PDA

View Full Version : с наднормено тегло съм



tita
04-24-2008, 11:46
iskam da otslabna v krakata do kolenata krakata sa mi golemi otstrani i nai otgore kajete mi kak da otslbna po televiziqta davat razni kremove za otslabvane ako nqkoi znae nqkoi efikasen da pi6i mersi predvaritelno :( :( :(

7 точка от правилата
moderated by Coki

vistata
04-24-2008, 12:00
Момиче, ако мислиш, че ще отслабнеш с кремове и подобни простоии, то просто ще си останеш дебела доживот. Не е това начина! Начина са упражнения и ограничаване на количеството на храната като цяло и някои особени храни. Успех!

kocko
04-24-2008, 12:00
ами по4ни да ходи6 на фитнес малка диета си прави6 и малко л карнитин и си готова :)

LipSoFAnAnGel
04-24-2008, 12:07
Ограничавай храненето..прави много упражнения за краката, бягай, скачай на въже, не разчитай на кремовете те няма да направят чудеса ;)

BrEnNpUnKt
04-24-2008, 13:11
Ами ходи в близкия парк или стадион да тичаш и със сигурност краката ще ти отслабнат .Просто трябва да имаш силна воля и мотивация ,за да постигнеш успехи .Аз преди също имах огромен проблем с теглото ,но започнах да тичам всеки ден независимо ,дали е топло или студено и така свалих повече от 40 кг .Всичко си зависи от човека ,аз лично постоянно си казвах ,че неприличам на нищо и това ме мотивираше изключително много ,за да тичам всеки ден ......