PDA

View Full Version : Искам вашето съветче !



bolnoty
04-24-2008, 11:17
Така .. не знам как да започна тъй като проблема ми е много сложен за описване .. не е чак такъв проблем де, но просто е трудно да го пиша, защото не мисля, че някой друг се е оплаквал от подобно нещо .. харесвам се, но имам едни неща по лицето, които просто ме дразнят страшно много .. нещо като белези са но не са белези .. намират се точно под очите .. по-точно ще е ако ги нарека цепнатини .. това колко се изразяват зависи от климата навън, но ме дразнят страшно много - ако е студено навън се вдлъбват страшно много навътре, а ако е топло се зачервяват и изпъкват на лицето ми .. не мога да свикна с тях и винаги, когато си представя как изглеждам се сещам първо за тях .. те са нещото, което не харесвам във външния си вид и въпроса ми е как мога да ги премахна .. има ли някакъв крем, който заличава подобни "цепнатинки" .. или ако някой има същия проблем - нека сподели каквото и да било .. мерси

_butterfly_
04-24-2008, 11:32
Отиди на дерматолог, той ще ти изпише някакъв крем за твоя проблем.

kocko
04-24-2008, 11:57
ами отиди на лекар те 6те ти кажат 1 какво са и как да ги махне6 :) сори аз 4е съм знаещ дам но несъм доктор :)

suitable
04-24-2008, 20:05
хмм .. винаги е по-добре да се посъветваш с лекар .. така че .. недей да му мислиш много ..