PDA

View Full Version : За 2 дена направих киста 4.6 на 3.4. см



KRaLiCa_na_OrGaZmA
04-24-2008, 13:53
Преди 3 дни адски ме боля корема ниско долу ии няма такава болка. Следващите 2 дена ме болеше, но доста по-поносимо. Понеже ходя за друго на прегледи редовно при генеколог той ме е преглеждал и каза, че относно кистите нямам, но сега отидох и се оказа, че за 2 дена се е появила толкова голяма киста на левия яйчник :( Някой имал ли е подобен проблем ии ако да какво е правил? Мен ми казаха просто търпеливо да съм си чакала да ми дойде, но дали това е правилно? А и освен това ми закъснява 2-3 дена. Ако продължава да не ми идва някой има ли идея какво да се направи?

LipSoFAnAnGel
04-24-2008, 14:37
Аз също имах киста незнам на кой яечник беше и ми правиха операция , за да ми я махнат :( Незнам при теб каква е , защотото има най-различни някой минават с лекарства, за други е нужна операция, но незнам, защо не ти е изписал нищо..най-добре се посъветвай с друг гинеколог

sladurankata_meri
04-24-2008, 14:38
amii nz ne sam imala takova ne6to za sega de i dano da nqmam nz kak da ti pomogna :( :( :( dano se opravi6 skoro

KRaLiCa_na_OrGaZmA
04-24-2008, 14:48
Да забравих да кажа, че кистата е фоликулярна или функционална иначе казано. Твоята каква е била ?

LipSoFAnAnGel
04-24-2008, 14:51
незнам каква беше...съжалявам питай ако те интересува нещо друго, ако мога да ти бъда полезна ще го направя....

darla
04-24-2008, 15:15
]Аз също имах киста незнам на кой яечник беше и ми правиха операция , за да ми я махнат :( Незнам при теб каква е , защотото има най-различни някой минават с лекарства, за други е нужна операция, но незнам, защо не ти е изписал нищо..най-добре се посъветвай с друг гинеколог
HAHAHA!!!!A dali ima 6ans i mozuka ad ti operirat?akk tka neznae6 koi qi4nik sa te operirali i dali e bila "aktina" vuprosnata kista ili ne,mai prosto iskah 6 da kaje6 ne6to po vuprosa,ma pone da be6e istina...NE e vzumnojno da ne znae6 kude to4no i za6to sa te operirali to4no tam?!?!?!?
po temata: az imah kista na desniq qi4nik i be6e golemi4ka,ginekologa mi kaza 4e nqma smisal da izburzvame s op0eraciq,za6toto ne e tolkova zle polojenieto i ima avzmojnost tq sama da se mahne .taka i stana,taka 4e spored mene spoko,iz4akai kakto ti e kazal ginekologa ti,a ako naistina 4kaneto stane dosta ve4e pogovorete za po-seriozno re6enie na problema.USPEH!

LipSoFAnAnGel
04-24-2008, 15:22
]Аз също имах киста незнам на кой яечник беше и ми правиха операция , за да ми я махнат :( Незнам при теб каква е , защотото има най-различни някой минават с лекарства, за други е нужна операция, но незнам, защо не ти е изписал нищо..най-добре се посъветвай с друг гинеколог
HAHAHA!!!!A dali ima 6ans i mozuka ad ti operirat?akk tka neznae6 koi qi4nik sa te operirali i dali e bila "aktina" vuprosnata kista ili ne,mai prosto iskah 6 da kaje6 ne6to po vuprosa,ma pone da be6e istina...NE e vzumnojno da ne znae6 kude to4no i za6to sa te operirali to4no tam?!?!?!?
po temata: az imah kista na desniq qi4nik i be6e golemi4ka,ginekologa mi kaza 4e nqma smisal da izburzvame s op0eraciq,za6toto ne e tolkova zle polojenieto i ima avzmojnost tq sama da se mahne .taka i stana,taka 4e spored mene spoko,iz4akai kakto ti e kazal ginekologa ti,a ako naistina 4kaneto stane dosta ve4e pogovorete za po-seriozno re6enie na problema.USPEH!Явно си много глупава щом се присмиваш над това, което написах!НИКОГА не бих се шегувала с такива неща и най-общо казано със здравето си!!!!Първо това беше преди две години и сега специално заради теб погледнах и видях къде ми е белегчето ето имах киста на десния яечникДоволна ли си???И не мога да разбера какво значение има на коя яечник е била???За вида на кистата незнам и не искам да знам просто няма смисъл не искам да си спомням минали работи....Колкото до изказването ти и първото ти изречение няма да коментирам....По добре да беше си замълчала..ама сякакви хора има все пак.Удовлетвори ли те отговорът ми darla_f?

darla
04-24-2008, 16:08
]

]Аз също имах киста незнам на кой яечник беше и ми правиха операция , за да ми я махнат :( Незнам при теб каква е , защотото има най-различни някой минават с лекарства, за други е нужна операция, но незнам, защо не ти е изписал нищо..най-добре се посъветвай с друг гинеколог
HAHAHA!!!!A dali ima 6ans i mozuka ad ti operirat?akk tka neznae6 koi qi4nik sa te operirali i dali e bila "aktina" vuprosnata kista ili ne,mai prosto iskah 6 da kaje6 ne6to po vuprosa,ma pone da be6e istina...NE e vzumnojno da ne znae6 kude to4no i za6to sa te operirali to4no tam?!?!?!?
po temata: az imah kista na desniq qi4nik i be6e golemi4ka,ginekologa mi kaza 4e nqma smisal da izburzvame s op0eraciq,za6toto ne e tolkova zle polojenieto i ima avzmojnost tq sama da se mahne .taka i stana,taka 4e spored mene spoko,iz4akai kakto ti e kazal ginekologa ti,a ako naistina 4kaneto stane dosta ve4e pogovorete za po-seriozno re6enie na problema.USPEH!Явно си много глупава щом се присмиваш над това, което написах!НИКОГА не бих се шегувала с такива неща и най-общо казано със здравето си!!!!Първо това беше преди две години и сега специално заради теб погледнах и видях къде ми е белегчето ето имах киста на десния яечникДоволна ли си???И не мога да разбера какво значение има на коя яечник е била???За вида на кистата незнам и не искам да знам просто няма смисъл не искам да си спомням минали работи....Колкото до изказването ти и първото ти изречение няма да коментирам....По добре да беше си замълчала..ама сякакви хора има все пак.Удовлетвори ли те отговорът ми darla_f?
Da,ve4e sum udovletvore,blagodarq ti za iz4erpatelniq otgovor,blagodarenie na teb nqma da se li6a ot spokoiniq si sun tazi no6t.Izvinqvai ako sum bila gruba no mi se stori izklu4itelno nevuzmojno da ne znae6 kude to4no za te operirali-vse pak sa operirali teb a ne kom6iqta + TVA VSEKI DEN SE SABLI4A6 I OBLI4A6 I SI VIJDA6 BELEGA,KOLKOTO I DA E MALAK!da ne govorim 4e nikoq jena ne bi zabravila operaciq na qi4nicite si,vse edno muj da zabravi koi ot dvata testisa sa mu rqzali?!?!?!ne me interesuva6e kade to4no ti e operaciqta,prosto mi se stori super detsko izkazvaneto ti.... :razz:

LipSoFAnAnGel
04-24-2008, 16:17
]

]Аз също имах киста незнам на кой яечник беше и ми правиха операция , за да ми я махнат :( Незнам при теб каква е , защотото има най-различни някой минават с лекарства, за други е нужна операция, но незнам, защо не ти е изписал нищо..най-добре се посъветвай с друг гинеколог
HAHAHA!!!!A dali ima 6ans i mozuka ad ti operirat?akk tka neznae6 koi qi4nik sa te operirali i dali e bila "aktina" vuprosnata kista ili ne,mai prosto iskah 6 da kaje6 ne6to po vuprosa,ma pone da be6e istina...NE e vzumnojno da ne znae6 kude to4no i za6to sa te operirali to4no tam?!?!?!?
po temata: az imah kista na desniq qi4nik i be6e golemi4ka,ginekologa mi kaza 4e nqma smisal da izburzvame s op0eraciq,za6toto ne e tolkova zle polojenieto i ima avzmojnost tq sama da se mahne .taka i stana,taka 4e spored mene spoko,iz4akai kakto ti e kazal ginekologa ti,a ako naistina 4kaneto stane dosta ve4e pogovorete za po-seriozno re6enie na problema.USPEH!Явно си много глупава щом се присмиваш над това, което написах!НИКОГА не бих се шегувала с такива неща и най-общо казано със здравето си!!!!Първо това беше преди две години и сега специално заради теб погледнах и видях къде ми е белегчето ето имах киста на десния яечникДоволна ли си???И не мога да разбера какво значение има на коя яечник е била???За вида на кистата незнам и не искам да знам просто няма смисъл не искам да си спомням минали работи....Колкото до изказването ти и първото ти изречение няма да коментирам....По добре да беше си замълчала..ама сякакви хора има все пак.Удовлетвори ли те отговорът ми darla_f?
Da,ve4e sum udovletvore,blagodarq ti za iz4erpatelniq otgovor,blagodarenie na teb nqma da se li6a ot spokoiniq si sun tazi no6t.Izvinqvai ako sum bila gruba no mi se stori izklu4itelno nevuzmojno da ne znae6 kude to4no za te operirali-vse pak sa operirali teb a ne kom6iqta + TVA VSEKI DEN SE SABLI4A6 I OBLI4A6 I SI VIJDA6 BELEGA,KOLKOTO I DA E MALAK!da ne govorim 4e nikoq jena ne bi zabravila operaciq na qi4nicite si,vse edno muj da zabravi koi ot dvata testisa sa mu rqzali?!?!?!ne me interesuva6e kade to4no ti e operaciqta,prosto mi se stori super detsko izkazvaneto ti.... :razz:Според мен твоето изказване предното и сегашното са детски и иронизиращи....ама както пак казвам темата не е КОЙ яечник ви оперираха, а момичето пита какво да прави като има киста!Чети малко по внимателно въпросите и друг път не се смей като първия глупак!

hottie
04-24-2008, 16:24
Мен, което ме смущава е, че ти се е появила киста за 2 дена... съмнително е много. Според мен си я имала и преди , но лекарката ти не я е видяла...

darla
04-24-2008, 16:34
[*Cr!ST!AnO`STyLe*]
mejdu ironizira6to i detsko mnenie ima razlika i kakto uto4nih men ne me interesuva6e tvoqta istoriq,a tova,4e nqma6 ideq kakvo sa ti pravili.imenno i za tova komenara ti mi "prozvu4a" kato izmislena istoriq. prosto tq kolkoto i vaprosa da zadade,ti vse ne znae6e otgovora,za tova po dobre 6te6e da si be6e zamul4ala a ne da puska6 napulno "prazno" i bezsmisleno mnenie po temata.az govorq ot opit po temata i i dadoh nqkakav savet,a tvoq be6e prosto "nz"!!! za tva ne se obijdai ot lekoto prezrenie kum komentara ti-ni6to li4no sprqmo teb!

LipSoFAnAnGel
04-24-2008, 16:52
Не ми се спори за това....Мисли каквото искаш не ме интересува.....

darla
04-24-2008, 20:31
az mislq.....a ti?!?!??!