PDA

View Full Version : Какво мислите по въпроса...?..??



rusoto_baby_f
04-23-2008, 20:42
Незнам от къде да започна.........
.....Аз съм на 17, и си имам приятел който е на 24....От скоро сме заедно и за сега всичко беше наред....
....Но тази вечер нещо се усъмних, че има и друго момиче.....И сега тази мисъл не ми дава мира....
......Значи....имахме среща да се видим....обаче после ми се обади и ми каза, че бил много уморен и утре ще се видим .....Понеже той работи всеки ден от 9 до 19....после тренира....
....Незнам....!!!...Може найстина да се е прибрал.....а може и да ме лъже....
Моля ви, дайте ми някакъв съвет.....Или поне изразете мнението си..... :oops: :(

BlindedAngel
04-23-2008, 20:57
ОМГ човека бачка по 10 часа тренира...Мисля че е повече от нормално да е уморен.Другото което е имате ли си скайповете ( ако той ползва това де )...В смисал като каза че се е прибрал дали е бил на линия ?!?

rusoto_baby_f
04-23-2008, 21:02
ммм...Не!...Няма скайп..... :( ....освен това той каза, че ще спи.... :-k

BaBy_bS
04-23-2008, 21:59
той е на 24 едва ли ше седне да те лъже,смисъл такъв че отдавна през главата са му минали тези периоди-ако има нещо,най-вероятно ще ти каже

alex_devv
04-23-2008, 21:59
нормално е да е уморен. ти вече си го познаваш най-добре и знаеш на какво е способен.
спокойно, рано или късно всичко ще си проличи, няма да се забави :)

п.с. - тва със скайпа ше го провери ама друг път.
той може да отиде където си пойска и да си влезе в скайпа, след което ще и напише - миличко, лягам си, много съм уморен!!!

MiMcHeToOo
04-23-2008, 22:26
Егати :shock: Как може да си мислиш такива неща при положение, че момчето се съсипва от работа и тренировки? Просто е бил супер уморен и не е имал сили... Ти кво искаш? Да дойде при тебе и да не може да гледа от умора ли?! ... Тц тц тц :?

Nik4o_Spain
04-24-2008, 00:33
Umoren trqbva da si imate doverie ina4e donikade nqma da stignete

ghostwisper
04-24-2008, 06:33
Незнам от къде да започна.........
.....Аз съм на 17, и си имам приятел който е на 24....От скоро сме заедно и за сега всичко беше наред....
....Но тази вечер нещо се усъмних, че има и друго момиче.....И сега тази мисъл не ми дава мира..........Значи....имахме среща да се видим....обаче после ми се обади и ми каза, че бил много уморен и утре ще се видим .....Понеже той работи всеки ден от 9 до 19....после тренира....
....Незнам....!!!...Може найстина да се е прибрал.....а може и да ме лъже....
Моля ви, дайте ми някакъв съвет.....Или поне изразете мнението си..... :oops: :( Mda.. i prosto ti doide na ykyla,4e trqbva da ima6 ne6to,v koeto da obvinqva6 gadjeto si li? .. Q se stegni macka .. za teq ne6ta trqbva da ima6 s1mneniq ot po-dylgo i + tova toi trqbva da ti dava povod za tqh ;)

elf4o
04-24-2008, 06:37
Незнам от къде да започна.........
.....Аз съм на 17, и си имам приятел който е на 24....От скоро сме заедно и за сега всичко беше наред....
....Но тази вечер нещо се усъмних, че има и друго момиче.....И сега тази мисъл не ми дава мира....
......Значи....имахме среща да се видим....обаче после ми се обади и ми каза, че бил много уморен и утре ще се видим .....Понеже той работи всеки ден от 9 до 19....после тренира....
....Незнам....!!!...Може найстина да се е прибрал.....а може и да ме лъже....
Моля ви, дайте ми някакъв съвет.....Или поне изразете мнението си..... :oops: :(
по принцип понякога по-големите баткови си позволят връзки с няколко момичета...... не мога да ти кажа дали е така в твоя случаи но не може да бъде изключено като възможност :) Поздрави и защо не си потърсиш някои на твоите години поне малко по малък ;)?

Carmen_Kass
04-24-2008, 06:43
нормално е да е уморен. ти вече си го познаваш най-добре и знаеш на какво е способен.
спокойно, рано или късно всичко ще си проличи, няма да се забави :)

п.с. - тва със скайпа ше го провери ама друг път.
той може да отиде където си пойска и да си влезе в скайпа, след което ще и напише - миличко, лягам си, много съм уморен!!!


+1

ra4ence
04-24-2008, 10:00
КАжи му,че няма проблем и правилно е решил да си почине.
Но ако това започне да се повтаря- лошо :)

VerryBerry
04-24-2008, 10:37
Не бързай със съмненията, не виждам повод.. :)

evelinka1122
04-24-2008, 10:49
мисля че няма място за притеснение :)

SINDEL
04-24-2008, 11:04
той е на 24 едва ли ше седне да те лъже,смисъл такъв че отдавна през главата са му минали тези периоди-ако има нещо,най-вероятно ще ти каже

И на 44 да беше, пак може да я лъже. Възрастта не е от зна4ение, напротив, колкото по-голямо е мом4ето и съответно ходи с по-малко моми4е, толкова по-лесно му е да я върти.
И все пак.. Според мен няма какво да се съмняваш толкова, нормално е 4овекът да е бил изморен и да е искал да си по4ине. Не го подозирай за глупости. Понякога от такива малки нещица, хората се вкарват в ебахти и драмите и съсипват ина4е 4удесни връзки. Ако има друга, в един момент ще го усетиш наистина. Но специално тази слу4ка не е повод да се съмняваш в него.

mese4ka
04-24-2008, 11:13
той е на 24 едва ли ше седне да те лъже,смисъл такъв че отдавна през главата са му минали тези периоди-ако има нещо,най-вероятно ще ти каже

И на 44 да беше, пак може да я лъже. Възрастта не е от зна4ение, напротив, колкото по-голямо е мом4ето и съответно ходи с по-малко моми4е, толкова по-лесно му е да я върти.
И все пак.. Според мен няма какво да се съмняваш толкова, нормално е 4овекът да е бил изморен и да е искал да си по4ине. Не го подозирай за глупости. Понякога от такива малки нещица, хората се вкарват в ебахти и драмите и съсипват ина4е 4удесни връзки. Ако има друга, в един момент ще го усетиш наистина. Но специално тази слу4ка не е повод да се съмняваш в него. +1
връзката се крепи на доверие :)

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
04-24-2008, 12:33
Napulno suglasna sum sus SINDEL . Taka i ne razbrahte, che godinite ne opredelqt haraktera. ;)
Ta, momcheto ne ti e dalo nikakuv povod, naistina ako ima neshto, shte usetish. Normalno e da e tolkova izmoren.

Wrathchild
04-24-2008, 12:43
Благодарение на теб осъзнах, че когато приятелят ми е уморен след работа, той всъщност ми изневерява...
... съмняваш се за глупости.

Obsession
04-25-2008, 15:23
Има ли нещо по-конкретно, което те кара да се съмняваш в него? Ако няма просто уважавай желанията му! Бил е изморен човекът, нормално е ;)

rusoto_baby_f
05-07-2008, 20:42
Благодаря на всички,които са отделили от времето си за да пишат по темата... :) :) :)

Mementomori
05-07-2008, 20:56
Не смятам,че това е повод за съмнение,не си вгорчавай живота от съмнения,доверието е най-важното!

ziky
05-07-2008, 21:35
Някой път като сте заедно примерно на кафе и реши да стане за малко или просто ако останеш на саме с телефона му просто го поразгледай на бързо главно смс-те..едва ли ше се е сетил да ги изтрие се пак не очаква че ше му видиш телефона...и най важното - ако видиш по съмнителен смс виж от когае може да е още от преди той да е бил с тебе за да не стане грешка..иначе друг варянт....просто да се стараеш да прекарвате повече време заендо но в никакъв случай гледай да не станеш нахална или противна защото тва мн отблъсква...с течение на времето ако разбереш че си се подмотва с други просто го остаив не си заслужава....се пак е пълнолетен даже от доста време..те първа му предстои семейство предполагам да има и т.н. едва ли ше е с тебе и толко време да се занимава да те чака да завършиш и т.н. Не че искам да те разтройвам но обикновено така се получава..