PDA

View Full Version : Temi za ese..?pls speshno e !



Sexitooo{}
04-24-2008, 15:24
Zdr :) trqbvat mi speshno dve eseta ednoto e na tema Narkotici ili zdrave ? a drugoto ESE e na tema Gordeq se 4e sum Bulgarin ! Molq vi pomognete mi da gi namerq 4e e na jivot na smurt :-P Plss. Misi predvaritelno...

SlAdKoTy zLo
04-24-2008, 16:49
vlez v pomagalo.com tam ima mn temi i nqma na4ind a ne nameri6 ;)

sexa_na_kompleksa
04-24-2008, 16:53
Виж това:

Гордея се, че съм част от България

Гордея се, че съм част от България, когато пътувам из страната и очите ми се уморяват, заситени от красотата на земята ни. Когато срещам добри хора, когато виждам проявена човечност. Когато има българи, готови да дадат безкористно нещо свое на друг. Когато аз самата не се плаша от трудности, от злоба и от завист и когато разбирам, че не всички българи са заразени от тях. Когато срещам упорити хора с градивен ум и дух, които искат да осмислят живота си с нещо повече от консумация.
Гордея се, че съм част от България, когато преподавам на любознателни и умни ученици и виждам бъдещето на родината си и света чрез тях. Когато срещам млади хора, които не са безразлични към своята и към общата ни съдба.
Не се гордея, когато жалки, малки и злобни тъпи комплексари се сърдят на живота, че върви и без тях. Когато мързелът и чалгата в душите скопяват всеки порив към творчество; когато консуматори заплащат за труда на другия с безобразни думи и псувни... Но къде отиде „Гордея се...”!?
Да не забравя да кажа колко горда ме правят като българка, а и да им благодаря, на тези дълбокоумни и изключително възпитани свръхинтелигентни български млади хора, които, след като са си копнали каквото им трябва, са псували каруцарски вулгарно учителите си и са обругавали нашия сайт, нямащ впрочем никаква връзка с посочените лица. (Колеги, съжалявам, че български ученици са ви споменали така грозно по повод на моя сайт!). Но, както е известно, на кретена една само изява в публичното не му е достатъчна, та затова рови и ми засипва пощата с цветисти послания, надявайки се да зловреди.
Зловредили сте, но не на мен, а на себе си, защото всеки човек знае кога какво е правил в живота си; нищо, че е било анонимно, нищо, че е било без свидетели, вие нали си знаете. Ако сте психически здрави хора, не е възможно такива неща да са ви оставили щастливи. Ако пък сте се почувствали доволни, моля ви потърсете помощ от специалист, защото подобно поведение не може да бъде оправдавано само с трудната възраст и неукрепналите ви личности. Майка ми, която споменавате покрай сайта в псувните си, бе достоен интелигентен човек и за съжаление отдавна е покойница, но тя по отношение на мен си е свършила добре родителската работа. Но аз съм убедена, че при такива изяви в публичното поле, не само ще се намери кой да псува и вашите майки, но и много други грижи ще създавате на родителите си.
Всъщност защо да псуват майките ви? Та вие нищо не бихте могли, а и няма да създадете за другите, така че вашите майки ще останат ненапсувани от някой друг кретен. Аз пък всеки ден ще трябва отново и отново да си напомням мъдрите думи на Майка Тереза: „Когато човек прави добро, другите го намразват.”, и ако мога – да свикна с тях.
Оставям на майките и на бащите на тези млади българи в частния живот да си берат плодовете на безотговорното родителство. Жалко обаче, че няма само те да теглят. Защото техният частен живот граничи с частния живот на някой друг, което пък значи, че резултатът на тяхното родителско възпитание ще засегне и някой друг.
На съвестите на много хора от набедения ни елит, които се задъхват в последните 17 години в лудешкия маратон от светски сборища, пленуми, избори, накиснати в медиен комфорт, на всички заети с големи и малки далавери, оставям отговорността пред историята за духовната пустош у младите поколения. „Ти си гледай твойта далавера, мен остави да си гледам мойта.” – цитирам думи на двама висши държавни служители от различни правителства, изразили своето верую в различно време и по различен повод, но по странно еднакъв начин! Как да не се гордея, че съм част от България!
На наивната себе си, която всеки ден крада не от държавата или от някой друг, а от живота си по 3-4 часа, за да го има този сайт, пожелавам по-редки срещи с жабясали души от първи, втори и трети вид, за да продължавам все пак да се гордея, че съм част от България.
Гордея, че съм част от България! Гордея, че съм част от България! Гордея, че съм част от България...

И тук:

http://longanlon.bloghub.org/127/

http://www.bg-history.info/smf/index.php/topic,267.msg5064/boardseen.html

Ето още нещо, в случай, че не се гордееш:

http://angeligdb.wordpress.com/2007/07/11/Признавам-си-не-се-гордея-че-съм-бълга/