PDA

View Full Version : въпрос относно парфюм



elf4o
04-24-2008, 09:16
Някои може ли да ми каже някои готин но не много скъп парфюм които да издържа повече в смисал да мирише доста дълго тъи като повечето парфюми като се напрускам отвънка и обиколя града пеша им свършва деиствието...... от вятъра ли ддз отмирисват се или стават супер слаби.....

BeboP
04-24-2008, 09:35
Хах...
В по-евтините концентрацията на самия парфюм (т.е. парфюмното вещество) е сравнително по-малка в сравнение с марковите парфюми, а останалата течност е... нещо като 'разредител'. Затова има тоалетна вода и парфюм... :-o Е, аз за евтин и същевременно траен парфюм не знам, но някой друг може да те насочи... предполагам :)
Хубав ден!

deville`f
04-24-2008, 09:55
по принцип сам/сама трябва да усетиш твоя парфюм..в смисъл...върху твоята кожа кой издържа най много,защото не зависи само от цената все пак..
а може би тези наливните парфюмерии..дето има на Рефан..и тем подобни..там също може да са хубави...провери...

LipSoFAnAnGel
04-24-2008, 10:06
Malicia Bon Bon..МОже да е детстки, но на мен ми харесва миризмата и е много траен

Fesho
04-24-2008, 10:29
gucci for gucci
най добрия е 55 лв :)

elf4o
04-24-2008, 12:58
gucci for gucci
най добрия е 55 лв :)
добре ли мирише и то много ли :)? Това ме интересува парфюм или тоалетна вода е я обесни че не ги разбирам :)

chipi_kaoo
04-24-2008, 14:49
по принцип сам/сама трябва да усетиш твоя парфюм..в смисъл...върху твоята кожа кой издържа най много,защото не зависи само от цената все пак..
а може би тези наливните парфюмерии..дето има на Рефан..и тем подобни..там също може да са хубави...провери...Съвсем правилно. Всеки човек излъчва собствена миризма. Ако ще и през 1 час да се къпе, пак излъчва миризма. Един и същи парфюм мирише по различен начин на различните хора. :oops:

adizitk1
04-24-2008, 19:07
Избери си аромат на рефан,продават ги в зала софия(в подлеза на НДК-не централния базар,а един дет се слиза по едни стълбички,има и един развален ескалатор отстрани).Не са мн скъпи-около 10 лв максимум.Препоръчвам ти ги! :)

elf4o
04-24-2008, 19:49
Избери си аромат на рефан,продават ги в зала софия(в подлеза на НДК-не централния базар,а един дет се слиза по едни стълбички,има и един развален ескалатор отстрани).Не са мн скъпи-около 10 лв максимум.Препоръчвам ти ги! :)
За съжаление достъп до София нямам тъи като живея в провинцията.

~Munika
04-24-2008, 20:37
Скоро си взех имитацията на Ескада(20лв си го взех-25лв видях да го продават скоро) много сладникаво мирише,но е многоо траен :grin:

Mademoiselle
04-25-2008, 04:18
Някои може ли да ми каже някои готин но не много скъп парфюм които да издържа повече в смисал да мирише доста дълго тъи като повечето парфюми като се напрускам отвънка и обиколя града пеша им свършва деиствието...... от вятъра ли ддз отмирисват се или стават супер слаби.....
ili sa dolnoprobni,ili ti privikva6 s mirizmata.Tupo e nqkoi da ti prepora4va parfium,pove4eto markovi sa traini,nali e vajnoto na teb da ti haresa.

blackreplay
04-28-2008, 15:45
едва ли ще намериш ефтин траен хубав парфюм тоалетна вода може и да намериш но тя не е толкова трайна колкото парафюма защото в тоалетната вода има повече съдържание на алкохол и по малко на етерични масла или аромати
п.с отиваш в някоя парфюмерия и там ще ти препоръчат на теб какъвто ти хареса :)

moon_flower
04-28-2008, 17:14
Dolce & Gabbana - the one :)

enola
04-28-2008, 19:41
http://parfumi-shop.com/escada-sentiment-p-474.html
mn dobro

tItEufFf
04-28-2008, 19:49
Refan! Като истинските са и издържат много. Аз сега съм с един на Рефан (hypnose) и мириша цял ден.

varnen4e
04-29-2008, 06:50
Аз бих те посъветвала да си вземеш душ- гел, лосион за тяло и някакво пафюмче с един аромат и да ги ползваш успоредно... После ще миришеш 5 дена на съответния аромат. Не са много скъпи, а има богат избор... Например тоалетната вода на Кайли Миноуг, Селин Дион... има много... Те всички са в едни много специшични и еднакви шишенца, но нещо не намирам снимка...

hrisi2008
04-30-2008, 11:35
rozoviq Nike i siniq sa po 20 lv. mn sa hubavi i dvata i sa super traini imala sum gi ! makar 4e ne sa po hubavi ot versace-to mi no ti pita6 za evtin,a moqt suvet e da si subere6 pari4ki i da si kupi6 po-skup i ka4estven,a ne evtin koito trqbva da izpruska6 polovinata za da se useti! no vse pak ti si re6ava6 :-)