PDA

View Full Version : Помощ за качването на файлове от телефон на компютър



FieRy_GirL
04-24-2008, 17:46
здр имам bluetooth за тела и си мога да си качвам сичко обаче не мога да си качвам от тела на компа..нз кфа е причината сиг аз нз как и за тфа бих искала да ми обясните кфо точно тряа да направя шото като опитам и се ми изписва "свързване неуспешно"..


Нарушение на т. 7 от правилата! (от Ruthless)

tqnko1
04-24-2008, 19:42
здр имам bluetooth за тела и си мога да си качвам сичко обаче не мога да си качвам от тела на компа..нз кфа е причината сиг аз нз как и за тфа бих искала да ми обясните кфо точно тряа да направя шото като опитам и се ми изписва "свързване неуспешно"..


Нарушение на т. 7 от правилата! (от Ruthless)
отваряш файла даваш испращане.. търси.. намира компа ти и си го пращаш то се сейва в C:\Documents and Settings\ USER \My Documents\Bluetooth\inbox айде късмет..

FieRy_GirL
04-25-2008, 08:12
ama to ne moje da se izprati..as kompa si go namiram ama to mi izpisva neuspe6no svyrzvane i nemoa da razbera kfa e pri4inata..

Котарана
04-25-2008, 11:35
Като стартираш програмата Bluesoleil, цъкаш на Bluetooth file transfer после ти се отварят папките които са в gsm-а ти. Намираш това което искаш да свалиш на компа -> даваш върху него дясно копче избираш copy и после го past-ваш примерно на десктопа или където искаш.