PDA

View Full Version : Вярно ли е ,че ....?..



jonatha
04-23-2008, 20:22
Винаги съм чувал ,че веднъж свърши ли всичко с едно момиче ,то означава, че свършва за винаги. Бившата си остава бивша и никога не би могло да бъде същото с нея, както е било преди. Вярно ли е според вашият опит това твърдение? Имали ли сте подобна ситуация, бих искал да пишат хора с опит поне повече от 5 месеца връзка?

w0sh
04-23-2008, 20:25
Ако някога направя 5 месеца ще ти се обадя.

plmn
04-23-2008, 20:28
Е нормално е да не е същото.Вече се познавате доста по-добре.Не може да се изненадате с кой знае какво.Така си мисля, незнам. :)

sh3_1s_7h3_0n3
04-23-2008, 20:30
По принцип зависи от човека. Ако е от типа 'Край - значи край.' можеш само да се надяваш някога да се съберете...
В повечето случаи, ако сте имали някаква по-дълбока емоционална връзка и раздялата ви не е била породена от появата на друго момиче/момче, е по-вероятно да се съберете. :) Но пък... дали ще е заради чувства или 'по навик'... защото сте свикнали един с друг... :neutral:

MiMcHeToOo
04-23-2008, 22:36
Ох, никога не може да бъде същото, но понякога става и по-хубаво. Казвам ти го от личен опит :) Има си и хора, които като кажат край значи край.

KimBerLy1912
04-23-2008, 22:55
Тва си зависи от хората....наистина никога не е същото-може да е по-добре...може и по-зле...зависи от самите хора :neutral:

ghostwisper
04-24-2008, 06:42
Винаги съм чувал ,че веднъж свърши ли всичко с едно момиче ,то означава, че свършва за винаги.(1) Бившата си остава бивша и никога не би могло да бъде същото с нея, както е било преди.(2) Вярно ли е според вашият опит това твърдение? Имали ли сте подобна ситуация, бих искал да пишат хора с опит поне повече от 5 месеца връзка? (1) .. mne e vqrno,az imah vyzmojnost da se sybera s mom4e,s koeto hodih 4 meseca i tooo 4ak sled 6 meseca ;) (t.e. 6 meseca sled kato sk1sahme;)) .. (2) Ami brat mi se sybra s biv6ata si priqtelka(sled neq ima6e vr1zka 1g. i 2 meseca) i edinstvenata razlika be6e,4e praveha po-hubav seks .. Taka 4e za moq opit (da imam vr1zka po-d1lga ot 5 meseca :D ) ne e vqrno :)

SINDEL
04-24-2008, 09:41
Вярно е.
С бившия ми бяхме заедно по4ти 3 години и в един момент той поиска да се разделим, понеже съм му била омръзнала и искал да пробва с други. Разделихме се. 2 месеца по-късно се събрахме, но нещата не се полу4аваха. Той твърдеше, 4е осъзнал как оби4а и иска само мен, но аз не можах да му простя тези 2 месеца ад, през които ме прекара. Нито му простих другите, с които се забиваше и 4укаше междувременно.
Бях го преживяла ве4е и нямах 4увства към него, така 4е месец по-късно аз го оставих.

vesito13
04-24-2008, 15:38
Тва си зависи от хората....наистина никога не е същото-може да е по-добре...може и по-зле...зависи от самите хора :neutral: +1 :)

vamp
04-24-2008, 15:46
Ако някога направя 5 месеца ще ти се обадя.

Аз като се оженя ще пиша :)

MartyParty
04-24-2008, 15:51
Ако някога направя 5 месеца ще ти се обадя.
Направо пусни специална тема. :grin: "w0sh направи 5 месеца с момиче..." Всички много ще се радваме(гаранция). :)
По темата...не мисля,че щом веднъж нещо е свършило,то значи е завинаги.Може за някаква глупост да се разделят хорицата,пък после и двамата да осъзнаят ,че не са били прави и това е.Не съм имала подобна ситоация,но мога да ти дам много примери за двойки,които успяват да преудолеят различията и гордостта си и да бъдат заедно,дори след дълга раздяла.

DiabolicAngel
04-24-2008, 16:02
Е защо пък баш 5 месеца ? 8-)

Al3ksandra
04-24-2008, 16:04
Винаги съм чувал ,че веднъж свърши ли всичко с едно момиче ,то означава, че свършва за винаги. Бившата си остава бивша и никога не би могло да бъде същото с нея, както е било преди.

Така , и тук ще кажа моето мнение тъй като съм имала и по-дълги и по-къси връзки. Забелязала съм че когато с бившия/та ти сте имали по-дълбока връзка и сте си били всичко един за друг и сте имали малко или много хубави мигове, когато се стигне до раздяла ако изобщо се стигне тя е много много болезнена :lol: :(
Ако връзката е била не точно това което искаш пак си го/я обичал/а, но си предчуствала че няма да се задържите много, раздялата сякаш минава по-леко... не че може да мине безболезнено... ти пак си обичал половинката си, но не е била това което си искал, дори да го знаеш само подсъзнателно.. :!: :!: :!:
И при двата случая е възможно някога , рано или кусно да се съберете, в зависмост дали чувствата и на двамата не са угаснали напълно... малко е относително , тук няма правилно и неправилно, всичко е въпрос на желание или на съдба...
:?

mese4ka
04-24-2008, 17:31
Ако някога направя 5 месеца ще ти се обадя. hxahxhahxa супер не съм сама :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: най-накрая човек който да няма кой знае колко дълга връзка обичам те =P~

princesa_viki
04-24-2008, 17:40
Ами да ти кажа,че има нещо вярно,че след една раздяла,после нищо не е същото.Опитвала съм с едно момче,нищо не се получи.Все пак щом един път е сложен край....значи е имало за какво

Just_say_no
04-24-2008, 17:43
Ако някога направя 5 месеца ще ти се обадя.

и аз...

freezingskull
04-24-2008, 17:44
бя

machoka
04-25-2008, 07:41
В повечето случаи, ако сте имали някаква по-дълбока емоционална връзка и раздялата ви не е била породена от появата на друго момиче/момче, е по-вероятно да се съберете. :) Но пък... дали ще е заради чувства или 'по навик'... защото сте свикнали един с друг... :neutral:

Е, глупости, не знаеш.. :o

yuyuto
04-25-2008, 10:02
Винаги съм чувал ,че веднъж свърши ли всичко с едно момиче ,то означава, че свършва за винаги. Бившата си остава бивша и никога не би могло да бъде същото с нея, както е било преди. Вярно ли е според вашият опит това твърдение? Имали ли сте подобна ситуация, бих искал да пишат хора с опит поне повече от 5 месеца връзка?
Не бе, що? То в тоя свят всичко може, включително и бившата да не е такава вече... Пък може и по-яко от преди да се получи, щот веднъж като си допуснал една грешка, друг път вече имаш опита да не я повториш... :smt028

Qnchety
04-25-2008, 10:13
Тва си зависи от хората....наистина никога не е същото-може да е по-добре...може и по-зле...зависи от самите хора :neutral:

krem4et0
04-25-2008, 11:22
За да кажая край, значи има сериозна причина. Краят за мен си е точно това-КРАЙ!
1 приятелска двойка късаха сигурно 50 път и след 2 дена пак се съберат, след 3 пак скъсат. То това не е работа. Имат си проблеми, ама като се видели не можели да не правят секс, и проблемите им висят във въздуха с години!

iohanka_vr
04-25-2008, 11:53
Ami zavisi ot mnogo ne6ta.Zavisi ot pri4inata za razdqlata vi ...no po princip biv6iq si e biv6 ;]

fuck_me_pls
04-25-2008, 14:16
ами за съжаление да..в повечето случаи свърши ли свършва завинаги ...
имах връзка 7 месеца с момче и скъсахме..са знам обаче че ако тръгнем нищо няма да бъде същото :(