PDA

View Full Version : с какво трябва да се гордеем



kocko
04-24-2008, 13:30
с какво трябва да се гордеем 4e сме българи и от какво трябва да ни е срам :)

izmislenata
04-24-2008, 15:16
Да се гордеем с:историята си,постиженията си,някои велики българи,езика си,оцеляването ни въпреки робството и да ни е срам...от политиката,циганите,безпор ядъка и мърсотията. Но въпреки всичко имаме повод за гордост,нека не оставяме срама да засенчва положителните качества..

November
04-24-2008, 15:29
Има толкова събития и личности, с които да се гордеем, но за жалост са потънали в миналото и почти никой не ги помни.
Разбира се, че ще се гордея с историята на България, с хората, които са направили възможно съществуването ни днес...
Но за жалост хората в днешно време са изгубили вярата си и духовността си.
За пример ще дам САЩ, държава, която има-няма 200-годишна история, но всеки я знае и се гордее с нея, във всяка къща се вее знамето им...
А какво има тук - веят се само гащи и пране по балконите...

Но аз все пак се гордея със страната си!!!

Special K
04-24-2008, 18:15
Как може да се гордееш с нещо което не си направил сам ???
:-o

Ангел_на_смъртта
04-24-2008, 18:28
няма с какво да се гордеем.
С всичко останало, трябва да се срамуваме.

Най-вече от теб,педераст черен!

izmislenata
04-24-2008, 19:02
няма с какво да се гордеем.
С всичко останало, трябва да се срамуваме.
Изречение се започва с главна буква, момко. Да те върнем в първи клас?
Ето затова казвам, че си боклук. Как така да нямаме с какво да се гордеем, бе ? Да, ако ти се изселиш от нашата държава(най-добре обаче от планетата като цяло), светът ще е едно много по-хубаво местенце.

SuNsEt
04-24-2008, 19:18
с какво трябва да се гордеем 4e сме българи и от какво трябва да ни е срам :) Със историята,българският език,народната музика също(макар,че аз не я слушам),хубавата ни природа...България щеше да е много по-хубаво място ако хората разбираха колко е важно да съхраниш и запазиш родното си място такова,каквото трябва да бъде.България е била велика държава,но в тези времена много неща се промениха.Спадът е огромен и мисля,че малко хора го разбират.За какво си мислите,че българите се изселват в други държави?Просто не си знаем интереса и освен на себе си,пречим и на останалите. :(
Имаме с какво да се гордеем,наистина.Но има и страшно много от какво да ни е срам! :(

bboy_bunker
04-24-2008, 20:00
С битката при Върбишкия проход, при Ахелой, при Одрин, при Траянови врата, Клокотница, Шипка и много, много други...

November
04-24-2008, 20:03
С битката при Върбишкия проход, при Ахелой, при Одрин, при Траянови врата, Клокотница, Шипка и много, много други...


Това е една много, много малка част от великата ни история, която според господин SWASTICA не заслужава да се гордеем с нея.
Та по темата - има още толкова много неща, които малко или много сме забравили, но хубавото е, че поне помним нещо. :)

kefish_meee
04-24-2008, 20:09
Гордеем се с това, че сме единствени и неповторими във всичко, и за това може би малко ни е срам :-P

mulgore
04-24-2008, 20:11
няма с какво да се гордеем.
С всичко останало, трябва да се срамуваме.
Защо обичаш да доказваш,че нямаш капка уважение към България?

Гордея се с ханове,царе,князе,войни.С една дума с историята ни.
Срамувам се от политиците.Гледат само пари да спечелят,пък к'во им пука за държавата.Свинее.

InitialD
04-24-2008, 20:17
Гордея се с Ирано-Арийският си произход като типичен българин!
Гордея се с великите ханове,мъдрите царе,дръзките свещенници,които въпреки робството успяват да опазят Християнският храм от турците!
Гордея се с Апостола на Свободата Васил Левски и цялото освободително движение в България!
Гордея се с езика си,който е уникален!
Гордея се с културата си!

.... Гордея се с БЪЛГАРИЯ!

срам ме е от разни мишки и анти-българи!

Special K
04-24-2008, 20:22
Явно тая работа "национално достойнство" е като религията - никой не вярва и не зачита каноните но всички палят свещи за да ги видят другите колко са вярващи..... :D

November
04-24-2008, 20:29
няма с какво да се гордеем.
С всичко останало, трябва да се срамуваме.
Изречение се започва с главна буква, момко. Да те върнем в първи клас?
Ето затова казвам, че си боклук. Как така да нямаме с какво да се гордеем, бе ? Да, ако ти се изселиш от нашата държава(най-добре обаче от планетата като цяло), светът ще е едно много по-хубаво местенце.
Да предположим, че съм го написал ЗАнаРОчНО? Да предположим, че ме е мързяло да плясна левия си пръст върху Caps Lock и след това да го плясна още веднъж за да се нормализира шрифта?
Познай къде пропусна запетайка? Нова мисъл - нов ред? Или при теб важат други правила?
Да ти кажа честно все ми е едно как пишеш и колко грешки имаш! Също така ми е все едно колко грешки допускам аз, а такива философи (дървени) като теб са ми далеч неприятни за съжаление.
Ей така, просто аз няма с какво да се гордея! Да не сме 1-ва сила в Света? Да не би едно от осемтте чудеса да е при нас? Да не би да се славим като богата държава? Брей, че патриоти!!!!
Ама вие сте големи (женски полови органи на вулгарен език), бе! С какво да се гордея? Да се гордея, че сме били 500 години под турско робство ли?? Или да се гордея, че хората няма какво да ядат??? Да се гордея, че сме със ниската ръждаемост и високата смърттност ли? Да се радвам на корупция? Да се гордея със корумпираната държава ли?
Е, не, благодаря съм....


Ето нещо, от което ме е срам - от теб(SWASTICA) и от хора като теб...ако продължаваме така, до никъде няма да стигнем!

П.П.SWASTICA, ти история на България учил ли си или просто сега говориш наизуст? :shock:

RAWRRR
04-24-2008, 20:37
ИИ в тази тема всеки се опитва да блесне с оригиналност.Типи4ен пример за това е Свастиката,понеже стана банално да се казва,4е се гордеем с "историята и природата си",той реши да се направи на много як и да каже,колко сме заблудени.
Абе,жалка картинка..друг е въпроса 4е крайния шовинизъм също не ми допада,да,България има интересна история,красива природа,ноо много са и другите страни,които могат да с е похвалят с това?!

Българския език не е нищо особено,има къде по-богати,по-благозву4ни и по-стари езици от нашия.Нещото ,което най-много харесвам в България,е народо-психологията на хората.Въпреки 4е поведението на пове4ето хора може да се определи,като просташко,мен това ме кефи.Оценявам непринудеността и темперамента,както и други ка4ества на българите.

В заклю4ение ще кажа,4е България трябва да се гордее със Стои4ков,който псува като каруцар и с Валентина Хасан,която показа на целия свят ,колко сме неграмотни и как не може да кажем две приказки на английски език..

November
04-24-2008, 20:47
П.П.SWASTICA, ти история на България учил ли си или просто сега говориш наизуст? :shock:
Мамка му на тъпотията! *876 реда в изнервени човечета*
Ти си поредната, ЕДНА ОТ ВСИЧКИ манипулирани индивиди!!!
И ти си мислиш, че това е била точно историята на България?
Ти ли беше там или твоят учител?
Ти ли писа документите или твоят учител?
УЧЕНИТЕ??? Не, прекалено е сложно за да го разберат малоумни хора като вас! Нарича се манипулация на историята с цел идеализация на страната от държавните органи и от историците!
Няма история, която да е лоша, нали? Все България е над всичко, ама е пълен боклук.
Историята съм я чел много пъти и съм срещал толкова противоречия, че ми писна от простотии!
Да, мразя проклетата страна! Мразя БЪЛГАРИЯ!!! Пълен боклук! И какво ви *** историята, бе ***** нещастни? Какво? Какво 13, 14, 15, 16, 17, 18 годишни ПИКЛИ И ПИКЛЬОВЦИ НАПИКАНИ, изучавали шибаните учебници до 12 клас се мислят за е*ати патриотите! Пълен ужас сте! От вас хора не става! От вас става само блюдолизци!


Вижте, хора, бъдещето на България - SWASTICA!!!
Ти или си супер малоумен, или просто те тресе нещо отвътре.Да бе, какви па са тия учени...хах...нек`ви, дето са си пропилели живота в учене и изследване...ее...много важно!
Но добре че се появи ти, та да ни просветлиш.
Мога ли само да ти светна, че изследвания не са правени само от българи.За пример давам Дмитрий Лихачов, един от най-добрите в областта на славянския език(не се и надявам да си го чувал).Та той казва, че България е била "държава на духа" по времето на "Златния век на българската култура и книжнина".За него чувал ли си?
Първо мисли преди да пишеш пълни глупости... :lol:

air_J
04-24-2008, 20:54
Пак ебавате тоя не съвсем на място. Замислете се, много положително ли е, че поводите за гордост на България свършват някъде около началото на турското робство? Тоест, в доста далечната история? И ако сме го опрели дотам да можем да се гордеем само с далечната история, предполагам и на средно интелигентния потребител на форума ще му стане ясно, че положението не е от най-розовите. А съвсем отделен е въпроса, какъв повод за гордост е история, която показва, че кажи-речи половината от съществуването си България е прекарала под нечие робство. Но да спра дотук, че започвам да изглежда все едно си мразя страната, а не е така. И, за да кажа все пак нещо положително - повод за гордост е Освобождението от турско робство (макар и дошло след солидна помощ), а още по-голям повод за гордост - запазването на религия, нрави, език и българско самосъзнание през петте века робство. А съвремието на България е всичко друго, но не и даващо много поводи за гордост - точно обратното за жалост. :?

November
04-24-2008, 20:55
Считам, че не можеш да се обосновеш...
Приятна вечер...

November
04-24-2008, 20:57
Пак ебавате тоя не съвсем на място. Замислете се, много положително ли е, че поводите за гордост на България свършват някъде около началото на турското робство? Тоест, в доста далечната история? И ако сме го опрели дотам да можем да се гордеем само с далечната история, предполагам и на средно интелигентния потребител на форума ще му стане ясно, че положението не е от най-розовите. А съвсем отделен е въпроса, какъв повод за гордост е история, която показва, че кажи-речи половината от съществуването си България е прекарала под нечие робство. Но да спра дотук, че започвам да изглежда все едно си мразя страната, а не е така. И, за да кажа все пак нещо положително - повод за гордост е Освобождението от турско робство (макар и дошло след солидна помощ), а още по-голям повод за гордост - запазването на религия, нрави, език и българско самосъзнание през петте века робство. А съвремието на България е всичко друго, но не и даващо много поводи за гордост - точно обратното за жалост. :?


Ако искаш мога да ти дам примери и след освобождението...
Потърси нещо за Иван Ночев...сигурна съм, че не си го чувал...

DaemonBoy
04-24-2008, 21:09
С ракията!

air_J
04-24-2008, 21:19
Чакам примерите. И ако може по-бързо, че сутринта заминавам за София и няма да мога да посещавам форума 3-4 дни, съответно няма да мога да следя темата. Няма да съм разочарован ако успееш да ми дадеш поводи за гордост в съвременната ни история, точно обратното - много ще се радвам. Но, как да се гордея с човек, който не са чували 90% от българите (по-точно казано - как българите да се гордеем с нещо, за чието съществуване не знаем)? Проверих кой е Иван Ночев, той и Джон Атанасов са някакви поводи за гордост, но като цяло бледнеят пред поводите за срам.

izmislenata
04-24-2008, 21:21
Предлагам да не му обръщаме внимание на тоя смешник(SWASTICA). Ето-една хубава тема, нещо позитивно, място, където ХОРАТА С МНЕНИЕ могат да се изкажат и тоя боклук пак се намеси и осра всичко... И само за протокола-не бях чувала израз като 'благодаря съм', камо ли думички като ''ръждаемост и високата смърттност'', ама както и да е....то от много добра езикова култура ще да е. Жалко човече, опитващо се да привлече вниманието...за мен не съществува отсега нататък.

izmislenata
04-24-2008, 21:37
Предлагам да не му обръщаме внимание на тоя смешник(SWASTICA). Ето-една хубава тема, нещо позитивно, място, където ХОРАТА С МНЕНИЕ могат да се изкажат и тоя боклук пак се намеси и осра всичко... И само за протокола-не бях чувала израз като 'благодаря съм', камо ли думички като ''ръждаемост и високата смърттност'', ама както и да е....то от много добра езикова култура ще да е. Жалко човече, опитващо се да привлече вниманието...за мен не съществува отсега нататък.
Поредната смешка. Изпробвам как ще реагираш, ако няма за какво да се заядеш и единствена ми грешка е правописа. Е, веднага клъвна...
БТВ има още 7 грешки в поста ми, жалко, че не си ги намерила! Общо са 10. И единият от аргументите ти е неправилен.
Важното е, че си глупавичка.
Типично в твой стил е да се заяждаш за правописа, аз просто ти показвам, че нямаш право да го правиш, при положение, че нямаш елементарна писмена култура. Айде, махай ми се от главата и 'глупчвичка' имаш право да казваш на майка си, понеже ти е дала живот. (Горката жена, като се замисля...). СБОГОМ, разбра ли ме, проста главичке...Не ми отговаряй повече, защото аз поне няма да си правя труда да отговарям на някакъв селяндур с ниво на интелигентност под средното равнище... (Ще ми оспорва националната история и ще се прави на вижте-ме-кой-какво си ти,бе, малко, окаяно човече?! Скрий се в дупката, от която си дошъл). Ти си срам за ЦЯЛА БЪЛГАРИЯ и въобще за човечеството.

bboy_bunker
04-24-2008, 23:24
Един въпрос към суастицата:

След като твърдиш, че историята ни не е истинска т.е не е такава, каквато е била всъщност, ще ти задам следния въпрос:

А откъде знаеш, че майка ти те е родила? В смисъл може да е някоя маймуна.. все пак не си бил в съзнание, за да знаеш със сигурност, а? :-o

psychopath
04-24-2008, 23:33
имах 6 на есе по тази тема :D



едит

belerofone
04-25-2008, 08:44
Темата прерита офтопик , но то си идва с територията на форума...

Често ми се случва да чета безпосочни изявления - Гордост С ИСТОРИЯТА...Сега вероятно ще кажете , че цепя косъма и се хващам за заяждането , но ГОРДОСТТА е ориентирана към ХОРАТА не към АБСТРАКЦИЯТА...Да тези хора са съществували , същите тези , които слагате в един куп наречен от всички ни история....Има ЛИЧНОСТИ , ЧОВЕЦИ , ХОРА , с които може да се годеете...

Колкото до тезата на СВАСТИКА ,,НЕ СЪМ БИЛ ТАМ И НЕ ВЯРВАМ" стига да съм схванал , е прав....И ще ви дам пример от учебник по история за 12 клас плюс Учебник по Политическа история...Говори се за хан Крум , при което авторитетна българска фигура с професорски сан се зказва в писмена форма "хан Крум е ДЕЛЕГИРАЛ ТРАНСГРАНИЧНИ ПРЕГОВАРЯЩИ С МЕЖДУДЪРЖАВНИ МИРНИ ЦЕЛИ ИЗПОЛЗВАЙКИ СРЕДСТВАТА НА ДИПЛОМАЦИЯТА ДА ОСИГУРЯТ ......"

Кажете сега по-голяма простотия чели ли сте....Вероятно да , но това срина почти всичко в мен....Да не говорим за разни и разнообразни трактовки на всякакви артефакти , които първо ги оприличават на биде но след това това същото обикновено биде става БИДЕТО НА ЛУИ 14 и айде народе да му се кланим....

Ами това е....Гордостта е субектно ориентирана....Да , аз се гордея с хора не с факти или с история.....

_donna_
04-25-2008, 09:24
Не трябва да се гордеем.

Ангел_на_смъртта
04-25-2008, 09:26
Бах ви в тъпите цигани!

С какво се гордея ли?С ИСТОРИЯТА се гордея!Защо да не е повод за гордост?Не е ли повод за гордост,че си дал УНИКАЛНА азбука на почти всички славяни?Не е ли повод за гордост,че си правил смешни две от най-великите империи за всички времена - византийската и чингиз хан?Не ли повод за гордост,че твоя народ е играл ключова роля в съставянето на поне 6-7 държави?Не е ли повод за гордост,че сме най-старата държава в Европа?Не е ли повод за гордост,че сме запазили езика,културата и религията си именно тук на Балканския полуостров,мястото през което са минали повече племена през годините откъдето и да е било другаде?Не е ли повод за гордост,че ние ПРИСЪСТВАМЕ В БИБЛИЯТА?Не е ли повод за гордост,че не сме загубили нито една битка след Освобождението до днес?Не е ли повод за гордост УНИКАЛНИЯТ ни фолклор?Джон Атанасов?Някой пита за сегашни дни...2005 ако не се лъжа първите три места на световната олимпиада по математика бяха български,другите седем китайски,това не е ли повод за гордост?Ами всичките други медали по информатика,физика,астроно мия,математика?като се има предвид,че България е само 8 милиона човека..?Не е ли повод за гордост,че иначе толкова висшите руснаци,англичани,германци ,шведи всяка година заливат България?м?Киселото мляко?Стоичков?Топалов?Роз вото масло?слушам?


Но има и от какво да ме е срам...СВАСТИКА примерно....Някакъв шибан,тотален педераст,съдрал си дънките,наводнил си косата с гел,турил си силикон в устните,вързал си три декара очила на лицето,и вече тази му педерастична различност му дава основание да се изправи срещу всеобщото мнение,че видиш ли няма с какво да бъдем горди..Една такава продукция на комплекси,липса на образование и изнасилване от родителско тяло в ранна детска възраст трябва да бъде експлоатирано до края на живота си като забавление за затворници,и след това месото му да бъде разпродадено за овошна тор!Човек,който не признава и не зачита хората,дали живота си за неговия кирлив задник не заслужава да живее!

Мразя също хората,които смятат,че Българският език е обикновен и използват все по-често необикновените думи като "шит","уоу","куул","шърт" и тн...Крайно мразя и презирам и ме е дълбоко срам от цялата циганска,черна,нисша музика наречена "чалга",с която се олицетворява България в момента!

Мразя и ме срам също така от всички,които се оплакват,че България била такава или онакава,а не разбират,че вината е в тях!Че техния нихилизъм,непукизъм,идиоти зъм,комплексизъм е виновен за положението в България в момента,срам ме е това,че такива хора,като ги питат какви са отговарят "Българи".Тези хора нямат НИЩО общо с Българите и няма и да имат!

_donna_
04-25-2008, 09:43
Ама правете разлика между това да се гордееш и това да държиш на себе си и да търсиш и цениш хубавите неща.

Alcohooligan
04-25-2008, 09:46
П.П.SWASTICA, ти история на България учил ли си или просто сега говориш наизуст? :shock:
Мамка му на тъпотията! *876 реда в изнервени човечета*
Ти си поредната, ЕДНА ОТ ВСИЧКИ манипулирани индивиди!!!
И ти си мислиш, че това е била точно историята на България?
Ти ли беше там или твоят учител?
Ти ли писа документите или твоят учител?
УЧЕНИТЕ??? Не, прекалено е сложно за да го разберат малоумни хора като вас! Нарича се манипулация на историята с цел идеализация на страната от държавните органи и от историците!
Няма история, която да е лоша, нали? Все България е над всичко, ама е пълен боклук.
Историята съм я чел много пъти и съм срещал толкова противоречия, че ми писна от простотии!
Да, мразя проклетата страна! Мразя БЪЛГАРИЯ!!! Пълен боклук! И какво ви *** историята, бе ***** нещастни? Какво? Какво 13, 14, 15, 16, 17, 18 годишни ПИКЛИ И ПИКЛЬОВЦИ НАПИКАНИ, изучавали шибаните учебници до 12 клас се мислят за е*ати патриотите? Пълен ужас сте! От вас хора не става! От вас става само блюдолизци!

ти си на кафево. как искам тва нещо да го кажеш пред мен, заклевам се, ще намразиш майка ти, че те е родила. ти си един нещастен селтак, който или е пропаднало същество, не си постигнал нищи в живота си и виниш затова "БОКЛУКА" България, или просто си пубер, който иска да се направи на различен и оригинален в някакъв форум, щото в реалния живот си ОТРЕПКА!!! заради такива като тебе си късам нервите всеки ден, ПОЖЕЛАВАМ ТИ ДА УМРЕШ БАВНО И МЪЧИТЕЛНО !!!

mulgore
04-25-2008, 09:55
Вече все да ме е срам повече от това говедо Свастика,отколкото от политиците.

Ей тъпа свиня!Като мразиш България и като не те ебе за нея се махай!
Мразел я..Пф.
Ей такива шибани селяндури,като тебе не заслужават живот..

Както каза Кремито,все намираш как да се направиш на интересен.
Дееба копелетоо,тъпо.

_donna_
04-25-2008, 09:58
Е не нападайте така човека де.
Той може и да казва,че мрази България,а вие като толкова я обичате-какво?!Нека се прави на интересен,ако това прави.Вие си я обичайте за себе си.Защо парадирате с това?Какво ви дреме кой "селяндур" какво е изцепил?Ммм? :?

Special K
04-25-2008, 13:18
Ебати болните фанатични националисти...... :D
После що имало войни...... :-D :D

November
04-25-2008, 15:52
Ебати болните фанатични националисти...... :D
После що имало войни...... :-D :D

Това няма нищо общо...


Та...беше ми зададен въпрос от air_J и според него, хората, които споменах са няк`ви си там...
Ето ти няколко филмчета, щом не вярвате само на думи...

Бтв Документите Забравени Открития 1 Част (http://zazz.bg/play:9a6f3dcburl)
Бтв Документите Забравени Открития 2 Част (http://zazz.bg/play:44d7f4b2url)

Толкова забравени хора, а толкова велики дела...
Да не забравяме, че и най-старото обработено злато в света е намерено във Варна, България!!!

Ето още... (http://zazz.bg/search/?vbox_q=%D0%B1%D1%82%D0%B2+%D0%B4%D0%BE%D0%BA%D1%8 3%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%82%D0%B8%D1%82%D0%B5&page=1url)

Ако има още въпроси, с радост ще отговоря, но не много скоро...няма да съм тук няколко дни...

П.П._Becko_ беше много прав като каза, че управниците ни искат да сме тъпи, за да ни манипулират по-лесно...Е, по-зле от SWASTIKA няма...току виж станал депутат... :lol: :shock:

November
04-25-2008, 16:12
^^Именно... :shock:

November
04-25-2008, 16:25
^^Ама Special K момиче ли е?!

Special K
04-25-2008, 16:28
За грозна не знам, но съм доволна от сексуалния ми живот, не нося очила(което ме учудва като се замисля)....За отричането си прав - нихилистка съм.... :D


...освен тъпите ти химични простотии....
Защо тъпи ? Всичко е химия....
Думата е "халюциногени", и макар често изписвана и произнасяна като "халюцигени", съм сигурна че е било от невнимание в твоя случай.....
Тъй като съм против и педантичността към езика и правописа, това няма значение.....
Всеки се интересува от каквото иска - както аз не те карам и не ти държа сметка да се интересуваш от химия, така и ти не можеш да изискваш да зачитам история и произход.....
Сигурно ще те учуди но имам доста други интереси....
Пък и пак питам как може да се гордееш с нещо което не си направил сам ?

_donna_
04-25-2008, 18:27
Вече си имаш и почитателка!
Почитателка не съм.Не искам да взимам страна в подобен спор.
Едните се правят на интересни като разправят наляво надясно,че мразят България,а патриотите от друга страна веднага скачат и започват да псуват по тях,защото си вдигат рейтинга..голям купон. :lol:

Special K
04-25-2008, 20:40
Заради такива промити мозъци като теб края на България не е далече...

Обаче,ако днес бяхме под турско робство,нямаше да можеш да се наслаждаваш дори на любимата си химия,защото по цял ден щеше да чистиш,готвиш и да си даваш гъза на някой резан мангал.

Така че дори да не се гордееш,най-малкото трябва да уважаваш стореното от предците си...
Що бе в Турция сами жени няма ли ? Всички ли се омъжват ? :D
Пък в БГ кво му е различното - пак чистиш, готвиш и си даваш гъза ама не на турчин а на българин......
Ако се бях родила под турско робство за мен щеше да е нормално да правя секс със турци и не мисля че с нещо щеше да попречи да се занимавам с химия......Човек се нагажда спрямо обстановката.
Вие май тая Турция си я представяте цялата като Анадола + Бронкс ама през 18 век.... :D
Идеята ми е че българите не са нещо много по-различно от турците като изключим религията и някои обичаи.....Разбира се някои смятат че са ариици..... :D

bungle
04-25-2008, 20:51
Турция ще ни асимилира с култура, помнете ми думите.
Жална да ни е майка.


Преди поне религията ни е крепяла.
Сега и това не ни остана.

Ангел_на_смъртта
04-25-2008, 21:16
Турция ще ни асимилира с култура, помнете ми думите.
Жална да ни е майка.


Преди поне религията ни е крепяла.
Сега и това не ни остана.

Много правилно,98% са тъпи като гъз безбожни мангали,както и 99% от тоя форум...Като се почне от безбожния педераст свастиката та сестигне до форумни любимци като Аз съм БЪЛГАРЧЕ,експлйтедтийн и други части от мъпетите...

България е загубена заради кирливи путки като тая отгоре,спешъл к(ур) заедно с форумния урод дона,и жалките им расъждения!

Special K
04-25-2008, 21:36
Турция ще ни асимилира с култура, помнете ми думите.
Жална да ни е майка.


Преди поне религията ни е крепяла.
Сега и това не ни остана.

Много правилно,98% са тъпи като гъз безбожни мангали,както и 99% от тоя форум...Като се почне от безбожния педераст свастиката та сестигне до форумни любимци като Аз съм БЪЛГАРЧЕ,експлйтедтийн и други части от мъпетите...

България е загубена заради кирливи путки като тая отгоре,спешъл к(ур) заедно с форумния урод дона,и жалките им расъждения!
България е загубена.....хлип-хлип.... :cry: :cry: :cry:
Каква трагедия.....
:D :D :D

Ангел_на_смъртта
04-25-2008, 21:42
България е загубена.....хлип-хлип.... :cry: :cry: :cry: :D

Курвичке,ходи си завирай по-бързо хероинчето в задника,че май концентрацията му в кръвта ти спадна и почнаха да те тресат емоционални изблици...

Special K
04-25-2008, 21:46
България е загубена.....хлип-хлип.... :cry: :cry: :cry: :D

Курвичке,ходи си завирай по-бързо хероинчето в задника,че май концентрацията му в кръвта ти спадна и почнаха да те тресат емоционални изблици...
и тези думи от някакъв bonehead wannabe casual боклук..... :D :D :D
Хехе, яд ли те е.....Нищо не можеш да направиш....нищичко......
Българииката ти се изцежда между пръстите....
Изцежда се като пикня в фуния Бюхнер..... :D :D

Ангел_на_смъртта
04-25-2008, 21:51
и тези думи от някакъв bonehead wannabe casual боклук..... :D :D :D
Хехе, яд ли те е.....Нищо не можеш да направиш....нищичко......
Българииката ти се изцежда между пръстите.... :D :D
ХАХАХАХХААХХАХАХААХАХАХАХ АХХ
Кежуал ли не нарече?АААААААААААХХАХАХХ ХАХАХ :grin: :grin: :grin: :grin: :D :D :D :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: Смех,смех,
да особено много ме е яд,че си пълниш косматата торба,която я имаш за тяло с хероинче,пука се от яд :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Българииката ми си седи на мястото си,ма ти се понесе в света на белите розички :razz: :razz: :razz: :razz:

Special K
04-25-2008, 21:54
и тези думи от някакъв bonehead wannabe casual боклук..... :D :D :D
Хехе, яд ли те е.....Нищо не можеш да направиш....нищичко......
Българииката ти се изцежда между пръстите.... :D :D
ХАХАХАХХААХХАХАХААХАХАХАХ АХХ
Кежуал ли не нарече?АААААААААААХХАХАХХ ХАХАХ :grin: :grin: :grin: :grin: :D :D :D :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: Смех,смех,
да особено много ме е яд,че си пълниш косматата торба,която я имаш за тяло с хероинче,пука се от яд :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Българииката ми си седи на мястото си,ма ти се понесе в света на белите розички :razz: :razz: :razz: :razz:
Написах ясно - ...WANNABE casual.Може би си още с бомбера.... :D
Откъде си толкова осведомен какво употребявам ? Замислял ли си се че и без нищо съм такава..... :D

Ангел_на_смъртта
04-25-2008, 22:01
Написах ясно - ...WANNABE casual.Може би си още с бомбера.... :D
Откъде си толкова осведомен какво употребявам ? Замислял ли си се че и без нищо съм такава..... :D

Мне,не съм и с бомбера още :shock: :shock:

Така,да видим откъде съм осведомен..ъъъъъ,по-тъпа си всичко,което съм срещал някога,миришеш,аватара ти,подписа ти..Не без наркотици не ситакава,няма толкова тъп човек!

_donna_
04-25-2008, 22:03
Обичам шопската салата,мастика ледена да пия ..

Ангел/долна черта/на/долна черта/смъртта ще спаси света!
Ама си измисли някакво име като Волтрон.Такова по-представително. :grin:

Special K
04-25-2008, 22:06
Написах ясно - ...WANNABE casual.Може би си още с бомбера.... :D
Откъде си толкова осведомен какво употребявам ? Замислял ли си се че и без нищо съм такава..... :D

Мне,не съм и с бомбера още :shock: :shock:

Така,да видим откъде съм осведомен..ъъъъъ,по-тъпа си всичко,което съм срещал някога,миришеш,аватара ти,подписа ти..Не без наркотици не ситакава,няма толкова тъп човек!
Звучиш убедено.....
Аз още не съм сигурна че си тъп.Засега мисля че си заблуден..... :D
Айде да приемем замалко че зачитам България и историята и там хорицата които са дали живота си за това, и да го махнем от уравнението......С кое друго съм тъпа според теб ?

Ангел_на_смъртта
04-26-2008, 07:20
България е загубена.....хлип-хлип.... :cry: :cry: :cry:
Каква трагедия.....
:D :D :D


С кое друго съм тъпа според теб ?

:shock: :shock:
Да наистина..защо ли смятам,че си тъпа..

Донке ле,урод безподобен,не ми споменавай прякорът,че не е на късмет..

Special K
04-26-2008, 08:25
България е загубена.....хлип-хлип.... :cry: :cry: :cry: :D

Курвичке,ходи си завирай по-бързо хероинчето в задника,че май концентрацията му в кръвта ти спадна и почнаха да те тресат емоционални изблици...
и тези думи от някакъв bonehead wannabe casual боклук..... :D :D :D
Хехе, яд ли те е.....Нищо не можеш да направиш....нищичко......
Българииката ти се изцежда между пръстите....
Изцежда се като пикня в фуния Бюхнер..... :D :D

кво общо има с кежуал пък това момче?

ти не си у ред




Написах ясно - ...WANNABE casual.Може би си още с бомбера.... :D
Откъде си толкова осведомен какво употребявам ? Замислял ли си се че и без нищо съм такава..... :D

Кежуал с бомбър,wtf?!? :shock: Ти май изобщо не си в час,сигурен съм че е от долнопробните халюцигенки,които употребяваш редовно :lol:


Поне си направи труда да провериш какво е кежуал и тогава давай определения,наркоманка изпаднала :booooomb:
Стига бе...за теб си мислех че не си тъпо момче.......
Много, много добре знам какво е casual....също така знам че до преди две години такова животно в БГ нямаше и всички си носеха бомберчетата.Разбира се се появиха филмчетата и после станаха casual всички.....
Имах предвид че е WANNABE casual..... :D :D
Вие ме определихте като наркоманка и не знам какво още, без дори да сте ме виждали и да се познаваме, тогава защо аз да не давам определения без никакви факти да ги подкрепят ? :D
Откога природата е долнопробна ? Не знам дали си наясно но за разлика от други наркотици, към природните халюциногени че и към някои синтетични такива се развива толеранс изключително бързо....
Самички те ограничават от злоупотреба с тях защото просто спират да действат.Така че и с това не позна......

Special K
04-26-2008, 09:02
аз никога не съм носил бомбър,това че много скинове станаха кежуали,не значи че при всички е така... знам кво е кежуал от има няма 5 години вече... Да,в България като всичко и това дойде по-късно,но то пък кое подрани,а?

дори и любимото ти КАФЕВО закъснЕ,докато стане мода в България през 90-те,да не говорим за бЕлото...

не можеш да ме убедиш,че гъбите не са дрога... а ти май нон стоп си на гъби и други "природни" стимуланти... :-)
"Дрога" означава изсушено лечебно растение.....така че в известна степен си прав.
Вече обясних че не може да си нон-стоп на гъби - просто спират да действат и трябва последващите дози да са огромни за да постигнеш същия ефект.
Освен това се губи магията.Смятам че максимума без да се губи от ефекта е веднъж или два пъти на месец, макар да не съм взимала гъби от поне 5-6 месеца и нямам такова намерение в скоро време..... :)
За кафявото и бялото също си прав - тук всичко закъснява, но не си прав че ми е любимо - опиятите не са кой знае колко интересни.....
Виж дисоциaтивите от друга страна..... :oops:
Толкова ли не може да приемеш че имам различна гледна точка....Не можем всички да сме еднакви нали ?
Тук го обърнахме на спор за психоактивни вещества а не е това темата на thread-a......

Special K
04-26-2008, 09:08
то не може,а и не трябва,ама ти май просто парадираш с тия неща... нема лошо,друсай си,ама не във всяка тема да пишеш километрични постове за ефекта на гъбите,тревата,халюгиноген ите и т.н... в един момент от интересна ставаш скучна и дразнеща,сещаш ли се?
Съгласна съм, ама кажи ми кои извъртя темата каква наркоманка съм била и т.н......Върни се назад и погледни как почва всичко.....
Изобщо не бих почвала да говоря на тая тема ако не бяхте вие....
Не смятам че спор за ПАВ има място в тази тема.

04-26-2008, 09:21
Обичам шопската салата,мастика ледена да пия ..

Ангел/долна черта/на/долна черта/смъртта ще спаси света!
Ама си измисли някакво име като Волтрон.Такова по-представително. :grin:
Аре пък ти да мълчиш, а?
Волтро не РЕЛИГИЯ, не само ТЕЛЕВИЗИОНЕН ОБРАЗ!!!
Не, трябва разни идиоти да петнят името му (ака Ангел/долна черта/на/долна черта/смъртта).
Аз пък мисля, че Спешъл К е и Йети, кой е с мен??? :lol: :lol: :lol:
Много ми е смешно, как като се съберат 2-3 от яките корави кежуали и могат да те изкарат извънземен цион-еврейн-арменец-турчин-мохамед-буда-масон-цион(двоен цион!!!)-илюминат :Р
Всичките сте маса трю и каквито се сетите. Айде, сложете си слиповете на Фред пери и се успокойте.
Чакам, да излезе нова субкултура (или квото там е :Р ) и сички кежуали да сменят кежуалството :Р
Не знам какво е кежуал (но като съде по постовете на ГейБГ, е нещо за малоумници :Р) и доста не ме интересува.
Чакам да ме напсувате 20 човека и да ми кажете цион-еврейн-арменец-турчин-мохамед-буда-масон-цион(двоен цион!!!)-илюминат :Р
http://img520.imageshack.us/img520/1403/1207120284755xk9.jpg

Ангел_на_смъртта
04-28-2008, 08:40
Бах ви в тъпите цигани!
Красиво изказване, нали? О, но то е било само за тези, които не почитат кочината, нали?
Добре, приемам го, но не приемам началото му, а именно с грешна дума „бах”… Такава думи не съществува все още. :) Да не говорим, че в изречението се споменава болест, а именно тъпота (Интересно ми е, как умен човек като теб не знае какво означава болестта? Тя е един от комплексните болести като олигофренията и кретенизма. Тъпотата се характеризира със забавяне на някои психични функции, невъзможността за асимилиране на група от думи, цифри, знаци, движения и така нататък. Тъпотата предизвиква аграфия, а ако някой има аграфия, не може да пише. :) )

Въй въй,я да видим,тъпотата било болест...Хммм...Понеже очевидно си много надарен не само в устните,но и интелектуално би ли ми дал повечко информация за тази "болест",че до ся не съм я срещал,нищо,че уча биология...

Да не споменавам, че има и някакъв вид расизъм повлиян от не знам какво…
мммммм не,расизъм няма,поне не тук...

Честно казано ти наред ли си? В смисъл наистина ли се развиваш нормално или имаш някакъв проблем с главата? Добре, може аз да съм тъпия, но ето ти си умен и ще ми поясниш! Циганите са още ромите, а те от тяхна страна живеят в народна Република България и са напълно запознати (тези, които са ходили на училище или са се интересували) със нейната история.
Ъъъъъ ходил съм на прегледи и май съм си наред...Но не,Циганите не са още ромите,ромите са една много малка част от циганите,тези които се занимават с музика,та викаш всичките тия 432 маймунчета (колкото са циганите завършили висше в България) знаят историята на България,добре,браво на тях..

Въпроса ми е – Защо свързваш именно ромите със някакъв вид „атеизъм” към страната, простотия и слабоумие? Какво те кара да мислиш, че само ромите не почитат България? А какво те кара да мислиш, че те не я почитат? Ако е обратното ми кажи, с какво ние приличаме на ромите и какво ни оприличава като такива?

Циганите са символ на простотия,на примитивизъм,на мърша,на човешко падение!Самият факт,че няма и 500 човека са завършили висше от 600-700 000 в България мисля,че е показателен...И не,нищо не ме кара да мисля,че само циганите не почитат България,щото не е така...Има много педеро-комплексарчета (ти,квенч,вълчо...),които носят Български имена и не почитат България...А,че циганите не почитат България го знае всеки,за тва го приеми като даденост...


Всичко това е типичен пример за софизъм! Дори ти знаеш, че изброи толкова много неща за да стане по правдоподобно.
Ти какво,някакъв неосъзнат гении ли си?Мисля,че всеки знае,че факти се дават за да стане по-праводоподобно мнението,което защитаваш...

Колко уникална ни е азбуката само… Не думай! Толкова е уникална, че всеки ден се питам защо толкова я грешите… Дали от обич? Дали от уникалност? Дали от патриотизъм? А египетски йероглифи? Те дали не са уникални? А може би в пъти по уникални от разкрачените ни букви? Колко ли е уникална китайската азбука с 5000 символа?
крррррр не ме карай да обяснявам на полиглот като теб значението на думата "уникалност"...

Не, не е гордост, че твоя народ е участвал във създаването на 3 – 5 или 100 000 000 държави. Дори няма значение каква роля е играл. Всъщност по какъв начин се гордееш ти? Само като се сетиш в създаването на колко държави е участвала България и ти идва да се разплачеш от щастие, нали?
Оооооууу извинявай,ние глупавите патриотчета плачем на такива прости неща...Друго си е да се разплачеш от щастие,че си си задържал перчема под ъгъл 45 градуса, и после да качиш снимка как ревеш в интернет,м?


И си далеч от истината, че само в България идват хора от други страни! Ако се намираш в Германия ще видиш хора от другите краища на Европа, а и не само.
муци,кога съм казвал,че само в България идва чужденци бе?

Всичко останало е чист софизъм! Дори сам си противоречиш. Започна със: Гордея се с историята на България, а завърши със Стоичков, който явно е вече история… Сигурно и розовото масло е история? Пълен блюдолизец.
А кое не е история е,пиленце?Ще ти скъсам бузките аз на теб..
ПП:Днес един човек в новата ми работа като ми видя лепенките по колата и ми каза "ааа ти си от страната на Стоичков,а..."...



Жалко, че думи като непукизъм и комплексизъм не съществуват в твоя ЛЮБИМ език със ЛЮБИМАТА ти азбука, нали? Жалко, че не си забелязал корупцията, мафията и престъпността и си мислиш, че грешката е в нас, а именно хората, който не почитат България. Наистина си напълно вглъбен от глупавата ти идея да изкажеш мнението си по начин, който да направи другото невъзможно,а това е най – голямата грешка!

Педерчо,дали смяташ,че корупцията,мафията и престъпността съществуват само в България?Ако да,пусни една темичка на тая тема да ти покажа откъде изгрява слънцето....

[/quote]И човече с ник „Ангел_на_смъртта”, не обиждай така нагло момичетата, бъди културен, а не деградирал, ниско интелигентен индивид със акъл на 40 годишен наакан чичко :)[/quote]
Съжалявам пиленце,ще бъда вече по-мил с теб,обещавам!


И не, не говори за БИБЛИЯТА, че е грях, момченце! Грях е да я споменаваш, ако не си я чел, а ти … Ти дори не си я виждал! Убеден съм не на 100, а на 9999999999999%! За да я прочетеш, трябва да си вярващ, а след като я прочетеш, трябва да си вземеш поука от нея и да я следваш. В Библията няма различни! А ти си расист и то гаден расист. В Библията се споменава и да не се псува, но ти си стар каруцар. И ако ми зададеш въпрос като: „Къде го пише в Библията?”, наистина ще се изсмея на простотията ти.

акакакаккакака,има само един човек,които е живял според законите в Библията,и той възкресе вчера,всички други ще си носим греховете в Ада,пиле,....


Наистина повечето тук се влияете от нечии мнения и тези.
Вие ми се смеете, че съм различен, аз ви се смея, че сте еднакви.
Оп,най-после,хубаво е да си различен,а?Но не и в твоя случай,ти си педераст,а тия различни не виреят много много...

Виж сега пиленце,само това ще ти кажа,не знам какъв идиот трябва да си,колко комплексиран трябва да си,какви родители трябва да имаш,колко пъти трябва да са те изнасилвали като малък за да кажеш,че не ти пука че някой е умрял заради теб!А пък още повече ако кажеш,че никой не е умрял заради теб!Ти си педераст,ти си продукт на "новото време",на течението заради което ние сме това,което сме в момента,мислиш си,че като изглеждаш като педераст си много различен,но очевидно това не ти е достатъчно и затова плюеш по хората дали живота си за да съществуваш!Ти си гмеж,мърша,нямаш бъдеще,няма и минало,ненужна прашинка в кривата на пространство-времето!

November
04-28-2008, 17:56
Леле...SWASTICA, спри да ръсиш глупости, че само си вредиш.Като си глупав, необразован и бездуховен, поне не ни го натяквай, излагаш се! :?

Ангел_на_смъртта
04-29-2008, 00:32
Поне не се обяснявай.
Толкова много си писал, а има толкова много излишни неща.
Педераст не знам да съм, защото си имам приятелка от 2 години, правим нормален секс, отвращаваме порно с педали, не се възбуждам от мъж и нямам такива фантазии, но друг е въпроса, че ти ще си останеш с мисълта, че съм педераст и ще ти е хубаво със нея. Ти ще си мислиш, аз ще си чукам мацката, но това е живота.
Аз като гледам и никой друг не се обади в темата... Да не би да се наакахте, бе, патриотите?

Какво бе,сладур,давай отговори ми,нали си много умен?


Бе тооо приятелка,приятелка,ма се не знае...То и вълчо има приятелка,ма виж на кво прилича :D :D :D :razz: :razz: :razz: :razz: :shock: :shock: :shock: :shock:

November
04-29-2008, 08:11
Леле...SWASTICA, спри да ръсиш глупости, че само си вредиш.Като си глупав, необразован и бездуховен, поне не ни го натяквай, излагаш се! :?
Ти не си ми на нивото за да циклиш с простотията си.
Аз не ръся! Още по - малко глупости! Ако ми покажеш къде по - точно съм необразован ЩЕ КАЖА, ЧЕ СЪМ НАЙ - ТЪПИЯ ВЪВ ФОРУМА И ЩЕ ГО НАПУСНА ЗАВИНАГИ! Жалко, че и дума като "бездуховен" не съществува, но нищо, АЗ съм НЕобразован и не ги знам тези неща :)


Не съм ти била на нивото....хахахха.
Ти кой си, та да ми го казваш?!
Леле...наистина си много зле, не се обиждай, но си е самата истина или поне в такава светлина се показваш.
И не знаех, че бездуховни хора няма, но нищо....
А това за глупостите - я помисли пак(ако можеш и гледай да не те заболи главичката) и ми кажи, като не са гордееш с родината си, тогава с какво(което не е свързано с България)?

_donna_
04-29-2008, 09:42
Кога ше сваляме правителството? :D

Kasiera
04-30-2008, 00:21
историята и природата, музиката и яденето...се ми е тая, не ми пука за БГ, въпреки тия неща.

RAWRRR
04-30-2008, 00:30
Абе,сори,4е ще ви разваля суперинтелектуалния разговор,с едно просташко изказване,не много общо с темата,но..поста на ламята Спаска (свастика) ме присети за един епизод на Приятели.В него,Джоуи,който блестеше с вси4ко друго,но не и с интелект,търсише в синонимен ре4ник ,синоними на някои прости думи и ги използваше..доста не на място.
Но се намериха добронамерени хора,които му казаха,да се поспре.Така 4е и аз ще се направя на филантроп и ще кажа ясно,веднъж и завинаги:

Свастика ти си тъпо пар4е наистина,не изглеждаш по-умен,колкото и необи4айни думи да използваш.Не ставаш,копеле!Примири се!

POKEMONFOREVER
04-30-2008, 01:38
Трябва да се гордеем с това,че държавата ни е красива(или беше красива),учиме почти най-много от всички държави в света,много сме умни.
АЗ СЕ ГОРДЕЯ С ТОВА ЧЕ ДЕТСТВОТО МИ Е БИЛО МНОГО ХУБАВО :).

Лошите неща са:

-Много насилие
-Престъпност
-Замърсяване
-Лоши хора

rakiQ
04-30-2008, 10:32
MEN MN QSNO :razz:

PinkFloydSound
04-30-2008, 15:19
С мен се гордейте и нека ви е срам от мен! 8-)