PDA

View Full Version : Задушавaм се без него ;(



sweetdev1l
04-24-2008, 20:10
Почти месец се опитвм да превъзмогна болката от раздялата с приятеля ми, но някак не се получава за това пиша тук с надеждата, че някой би могъл да ми даде съвет... искам го обратно ;( За тази цел обаче май трябва да разясня ситуацията...
Тръгнах с момче от моето даскало. Стана съвсем спонтанно. От 3 години учим заедно, но аз дори не го познавах лично. Запознахме се в един сайт и аз му писах, той ми отговори и започнахме да си пишем. После си разменихме скайп, но веднага се скарахме (адски различни характери). В училище дори не го поглеждах. След това обстоятелствата ни събраха "служебно" (дадох му едни отговорите на един тест). Той ми беше взел номера, кликна ми по време на час, аз излязох, той дойде, прегърна ме и ме целуна. Бяхме се разбрали това да си остане между нас, но няколко часа по-късно, след даскало той ме покани на кафе и просто тръгнахме (цялата картинка се разви за около седмица). Есичко започна сякаш на шега, аз не бях сигурна какво изпитвам изобщо. Беше ми симпатичен, но дотук... Обаче после като го опознах разбрах, че е различен. Някак характера му много ме впечатли и се задълбочих. Постоянно мислих за него, търсих го, но в един момент усетих че това по някакъв начин сякаш му тежи и дадох крачка назад. Оставих го той да се сеща за мен, когато усети липсата ми... Често се спречквахме за глупости, но след 5 минути ги забравяхме. Един ден ми беше много криво и седнах да говоря сериозно с него. Попитах го дали ми е изневерявал (просто имах някакво вътрешно усещане) и той ми каза че се е целунал с друго момиче, но е било просто целувка... Побеснях... скарахме се, аз написах някои "лапешки" неща и капака беше когато на 1ви април реших да го излъжа, че съм бременна... Той и без това ми беше ядосан, а аз толкова сериозно го уверявах че всичко което казвам е истина, че накрая дори той ми повчрва, но се държеше ужасно... И аз понеже съм непоправим инат почнах като него. Държах се непоносимо и се стигна до там че да си кажем "NMZ". Чуствах се ужасно, не спирах да плача... знаех че това е края, обаче пустата гордост... След няколко дена се опитах да го потърся, но той ми каза че не иска да ме чува... Извиних му се хиляди пъти, че съм се държала лошо, че съм го вързала... Много ми липсва, всеки ден като го видя в даскало се задъхвам, имам чувството че сърцето ми ще спре... боли ме като го гледам. Не знам какво да направя, не знам как да постъпя, искам да си го върна и само това ми в главата. Вече месец не сме заедно и аз се опитах да продължа. Излязох с едно момче, беше ми някак симпатично, но когато ме прегърна и ме целуна се разплаках. Проряза ме... защото знаех, че това не е моето момче... Не мога да продъкжа без него, не искам да продължа без него... страх ме е да говоря с него, защото не знам как ще реагира... особенно след като ми каза, че не ме мрази а съм му безразлична. Това беше най-жестокото което можеше да ме каже... Напоследък си мисля, че го е казал само защото знае че ще ме заболи... Когато се засечем ме гледа... ходи там където и аз ходя, но не мога да съм сигурна дали не е просто съвпадение... Моля ви, дайте ми някакъв съвет... :-# :-# :-#

soulja_girl4e
04-24-2008, 20:16
e tva e liubov! evala! =D> Bori se za nego! ako bqh na teb bih pojertvala vs za da sym s nego! :mrgreen:

ElisaDay
04-24-2008, 20:17
Леле мила ужасно тъжна история :( Много съжалявам, че са се развили по този начин нещата.Доста кофти, но не знам как да ти помогна .. просто имам подобен проблем в момента и аз също не мога да превъзмогна едно момче и не става и не става..Но ако имаш желание ще го забравиш .. ако ли пък не говори с него!Абстрахирай се от всякакви страхове .. просто давай.

magito_gandia
04-24-2008, 20:20
Napalno te razbiram,postavqm se v tvoqta situaciq i naistina e mn bolezneno,mojebi naistina se o6te iska da bade s teb,no pomisli 6tom te otbqgva moje bi e precenil 4e ne si savpadate.....misli pozitivno,opitvai se da ne misli6 za nego postoqnno,izlizai s pr,zanimavai se s ne6to....povqrvai mi vremeto 6te izlekuva vsi4ki tvoi rani!!!Sega go obi4a6 i mojebi 6te se se6ta6 za nego dalgo vreme,no se nqkoga NQKOI 6te go zamesti v sarceto ti:)Nedei da pla4e6 i da se natajava6,badi silna i prodaljavai napred s misulta 4e 6te sre6tne6 nqkoi po dobur za teb,koito 6te te obi4a mn i ti nego sa6to:)pojelavam ti mn uspeh;)

amylee92
04-24-2008, 20:33
miii malko slojno :S nz i az no ti predlagam da zagyrbi6 vsqkakva gordost i prosto sledva6tiq put kogato go vidi6 da go drypne6 nastrani i da mu kaje6 4e iska6 da si pogovorite kaji mu vsi4ko koeto 4ustfa6 i ako i toi vse o6te izpitfa 4ustfa kum tebe nqma kude da xodi i vsi4ko 6te se opravi a ako ne zna4i prosto ne te zaslujava i prosto trqbva da o prieme6 :-k

VinDiesel
04-24-2008, 20:35
Женския инат не води до нищо хубаво :)

kocko
04-24-2008, 21:23
Женския инат не води до нищо хубаво :)
+1

Nassgerrack
04-24-2008, 21:27
+1

Бате ти кат пишеш тва за голям газар ли се имаш?

+ един .). за тебе ! Със здраве да си го ползваш!

SINDEL
04-25-2008, 07:23
Aбе, какво е NMZ? :-o

sweetdev1l
04-25-2008, 08:26
NMZ - ne me zanimavai... Колкото до останалите - Мъжкия инат да не би да е по-добър?!?! Обичате до полуда, но сте толкова изплашени да не нараните егото си че загърбвате всичко... Както й да е. Това +1 не го разбрах ама тя мъжката психика така или иначе е неразгадаема :-P Сега по темата... говорих с него. И за моя изненада той се държеше добре, дори бих казала мило, но за сметка но това ми заяви че иска друго момиче повече от мен и не вижда как бихме се събрали... Еми... шанс. Поне не изпаднах в мелодрами. Вчера мислих да тегля чертата и да не се занимавам, но днеска реших че може би е по-добре 1во поне да се опитам да му покажа че можем да сме заедно.... пффф незнам незнам пожелайте ми успех и мерси много за разбирането. Наистина имах нужда да споделя :-) :-) :-)

marencetuuu
04-25-2008, 09:43
ей значи като вземете да лъжете ейтака за някакви сериозни неща....аз например не винаги,но понякога кажат ли ми нещо за някой и отношението ми към него се променя,дори и да не искам...как може да му изцепиш,че си бременна-досега едно момиче не познавам дето да е казало нещо такова и после да му е просъществувала връзката като хората...ами мислете малко бе.....представяш ли си ти да беше мъж и някоя да ти каже "бременна съм"-всичко отива по дяволите,вече живота ти няма да е същия...за себе си още не е свикнал да се грижи пича-тя за дете му говори...изобщо нз кво да кажа.Дори и да ти прости лъжата,ти в неговите очи вече си като бомба със закъснител...сега ти е дошло на ум да го лъжеш за бебета,после пък може да ти дойде наум ум случайно найстина да цъфнеш с корема...тия неща ги плашат...не искам да звуча грубо,но някак не ми се вижда проспериращо всичко това,но опитай пак...нищо не губиш

krem4et0
04-25-2008, 11:25
Така е като лъжеш любимия за сериозни неща. Нямате си проблеми, че си ги измисляте. А той след като е казал, че не те иска, значи не те иска!

VinDiesel
04-25-2008, 12:04
[quote="sweetdev1l"]NMZ - ne me zanimavai... Колкото до останалите - Мъжкия инат да не би да е по-добър?!?! Обичате до полуда, но сте толкова изплашени да не нараните егото си че загърбвате всичко...
И аз съм голям инат но понякога ината ми изчезва защо ли ?

fuck_me_pls
04-25-2008, 14:04
Така е като лъжеш любимия за сериозни неща. Нямате си проблеми, че си ги измисляте. А той след като е казал, че не те иска, значи не те иска!

+1 ;-)

nicolepcd
04-25-2008, 16:51
Aбе, какво е NMZ? :-o
Не Ме Занимавай... Тва като ми го кажат и побеснявам... :-x А по Темата: Еми щом казваш, че много се карате... може пък да си оправите отношенията скоро :)

cinderella_gugutka
04-25-2008, 17:00
ами....ако бях на теб щях да му кажа 4е ве4е не изпитвам нищо към него и искам просто да бъдем приятели...и така с времето да си го върна пак