PDA

View Full Version : Алергия към латекса в презерватива



_Blizzard_
04-24-2008, 09:07
Здравейте на всички...Съвсем нов съм, понеже си е проблем реших да попитам и Вас, тъй като никъде не успях да немеря отговор...Та значи новото ми гадже има алергия към латекса в презевативите.Поне както тя ми го обясни по време на секс всичко си ок, но след това някакви алергии я мъчат разни зачервявани и дискомфорт..Не съм правил още секс с нея, но не искам да и причинявам след половият акт каквито и да е болки, тъй като много си я :-) :twisted: :smt008 ...Предполагам, че едва ли само тя има подобни проблеми и аз се рових в интернет и обикалях разни аптеки и секс шопове, но там нямат нелатексови презервативи.Четох, че има на Дурекс Аванти, но пък тях никъде ги няма в аптеките дори и не са чували, където съм ходил..Ако някой може да помогне ще съм му много благодарен...И моля без ебавки и разни подобни, зашото на мен никак не ми е смешно...

mimencety_
04-24-2008, 20:03
za nelateksovi nz no drugiq na4in e s protivoza4aty4ni koito e nai dobre da i gi izpi6e ginekolog

LadyDy
04-25-2008, 07:37
Противозачатъчни?! :?

П.П. Да иде на гинеколог и да й дадат някакъв мехлем, с който да се маже, че после да няма дискомфорт..... :)

hottie
04-25-2008, 08:05
Това с мехлема няма да стане! Щом си има алергия момичето по-добре да не се допира до латекс.Все пак става дума за интимните й части.
Охх виж и аз знам че има презервативи, които не са с латекс но не знам каква марка. Най-добре е да обиколиш аптеките и да питаш.