PDA

View Full Version : Какво да направя?



TvOeTo_mOmcHe
04-24-2008, 11:50
Занимавам се с едно момиче много време 7-8 месеца ходехме тя ме излъга разби ми сърцето и скъсахме.След няколко месеца се събрахме и аз бях много щастлив,защото много я обичам.После пак скъсахме,но ми липсваше супер много.Преди 2 седмици се събрахме,а аз зарязах едно друго момиче за да се събера с нея.Другото момиче е супер хубаво,мило,уникално но обичах другата.Сега пак скъсахме,защото просто не мисля,че тя ме обича достатъчно знам че е така по държанието и всичко.Казах и да се разделим щом не ме обича достатъчно тя откачи каза че не е така каза че ме обичала повече от всичко.Днес се видях с бившата си приятелка и като я видях и много се зарадвах :-).Просто нямам представа какво да правя как да постъпя как да се държа с Ивето защото тя само ми обяснява колко ме обичала и че не е вярно че не е било достатъчно.Та тя няколко пъти ме заряза заради бившия си приятел,после ме заряза за това,че вече не тренирам футбол,после ме заряза защото съм бил на кафе с друго момиче.Обичам я толкова много .. не съм обичал друга така по-точно никога не съм обичал досега !! А тя просто си играе с чувствата ми днес я видях сутринта тя като ме видя се разплака много си говорихме и аз и викам "Отивам на училище защото имам контролно после ще ти звънна" .. Тогава тя почна да ми крещи и да ми вика "Или си с мен или не неможе така да си играеш с мен искам те не те искам" .. а това въобще не е така защото аз я обичам но как да съм с момиче което винаги преебва нещата и ме наранява всеки път.Искам да съм с нея,обичам я но мисля че е по-добре да не се събирам пак с нея..та просто искам да питам дали някой мисли като мен?? Мерси на всички!

eclipseee
04-24-2008, 11:58
Съветвам да я оставиш, щото и с мен си играха по същия начин и даже още си ближа раните, просто те разиграва пич, тя незнае какво иска, къса те за глупости и т.н. Върни си там онова момиче, което казваш, че е хубаво и мило и след време ще я забравиш твойта Ива.

life.hates.me
04-24-2008, 12:01
Тая Ива е използвачка .. Ходи с футболист за престиж .. Зарежи я, ама много гадно !! Примерно: " Напълняла си с 2 кг .. Немога да ходя с дебело момиче .. " Или нещо от тоя род .. И после тръгни с бифшата ти :) Ако и тя има желания разбира се .. Ива ще я забравиш, а в бифшата ще започнеш да се влюбваш ( ако вече не си ) :) Успех !

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
04-24-2008, 12:01
Ti sega imash pravo na isbor. Kakvo bi predpochel:
1. Da produlgish tazi vruzka, koqto vseki moment moge da se razpadne i da riskuvash s haraktera na tova momiche.
2. Da napravish , kakto si reshil i da prekratish tova, koeto moge bi shte svurshi zle za teb .. I da dadesh shans na druga vuzmognost.
3. Mai nai - dobre 2-roto za sega, nali? :D
No ti si znaesh nai - dobre, ostanesh li s neq, riskuvash da te manipulira, kakto si iska i da te vurti na prusta si i v kraina smetka da te zarege otnovo (zaradi neshto si..) :? Mislq, che ti veche si go obmislil i go razbirash. Uspeh, dano vzemesh pravilnoto reshenie. :-$

kocko
04-24-2008, 12:03
леле пи4 сори но ти си бил оникално тъп как може така да прави6 как може да позволява6 да те въртят така цтцт любовта е ло6о не6то ако не е споделена :(

TvOeTo_mOmcHe
04-24-2008, 12:14
Ами преди 8 месеца когато започна всичко аз бях тоя дето я въртеше тя беше лудо влюбена в мен а аз бях и с други но после се влюбих в нея и бях много щастлив,но точно на Коледа тя ме заряза за да видя какво било,че съм бил надут,лигав и само съм играел с чувствата на момичетата.След това тя каза че се влюбила обаче в мен събрахме се и от там сичко се обърка .. обичам я страшно много и знам,че тя не е такава просто ми няма доверие..За 8 месеца тя веднъж не ми е казала в очите че ме обича нито веднъж.. каза ми че съм бил всичко за нея и такива неща .. Тея дни не спира да плаче да ми казва,че без мен ще умре че много ме обичала,че съжалявала за всичко и т.н незнам какво да правя другото момиче е просто уникална но обичам Ивето.. имам чувства към другото момиче не ми е безразлична но незнам .. не съм сигурен че ще съм щастлив..

izka
04-24-2008, 13:40
A s Iveto 6tastliv li 6te si?Moje bi go pravi za da ti go v1rne(p1k i tq ti go e kazala) i kogato ima v1zmojnost da ti napravi gadno...go pravi dali naistina te obi4a?

CfEtii
04-24-2008, 13:56
Ако ти е кеф да те разиграва,бъдете заедно.

fuck_me_pls
04-24-2008, 14:09
леле пи4 сори но ти си бил оникално тъп как може така да прави6 как може да позволява6 да те въртят така цтцт любовта е ло6о не6то ако не е споделена :(

хаха ти ли намери да казваш кой колко е тъп....да знаеш обаче,че тебе няма кой да те измести от първото място :)

VinDiesel
04-24-2008, 14:53
ОМФГ тя май си прай квот си иска с теб

vesito13
04-24-2008, 15:02
Ако ти е кеф да те разиграва,бъдете заедно. +1 :?

TvOeTo_mOmcHe
04-24-2008, 15:05
Ами вече не .. разделихме се официално и повече няма да се съберем :cry: :cry: казах й че не я обичам .. казах й че неиздържам вече и няма смисъл да сме заедно .. и това е край .. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Al3ksandra
04-24-2008, 15:16
Така е.. ЛъЖАТА УБИВА любовта безвъзвратно.. :lol: :lol: :lol: :lol: и Аз съм обичала някой повече от себе си ( дори понякога имам чувство че винаги ще го обичам дори да умра но сега тва няма значение),та да не се отплесвам - исках да ти кажа, че когато нещо се случи един път, не се знае дали може да се повтори, но ако пък се повтори ,гаранция че ще се потрети..и ще се повтаря винаги... лоша работа... не плачи много а дай възможност на другото уникалното момиче :) Кой знае , възможно е тя да е човека от които се нуждаеш. :) Може тя да тай към теб не толкова лоши намерения :) Пожелавам ти успех и знай че едиствено и само сърцето говори на правилния език, то ще ти намери любовта, ако му позволиш разбира се! :)

TvOeTo_mOmcHe
04-24-2008, 15:21
Хааха не мерси повече няма любов поне засега .. хаха ще се пробвам да съм както преди само да се забавлявам без никакви чувства от това не излиза нищо хубаво .. а пък другото момиче дам ще опитам с нея но не да я обичам а да я нараня както мен ме нараниха :grin:

vesito13
04-24-2008, 15:21
Ами вече не .. разделихме се официално и повече няма да се съберем :cry: :cry: казах й че не я обичам .. казах й че неиздържам вече и няма смисъл да сме заедно .. и това е край .. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Пич, споко ще си намериш някоя друга по-добра от тази , просто няма смисал да страдаш за нея . Вижда се, че тя само те е използвала . Сега я забрави и късмет с другото момиче :)