PDA

View Full Version : koito iska da pro4ete .. prosto tova koeto 4uvstvam



blueberry_14
04-24-2008, 19:27
ами ако не ви мързи и ако имате желание го прочетете и споделете мнението си


Всеки се нуждае от малко време сам, всеки има нужда да обмисли случващите се неща без някой да го пита какво има. Всеки човек иска да бъде щастлив...но дали винаги се получава.
И ето, че момичето отново страдаше сама в нощта. Въпреки това тези, които я обичаха можеха да усетят нейната болка..дори на километри разстояние тези същества усещаха страданието й. Въпреки това нищо неможеше да оправи настроението й. А как ли тя отговаряше на многото въпроси:’’Какво има? Защо си тъжна?’’...ами може би тя просто имаше нужда да поплаче малко сама, далеч от този свят, без да усеща и без да вижда човешката злоба и завист.
Малкото момиче за пореден път се сблъскваше с проблемите на големия свят. Тя за пореден път се чудеше дали ще може да оцелее в тази измислица, в този ужас, където никой не се интересува от другите. Това дете мислеше и неможеше да разбере как оцеляват другите, или може би точно затова само силните оставаха да живеят истински, другите просто съществуваха..някъде в сянка и покрити с тъга, незабелязани и неоценени. Дали и тя щеше да остане незабелязана? Дали и тя щеше да живее в сянка?
Тежък е животът и тя много добре разбираше това, но сега просто имаше нужда от почивка. Тя копнееше да остане сама без да я притеснява никой от толкова много време. Сега въпреки, че беше наранена и тъжна, тя искаше да бъде сама за да може да осмисли какво се случва и какво да направи за да не страда повече.
Тя толкова много се беше уморила от живота, че сега разбираше дори и хората, които се самоубиват и знаеше каква е причината.. Тя никога не би направила такава крачка, но въпреки това усещаше болката и страданието им.
Мислеше си и се чудеше дали наистина сега нейният любим си мисли за нея или просто е забравена вече в нищото.
Останала сама в нощта, тя слушаше тихата музика и неискаше да се връша в реалността. Ах, само да имаше още малко време да постои така – без да мисли за проблемите, без да чувства .
Сега единствените неща, които минаваха през главата на малкото момиче бяха тези, които пише в горните редове. Единствените неща, които я притесняваха.
Ето това чувствам сега и може би точно затова изписах тези редове...ето от това имаше нужда момичето – да изплаче душата си чрез думи.
И ето две сълзи се пророниха, но какви ли бяха тези сълзи...та те бяха невидими...невидими за другите, но видими за нея бяха тези сълзи течащи от сърчицето на детето...

xXxScreamxXx
04-24-2008, 20:07
ем мен ли4но ме мързи 8) 8) 8) :lol:


И ВСЕ ПАК .. ИМАШЕ ГО ПРЕДИ МН ВРЕМЕ В ДРЪГ САЙТ ;)

kocko
04-24-2008, 20:11
ем мен ли4но ме мързи 8) 8) 8) :lol:


И ВСЕ ПАК .. ИМАШЕ ГО ПРЕДИ МН ВРЕМЕ В ДРЪГ САЙТ ;)

е и мене ме мързи като теб е :)

blueberry_14
04-24-2008, 20:26
mi nemoje da go e imalo 6tot predi okolo 1 4as az go napisah :D

blueberry_14
04-24-2008, 20:28
ама кат гледам само на 1 човек му пука за мене

ScionOfStorm
04-24-2008, 20:42
'начи най-обичам в тема за творчество някой да пише мнение от типа "ама мързи ме бееее". Като ви мързи си спестете и тея 20-30 буквички и не се правете на гъзове.

По темата: на 14 си, нали? Като за толкова е добро, всъщност. Малко от клишираната тема, ама поне е написано четливо, грамотно, че даже има и някои никак нелоши моменти. Малко на места прекалено повтаряш "тя", замени го се нещо да няма толкова тавтология. И дерзай напред, чувството от предаденото е познато, макар и да го описвам по друг начин аз. :) Имаш още яко да шлайфаш, ама си минала част, която много други не са.

blueberry_14
04-24-2008, 20:47
мерси много за съветите :-) просто неможеш да си предствиш колко съм ти благодарна.....
а иначе много много рядко се случва аз да напиша нещо, на мен това не ми е страст...даже незнам защо пуснах темата
и пак благодаря ти много, незнаеш колко по-добре се почувствах

ScionOfStorm
04-25-2008, 11:28
Е как защо си я пуснала, за да видиш коментари ;р
Хубаво че си се почувствала по-добре, ама си приемай забележките другия път като пишеш нещо друго ^^

Пък откъде да знаеш, може да те хване вълната да се занимаваш и по-сериозно с това :>

blueberry_14
04-25-2008, 18:32
ми мен от около 4-5 години ме е хванала вълната да се занимавам с математика :D а и мерси за забележките

FiRe_LaDy
04-26-2008, 12:45
Хубаво е .... успя до някаква степен да ме докосне ... ама има какво още да се пооправи.И аз пиша попринцип и рядко успявам,но когато идват отвътре думите - си личи,както е при теб.Продължавай да пишеш :)

zaraaa
04-26-2008, 21:01
Mnogo e xubavo, istinsko i valnuvashto :) :) :)

blueberry_14
04-27-2008, 09:13
Благодаря ви много :-)

m'n'm
04-30-2008, 20:42
Чувствата които си описала, или по-точно , за които си загатнала , са ми познати , а и на много много хора.Честно казано,аз прескачах редове , спирах се повече на ключовите думи и моменти , не съм се задълбочавала в стила , защото знам за какво пишеш , продължавай така , много е хубаво , че се опитваш креативно да ''изливаш '' емоциите си. И искам да ти кажа , за малко кураж , че не си сама в тези емоции :)

PaNtoF4e
05-01-2008, 10:48
Първият ми въпрос към теб е:''На колко си години?'' :) .Тъкъм,прочетох го.И мисля,че може да стане по-добре! :) Не искам да те обезкоражам,но няма и да те лъжа.Не ме докосна силно.Не си се постарала много,но съм сигурна - можеш да го докарам и доста по-добре!Да пишеш за чуствата си или изобщо за чуства не е шега работа,не е лесно,ако не ти ''излиза'' направо от сърцето!На теб може би ти се ''излива'' от сърцето,но (особенно ако това ти е първият разказ)още не си наясно как точно да пресъздадеш на белия лист тези твои чуства и вълнения... :) Но това не е грях,човек непрекъснато се учи,аз,а може би и никой друг,не очаква от теб да сътвориш чудеса,веднага,щом седнеш,без да си писала никога преди! :)
Но е много добре да имаш високи стандарти,само така можеш да постигнеш нещо повече!В теб виждам човек,който,с малко време,писане и желание,може да постигне страхотни неща!
Виждам,речника ти не е много богат,но това се поправя - с четене на много книги естествено!! :)
И да ти споделя,и аз пиша(темата ми е малко по-надолу)и знам!За това реших да го прочета(попринцип не чета неща,които мога и сама да напиша,но това ми грабна вниманието)!Ако искаш,драсни едно ЛС,мога още неща да те посъветвам и споделя(може да намеря някоя сродна душа!!)! :)