PDA

View Full Version : Оф къде има партита в сряда принципно?



Jamalska
04-24-2008, 14:55
Пфф до 21МАЙ остава няма и месец,а още не е изскочило някое от моите партита ...рапец ала-бала...реших,че ще се примиря ако ще и с р&б,ретро...нещо си...Щото моя клас ще ходят на мана снобска чалготека и аз като няма да ходя с тях..поне да знам къде може да ида:/??
та къде има клуб,където не пускат чалга из софия....пък и за предпочитане без циклажно хардтехно

KiLLeR_InSTiNkT
04-24-2008, 15:21
Принципно не мога да ти помогна много, но виж в този сайт - може да намериш нещо по твой вкус ---> http://bg.tilllate.com/ отиваш на парти календар за този ден, когато ти се ходи и гледаш какво има.

shadow4e
04-24-2008, 15:30
Не мога нищо да ти препоръчам, нашия клас решихме, за да не се получи като при теб да бъдем всички на ретро :) Другите класове искаха задължително Син сити... но поне там си е удобно за всички, който иска чалга, в чалга залата, който - не в ретрото или в хаус-а. Надявам се да е забавно :)

Докато щяхме да сме само нашия клас щеше да е или Брилянтин, или Ликьор. Доколкото знам и двете работят в сряда, но и за двете съм чувала противоречиви мнения.

Jamalska
04-24-2008, 15:50
Принципно не мога да ти помогна много, но виж в този сайт - може да намериш нещо по твой вкус ---> http://bg.tilllate.com/ отиваш на парти календар за този ден, когато ти се ходи и гледаш какво има.
a мерси тука има г/д прилични места.надявам се да не е мн фул на датата:)

При нас се получи тъпо щото има 5-6 човека дето слушат реално чалга.другите нямат против нея,ама предоичитат примерно ретро.Обаче всички се връзват на акъла на 3-4 кифли,дето никой не уважава,ама всеки иска да им се хареса щот са лачени :)

KiLLeR_InSTiNkT
04-24-2008, 15:59
Принципно не мога да ти помогна много, но виж в този сайт - може да намериш нещо по твой вкус ---> http://bg.tilllate.com/ отиваш на парти календар за този ден, когато ти се ходи и гледаш какво има.
a мерси тука има г/д прилични места.надявам се да не е мн фул на датата:)

При нас се получи тъпо щото има 5-6 човека дето слушат реално чалга.другите нямат против нея,ама предоичитат примерно ретро.Обаче всички се връзват на акъла на 3-4 кифли,дето никой не уважава,ама всеки иска да им се хареса щот са лачени :)

Моля, просто трябва да се поразровиш и да видиш кое те устройва като място и цена. Глупаво е обаче само заради 3-4 човека всички да се юрнат на чалга...

bboy_bunker
04-24-2008, 16:35
тренка парти :grin: :P :D

InitialD
04-24-2008, 20:06
Ако искаш рапец .. мога да ти препоръчам Плаза .. в ретрото всяка сряда има рап златни хитове или нещо подобно!
Само че забрави да се сместиш покрай баловете ако нямаш солидна .. ама доста солидна резервация!!!

machoka
04-25-2008, 10:08
Всяка сряда има доста приятно Караоке парти в клуб Алкохол, ул. Раковски, точно до градинката Кристал.

Jamalska
04-25-2008, 16:30
Пише,че и в соушъл джаз клуб има караоке в сряда...А аз се лепя на всичко,което включва думичките 'суинг и джаз' (все още си представям мъже с тиранти и бомбета.ама нещо караоке нз дали е най-добрата идея.:)
Кфо е тфа раперско парти в Плаза?
А някой знае ли що за "блек партита" се правят в Джим Бийм?в смисъл да е ходил и да има идея от музика.ала-бала

InitialD
04-25-2008, 18:52
Кфо е тфа раперско парти в Плаза?


Най-добрите рап хитове на всички времена .. или нещо подобно ... такава реклама въртят по радиото! :)

Jamalska
04-26-2008, 14:21
ахъм..надали имат предвид onyx-last dayz,KRS-one-Sound of tha police и тн..
по-скоро Нана и някфи други псевдорапове:)