PDA

View Full Version : Едно ваше мнение ще ми дойде добре....



Em0nce
04-23-2008, 20:29
значи въпросът ми се изразява в това... според вас възможно ли е... да прекараш цяла вечер със свой невероятно добър приятел... да спите заедно и т.н. и накрая той да каже че просто е бил под влияние на алкохола.... то това е вярно... то се случи, но въпроса е, че преди той беше влюбен в мен... и тва беше до преди няколко седмици... и се га.. нищо.... :( :oops: :x

elsy
04-23-2008, 20:33
Ми щом казваш, че е бил влюбен в теб, не е изключено все още да е...иначе е постъпил малко тъпо като ти е казал тва, че е бил под влиянието на алкохола...все пак моето мнение, че изпитва нещо към теб...

sh3_1s_7h3_0n3
04-23-2008, 20:35
..или не е бил влюбен в теб, или се притеснява от твоята реакция и веднагически си е измилил извинение, или вече не изпитва нищо към теб и осъзнава 'грешката ви'.

5StaR
04-23-2008, 20:53
Mn ясно че е възможно.. алкохола прави чудеса

BlindedAngel
04-23-2008, 20:59
А ти имаш ли чувства към него...Щот щом ти е казал че е влюбен в тебе а не сте заедно значи май нещо не го искаш...Тогава за ко е таз тема ?!?

alex_devv
04-23-2008, 22:01
вятъра е отвел шумката

хаха

MiMcHeToOo
04-23-2008, 22:24
На колко години сте? Една любов не може да отмине ей така. Ако наистина е отминала, значи не е било любов - заеби тогава...

VerryBerry
04-24-2008, 11:02
..или не е бил влюбен в теб, или се притеснява от твоята реакция и веднагически си е измилил извинение, или вече не изпитва нищо към теб и осъзнава 'грешката ви'.

+1

elf4o
04-24-2008, 11:11
значи въпросът ми се изразява в това... според вас възможно ли е... да прекараш цяла вечер със свой невероятно добър приятел... да спите заедно и т.н. и накрая той да каже че просто е бил под влияние на алкохола.... то това е вярно... то се случи, но въпроса е, че преди той беше влюбен в мен... и тва беше до преди няколко седмици... и се га.. нищо.... :( :oops: :x
блазе ти аз що нямам такива случки аи не пия :(
ами просто на приятеля ти му е било хубаво с теб аи е пил и това е нормално може вече да не е влюбен и да не те обича :)

mese4ka
04-24-2008, 11:16
значи въпросът ми се изразява в това... според вас възможно ли е... да прекараш цяла вечер със свой невероятно добър приятел... да спите заедно и т.н. и накрая той да каже че просто е бил под влияние на алкохола.... то това е вярно... то се случи, но въпроса е, че преди той беше влюбен в мен... и тва беше до преди няколко седмици... и се га.. нищо.... :( :oops: :x
блазе ти аз що нямам такива случки аи не пия :(
ами просто на приятеля ти му е било хубаво с теб аи е пил и това е нормално може вече да не е влюбен и да не те обича :) а пък може и никога да не е бил влюбен а просто да е искал да спи с теб ... има и такава опция ... (надявам се да не е това) но повечето момчета използват такива думи за да вкарат момичето в леглото... (момчета не се убиждайте но има доста такива индивиди) 8-)

babykiller_
04-24-2008, 12:01
..или не е бил влюбен в теб, или се притеснява от твоята реакция и веднагически си е измилил извинение, или вече не изпитва нищо към теб и осъзнава 'грешката ви'.
+1 :) :-o

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
04-24-2008, 12:14
Koito i ot variantite da e, toi nqma opravdanie - alkoholut ne e takova, no e normalno da go prehvurli na nego.. Ta.. ili se pritesnqva ot reakciata ti i se opravdava, ili mu e bilo za ednata nosht i pak se opravdava " ug ".. Eemi.. pogovorete i ne mu pozvolqvai da se izmukne, pone da znaesh istinata. :)

Miss_Perfekt
04-24-2008, 13:08
Може и от алкохола да е

Ch0c0la73
04-24-2008, 15:25
taq replika e tipi4noto mi izvinenie za mn prostotii makar 4e sam pila po 1 4ashka..tvaa ddz sig e ima oshte 4uvstva kam tebe nqma kak ina4e da spish s 4ovek i to priqtel koito ti e nikav na 4uvstva .. pak kamoli 4e predi si go obi4al :?

BWald0rf
04-24-2008, 18:34
Еми .. като си видяла,че е пиян за кфо си била с него ?! :?

Koravosurdecniq
04-24-2008, 18:43
Li4no spored men toi te obi4a i to mnogo no prosto ne e izkal da si preznae 4e te obi4a i si e nameril predteks iz4akai o6te malko sam 6tete potarsi. :) :)

Pliok0019
04-24-2008, 18:44
М...може просто да ти е казал, че те харесва, за да спи с теб.

Koravosurdecniq
04-24-2008, 18:46
М...може просто да ти е казал, че те харесва, за да спи с теб.
ot drug uggal da i tofa e variant no ne go poznavam 4oveka ne poznavam i net i ne moga da dam trezva ocenka :)

CuRly_Doll
04-24-2008, 19:03
Повечето момчета винаги правят така.Има няколко варианта:
1.Или е излъгал,че е влюбен в теб
2.Или че го е страх да признае какво чувства,защото се страхува от отговора ти
3.Или просто нито го е страх да ти признае или изобщо не е влюбен и е разбрал,че по този начин,по който е постъпил ще те нарани и просто това е било единственото му обяснение ...

MartyParty
04-24-2008, 19:07
Може,ако е тъпак.

babity
04-24-2008, 19:28
значи въпросът ми се изразява в това... според вас възможно ли е... да прекараш цяла вечер със свой невероятно добър приятел... да спите заедно и т.н. и накрая той да каже че просто е бил под влияние на алкохола.... то това е вярно... то се случи, но въпроса е, че преди той беше влюбен в мен... и тва беше до преди няколко седмици... и се га.. нищо.... :( :oops: :x

ако ми каже така, след като е казал, че е влюбен, след като сме спали и на другия ден ми каже, че просто е бил пиян... с гордост ще го изкъртя от бой! :razz:

Obsession
04-25-2008, 18:45
Тъпо изпълнение... Или наистина е влюбен и сега не иска да си признае и е намерил начин да е с теб, или се е позабавлявал.

fuck_me_pls
04-25-2008, 18:47
ами много глупаво е постипил...бил е влюбен в теб ами аз мисля че все още може да е ама мъже кво да се праи..никога не се знае какво искат..! 8)

evelinka1122
04-25-2008, 18:47
мм тоя е искал само да спи с теб...

mickelangelo
04-25-2008, 19:17
Ами толкова е бил и влюбен .... щом е бил " под въздействието на алкохол

gPa3HuTeJl
04-25-2008, 19:20
ами много глупаво е постипил...бил е влюбен в теб ами аз мисля че все още може да е ама мъже кво да се праи..никога не се знае какво искат..! 8)

Абе има нещо вярно в думите ти... ама има и неверни неща... ама като гледам снимката ти... с1м готов да се с1глася на всичко... :smt007

Nassgerrack
04-25-2008, 19:23
Оффф нищо не ми се пише в тая тема.
Нямам никво мнение, но щом всички казват - ДА БЪДЕ!

cinderella_gugutka
04-25-2008, 19:24
ами...ако ти го оби4аш - говори с него,не е възможно да няма 4увства към теб :)

yuyuto
04-25-2008, 20:28
М...може просто да ти е казал, че те харесва, за да спи с теб.
Точно така... Логично, как не си се сетила до ся? :-|

hottie
04-25-2008, 20:49
значи въпросът ми се изразява в това... според вас възможно ли е... да прекараш цяла вечер със свой невероятно добър приятел... да спите заедно и т.н. и накрая той да каже че просто е бил под влияние на алкохола.... то това е вярно... то се случи, но въпроса е, че преди той беше влюбен в мен... и тва беше до преди няколко седмици... и се га.. нищо.... :( :oops: :x

Или го е страх или те е излъгал за да спи с теб. Това само ти можеш да рабереш. Не знаем какви са отношенията между вас.