PDA

View Full Version : Кажете НЕ на диетите!



Canis_Dirus
04-23-2008, 19:44
http://www.heraldguide.com/pics/p1202316197.jpg


Cynthia Potier was named dietetic technician of the year by St. Charles Hospital. She is pictured with the hospital's director of food and nutrition, Blaine Guillot

Превод:

Синтиа Потие беше обявена за диетолог на годината от болницата Св. Чарлз. На снимката е тя с начаника на болницата за хранене Блейн Гилът.

Ето тези здрави, слаби и млади хора изготвят диетите, които следвате.

Желаете ли да бъдете като тях? Ако да - следвайте диетите, които четете в сайтове като rozali, tialoto, zdravoslovno и тн.

04-23-2008, 20:08
хъ. добре казано. особено розали ме хвърля в музиката :lol:

TheNewReligion
04-23-2008, 20:20
хъ. добре казано. особено розали ме хвърля в музиката :lol:
Lele su6toto 6tqh da kaja ! :D :D :D

babykiller_
04-23-2008, 20:24
никога не съм спазвала диета и нема и да спазвам харесвам си се такава кфато съм (може да съм 2-3 килца вповече ама не ми пука де) :? :? [-(

GerSity
04-23-2008, 20:24
хъ. добре казано. особено розали ме хвърля в музиката :lol:
:razz: :razz: :razz:

Canis_Dirus
04-24-2008, 07:06
Сега, ако ви преровя постовете, ще се установи, че поне половината от вас са давали съвети, или са споделяли нещо за една, или друга диета в този форум.

TheNewReligion
04-24-2008, 09:04
Сега, ако ви преровя постовете, ще се установи, че поне половината от вас са давали съвети, или са споделяли нещо за една, или друга диета в този форум.
Ама , тва не значи , че сме използвали диети ! Това да споделим мнение , за диета , не значи , че непремено сме я изпробвали ! Давала съм съвети , ама не съм изпробвала нито една диета , по простата причина , че тялото ми е много хубаво ! :)

Fx1
04-24-2008, 09:35
Тоест за да разбираш от здравословно хранене трябва да си 1.80 и да тежиш 50 кг?
Не виждам връзката.

deville`f
04-24-2008, 09:51
Тоест за да разбираш от здравословно хранене трябва да си 1.80 и да тежиш 50 кг?
Не виждам връзката.
аз също..
трябва ли хората които изготвят диети да са с перфектни тела....звучи невероятно но МОЖЕ БИ СЕ ХАРЕСВАТ ТАКА ... ?

Canis_Dirus
04-24-2008, 10:58
Тоест за да разбираш от здравословно хранене трябва да си 1.80 и да тежиш 50 кг?
Не виждам връзката.
аз също..
трябва ли хората които изготвят диети да са с перфектни тела....звучи невероятно но МОЖЕ БИ СЕ ХАРЕСВАТ ТАКА ... ?
В такъв случай, предполагам, ще се доверите на зъболекар с изгнили зъби, на банкер в прокъсани извехтели дрехи и на сляп шофьор на автобус?

Ало, дечица, хората на тази снимка са с над 35-40% мазнини. Инфаркт, диабет, сърдечно съдови заболявания, износване на ставите - тези хора са болни!

А ако със тази снимка ги рекламираха като треньори на маратонец?

харесвали се били.

psychopath
04-25-2008, 23:35
never!

Mademoiselle
04-26-2008, 04:48
zavisi kakvo razbira6 pod dieta.I az ne smqtam za podhodq6ti nai-drasti4nite merki,no da mine6 na pove4e belta4ini i da sportuva6 sa6to e dieta,za6toto dumata ozna4ava "na4in na hranene" koito ot vseki ot nas trqbva da pritejava,a ne tapkane s 4ipsove i mazni bokluci

Ice_Queen_
04-26-2008, 14:16
Абе квото и да си говорим,всеки от нас знае колко е готино събота вечер ,пред телевизора с гаджето да хапвате чипсче и да се гушкате 8-)

moni_fashion_shopping
04-26-2008, 16:27
аз ям като прасе ,но не дебелея!!!!!!!!!!!!!!!!! :grin: :grin: :grin: :grin:

kateto_sladkata
04-26-2008, 16:30
Абе квото и да си говорим,всеки от нас знае колко е готино събота вечер ,пред телевизора с гаджето да хапвате чипсче и да се гушкате 8-)

+1 :P

EarthShaker
04-27-2008, 07:09
НЕ ! :D

NH3
04-27-2008, 07:49
сжингери
!

hottie
04-27-2008, 08:58
Аз не виждам ниакакъв смисъл в диетите. Ок, сваляш но нека да не забравил после колко бързо ги качваш и си разваляш тялото - стрии,целулит. Безмислено е.
Това, че хората казват - спортувайте не е за да ни дразнят,а защото наистина има ефект!

MiSs_DioR_CheRiE
04-27-2008, 11:36
Тоест за да разбираш от здравословно хранене трябва да си 1.80 и да тежиш 50 кг?
Не виждам връзката.
аз също..
трябва ли хората които изготвят диети да са с перфектни тела....звучи невероятно но МОЖЕ БИ СЕ ХАРЕСВАТ ТАКА ... ?
В такъв случай, предполагам, ще се доверите на зъболекар с изгнили зъби, на банкер в прокъсани извехтели дрехи и на сляп шофьор на автобус?

Ало, дечица, хората на тази снимка са с над 35-40% мазнини. Инфаркт, диабет, сърдечно съдови заболявания, износване на ставите - тези хора са болни!

А ако със тази снимка ги рекламираха като треньори на маратонец?

харесвали се били. A umniko polovinata super izvestni dietolozi sa s nadnormeno teglo .. kvo iskash da kajesh , che ne si razbirat ot rabotata li ?!?! :?

Canis_Dirus
04-27-2008, 11:44
A umniko polovinata super izvestni dietolozi sa s nadnormeno teglo .. kvo iskash da kajesh , che ne si razbirat ot rabotata li ?!?! :?
назови ги поименно де. и да, при положение, че все повече хора са на диети и въпреки това процента на затлъстелите нараства - какъв извод да си направя?

И моля, да ми изброиш въпросните супер известни диетолози!

MiSs_DioR_CheRiE
04-27-2008, 12:27
Izvinqvai , no nai-qrkiq primer e D-r Emilova ... tq ne e s perfektnoto tqlo nali ?!

Canis_Dirus
04-27-2008, 12:31
Izvinqvai , no nai-qrkiq primer e D-r Emilova ... tq ne e s perfektnoto tqlo nali ?!
1. Др. Емилова не е известен диетолог.
2. Диетите на доктор Емилова са препис от дневните порциони на Бухенвалд.

Аз се чудя, как може да има такива тъпанари, дето да ходят при нея да ги държи гладни.

MiSs_DioR_CheRiE
04-27-2008, 12:34
Izvinqvai , no nai-qrkiq primer e D-r Emilova ... tq ne e s perfektnoto tqlo nali ?!
1. Др. Емилова не е известен диетолог.
2. Диетите на доктор Емилова са препис от дневните порциони на Бухенвалд.

Аз се чудя, как може да има такива тъпанари, дето да ходят при нея да ги държи гладни. Da no za bulgariq tq e edna ot nai-izvestnite ... ne znam dietolozite po sveta no sus sig ima takiva , koito sa s nadnormeno teglo , no sa dobri! off ne znam i za kakvo sporq s tebe .. temata ti e meko kazano tupa ...

Canis_Dirus
04-27-2008, 12:36
Izvinqvai , no nai-qrkiq primer e D-r Emilova ... tq ne e s perfektnoto tqlo nali ?!
1. Др. Емилова не е известен диетолог.
2. Диетите на доктор Емилова са препис от дневните порциони на Бухенвалд.

Аз се чудя, как може да има такива тъпанари, дето да ходят при нея да ги държи гладни. Da no za bulgariq tq e edna ot nai-izvestnite ... ne znam dietolozite po sveta no sus sig ima takiva , koito sa s nadnormeno teglo , no sa dobri! off ne znam i za kakvo sporq s tebe .. temata ti e meko kazano tupa ...
Ами провери световноизвестните диетлози като Др. Джон Берарди (John Berardi) например как изглеждат ;)

MiSs_DioR_CheRiE
04-27-2008, 12:40
Lele ujas ... toq poveche prlicha na fitnes instructor otkolkoto na dietolog :-D ... nqma da stupq pri takuv , ne che imam nujda de :-D :-D

Canis_Dirus
04-27-2008, 12:44
Lele ujas ... toq poveche prlicha na fitnes instructor otkolkoto na dietolog :-D ... nqma da stupq pri takuv , ne che imam nujda de :-D :-D
То и да искаш не можеш да си го позволиш. Човека работи с холивудски актьори и професионални атлети. Не е евтино да ходиш при него. Джесика Биел съм сигурен, че й беше диетолога той.

MiSs_DioR_CheRiE
04-27-2008, 12:49
Lele ujas ... toq poveche prlicha na fitnes instructor otkolkoto na dietolog :-D ... nqma da stupq pri takuv , ne che imam nujda de :-D :-D
То и да искаш не можеш да си го позволиш. Човека работи с холивудски актьори и професионални атлети. Не е евтино да ходиш при него. Джесика Биел съм сигурен, че й беше диетолога той.i da moga i da ne moga pak nqma da otida :shock:

blackreplay
04-27-2008, 14:01
Аз съм за диетите въпреки че на мен не ми трябва, ако бях дебел диета въпреки че няма да си причиня на тялото тва. Но след диетата за да не се върнат килцата трябва да се храниш здравословно а не да плюскаш хлеб, сладолет, чипс и т.н. в огромни количества :shock: . За да изглежда човек добре трябва да се ограничава, а когато му се хапва нещо не чак толкова здравословно да го изгори с упражнения. Мисля че секи иска да излежда добре не казвам да приличаме на холивудските звезди или на некой маниаци на тема хранене. :)

DiDeTyY
04-27-2008, 19:53
vs dieti kolkoto otslabne6 posle si vra6ta6 4e i dvoino :? :? :? :? :?

IdiOtKa
04-27-2008, 19:59
hmm има нещо вярно ...

04-27-2008, 21:13
Сега, ако ви преровя постовете, ще се установи, че поне половината от вас са давали съвети, или са споделяли нещо за една, или друга диета в този форум.

ще намериш, ест. ако си добър детектив и ще разбереш, че и аз съм на диета почти постоянно. нямам избор обаче - в последните месеци се оказа, че не е толкова до естетика, а до контролиранео на едно хормонално заболяване. понякога просто нямаме избор.

като се замисля и ти немалко си ми говорил за диети преди. нищо лошо, онази Warrior diet не беше никак лоша.

BuJlDozeRa
04-28-2008, 12:35
ТОТАЛНО ГИ ПОДКРЕПЯМ с диети нищо не се постига само с спорт най много някоя язва да фаните :o

marina star
04-28-2008, 12:57
ETVA NE MOGA DA GO PROUMEQ!!!!!!!!KAK 6TE PRAVI6 DIETI A 6TE SI DEBEL?!!!!!!!!?????!!!!VSE EDNO DA SI KUPI6 4ERVILO OT DISTRIBUTORKA S NAPUKANI GADNI USTNI!!!!TVA MKE IZUMQVA