PDA

View Full Version : SKYPE



beb4eto0o
04-24-2008, 12:44
Dali moga da iztiq skaipa si ,za6toto edin tip mi razbra parolata i zapo4na da pi6e ot moq skaip i dase prectavq za men,a nemoga dase smenq i parolata na skypeto ,za6toto i po6tata mie zakly4ena molqvi za pomo6t :-)

kocko
04-24-2008, 13:00
АМИ НАПРАВИ С НОВ СКАИП ЛЕСНО Е

elf4o
04-24-2008, 13:00
Dali moga da iztiq skaipa si ,za6toto edin tip mi razbra parolata i zapo4na da pi6e ot moq skaip i dase prectavq za men,a nemoga dase smenq i parolata na skypeto ,za6toto i po6tata mie zakly4ena molqvi za pomo6t :-)
Скаип за съжаление не може да се изтрива освен ако не пратиш писмо на администрацията на скаип но не вярвам да ти го затрият аз едно време опитах но не стана не се опитваи не може как така пощата ти е заключена ? И като си слагаш пароли ги прави сложни ако трябва си ги запиши използваи букви цифри и специални символи за по голяма сигурност! :)

LipSoFAnAnGel
04-24-2008, 13:04
е то може и без поща да си смениш паролата влизаш в скайп =>файл=>смени паролата :)

beb4eto0o
04-24-2008, 13:09
Dali moga da iztiq skaipa si ,za6toto edin tip mi razbra parolata i zapo4na da pi6e ot moq skaip i dase prectavq za men,a nemoga dase smenq i parolata na skypeto ,za6toto i po6tata mie zakly4ena molqvi za pomo6t :-)
Скаип за съжаление не може да се изтрива освен ако не пратиш писмо на администрацията на скаип но не вярвам да ти го затрият аз едно време опитах но не стана не се опитваи не може как така пощата ти е заключена ? И като си слагаш пароли ги прави сложни ако трябва си ги запиши използваи букви цифри и специални символи за по голяма сигурност! :)
mi nz izpisva mi 4e po6tata mie zaklu4ena kak dase svarja s admisnistratorite na skupe ?

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
04-24-2008, 13:32
1. Prashtash suobshtenie na vsichkite ti abonati i im razqsnqvash za kakvo stava vupros. (nai - dobre da si inkognito, za da ne te shpionira onq ) V tova suobshtenie slagash parola i ako toa pak se opita, she im kagesh da pitat za parolata, ako ne im q kage, taka da razberat. Za dr ne se seshtam v momenta. I si napravi nov slype i gi dobavi vsichki v nego. Ne se zanimavai izlishno. ;)
*Edit: I si napravi nova poshta za skypa, no da ti q znaqt samo dovereni lica. A i da e razlichen ot predishnia, da ne te otkrie, koito ne trqbva. ;) uspeh

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
04-24-2008, 13:38
Emi, ideqta e da se opita da go prati, kogato go nqma, ama ne znam kak moge da go razbere tova.. Moge bi da naglegda hronologiite na vs... i da e inkog.. samo tova mi hrumva...

LipSoFAnAnGel
04-24-2008, 13:42
не мога да разбера за какво са всичките тези мнения?Казах на момичето как да си смени паролата ...

iveto__91
04-24-2008, 13:55
]не мога да разбера за какво са всичките тези мнения?Казах на момичето как да си смени паролата ...
da i az tova se 4ydq :D

beb4eto0o
04-24-2008, 15:49
]не мога да разбера за какво са всичките тези мнения?Казах на момичето как да си смени паролата ...
da i az tova se 4ydq :D
kato se 4ydi6 kak da si vlqza v skypeto kato neznam kakva e parolata sega kato e sminena ot dryg bez po6tata

chipi_kaoo
04-24-2008, 16:28
]не мога да разбера за какво са всичките тези мнения?Казах на момичето как да си смени паролата ...
da i az tova se 4ydq :D
kato se 4ydi6 kak da si vlqza v skypeto kato neznam kakva e parolata sega kato e sminena ot dryg bez po6tataЧакай да си извадя кристалната топка....... ам да пет четворки и осемнадесет шеснадесетки след кото натоскасх шифт алт и контрол и ентър и О и спейс...и ако не стане сори. Тва показва кълбото ми :-o

DeXtRoFeR
04-24-2008, 16:33
]не мога да разбера за какво са всичките тези мнения?Казах на момичето как да си смени паролата ...
da i az tova se 4ydq :D
kato se 4ydi6 kak da si vlqza v skypeto kato neznam kakva e parolata sega kato e sminena ot dryg bez po6tata

Направаш си нова поща, въвеждаш да я в "Личен Профил", дискънектваш -> искаш да ти пратят нова, пращат ти,потвъждаваш, пишеш новата, и си готова ;)

beb4eto0o
04-24-2008, 16:53
]не мога да разбера за какво са всичките тези мнения?Казах на момичето как да си смени паролата ...
da i az tova se 4ydq :D
kato se 4ydi6 kak da si vlqza v skypeto kato neznam kakva e parolata sega kato e sminena ot dryg bez po6tata

Направаш си нова поща, въвеждаш да я в "Личен Профил", дискънектваш -> искаш да ти пратят нова, пращат ти,потвъждаваш, пишеш новата, и си готова ;)
bili mi go napravil vmesto dami obqsnqva6 nqma dase spravq sama pls