PDA

View Full Version : Издирва се!



unfaithful1234
04-24-2008, 06:08
Леле,хорааааааа,искам да си имам гаджееее.Сама съм от 5-6 месеца,а то не защото не мога да си намеря гадже,ами ме дразни това,че всички искат само секс...А аз толкова искам някой да ме обича и да имам по-сериозна връзка.Какво да правя,че ще изкукам? :cry: :cry: :cry: :cry:

mumiikataa
04-24-2008, 06:14
Споко.Има време...И аз съм така като теб,но като се замисля май ми е по-добре без някой да ми държи сметка....Бтв на колко си?

unfaithful1234
04-24-2008, 06:15
Споко.Има време...И аз съм така като теб,но като се замисля май ми е по-добре без някой да ми държи сметка....Бтв на колко си?
На 13,ама няма да правя секс с някакъв,за да е с мен.Просто е адски смешно! :D :D :D :D :D

kocko
04-24-2008, 06:55
Леле,хорааааааа,искам да си имам гаджееее.Сама съм от 5-6 месеца,а то не защото не мога да си намеря гадже,ами ме дразни това,че всички искат само секс...А аз толкова искам някой да ме обича и да имам по-сериозна връзка.Какво да правя,че ще изкукам? :cry: :cry: :cry: :cry:

споки аз съм 4овека :)

MoOnLiGhT_ShAdOw
04-24-2008, 07:08
На 13 не ти ли е рано да мислиш за истински чувства, за обич и прочие?

Ти всъщност какво очакваш от батковците, на които си хвърлила поглед (защото съм сигурна, че не обръщаш внимание на връстниците си в 7. клас)? Да искат нещо повече от секс от наивно момиченце на 13? Може би в някой друг живот...

unfaithful1234
04-24-2008, 07:14
На 13 не ти ли е рано да мислиш за истински чувства, за обич и прочие?

Ти всъщност какво очакваш от батковците, на които си хвърлила поглед (защото съм сигурна, че не обръщаш внимание на връстниците си в 7. клас)? Да искат нещо повече от секс от наивно момиченце на 13? Може би в някой друг живот...
напротив!Не съм като останалите,не си търся гаджета на по 20 години,максимум 16.И имах гадже и изкарахме 7 месеца,и той беше 7-ми клас.А недейте да слагате вс под общ знаменател!Пууу :-x

TheNewReligion
04-24-2008, 07:24
Ne si edinstvena , spokoino . Ako ti e pisano 6te si ioma6 gaje , koeto da te obi4a , ako ne ....nqma da si ima6 :D Hvani si nekuf pedal i kato iska samo sex 6e mu razkaje6 igrata i tolkoz ! :grin:

ell_ownz
04-24-2008, 08:11
maleeeeeeeeee bila sama ot 5-6 meseca 4e i na 13 O_O 4uash li se??? zako ti e gadje

freezingskull
04-24-2008, 08:19
то

mumiikataa
04-24-2008, 08:46
Споко.Има време...И аз съм така като теб,но като се замисля май ми е по-добре без някой да ми държи сметка....Бтв на колко си?
На 13,ама няма да правя секс с някакъв,за да е с мен.Просто е адски смешно! :D :D :D :D :D
Дам така е.Изчакай малко. :)

w0sh
04-24-2008, 08:48
O M F G

kaprizzna_
04-24-2008, 09:05
търпение...patience... :P

ra4ence
04-24-2008, 09:52
Какви гаджета на 12/13 год, бе хора.. :?

MiMcHeToOo
04-24-2008, 10:11
Ше си намериш, споко.

VerryBerry
04-24-2008, 10:27
Има време за гаджета,недей да бързаш ;)

Crafter
04-24-2008, 10:30
Току що осъзнах, че съм с десет ходини по-дърт от тебе. Хах :)
Не знам за къде си се разбързала. Честно казано ми се струва, че си още доста малка, за да мислиш за приятели въобще. По-добре си гледай ученето и къде ще влизаш след седми клас.

mese4ka
04-24-2008, 11:08
оффф колко "сериозни връзки" ще имаш .... какво ти е зле като си сама? да си с някой не означава само целувки,прегръдки и държане за ръката ... ще го разбереш ... :)

BlueFace
04-24-2008, 11:58
Леле,хорааааааа,искам да си имам гаджееее.Сама съм от 5-6 месеца,а то не защото не мога да си намеря гадже,ами ме дразни това,че всички искат само секс...А аз толкова искам някой да ме обича и да имам по-сериозна връзка.Какво да правя,че ще изкукам? :cry: :cry: :cry: :cry:
Аз съм сам от почти 15 години. :D :D Ама не се отчайвай.Понякога е много сдухващо ама после се оправя :wink:

Ivalinka
04-24-2008, 12:22
оф,всеки иска любов....дайте и на мене :grin:

Wrathchild
04-24-2008, 12:40
На 13 можеш да имаш гадже, но не и сериозна връзка. Не за друго - просто при най-малкото скарване ще си кажете 'Ами не върви, дай да скъсаме.'. Твърде рано ви е, когато порастнете ще осъзнаете, че една връзка не е само целувки, близост и забавление, а и отговорности. И то такива, които много малко биха могли да поемат. Не изключвам факта, че има и 13 годишни, които предполагам биха могли да се справят. Но факта, че едва ли не ти отчаяно търсиш някой, не за друго, а просто за да си имаш гадже, означава, че ти просто за сериозна връзка не си готова...

BlueFace
04-24-2008, 12:46
оф,всеки иска любов....дайте и на мене :grin:
Ще ти дадеме :D :D

MartyParty
04-24-2008, 13:02
Зайциииииииииииииииииииии иииииииииииииииииииииииии иииииииииииии :razz: Пффффф кога ще идва пак 15-ти септември да викаме зайциииииииииииии отново. :grin:
:-k Стига дееее... :-k

Mc_to
04-24-2008, 13:05
zemi me :grin: :lol:

Miss_Perfekt
04-24-2008, 13:06
Що пък да си няма гадже момичето кво кат е на 13 всички искат да се забавляват

elf4o
04-24-2008, 13:06
форума още малко ще стане форум за запознанства :)

Crafter
04-24-2008, 13:11
форума още малко ще стане форум за запознанства :)

Аз само не разбрах как от толкова много теми тип "Самотен/самотна съм" до сега не се запознаха поне двама?
България щеше да утрои населението си...

great_mari
04-24-2008, 13:13
stiga be momi4e az sum na 14 i sum imala 2 gadjeta dosega :D :D i az kat razbrah ot ednoto mom4e 4e iska da spi samo s men pri polojenie 4e i to be6e kolkoto men (14 god.) i go "metnah prez terasata" :lol: :lol: a s predi6noto mom4e be6e mn zabavno,priqtno i t.n. no edin den sled 2 meseca i malko toi doide i kaza haresvam druga. 8-) 8-) ko da sa prai de4kovci sme o6te :? :grin:

BlueFace
04-24-2008, 14:29
stiga be momi4e az sum na 14 i sum imala 2 gadjeta dosega :D :D i az kat razbrah ot ednoto mom4e 4e iska da spi samo s men pri polojenie 4e i to be6e kolkoto men (14 god.) i go "metnah prez terasata" :lol: :lol: a s predi6noto mom4e be6e mn zabavno,priqtno i t.n. no edin den sled 2 meseca i malko toi doide i kaza haresvam druga. 8-) 8-) ko da sa prai de4kovci sme o6te :? :grin:
Така е .... Аз прая 15 на 16.06.08.На тая въздраст сериозните връзки са голяма рядкост...Прсото защото ри повечето е само моментно увлечение и после тичат при 1вата срещната "готина" мацка.... Жалко че е така ...

Nik4o_Spain
04-24-2008, 15:39
Boje stegnete se be hora liubovta ne e da 6trakne6 sas prasti i ve4e da q ima6 cql jivot .... 6te ima o6te hilqdi moje bi milioni razo4erovaniq v jivota ne samo v liubovta taka 4e stegnete se i gledaite v bade6te i o4akvaite neo4akvanoto jivota ne stava vinagi taka kakto iskame ili go predvijdame.

JoeBanana
04-24-2008, 17:48
момиче, няма за кога да се ослушваш ! вече си на цели 13, няма да ставаш по-млада и красива 8-)

shivacheva
04-24-2008, 17:53
момиче, няма за кога да се ослушваш ! вече си на цели 13, няма да ставаш по-млада и красива 8-)
Яяя,появи се... :grin:

shmurkam
04-24-2008, 17:57
Леле,хорааааааа,искам да си имам гаджееее.Сама съм от 5-6 месеца,а то не защото не мога да си намеря гадже,ами ме дразни това,че всички искат само секс...А аз толкова искам някой да ме обича и да имам по-сериозна връзка.Какво да правя,че ще изкукам? :cry: :cry: :cry: :cry:
Оф,една връзка не е само натискане и такива неща. Трябва да си приятел с някого,да се разбираш с него и да ти е приятно с него. Най-често ме харесват момчета,които ги приемам по-скоро като момичета,смисъл прегръщам ги,не ме притеснява да им седна в скута или да ги навра в женската съблекалня и да ми подават дрехи. И в един момент те виждат моята непринуденост,а аз техните добри черти и незабелязно се харесваме. Любовта не се чака или търси,тя е случайна спирка. Не бързай,тя идва когато си скимне,така че живей си живота и не мисли затова. Айде успех! :P

BWald0rf
04-24-2008, 18:24
www.impulse.bg
www.sladur.com
www.aha.bg
www.asl.bg
www.limpa.bg
;)

slivaka
04-24-2008, 18:53
Леле,хорааааааа,искам да си имам гаджееее.Сама съм от 5-6 месеца,а то не защото не мога да си намеря гадже,ами ме дразни това,че всички искат само секс...А аз толкова искам някой да ме обича и да имам по-сериозна връзка.Какво да правя,че ще изкукам? :cry: :cry: :cry: :cry:

споки аз съм 4овека :)

6e se biem li ??? :D :D

evi_vd
04-24-2008, 19:11
ейй какво съвпадение.. и аз си нямам гадже от 5-6 месеца :grin: само дет съм на 16 .. не на 13, бтв няма да е лошо да си поизживееш детството още малко .. не се занимавай с истински любови и такива работи..обременямаш се от много малка с излишни за възръстта ти чувства , лошо е :(

unfaithful1234
04-25-2008, 05:50
Не бе,вижте,аз не искам сериозна връзка,просто ми трябва някой,за да се позабавлявам и да излизам с него... :D Иначе аз ученето си го гледам,нямам никакви проблеми,ама не съм се забавлявала от мн време и вече не се удържам :x Писна ми само да уча.Никога не съм ходила на дискотека камо ли пък да съм излизала вечер.Нито един път!Просто не съм имала възможност да се запозная с някого.Майка ми не ме пуска вечер на вънка освен пред блока,има основание.Вече деца на моята възраст се прибират пияни,а на родителите им не им пука.Не мога да го разбера това...Какви са тия родители,за бога?!
Първия пост явно и аз не съм разбрала какво съм написала... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Извинявам се,за което...

korabokroshenec
04-25-2008, 07:09
zemite ma i men wa moga da pravq mnogo ne6ta

prettyIdeath
04-25-2008, 08:32
Само ще ти кажа че не трябва да търсиш. То само ще си дойде, затова и понеже търсиш толкова настоятелно ти се падат такива които искат само да спят с теб. Опитай да излизаш на срещи с различни /ама не пък чак всеки ден с различен, че ще ти се лепнат разни етикети/

BlueFace
04-25-2008, 08:37
Не бе,вижте,аз не искам сериозна връзка,просто ми трябва някой,за да се позабавлявам и да излизам с него... :D Иначе аз ученето си го гледам,нямам никакви проблеми,ама не съм се забавлявала от мн време и вече не се удържам :x Писна ми само да уча.Никога не съм ходила на дискотека камо ли пък да съм излизала вечер.Нито един път!Просто не съм имала възможност да се запозная с някого.Майка ми не ме пуска вечер на вънка освен пред блока,има основание.Вече деца на моята възраст се прибират пияни,а на родителите им не им пука.Не мога да го разбера това...Какви са тия родители,за бога?!
Първия пост явно и аз не съм разбрала какво съм написала... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Извинявам се,за което...
Дискотеката и нощото излизане не са нищо особенно и не те правят нещо повече!Аз съм ходил ама са збиха едни и си тръгнах.Мога да се забавлявам и на други места с приятелите си ...А до колкото запознаването може да става и през деня :wink:

Wrathchild
04-25-2008, 09:28
А аз толкова искам някой да ме обича и да имам по-сериозна връзка.

Не бе,вижте,аз не искам сериозна връзка,просто ми трябва някой,за да се позабавлявам и да излизам с него...
Я първо си изясни какво по-точно искаш.

yuyuto
04-25-2008, 09:51
Ем когато спреш да му мислиш, то само ще дойде... Ся недей напрягай нещата... :-P

KonniE
04-25-2008, 11:01
абе хора защо искате толкова рано да пораснете?има време за всичко....изживейте си детството(ако има въобще възможност)....за сериозни връзки има време....вие се връщате сума ти години назад където на 17 години ако не си женен с дете е било срамота.....
13 години искала сериозна връзка :shock: аз на 13 години се чудех как да излизам повече и къде да ходя на уроци за да ме приемат в свястно даскало.... :? има хора които на 20-25 години още не могат да се осъзнаят какво въобще е сериозна връзка и нейните отговорности ....пък ти пиклата на 13 години ми говориш за сериозна връзка.... :-x

Sex_master
04-25-2008, 11:12
Абе къде си се засилила на разбирам само! Има време

kasiopea
04-25-2008, 11:15
Не се притеснявай,има много време,докато пораснеш.Вярно,че на повечето хора им се иска да са обичани,да са важни за някого,но каквото е писано,това ще стане.Сега си мисли за други неща,остави я любовта,която май само води до разочарование,отколкото до нещо хубаво. :)

mon4eto
04-25-2008, 13:44
6te doide i tvoito vreme se pak 5-6 meseca ne sa tolko mnogo nqkoi hora stoqt bez gadje s godini...spoh :)

fuck_me_pls
04-25-2008, 13:46
леле вие на 13 години не знаете кво е любов бе!!Тръгнала да иска гадже дет ше я обича..изчакай малко да разбереш какво е любовта и чак тогава мисли за истински чуства :)

Miss_Perfekt
04-25-2008, 18:56
абе хора защо искате толкова рано да пораснете?има време за всичко....изживейте си детството(ако има въобще възможност)....за сериозни връзки има време....вие се връщате сума ти години назад където на 17 години ако не си женен с дете е било срамота.....
13 години искала сериозна връзка :shock: аз на 13 години се чудех как да излизам повече и къде да ходя на уроци за да ме приемат в свястно даскало.... :? има хора които на 20-25 години още не могат да се осъзнаят какво въобще е сериозна връзка и нейните отговорности ....пък ти пиклата на 13 години ми говориш за сериозна връзка.... :-x
Айде само недей да обиждаш има пикли на 13 които имат много повече акъл от колкото няква на 17 примерно

Koravosurdecniq
04-25-2008, 19:01
Az sam su6to taka no bez sexa :D edno 6te ti kaza ot opit lubovta idva neo4akvano :)

evelinka1122
04-25-2008, 19:03
всяко нещо с времето си... :)

cinderella_gugutka
04-26-2008, 08:35
абе,спокойно,ся си на 13-имаш време да срещнеш подходящия :-P

FiRe_LaDy
04-26-2008, 09:03
Ще си намериш бе спокойно ... за всеки влак си има пътници,както са казали хората.И ти ще откриеш своето момче рано или късно.Просто имай търпение ...

unfaithful1234
04-26-2008, 10:51
Благодаря на всички за мненията! :)

vamp
04-26-2008, 10:54
Леле,хорааааааа,искам да си имам гаджееее.Сама съм от 5-6 месеца,а то не защото не мога да си намеря гадже,ами ме дразни това,че всички искат само секс...А аз толкова искам някой да ме обича и да имам по-сериозна връзка.Какво да правя,че ще изкукам? :cry: :cry: :cry: :cry:

Помисли добре предлагаш ли и ставаш ли за друго освен за секс,виж си визията,държанието и хората с които общуваш!Успех!

unfaithful1234
04-26-2008, 10:57
Леле,хорааааааа,искам да си имам гаджееее.Сама съм от 5-6 месеца,а то не защото не мога да си намеря гадже,ами ме дразни това,че всички искат само секс...А аз толкова искам някой да ме обича и да имам по-сериозна връзка.Какво да правя,че ще изкукам? :cry: :cry: :cry: :cry:

Помисли добре предлагаш ли и ставаш ли за друго освен за секс,виж си визията,държанието и хората с които общуваш!Успех!
Ми в никакъв случай не съм грозна,симпатична съм.Стилът ми на обичане е fasion (моля не ме мразете).Не хода о купони,не пуша,не пия.Нямам вулгарно поведение и се държа винаги прилично,отличничка съм...Не мисля,че ставам само за секс(аз и да ставах само за това,нямаше да го направя на 13) :)

JoeBanana
04-28-2008, 18:57
Леле,хорааааааа,искам да си имам гаджееее.Сама съм от 5-6 месеца,а то не защото не мога да си намеря гадже,ами ме дразни това,че всички искат само секс...А аз толкова искам някой да ме обича и да имам по-сериозна връзка.Какво да правя,че ще изкукам? :cry: :cry: :cry: :cry:

Помисли добре предлагаш ли и ставаш ли за друго освен за секс,виж си визията,държанието и хората с които общуваш!Успех!
Ми в никакъв случай не съм грозна,симпатична съм.Стилът ми на обичане е fasion (моля не ме мразете).Не хода о купони,не пуша,не пия.Нямам вулгарно поведение и се държа винаги прилично,отличничка съм...Не мисля,че ставам само за секс(аз и да ставах само за това,нямаше да го направя на 13) :)
ми да идем в парка да играем "не се сърди човече" или пък табла ? http://store2.data.bg/kiromastikata/mrPower.gif

iiirish
04-28-2008, 19:38
ти па къде на 13 търсиш сериозна връзка?!
изобщо давате ли си сметка какво значи този израз?! глупави хлапета :?

unfaithful1234
04-28-2008, 20:39
Леле,хорааааааа,искам да си имам гаджееее.Сама съм от 5-6 месеца,а то не защото не мога да си намеря гадже,ами ме дразни това,че всички искат само секс...А аз толкова искам някой да ме обича и да имам по-сериозна връзка.Какво да правя,че ще изкукам? :cry: :cry: :cry: :cry:

Помисли добре предлагаш ли и ставаш ли за друго освен за секс,виж си визията,държанието и хората с които общуваш!Успех!
Ми в никакъв случай не съм грозна,симпатична съм.Стилът ми на обичане е fasion (моля не ме мразете).Не хода о купони,не пуша,не пия.Нямам вулгарно поведение и се държа винаги прилично,отличничка съм...Не мисля,че ставам само за секс(аз и да ставах само за това,нямаше да го направя на 13) :)
ми да идем в парка да играем "не се сърди човече" или пък табла ? http://store2.data.bg/kiromastikata/mrPower.gif
тоест? :D

Sweet_Play_F
04-28-2008, 20:43
абе хора защо искате толкова рано да пораснете?има време за всичко....изживейте си детството(ако има въобще възможност)....за сериозни връзки има време....вие се връщате сума ти години назад където на 17 години ако не си женен с дете е било срамота.....
13 години искала сериозна връзка :shock: аз на 13 години се чудех как да излизам повече и къде да ходя на уроци за да ме приемат в свястно даскало.... :? има хора които на 20-25 години още не могат да се осъзнаят какво въобще е сериозна връзка и нейните отговорности ....пък ти пиклата на 13 години ми говориш за сериозна връзка.... :-x
Айде само недей да обиждаш има пикли на 13 които имат много повече акъл от колкото няква на 17 примерно


+1 vqrno e...az skoro stavam na 15 de...

Nutty_
04-28-2008, 21:04
Да ,аз са ставам на 15 години и от 15 години почти щото още не съм ги навършила съм си сама, така че не се притеснявай :) И аз искам сериозна връзка :)

BaiboCo
04-28-2008, 21:43
обади се на Чък Норис

Al3ksandra
04-28-2008, 21:49
ух момиче найстина трябва още малко да пораснеш, недей само на 13.. не е толкоз лошо да си без гадже.. важното е да не даваш на самотата да те разяжда от вътре ;) тогава се не бой ;)