕ Е изнасилване, а обикновенно ебане, само че в малко по-груб вариант. :oops: Ако авторката се появи да даде по-смислени обяснения на действията си преди, по време на, и след акта, щото така е изнасилване само за самата нея и тези, които като каже някоя девойка, че е изнасилена и веднага вярват, без да подложат и на минимално съмнение. :oops:

hottie
04-23-2008, 20:12
Е, други как реагират правилно? Ама моля ви се! По начина, по който го описва не може и дума да става за изнасилване. Човека влиза, съблича я, ебе я и си излиза като пич. Тя не е споменавала да е викала (дори не е споменала, че се е опитала да вика), нито се е разревала (защото, когато те изнасилят и ревеш доколкото съм чувал) нито да се е съпротивлявала кой знае колко. Единственото, което знаем е, че е спала с някакъв културист, дето е бил толкова як, че тя не е могла да му попречи да и свали дънките, гащите, да и го вкара, да я ебе 10 минути, да свърши в нея, и най-накрая да си излезе като пич със самодоволна усмивка. Той ако е било изнасилване дали ще я заплашва, че ще се похвали, че е спала с него доброволно? Как ще се хвали, ако е била излязла от тоалетната раздърпана, тъжна, разревана и омерзена? Та нали всеки ще я попита какво е станало и защо така е станало. Отгоре на това какво е чакала, че не е отишла в полицията? Да не би пък случайно полицаите да не кажат на приятеля й за "изнасилването"? Сметнете ме за безчувствен гадняр, но това за мен НЕ Е изнасилване, а обикновенно ебане, само че в малко по-груб вариант. :oops: Ако авторката се появи да даде по-смислени обяснения на действията си преди, по време на, и след акта, щото така е изнасилване само за самата нея и тези, които като каже някоя девойка, че е изнасилена и веднага вярват, без да подложат и на минимално съмнение. :oops:

Ами прав си донякъде.И аз се очудих, че не е викала в началото преди да й запуши устата. Прекалено лесно ми се стори.Все пак е имало хора точно наоколо.
НО по принцип може да изпаднеш в паника и да забравиш какво правиш. Казвам го от личен опит :oops: Един се опита да ме насили преди доста време и в първия момент не можах да реагирам. Бях в супер шок. Но изведнъж нещо ми стана и успях да избягам. Но определено не се сетих да викам де... не че имаше кой да ме чуе :-o
За щастие нищо не ми направи идота му с идиот !!

VinDiesel
04-23-2008, 20:17
Тоя Иванчо не е никакъв приятел на твоя. Аз немога да си представя с мойте приятели някой да направи така на другия.... Даже и като малки ако се скараме нещо родителите ни все ни питаха заради момиче ли е и ние винаги сме се смеели.Дори и като малки не сме се карали за момиче.Споделяли сме си и си споделяме и вярвам че имам 2-ма истински приятели :) а тоя е ебати мършоляка загорял тоя заслужава гаджето ти да го убие

MiSs_DioR_CheRiE
04-23-2008, 20:29
Kaji na priqtelq si ... NEPREMENNO ... toi trqbva da znae , zashtoto v kraina smetka nishto ne ostava skrito .. a i kakto kaza mnogo hora sa vi vidqli da izlizate ot toaletnata zaedno i koi znae kakvo sa si pomislisi .. mislq che priqtelq ti shte te razbere i nqma nujda da se sramuvash nqmalo e kakvo da napravish ...

5StaR
04-23-2008, 21:08
Кажи на приятела си бай дъ уей и също така намери някои приятели да го пребият тоя Иван. .. не се базикам.

( Само си представи, че го пазиш в тайна и тоя Иван каже на приятеля ти.. после как ще го убедиш в обратното...) кажи му сега

04-23-2008, 21:20
Абе нещо цялата тая история ме съмнява... извинявай ама тва не е изнасилване... просто в момента си търсиш оправдание... ама не се притеснявай... курвенца като тебе на всяка крачка... твоя ше си намери някоя друга.. не е проблем... а и впрочем кажи му на човекам, и не му слагай рога със собствените му приятели!!! :?

BuBi008
04-24-2008, 02:28
Е, други как реагират правилно? Ама моля ви се! По начина, по който го описва не може и дума да става за изнасилване. Човека влиза, съблича я, ебе я и си излиза като пич. Тя не е споменавала да е викала (дори не е споменала, че се е опитала да вика), нито се е разревала (защото, когато те изнасилят и ревеш доколкото съм чувал) нито да се е съпротивлявала кой знае колко. Единственото, което знаем е, че е спала с някакъв културист, дето е бил толкова як, че тя не е могла да му попречи да и свали дънките, гащите, да и го вкара, да я ебе 10 минути, да свърши в нея, и най-накрая да си излезе като пич със самодоволна усмивка. Той ако е било изнасилване дали ще я заплашва, че ще се похвали, че е спала с него доброволно? Как ще се хвали, ако е била излязла от тоалетната раздърпана, тъжна, разревана и омерзена? Та нали всеки ще я попита какво е станало и защо така е станало. Отгоре на това какво е чакала, че не е отишла в полицията? Да не би пък случайно полицаите да не кажат на приятеля й за "изнасилването"? Сметнете ме за безчувствен гадняр, но това за мен НЕ Е изнасилване, а обикновенно ебане, само че в малко по-груб вариант. :oops: Ако авторката се появи да даде по-смислени обяснения на действията си преди, по време на, и след акта, щото така е изнасилване само за самата нея и тези, които като каже някоя девойка, че е изнасилена и веднага вярват, без да подложат и на минимално съмнение. :oops:

Ами прав си донякъде.И аз се очудих, че не е викала в началото преди да й запуши устата. Прекалено лесно ми се стори.Все пак е имало хора точно наоколо.
НО по принцип може да изпаднеш в паника и да забравиш какво правиш. Казвам го от личен опит :oops: Един се опита да ме насили преди доста време и в първия момент не можах да реагирам. Бях в супер шок. Но изведнъж нещо ми стана и успях да избягам. Но определено не се сетих да викам де... не че имаше кой да ме чуе :-o
За щастие нищо не ми направи идота му с идиот !!

Напротив тя спомена че не е викала отначалото преди да й запуши устата защото мислела че този Иван се бъзикал . А й да вярно е че може да се стъписаш и да не моежеш да реагираш ама все пак не е нужна кой знае каква реакция за да викне да кажеш да се опитва да се измкъне може да не се усети за правилен начин ама то викането си е инстинкт .

Thuglife
04-24-2008, 03:59
Ами първо говори с родител.. това мога да препоръчам. Обясни как стоят нещата и го съдете... къф е смисъла ако кажеш на приятеля си...той ще те гледа вече по съвсем друг наичин вече омърсена! Бъди съвестна и говори с най добрата си приятелка и после с родители . Няма какво да го мислиш. Ще мине ще замине и той няма да получи заслуженото си.

XceSS
04-24-2008, 04:03
Бас че темата е ебавка... :-x

Mademoiselle
04-24-2008, 04:06
kofti e,4e si premal4ala,trqbva6e vednaga da saob6ti6,nai-malko na blizak priqtel ili dori na va6te,ti ne si vinovna..gorki4kata

sandrin
04-24-2008, 04:09
Здравейте,


бях попадала на този сайт преди, но така и никога не си бях мислела, че може и аз да реша да се обръщам за съвет тук... От няколко дни се чудя дали да споделя тук за проблема който имам, но след като не се реших да го направя с никой реален познат, реших че мога да го направя тук... в най-лошия случай, поне никой не ме познава.

Преди около 2-3 седмици ми се случи нещо отвратително, за което по принцип не искам да си спомням, но за съжаление не успявам...

На 17 години съм, от около година си имам сериозен приятел. В злополучната вечер, беше събота преди около две седмици, бяхме поканени от наша приятелка у тях на купон. Гаджето ми щеше да пътува рано на другия ден нанякъде и се чудехме дали да ходим изобщо, но понеже знаехме че ще е готино, решихме да до отидем и да си тръгнем по-навреме. Така и направихме. Партито се получаваше готино и когато към дванадесет гаджето ми предложи да си ходим, на мен казано честно не ми се тръгваше и го помолих да останем още малко. Той обаче трябваше наистина да става рано на другия ден и затова трябваше наистина да тръгва, но се разбрахме аз да остана още малко и да се прибера по-късно с една приятелка, която да ме изпрати до вкъщи с приятеля си и колата му. .. Малко след като си тръгна, към мене взе да се присламчва един от неговите приятели - Иван. Започва да ме подпитва защо си и тръгнало гаджето ми и защо ме е оставил сама. Опитах се за му обясня ситуацията, но той като че ли не чуваше, или по-скоро не искаше да чуе... На няколко пъти се местих из апартамента при други познати, но той си намираше повод пак да дойде при мен и пак ме заговаряше. В един момент взе да ми говори някакви глупости, как от доста време ме харесвал, но не бил го показвал защото съм била гадже на приятеля му, но ако между нас нещата не вървели, той бил насреща... Усетих го накъде бие, но не му обърнах много внимание - отдадох го на алкохола, въпреки че определено не изглеждаше да е и пил много... Все пак за да не станат недоразумения, му обясних че нито сме скъсали с приятеля ми, нито пък имаме намерение да го правим скоро, и тактично го помолих да ме остави на мира... Стори ми се че това подейства, защото когато отново го оставих и отидох при едни други приятели, този път не ме последва. Видях го да хвърля по някой странен поглед към мен, но поне не се домъкна, поради което реших че всичко е ОК.

В един момент обаче реших да отида да се освежа в банята. След малко на вратата се почука, вратата леко се отвори и се подаде главата на Иван. Реших че иска да ползва тоалетната (банята и тоалетната бяха едно цяло) и му казах че ей сега излизам. За моя изненада обаче, вместо да се дръпне, той отвори изцяло вратата и нахълта, затваряйки я след себе си. Попитах го какво иска, а той ми отвърна че само искал да си поговорим пак. Опита се да ми прави някакви плоски комплименти за това колко добре изглеждам и т,н. Казах му да не се мъчи и се опитах да мина покрай него и да изляза, но неочаквано той ми препречи пътя. Попитах го какво прави, на което той вместо да отговори, ме сграбчи и опита да ме целуне. Спрях го и го попитах учудено какво прави. Той само се ухили и ме попита не съм ли искала да се възползвам от ситуацията и да се позабавляваме ?!? След което демонстративно заключи вратата след себе си и започна да се приближава към мен. Опита се отново да ме целуне - отблъснах го отвратена. Отново се опитах да го заобиколя и да се добера до вратата, но той отново ми препречи пътя и продължи да пристъпва към мен.. Накрая, когато нямаше къде да отстъпвам, ме притисна до стената. Пак понечи да ме целува и започна да ми пуска ръка. Опитах се да го отблъсна и започнах да се дърпам, но той беше доста по-силен, а и нямаше много място в тясното помещение. Започна да ме опипва и за мой ужас дори започна да се опитва да ме съблича. Започнах да се дърпам още по силно, но въпреки съпротивата ми, гадняра успя да разкопчee дънките ми и ги смъкна около коленете ме, след което ме бутна с лице към мивката... До този момент, по принцип си мислех, че само се лигави нещо и изобщо не очаквах и не бях подготвена за това, което се случи... Опитах се да се измъкна, но той беше доста по-силен и просто нямах шанс. Докато се дърпах и се опитвах да се освободя, го усетих как зад мен се разкопчава. Започнах да го моля да не го прави и да ме пусне, но напразно.... Притисна ме в мивката, с едната си ръка ми запуши устата, а с другата сграбчи бикините ми и ги смъкна надолу, след което грубо проникна в мен... Насили ме права, върху мивката. През цялото време, докато ме насилваше. държеше устатата ми запушена с ръка, като същевременно бях принудена да гледам ухилената му физиономия в огледалото пред мен докато грубо ме тласкаше.. Продължих да се опитвам да дърпам и да се опитвам да се освободя, но нямаше какво да направя - беше доста по-силен от мен и просто нямах шанс да се отскубна.... всичко продължи около 10 минути... накрая олигофрена се изпразни в мен... След като свърши, доволно започна да се закопчава. Изчака ме малко да се позабърша с тоалетна хартия, и след като вдигнах гащичките и дънките си, отключи вратата и излезе, като преди това ме заплаши, че ако кажа на някого, ще разкаже че сме го направили доброволно.... След като се пооправих още малко, излязох от тоалетната. В коридора имаше доста хора, които ме видяха да излизам от там, и се замислих, че най-вероятно са видели и Иван да излиза от там малко преди мен, представих си какво са си помислили докато вратата беше заключена... За част от секундата прехвърлих мислено какво да правя, но реших да не казвам за случилото се – просто не можех да си представя всички да разберат за станалото и просто реших да си спестя срама да разказвам за това което ме сполетя. Поседях още малко на партито и даже не дочаках приятелката ми - викнах си такси и си отидох. Като се прибрах взех дълъг душ и изпих хапче за всеки случай...

Няколко дена след това не бях на себе си. Не знаех какво да правя – както казах, бях решила да не подавам оплакване, но се чудех дали да кажа приятеля си, но в крайна сметка реши да не го правя -не знам дали толкова от страх кретена дето ме насили да не каже че съм го направила доброволно, колкото може би повече от срам от случилото се... Така обаче се налага да виждам гадняра тъй като с гаджето ми сме в една компания с него. Определено ми е неприятно... но ме е страх, че ако кажа на приятеля си, Иван може да изпълни заканата си и да ме обвини, че съм го направила доброволно, като не знам как ще докажа противното, а и може и изтървах правилния момент да споделя това…. От друга страна ме е страх, че в даден момент кретенът, може да се похвали на някого, че е правил секс с мене и тогава каквото и да обяснявам. ще е безполезно... по принцип си мисля, че няма логика да рискува да прави това и не ми се иска сама да повдигам темата, но знам ли какво ще стане... наистина не знам какво да правя и ме е страх да не се разчуе случката и гаджето ми да разбере за случилото се в тоалетната по време на купона. Дали някой е имал подобен проблем ? Ще съм благодарна на всеки, които ми даде съвет какво е най-добре да направя ?!?

Девойко направо кажи на приятеля си да му разпити физиономията .... няма кво да му мислиш и едно оплакване за инзасилване може да пуснеш в МВР .Тва си е доста сериозно ... чисто изнасилване и в квайна сметка кво пи като се е изпразнил в тебе ... дойде ли ти изобщо ? Или и ще ставаш майка на един болен мозък ... :-x :-x :-x не му мисли казвай на приятеля си да го пребие ако държи на теб де... но мисля че е така за 1 година връзко поне ще го попребие удачно :o

FunnYboY
04-24-2008, 05:16
Ебати дебила,

Бих го заколил ако ми беше приятел :? :? :? :?


Деби и копелето...

komara
04-24-2008, 05:26
Мале ако бях на мястото на приятеля ти...
По добре му кажи какво е станало и после пиши кво е станало с тоя нещастник

The_Rocket
04-24-2008, 05:54
Мале ако бях на мястото на приятеля ти...
По добре му кажи какво е станало и после пиши кво е станало с тоя нещастник

+1

Аз лично се поставям на мястото на приятеля ти ... ако е станало такова нещо , ще искам да разбера всичко и ще повярвам на момичето до мен ... За това сподели с него , все пак той е момче и той ще реши какво ще прави ... Лично аз съм леко невъздържан и си мисля , че ако чуя подобно нещо от приятелката ми , че е насилена от МОЙ ПРИЯТЕЛ подчертавам МОЙ !!! Директно избухвам и отивам да се разправям физически с него ... Все пак говори с приятеля си , това е съвета който преобладава ! Кажи после какво е станало ! :-o

lwsu
04-24-2008, 06:19
аз съм съгласен с Air_J - как така ще я изнасили на купон..

въобще не съм съглесен обаче че това е срам, това не е срам и позор за тебе бе момиче, как може от такива съображения да си премълчаваш, това е много глупаво, оле как се дразня като хората не си знаят правата, не може да те изнасили и после тебе да те е срам и страх!!! Ми ти можеш да го направиш на нищо!! Дори и сега, след толкова време, има си методи да се докаже по законен начин изнасилването (чрез разпитвания и техники за измъкване на самопризнание), да не говорим, че така като не предприемаш нищо обнадеждаваш всички които имат наклонности да изнасилват момичета, аз не разбирам защо женската част от читатателите тука се съгласяват с тебе, ти им правиш лоша услуга така!!! - ПРОСТОТИЯ!!!

aniezina
04-24-2008, 06:31
Признавам, че не съм прочела коментарите преди мен, само историята ти.
Според мен трябва да му кажеш, нали те обича и трябва уж да те защитава. Ако е предан и искрен в чувствата си и ти има доверие няма да се поколебае и за мик на кого да повярва. А ако не ти повярва-можете да сключите уговорка това да остане между вас в случай, че скъсате....дано не се стигне до там де.
Кажи му, това не е срамно недай си боже да се случи на мен, сигорно бих умряла от срам и не бих имала и наполовина такава решителност това, че ще кажа както сега, но все пак, опитай се да споделиш. Онзи негодник трябва да си получи заслуженото.

So unbelievable love..
04-24-2008, 06:37
1-во нз дали темата е евавка или не,но ако не е аз да си кажа..
2-ро момичето беше написало,че не е могло да се измъкне,защото той е бил доста по-силен,а някой от форума каза,нещо от рода,че ако искала можела да вика и да се съпротивлява,но тя не го направила.Аз ще задам един въпрос - не ви ли се е случвало приятелят ви да ви хване и да не можете да се измъкнете от ръцете му?!?! извинявайте, ама са рядко срещани момичетата,които могат да се "преборят" физически с някое момче.А и всяка би се панирала в такава ситуация.
3-то КАЖИ НА ПРИЯТЕЛЯ СИ! защо ли? Защото той може да ти помогне!Да иде и да му разкаже играта на онзи,да поговори с теб,да те успокои,да ти помогне да се справиш с това,просто той ако е Човек ще те разбере :)
мисля,че на мн малко момчета би им дошло на ума,че приятелките им са го наравили нарочно :? (въпреки,че има и такива момичета де :x )

пожелавам ти успех и дано всичко да се оправи :)

So unbelievable love..
04-24-2008, 06:40
аа и разбирам колко те е срам :( но ти си жертвата,за съжаление,ти си нямала голям избор,така че недей да се страхуваш и срамуваш.Няма от какво.

krem4et0
04-24-2008, 06:54
Поговори с приятеля си и родителите си. най-добре е да сте заедно 4-мата. Така той ще ти повярва и няма да има съмнение в него. за тези неща трябва да се говири честно и открито. Когато бях 6-ти клас 1 момче се опитваше да ме целува и да ме опипва в класната стая през междучасията. Оплаках се на нащте, на директора и го изключиха. Дори и доказателство не искаха. Щом съм имал смелостта да го кажа пред родителите си, значи е така.

a6laka
04-24-2008, 07:35
mnooo ste prosti, 4ak i suveti davate :D

vijte 4e tva e nekvo literaturno razkaz4e kopnato ot nqkude :D

bahti i prostite hora :D

fuck_off_bastard
04-24-2008, 08:29
дае ко са вживявате .. направихте го ебати драмата , ебати филма..... 2/3 от подобни теми на тази са измислица да не кажа всички.Вий обаче са филмирате здраво и : направи тфа,кажи на тоя ахахахах много сте ми смешни,честно. :D

CragHack
04-24-2008, 08:35
Пълна глупост. Пак някой ни е хванал за слушатели. Нека модераторите да видят ИП адреса, може да се окаже някой постоянен писател.

В какъвто и шок да изпаднеш, не може да си траеш докато те изнасилват. А ако си траеш - значи не е изнасилване.

Темата е нереалистична, разказа очевидно е съчинен.

Ама е весело как всички се вързват, дори и потребители, които се предполага, че са по-интелигентни от средното за форума.

hottie
04-24-2008, 08:41
Пълна глупост. Пак някой ни е хванал за слушатели. Нека модераторите да видят ИП адреса, може да се окаже някой постоянен писател.

В какъвто и шок да изпаднеш, не може да си траеш докато те изнасилват. А ако си траеш - значи не е изнасилване.

Темата е нереалистична, разказа очевидно е съчинен.

Ама е весело как всички се вързват, дори и потребители, които се предполага, че са по-интелигентни от средното за форума.

Предпочитам да отговоря в случай, че е вяено от колкото да се подигравам и да реафирам остро. А ако темата е ебавка този човек е болен мозък да се шегува с подобни неща.
Но пак казвам, предпочитам да реагирам така. Нищо не губя в края на краищата.

hottie
04-24-2008, 08:52
Така си е. Аз когато прочетох историята не изпитах това ужасно чувство, което по принцип се изпитва, а ... :oops: друго.. и даже ме хвана срам от себе си и си казах - абе това ако е истина ...не мога да мисля по този начин. Все едно има вместена еротика някъде.
Както и да е,де... то си е за нея/него. Но от такива идиоти следващият път като наистина се напише сериозна тема никой няма да повярва и това е много жалко.

Nofacenoname
04-24-2008, 09:00
Представям си мойта приятелка някой да я насили камо ли да е мой приятел.Ще го убия направо.Кажи на приятели ти да се погаври с него както той с теб,да усети какво си приживяла така че да го запомни завинаги.Леле представям си на мен ако ми се случи право го пращам в гроба :-x :-x :-x

crazy_didi
04-24-2008, 09:01
Е, други как реагират правилно? Ама моля ви се! По начина, по който го описва не може и дума да става за изнасилване. Човека влиза, съблича я, ебе я и си излиза като пич. Тя не е споменавала да е викала (дори не е споменала, че се е опитала да вика), нито се е разревала (защото, когато те изнасилят и ревеш доколкото съм чувал) нито да се е съпротивлявала кой знае колко. Единственото, което знаем е, че е спала с някакъв културист, дето е бил толкова як, че тя не е могла да му попречи да и свали дънките, гащите, да и го вкара, да я ебе 10 минути, да свърши в нея, и най-накрая да си излезе като пич със самодоволна усмивка. Той ако е било изнасилване дали ще я заплашва, че ще се похвали, че е спала с него доброволно? Как ще се хвали, ако е била излязла от тоалетната раздърпана, тъжна, разревана и омерзена? Та нали всеки ще я попита какво е станало и защо така е станало. Отгоре на това какво е чакала, че не е отишла в полицията? Да не би пък случайно полицаите да не кажат на приятеля й за "изнасилването"? Сметнете ме за безчувствен гадняр, но това за мен НЕ Е изнасилване, а обикновенно ебане, само че в малко по-груб вариант. :oops: Ако авторката се появи да даде по-смислени обяснения на действията си преди, по време на, и след акта, щото така е изнасилване само за самата нея и тези, които като каже някоя девойка, че е изнасилена и веднага вярват, без да подложат и на минимално съмнение. :oops:


Ти не си добре ако мислиш, че тоя е пич за точа, че я е насил егати мъжката сулидарност. Повечето момичета след такова нещо не могат да го преживеят и съм чувала за такива които слагат край на живота си само заради такива "пичове" като този олигофрен направо нямам думи.

CragHack
04-24-2008, 09:09
Така си е. Аз когато прочетох историята не изпитах това ужасно чувство, което по принцип се изпитва, а ... :oops: друго.. и даже ме хвана срам от себе си и си казах - абе това ако е истина ...не мога да мисля по този начин. Все едно има вместена еротика някъде.
Както и да е,де... то си е за нея/него. Но от такива идиоти следващият път като наистина се напише сериозна тема никой няма да повярва и това е много жалко.

Ми то това е идеята бе бейби. Пича затова ги пише тея творби. Защото самият той се дърви докато ги пише. И целта му е да събуди такива усещания и в другите.

amatorium
04-24-2008, 10:00
Istinata ti e che ili q fantazirash taq istoriq ili ako ne, bilo ti e hubavo i ti si e iskalo. Puk govori mi kakvoto iskash posle ... 8)

air_J
04-24-2008, 10:08
Е, други как реагират правилно? Ама моля ви се! По начина, по който го описва не може и дума да става за изнасилване. Човека влиза, съблича я, ебе я и си излиза като пич. Тя не е споменавала да е викала (дори не е споменала, че се е опитала да вика), нито се е разревала (защото, когато те изнасилят и ревеш доколкото съм чувал) нито да се е съпротивлявала кой знае колко. Единственото, което знаем е, че е спала с някакъв културист, дето е бил толкова як, че тя не е могла да му попречи да и свали дънките, гащите, да и го вкара, да я ебе 10 минути, да свърши в нея, и най-накрая да си излезе като пич със самодоволна усмивка. Той ако е било изнасилване дали ще я заплашва, че ще се похвали, че е спала с него доброволно? Как ще се хвали, ако е била излязла от тоалетната раздърпана, тъжна, разревана и омерзена? Та нали всеки ще я попита какво е станало и защо така е станало. Отгоре на това какво е чакала, че не е отишла в полицията? Да не би пък случайно полицаите да не кажат на приятеля й за "изнасилването"? Сметнете ме за безчувствен гадняр, но това за мен НЕ Е изнасилване, а обикновенно ебане, само че в малко по-груб вариант. :oops: Ако авторката се появи да даде по-смислени обяснения на действията си преди, по време на, и след акта, щото така е изнасилване само за самата нея и тези, които като каже някоя девойка, че е изнасилена и веднага вярват, без да подложат и на минимално съмнение. :oops:


Ти не си добре ако мислиш, че тоя е пич за точа, че я е насил егати мъжката сулидарност. Повечето момичета след такова нещо не могат да го преживеят и съм чувала за такива които слагат край на живота си само заради такива "пичове" като този олигофрен направо нямам думи.
Не мога да ти отговоря, защото не разбрах какво си написала. :smt102

CragHack
04-24-2008, 10:28
Не мога да ти отговоря, защото не разбрах какво си написала. :smt102

Еми как ще разбереш, като тя изобщо не е наясно какво коментира...

Coki
04-24-2008, 11:07
Предвид изразените мнения, относно дефиниция на изнасилването и тълкуване на споделената история, доколко това е изнасилване, бих препоръчал на тези, които искат да научат повече, да погледнете следните статии, които могат да бъдат полезни, както за изразилите мнения в този характер, така и за авторката на темата.


http://www.teenproblem.net/s/1327.html
http://www.teenproblem.net/s/1322.html
http://www.teenproblem.net/s/1291.html

Моето мнение е, че историята съдържа признаци, които поставят под съмнение истинността й, но и за това не може да се твърди със сигурност. От историята си личи, че е налице изнасилване, предвид това, че е осъществено проникване против волята на пострадалата, а това, че тя не е извършила действия, с които да отблъсне насилника, не оправдава последния. Още повече, в историята се посочва, че е била със запушена уста и е изпитвала страх, така че, ако историята и истинска, препоръчвам на авторката да сподели на своите родители, които да потърсят съдействие от полицията или директно тя да сигнализира, защото е налице извършено сериозно престъпление.

Thuglife
04-24-2008, 11:40
Ае лек не те знам ама май прекалено мн гледаш "от местопрестъплението" :) .

nqkuf_tam
04-24-2008, 12:02
Трябва ти силно успокоително( аптеката + разгледай из интернет кои влиаят най-добре на хората ) дълъг и кръгъл предмет - предназначен за гъз и някво въже ;)
Отиваш при този Иван под претекст, че искаш още - успокоителното по много начини може да се даде/сокове и т.н./ и след като го хване и той се дрогира и стане неадекватен го изнасилваш с металния предмет най-брутално :)
That's it.

Mono_Blok
04-24-2008, 12:42
lele ujas az ako bqx 6tqx da my stro6a kazana v glavata i da bqgam no ti zadaljitelno kaji na gadjeto si i ako toi ne povqrva mu pokaji kakvo si napisla tuk i toi 6te te razbere.SIGYRNA SAM

Karamel4e_to
04-24-2008, 12:45
mislq che veche shte se nauchish da ne ostavash sama bez priqtelq ti trqbvvalo e da si tragnesh s nego . nai dobre mu kaji kakvo e staanalo mislq che she te razbere zashtoto rano ili kasno she razbere ot ivan she se skarat i toi she kaji naebah priqtelkataa ti a y ili she pochne da te iznudva a y ili she se istarve no shte se razbere nai dobre mu kaji ti na priqtelq ti

BIZO
04-24-2008, 13:14
Хубав роман.

adidas
04-24-2008, 13:17
.. po dobre mu kaji na pr-ti .. az ako rabera che na moita pr-ka nqkoi tova i go e napravil ......... olovoto v nego shte byde mn ..

Entombed
04-24-2008, 13:18
Ако това е инстина....Бих ти казал да кажеш на момчето да му строши кокалите на онва говедо...и се пак....ти съчувствам :)

Hilary_
04-24-2008, 13:35
задължително му кажи на приятеля си...как ще си мълчиш?! :? Няма никакъв смисъл от това да си премълчаваш и да търпиш всичко това...даже най добре кажи и на родителите си...това остава за цял живот...ако държи на теб и ти вярва ще го строши тоя негов "приятел"! :? Успех и друг път не бъди сама без приятеля си...!!! :?

1nnocenT
04-24-2008, 14:39
1-во Този ИВАН не е приятел н Гаджето ти !
2-ро кажи на гаджето си и този Иван ако бях аз щеше да изяде един хубав бой ! :-x :-x
съчуствам ти...много кофти :( :( :(

Lov3rKa
04-24-2008, 15:01
ако е истина това е трябвало веднага да кажеш на приятеля си...Въпреки,че ми е много чудно как 10 минути те е е**л и ти си не си направила нищо за да се измъкнеш... :-o

la4ezara
04-24-2008, 15:41
Кажи му ! Той ще ти повярва ако наистина те обича, съветвам те да кажеш и на полиицията, та да си получи заслуженото ! Е*ати глупака :-x

princesa_viki
04-24-2008, 15:44
:-x :-x :-x Такива са за избиване.
Аз мисля,че би било добре да подадеш оплакване в полицията.А относно гаджето ти,по-добре ти да му кажеш,отколкото да разбере от другаде и тогава наистина каквото и да кажеш,той няма да ти повярва.
Това,което ти се е случило е ужасно...

DeXtRoFeR
04-24-2008, 16:02
Значи и при мене имаше нещо подобно...
Пак така бяхме на купон с приятлката ми и аз тръгнах по-рано понеже имах изпит на другия ден и трябваше да ставам рано, а и без това и преди съм я оставял така със нейни приятелки и знам че нищо няма да се случи.
След като се върнах от изпита се видяхме с нея и забелязах, че нещо не е наред и съответно я попитах какво има.Тя отначало отричаше, но накрая успях за изкопча от нея за какво наистина стажа дума и разбрах, че нов приятел в компанията, който аз дори не съм и виждал, понеже той е дошъл след като аз съм си заминал се опитал да я насили докато била на терасата за да се освежи, но тъкмо докато се опитвал( въпреки, ч е го е предупредила кой съм и че ходим с нея от доста време, той продължил) да направи нещо подобно като при тебе(за което искренно съжалявам), нейна приятелка дошла да я види защо се е забавила толкова и така нищо не е станало.

След като разбрах кой е тоя няма нужда да споменавам какви бяха последствията за него.Така, че моят съвет към тебе е- кажи на приятеля си само той може да ти помогне...

mImMmKa
04-24-2008, 16:54
УЖАС!Този въпросен играч, който се е възползвал от теб е в действителност едно нищо според мен... по този груб начин и все пак е приятел и сте в една компания...БОКЛУК бих казала аз! ИИИИ какво чакаш...кажи на гаджето си!Ако наистина държи на теб ще ти повярва!Просто не ми го побира акъла... не ми е минавало през ума за такова нещо и сега като го прочетох... :O Успех!

dablue
04-24-2008, 18:25
Това е просто ..... просто е трябвало да кажеш на приятеля ти още на момента...Сигурен съм,че 1 вата му реакция,щеше е да причисли Иванчо към електорото (на някой стълб)...Поне това бих направил аз...

LeAv3 m3 Al0n3
04-24-2008, 19:06
кажи на приятеля си па той ше опраи Иванчо че го по утупа малко че му понатроши костите. и ако Иван пак те доближи подаваш оплакване и да се фака по чукарите :lol:

RedRoses
04-24-2008, 20:55
Не мога да повярвам че виждам някои от коментарите.... ?!? Значи, как беше - всяка изнасилена - сама си го е търсила... или се не си е стояла вкъщи, или се била облякла твърде секси и т.н... така ли ? Баси какви дебили имало тука ?!

Много ми е интересно колко хора ще се развикат в момента, в които подпийнал познат ги доближи повече и преди да се се усетили, колко далече може да стигне.... и ми е много интересно как се вика със запушена уста... и как се измъкваш от хватката на някой, които е почти 2 пъти по-тежък от тебе ?!?

Вече съжалявам, че изобщо споделих за случилото се...

Все пак благодаря за подлрепата и съветите на повечето от изказалите се.

air_J
04-24-2008, 21:07
Въпреки сърцераздирателния ти коментар някак си не можа да ме разчувстваш и продължавам да подлагам на съмнение доколко си изнасилена. Както вече казах, твоята ситуация ми напомня на вица - ама вий май мъ ибиетьи. Съжалявам, ако мнението ми не те устройва. :mrgreen: Предварително предупреждавам - без злостни коментари относно поста ми, защото няколко дни няма да мога да следя темата и просто няма смисъл от заяждания на дребно без да мога да се защитя по някакъв начин. 8)

sladkъ_mackъ
04-24-2008, 21:25
kaji na gadjeto 6te ti olekne mnogo pove4e.Ti e 4oveka koito moje da ti pomogne!

nikita29
04-24-2008, 23:22
Изнасилването е твърде сериозно престъпление срещу личността за да си прави някой майтап с това!Няма значение дали е успяла да вика или не-никой няма право да посяга на друг против волята му!Момиче,преодолей срама си и говори докато е време с приятеля си и с родителите си!За да повярва приятеля ти на теб,а и за да няма и други пострадали от този Иван!Докато четох разказа ми мина през ума мисълта-възможно ли е приятеля ти да знае за случката,щом те е оставил там сама...За това по-добре говори първа!И дано мисълта ми да е грешна...

Yaro
04-25-2008, 02:44
Изнасилването е твърде сериозно престъпление срещу личността за да си прави някой майтап с това!

Ходих с едно момиче, дето такава история ми разказа, че се притеснявах да я прегърна докато сме легнали. Нямаш си на идея някои хора какви истории могат да разказват. Не си правят майтап, а просто идеята им е да се гаврят с теб и да виждат как те "хвърлят в тъч".

НО... не казвам, че авторката на темата е такава.

И все пак, начина по който е написана темата ми прилича просто на еротичен разказ. Съжалявам наистина, но стила, начина, кулминацията на разказа + предистория и т.н. Не знам!


През цялото време, докато ме насилваше. държеше устатата ми запушена с ръка, като същевременно бях принудена да гледам ухилената му физиономия в огледалото пред мен докато грубо ме тласкаше..

Това ми въздейства направо, като сценарий за филм. Историята никак не ми въздейства стресиращо, а по-скоро в друга насока. Чак се замислих колко лесно е било и се зачудих, защо никога не съм правил и аз така. Говоря чисто психологически на какви мисли ме наведе. Не, че съм изнасилвач или, че имам желание да стана!

И все пак, ако не е така както си мисля(надявам се да е просто разказ), вече много хора преди мен ти казаха. Кажи на приятеля си първо и ако развитието на събитията не те задоволи - кажи и на родителите си!

П.П Не ми се сърди, изказвам лично мнение и не е задължително да го приемаш, като нещо много важно! [/quote]

kateto_sladkata
04-25-2008, 10:53
трябваше да кажеш веднага на всички :(

Neon Black
04-25-2008, 12:00
Хахахаха, тая/тоя лъже, та дрънка.

Или историята е напълно съчинена (по-вероятния вариант), или на момичето всъщност много й е харесало цялото това "изнасилване".

Той влиза, пипа я, целува я, съблича я, опъва я в продължение на десет минути, оправя се и си излиза... Тия на някой друг. В такова положение всеки нормален човек би викал, крещял, дерял, скубил, хапил, ритал и т.н. Освен това помещението е тясно, ако стане боричкане, всички навън ще разберат. Най-малкото ще го захапя за гнусната ръка и ще се развикам като македонска народна певица.

Ти остави, ами и модерите се хващат на цялата история. Цирк, та цирк.

kekschence
04-25-2008, 13:48
Оле миличка много ми е мачно за теб:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:.Разбирам страха ти,но според мен трябва да кажеш на приятела си.Парво защото на самата теб ще ти олекне и второ защото ако разбере от друг повярваи ми ще стане по-зле.Дори може да стане не обратимото да се ядоса от това че не си му казала и да те зареже.А и ако му каже може би ще се чувстваш малко или много защитена. :( Още веднаж ще кажа че много ти сачувствам :cry: :cry: :cry: .Надявам се да сам ти помогнала

x3eme
04-25-2008, 14:39
:shock: absoliuten malumnik..... nai dobre kaji na priqtelq si kakvo e stanalo,6tom ste zaedno pove4e ot godina mislq 4e se poznavate i 6te te razbere i 6te ti povqrva i nai malkoto koeto e.... 6e mu mahne glavata na onq `gospodin eba4`

thespark
04-25-2008, 20:33
кажи на приятеля си и осади тва копеле каде ти е причинило това !!!!!! :-x :-x

SMoKe_BoY
04-25-2008, 21:25
Несам прочел постовете прочетах само темата.. от до. Та ще бъда кратак.
Ако сам на твое място коля и продавам на ограни.

PLasdDD
04-25-2008, 21:34
...Казваш на приятеля ти или на баща ти за това ..И ако някой от тях държи истински на теб..Отиват и го правят инвалид и му режат Т****ите и Х**..Макар и това не би изкупило вината му и страданието ти. Без никаква полиция ,че нищо не правят те.. Просто незнам как мълчиш още..

bibiqna_fut
04-25-2008, 22:54
трябва да му кажеш .. 1000% щото ако аз бях на стото ан гаджето ти оя нямаше да осатне жив и 2 сек не вярвам фрд ти да не напрви нищо а най малкото пък - да не ти повярва .. ;)

Untitled
04-26-2008, 11:20
kazwai my... hem priqtelq ti shte my chypi glawata ot boi :) (kakto shte naprawqt powecheto momcheta tuka za swoite momicheta)

sadsad
04-26-2008, 11:33
nai - dobre mu kaji, ako toi te obicha i ti v ima doverie, zna4i 6te ti povqrva....a i ti kaza che vryzkata vi ne e skoroshna a e otdavna znachi bi trqbvalo da te razbere....a za tozi deto te e nasilil.....mojesh da se oplachesh....no nedei da kriesh rano ili kysno 6te razbere i priqtelq ti i 6te stane o6te po-zle...tainite pogubvat horata....taka 4e....pomisli si... aza sluchiloto se..naistina e otvratitelno :(

FeelMyPain
07-03-2008, 01:48
Историята ме докара до плач...Наистина ли има такива мъже? :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

SK0RP10N
07-03-2008, 01:59
Трябвало е да риташ в топките и да крещиш !

SINDEL
07-03-2008, 04:17
Тая тема абсолютно същата съм я 4ела и преди...
Да ти еба и майката да се гавриш с такива неща! :x

mr7N
07-03-2008, 04:29
Най-добре дай линк към тази тема на гаджето ти. Така мисля, че колкото и оня смотляк да говори, че било доброволно той няма да му повярва. Той ще знае какво да прави с "приятеля" му. :o

FeelMyPain
07-03-2008, 04:39
Тая тема абсолютно същата съм я 4ела и преди...
Да ти еба и майката да се гавриш с такива неща! :x

Sindel темата е стара, погледни датата.Сигурна ли си, че е ебавка или просто си я чела преди няколко месеца?

SINDEL
07-03-2008, 05:40
Тая тема абсолютно същата съм я 4ела и преди...
Да ти еба и майката да се гавриш с такива неща! :x

Sindel темата е стара, погледни датата.Сигурна ли си, че е ебавка или просто си я чела преди няколко месеца?

Бая отдавна я 4етох... Със сигурност беше пускана преди пове4е от година... Де да знам :?

didi_baby
07-03-2008, 05:44
ако наистина толкова те обича ще те разбере затова мисля че е по добре да му кажеш

extazytu
07-03-2008, 06:11
НЕПРЕМЕННО КАЖИ НА ПРИЯТЕЛЯ СИ!!!


+1


това ако се случи при мен някога недаи боже ще убия човека които го е направил просто това заслужава педераса




а пък и сега чудното е дали ти не казваш така просто ако тоя иван му каже че сте правили секс да кажеш ето гледаи пуснах тема в тинпроблем там прочети и ще разбереш всичко ама дали....

mother
07-03-2008, 08:15
Тая тема абсолютно същата съм я 4ела и преди...
Да ти еба и майката да се гавриш с такива неща! :x

И мене ми намирисва на ебавка... Просто разказа ми звучи като написан с желание... Начина по който е описано как я е насилил звучи като написан с ентусиазъм. Един вдействително насилен човек не би го написал по този начин никога...

Nadelina
07-03-2008, 08:18
Историята ме докара до плач...Наистина ли има такива мъже? :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Ima. Az sashto sym nasilvana ot myj, vsyshnost bqha dvama.

P.S. Ako temata e ebavka e ebasi prostashkoto, nqmam dumi prosto, da se gavrish s podobno neshto!!!!!!!!!!!!!!!

FeelMyPain
07-03-2008, 08:23
Историята ме докара до плач...Наистина ли има такива мъже? :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Ima. Az sashto sym nasilvana ot myj, vsyshnost bqha dvama.

P.S. Ako temata e ebavka e ebasi prostashkoto, nqmam dumi prosto, da se gavrish s podobno neshto!!!!!!!!!!!!!!!

Горкото :-# :-#
Искрени съболезнования на всички, които са преживяли такова ужасно нещо...

jghgh
07-03-2008, 08:24
аве насилена..
трънки

някой по-умен преди мен се обади че ти не си крещяла, не си го блъскала..
можела си да се защитиш, ама не си искала май май..

t1n4e7o
07-03-2008, 08:44
Аз също съм преживяла подобно нещо, когато бях на 13.. и то от собственото си гадже.... :-# :cry: на всичкото отгоре бях девствена и исках да си се запазя такава до подходящия момент, който така и никога не дойде.... :( :( :(

xxXroshawkaXxx
07-03-2008, 15:42
Най - добре ажи на приятеля си истината аз съм сигурна че ще ти повярва . Щом те обича следователна държи на теб . Това което ти се е случило е ужасно и не трябва да го криеш в случея не си ти извършителката , а жертвата . Няма от какво да се срамуваш . Рано или късно тъпака ще се изпусне , а тотава както каза ти самата всички обяснения ще са напразни . Говори с приятеля си той те обича и ще те разбере :) Успех

+1 :-) aко те обича ще ти повярва :) :-)

FeelMyPain
07-03-2008, 16:19
Трябва да похвалим автора за доброто съчинение.
Значи доколкото разбирам тя е била в банята и си е вземала душ, но учудващо - познатият нахълтва и й СЪБЛИЧА ДРЕХИТЕ?!
След това започва да я "тласка" мощно, обаче мацето няма сили да извика нищо и никой не разбира какво става в банята, въпреки че по-голямата част от хората са били насъбрани в коридора!?
И накрая въпросният пич се изпразва в нея, минават 3 седмици, а тя все още не знае какво да прави и дори не е взела противозачатъчни?!
:razz:

Ти прост ли си ве?!?




В един момент обаче реших да отида да се освежа в банята.

На тва къпане ли му викаш?


Притисна ме в мивката, с едната си ръка ми запуши устаташ

През цялото време, докато ме насилваше. държеше устатата ми запушена с ръка,

Като ти пъхна един хуй в устата ще те видя как ще викаш. :-x


Като се прибрах взех дълъг душ и изпих хапче за всеки случай...

Тва хапче според тебе какво е било?Аналгин ли?Нещастник!

Sigrina
07-03-2008, 16:26
Знаеш ли, чувала съм не едно изнасилено момиче как говори за "случката". Нито едно не си е позволявало да изпада в такива подробности като теб, просто защото го боли и му е неприятно.
Не мисля, че си била изнасилена и моля да ме извиниш, ако написаното е истина. Аз имам право да изказвам собствено мнение :)
Та... по темата - ако е истина, кажи на приятеля си.

FeelMyPain
07-03-2008, 16:28
Знаеш ли, чувала съм не едно изнасилено момиче как говори за "случката". Нито едно не си е позволявало да изпада в такива подробности като теб, просто защото го боли и му е неприятно.
Не мисля, че си била изнасилена и моля да ме извиниш, ако написаното е истина. Аз имам право да изказвам собствено мнение :)
Та... по темата - ако е истина, кажи на приятеля си.

Миличка, знаеш че те обичам, но моля те сдържай се от такива коментари.
Дори и да не е истина, такива неща стават(погледни няколко поста по нагоре).Нека историята ви накара да се замислите, и най-вече ние мъжете да се замислим, защо е нужно да го правим. :(

Sigrina
07-03-2008, 16:34
Знаеш ли, чувала съм не едно изнасилено момиче как говори за "случката". Нито едно не си е позволявало да изпада в такива подробности като теб, просто защото го боли и му е неприятно.
Не мисля, че си била изнасилена и моля да ме извиниш, ако написаното е истина. Аз имам право да изказвам собствено мнение :)
Та... по темата - ако е истина, кажи на приятеля си.

Миличка, знаеш че те обичам, но моля те сдържай се от такива коментари.
Дори и да не е истина, такива неща стават(погледни няколко поста по нагоре).Нека историята ви накара да се замислите, и най-вече ние мъжете да се замислим, защо е нужно да го правим. :(

Е така е, за съжаление се случват... :(
Но ако на нея не са и се случили е супер тъпо да се ебава с тва...
И btw, не знаех, че ме обичаш :Ь

FeelMyPain
07-03-2008, 16:35
Знаеш ли, чувала съм не едно изнасилено момиче как говори за "случката". Нито едно не си е позволявало да изпада в такива подробности като теб, просто защото го боли и му е неприятно.
Не мисля, че си била изнасилена и моля да ме извиниш, ако написаното е истина. Аз имам право да изказвам собствено мнение :)
Та... по темата - ако е истина, кажи на приятеля си.

Миличка, знаеш че те обичам, но моля те сдържай се от такива коментари.
Дори и да не е истина, такива неща стават(погледни няколко поста по нагоре).Нека историята ви накара да се замислите, и най-вече ние мъжете да се замислим, защо е нужно да го правим. :(

Е така е, за съжаление се случват... :(
Но ако на нея не са и се случили е супер тъпо да се ебава с тва...
И btw, не знаех, че ме обичаш :Ь

Отвърни на чувствата ми иначе няма да ти се обадя повече... :P

SpOrTs_GiRl
07-03-2008, 18:58
Знаеш ли, чувала съм не едно изнасилено момиче как говори за "случката". Нито едно не си е позволявало да изпада в такива подробности като теб, просто защото го боли и му е неприятно.
Не мисля, че си била изнасилена и моля да ме извиниш, ако написаното е истина. Аз имам право да изказвам собствено мнение :)
Та... по темата - ако е истина, кажи на приятеля си.

Миличка, знаеш че те обичам, но моля те сдържай се от такива коментари.
Дори и да не е истина, такива неща стават(погледни няколко поста по нагоре).Нека историята ви накара да се замислите, и най-вече ние мъжете да се замислим, защо е нужно да го правим. :(

Е така е, за съжаление се случват... :(
Но ако на нея не са и се случили е супер тъпо да се ебава с тва...
И btw, не знаех, че ме обичаш :Ь

Отвърни на чувствата ми иначе няма да ти се обадя повече... :P
И аз няма да ти се обадя повече .. :cry: :cry: :cry:

Baby_bouce
07-03-2008, 19:05
Много нереална ми изглежда тая история , нямаш ли родители , сливи ли имаш в устата има си съответните органи за това ...!

cHaLGa KiLLeR
07-03-2008, 19:35
Най-рационалното решение на проблема е да идеш у Иван с една лопата и да я накривиш в главата му но за съжаление тва е трябвало да стане веднага след случилото се :smt021

Sigrina
07-03-2008, 19:47
Знаеш ли, чувала съм не едно изнасилено момиче как говори за "случката". Нито едно не си е позволявало да изпада в такива подробности като теб, просто защото го боли и му е неприятно.
Не мисля, че си била изнасилена и моля да ме извиниш, ако написаното е истина. Аз имам право да изказвам собствено мнение :)
Та... по темата - ако е истина, кажи на приятеля си.

Миличка, знаеш че те обичам, но моля те сдържай се от такива коментари.
Дори и да не е истина, такива неща стават(погледни няколко поста по нагоре).Нека историята ви накара да се замислите, и най-вече ние мъжете да се замислим, защо е нужно да го правим. :(

Е така е, за съжаление се случват... :(
Но ако на нея не са и се случили е супер тъпо да се ебава с тва...
И btw, не знаех, че ме обичаш :Ь

Отвърни на чувствата ми иначе няма да ти се обадя повече... :P
И аз няма да ти се обадя повече .. :cry: :cry: :cry:

Споко Sports, той теб обича :Ь Няма да попреча на любовта ви :Ь

saltbaby
07-03-2008, 19:53
Наистина съжеляавам за тебе ..но както казаха и преди мене кажи на приятеля си и на родителите си.... пък и помисли ..щом си е го позволил един път значи може другият път да хареса гаджето на друг негово приятел ...и да я сполети същата съдба... като кажеш ще помогнеш и на себе си и на другите момичета....

murjo213
07-05-2008, 17:10
Кажи на приятеля ти веднага (не е лошо да покажеш и някоя синина).Кажи на всички, които със сигурност ще ти повярват за да не се ти тази, която открито ще го обвини.А...и дано мъжа ти да го спука от бой!!! :-x :smt071

ThereIsNoWayOut
07-05-2008, 18:16
Така, както го описваш - това не е изнасилване, бейби! Той те съблича, опипва, целува, ебе и ти не издаваш ни стон, ни писък. Чувал съм, че когато дадено момиче я изнасилват и има шанс някой да я чуе тя вика ли вика с все сила и с пълен глас, ти защо не си направила така? Да не си била пресипнала? Ето заради такива случаи смятам, че понятието изнасилване е силно преувеличено. В такава ситуация като твоята е можело лесно да се измъкнеш, или най-малкото да крещиш като луда, докато някой те чуе, а не да обясняваш колко силен бил и как е нямало какво да направиш. Малко ми прилича на вица - ама не, моля ви се, недейте, не, ама какво, ама защо, ама вий май мъ ибетьи? :oops:


abe mom4e ti normalen li si be? v podobna situaciq ti n mojesh da kreshtish ot ujas xax?

StillNoob
07-05-2008, 20:21
Vmesto na nas da go be6e pisala po dobre na nego da mu be6e kazala su6toto 1 kum 1 :shock: :-o

batkodoki
07-05-2008, 20:22
виждам, че девиантните фантазии на автор на възраст много х17 години се радва на завиденен отклик! то това вероятно е и целта!

а после се питаме къде ловували педофилите.......

linoleum
07-06-2008, 10:18
всеки който се опитвал да си позволява малко по-груба интимност с момиче без то да е съгласно знае че резултатите могат да бъдат плачевни за него, то е пищене, въртяне, чудо...
така че поне напиши:
това е моя сексуална фантазия....
а не : еди какво ми се случи ..
ебати:)
или поне си признай че ти е харесало за това не казваш на никой:)))

reallovr
07-06-2008, 11:24
ако на мен ми се случи такова нещо предполагам че ще кажа на приятеля си , а ако съм на мястото на приятеля ти ще му откасна ........ и ще му го навра в гърлото

RoCkSpOt
07-06-2008, 11:41
Кажи веднага на приателя си..ако се бавиш ще е по лошо

aciko
07-06-2008, 12:55
Ако не виждате темата е от 3 месеца,за къде понапред давате съвети,то каквото било,било е вече!

spiderka
07-06-2008, 21:40
Най - добре ажи на приятеля си истината аз съм сигурна че ще ти повярва . Щом те обича следователна държи на теб . Това което ти се е случило е ужасно и не трябва да го криеш в случея не си ти извършителката , а жертвата . Няма от какво да се срамуваш . Рано или късно тъпака ще се изпусне , а тотава както каза ти самата всички обяснения ще са напразни . Говори с приятеля си той те обича и ще те разбере :) Успех

наистина ако те обича,ще те разбере :)

Rosenrot_f
07-06-2008, 23:28
Ами кажи му,но се чудя защо още не си!Преживяла съм насилване и си премълчах..от страх,от срам и сега съжалявам че не казах нещо...по-добре късно отколкото никога !!!! :(