PDA

View Full Version : Началото на края...



Ch0c0la73
04-24-2008, 15:54
predvaritelno se izvinqvam 4e ne pisha na kirilica prosto kompa ne mi go pozvolqva hxah...ako mi kajete 4e tova e porednata tapa tema za nqkvi istoriiki koito ne vi valnuvat .. ok .. ne gi 4etete ..tova v forum za luibov prosto iskah da izrazq nqkak si tova koeto mislq..tova koeto 4uvstvam..za kraq..za vs..za moqta istoriq..za tova kak edno momi4e sled tolkova razo4orovaniq..bolki i othvarlqne..namira Mom4eto..1viq mesec bezrazli4ie ne iskah da mu se doverq zashtoto me beshe strah da ne me otblusne da ne me narani kakto ostanalite..stigashe mi tolkova muka..no eto kraq na 1viq mesec..a toi mi kazvashe 4e me iska 4e jelae 4e iska da e s mene..kaza mi 4e me obi4a..kaza go istinski..nz nqkak si ne mu povqrvah..ne iskah..toi mi go kazvashe..dokazvashe..prez 2riq mesec vsi4ko beshe v moi race..po4yvstvah se vlastna..po4uvstbah se ka4ili imam igra4kva v racete si..igrah si ..no i prez tova vreme nqkak si na zaden plan varvashe edna 4erna lenta..nqkakva..ne znaeh..sled tova posledva i edna ve4er..mn hubava..v koqto mu se doverih napalno..beshe hubavo..makar i za 1vi pat..sladko s svoite o4arovaniq..sled tova se otdale4ih ot nego..stranno..nali..bi trqbvalo da se bqh raz4ysvtavala no ne..az se zamislih mn dalboko nad vsi4ko..i sled oshte edin mesec..kakvo sledva...nemoga bez nego..nqkak si kato znam kakvo sledva..i o4ite
mi se palnqt s salzi..kato 4uq pesnite koito mi napomnqt za nego..ka4ili ve4e e nastapil kraq..a znam 4e den sled den mislq vse pove4e za tova..sled oshte edin mesec shte sam oshte po privarzana kam negoo..nz .. obi4am go! i kakvo kak shte se darja na distanciq ot nego li 4e da spra da oseshtam vse po silnata bolka..ot tova 4e skoro nqma da sme zaedno..toi zaminava da ba4ka 3-4 meseca..nqkak si zvu4i nelepo..no za men vsi4ko svarshi..vse pak da znaesh 4e 4 meseca si bil s edin 4ovek i si minal prez tolkova neshta s nego..i vs-te vi spomeni i da znaesh koga shte nastapi kraq..1vo si mislih strahotno shte se zaribqvam s mn mom4eta shte sam svobodna shte otida na more i po diskotekite shte se razbivam s fr...apff..ddz izglejda mi bledo prez 4yvstvata mi kam nego...nz kak shte uspeq sled kato toi si tragne..kak shte mu kaja...emi 4ao...kvo obadi mi se sled kato svarshi lqtoto li ?!?.. i eto qvno tazi 4erna lenta e bila obi4ta mi kam nego..kak sam po4nala da se privarzvam kam nego vse pove4e.iskah da spodelq prostoo..tova 4e predi bqh bezrazli4na a sega go obi4am 4e nemoga den bez nego i 4e adski silno sam privazrana kam nego..a toi si tragva.......

т.7
krem4et0

kocko
04-24-2008, 16:28
мн дълго неми се 4ете но сиг е инт :)

xercu
04-24-2008, 16:33
мн дълго неми се 4ете но сиг е инт :)Ти май няма да станеш от компютъра и да спреш флудиш , докато под никчето ти не се появи "Мега фен", или греша ?! :x
По темата : Явно не ви остава още много време заедно затова гледай последните ви дни като двойка да са най-незабравимите в живота ти :)

Al3ksandra
04-24-2008, 16:44
Така е, когато първоначално не даваме големи надежди на нещо, то вземе че се случи искаме не искаме и понякога излезне нещо хубаво :) кой знае...А когато си кажем това е то, това е той човекът за мене , вземе че на края не излезе нищо... :(

MiLeNcHeToO
04-24-2008, 16:50
мн дълго неми се 4ете но сиг е инт :)
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

comics
04-24-2008, 16:51
ьбсурт да г0 пр0чета

w0sh
04-24-2008, 16:54
понеже аз вече имам "мега фен под никчето... пак няма да спра да фулдя... кой ще го резюмира.

JoeBanana
04-24-2008, 16:56
тъжно, наистина тъжно! :(
започни да се занимаваш с нещо, което да отвлече мислите ти от него - НАУЧИ СЕ ДА ПИШЕШ НА КИРИЛИЦА!
това е добро начало 8-)

scanadal
04-24-2008, 16:59
Стана ми някак си тъжно когато ти прочетох темичката :(
Ами,какво да кажа-недей да си мислиш,че когато той замине някъде далеч да работи и това е краят на вашите взаимоотношения.Рано или късно ще се върне пак и ДА,звучи дяволски клиширано,но ако ти си му в сърцето и те обича достатъчно ще бъдете отново заедно.

fuck_me_pls
04-24-2008, 17:05
еми нз какво мога да ти кажа..направи така че малкото време което ви остава да сте заедно да бъде великолепно! :)

UnaBletoLoVeU
04-24-2008, 17:08
Хъх? Аз ли не разбрах или вие не че късате, ами той отива да работи някъде лятото?
Ако е така какво си тръгнала да ревеш...и аз ходя с гаджето си 4 месеца, и той цяло лято няма да е при мен, защото ще работи в друг град, но за мен това далеч не означава края на връзката ни. Ако се обичате някакви си 3-4 месеца далеч от друг не биха ви разделили. ;)

Спри да си търсиш причини, за да ревеш и да тъжиш, усмихни се на това, което ти се случва, радвай му се, защото ако го изгубиш, ще искаш да си му се радвала и тогава наистина ще има за какво да тъжиш - за една пропиляна любов.

Ch0c0la73
04-24-2008, 17:16
haxh ne e kraq emi kakvo e ne moje da hodish s mom4e koeto 4 meseca e na moerto i vs petak hodi na mania i se drusa kat nenormalen .. setish..kvo da si sedq v grada mirno i spokoino dokato toi gi natiska vs tam razgoneni ky4ki! i da mi kazva 4e me obi4a i 4e ne e nujno da kasame i 4e nqma nishtu na da napravi toi prai 100 % garanciq kogato ne e nadrsun ili piqn..t.s. malak shans..i az kato otida na more she sam sashtata rabota...nqmam dumi za shibanata situaciq..ama takav e jivotat..esenta kato se vidim sig pak she se saberem ako ne izleze dr neshty(hora i t.n..) :?

CfEtii
04-24-2008, 17:31
Направи последните ви дни незабравими.Нищо не губиш,а и друго не ти остава.. :(

amylee92
04-24-2008, 20:49
OMG obi4a6 go a mu nqma6 doverie :? 1 vo ako se obi4ate tolkova kolkoto kazva6 naistina 3 4 meseca ama vyob6te ne sa ot zna4enie 2 ro ako toi te obi4a tolkova nqma ad trugne da se natiska s nekfi po diskotekite i 3 to nedei da si xabi6 vremeto da civri6 za mom4e a i osobeno ako ne te zaslujava ;) ai btw sig sym 4e ako te obi4a nqma da naprai ni6y i sled 4 meseca vsi4ko 6e e ok :)

sladkъ_mackъ
04-24-2008, 21:07
еми кажи му какво чувставаш,поговорете и готово.Толко ли е сложно ;)

mese4ka
04-25-2008, 10:57
OMG obi4a6 go a mu nqma6 doverie :? 1 vo ako se obi4ate tolkova kolkoto kazva6 naistina 3 4 meseca ama vyob6te ne sa ot zna4enie 2 ro ako toi te obi4a tolkova nqma ad trugne da se natiska s nekfi po diskotekite i 3 to nedei da si xabi6 vremeto da civri6 za mom4e a i osobeno ako ne te zaslujava ;) ai btw sig sym 4e ako te obi4a nqma da naprai ni6y i sled 4 meseca vsi4ko 6e e ok :)+1 напълно съм съгласна!Имай му малко доверие все пак една връзка се крепи най-много на доверието :)