PDA

View Full Version : любовна игра



nobody13
04-24-2008, 20:13
vsqka vruzka iska raznoobrazie
ta moeto pitane e kakvo novo pravite vuv vashata vruzka
smisul kato ostanete nasame kato ste vku6ti da izmisli ediniq ne6to
bez sex
ako ne ste razbrali imam v predvid takiva idei :
igra sus smetana , led4e po gurba i t.n.
drugi idei koito ste izprobvali s va6ata polovinka ?
m?

soulja_girl4e
04-24-2008, 20:19
sys sex! 8-)
sexyt ne raznoobrazqva li? cqla kuamasutra imate za boga!
ina4e nie igraeme na "monopoli" ili "ne se syrdi 4ove4e" 8)

VinDiesel
04-24-2008, 20:37
Мажеш по бузите със шоколад и го :)

suitable
04-24-2008, 20:44
Какво ли смятам да пиша и аз .. като се замисля все отдавнашни спомени изброявам, а си стоя сам самичък .. без да ги повтарям и потретвам .. но хайде ..
.. с приятелката ми много обичахме да ставаме "груби" .. (като казвам това не си представяйте леличка с черно трико, която шиба с камшиче някакъв дядко) .. просто обичахме да се държим по-страстно .. смисъл от нежни и внимателни преминавахме в "прекалено страстни" и някак си по-грубички ..

amylee92
04-24-2008, 20:54
miii zna4i mnogo e xubavo da si predavate 6okolad4e ot usta v usta :grin: i da use6tate kak se topi v ustata vi :-D mhmhm

Nassgerrack
04-24-2008, 21:19
Налагайте се брутално с дрянови пръчки по задниците.
Изживяването е незабравимо!

kocko
04-24-2008, 21:24
Мажеш по бузите със шоколад и го :)
+1

vvs_go
04-24-2008, 23:45
ne 6te6 sex pyk led i smetana pi6lemeta re6i si 6 iba ili nqq iba i kat re6i6 napravi ili ne6to koeto 6te i se otpe4ata v syznanieto ili prosto se iz4ukaite v koeto est nqq ni6to lo6o

mese4ka
04-25-2008, 11:28
а можете да играете на нещо като стрийптиз покер който падне сваля една дреха после първия който остане без дрехи изпълнява някакво желание на другия (е ама сега не отиди ми налей една чаша вода) тука вече ще си развинтите мръсното подсъзнание) :D

krem4et0
04-25-2008, 11:32
Играем игри-табла, не се сърди човече, покер. Гледаме Тв, а скоро гледахме и касетата ми от бала, говорим си-аз мога да не млъкна 24 часа, свирим(той свири, а аз пея и то фалшиво, ама карай), правим си тестове, решавама кръстословици..абе намираме какво да правим. А като е топло си организираме излети или играем федербал.....абе не скучаем.

suitable
04-25-2008, 11:44
.. брей krem4et0 .. незнам как да се изразя, но след като прочетох това по-горе, което си написала и незнам .. като, че ли разбрах каква връзка търся или .. звучи чудесно .. един вид .. "завиждам ви" :} не че примерно държа да играя табла с приятелката си .. но ми харесаха взаимоотношенията ви .. не е връзка от типа "хаде чакат ни в Ultra-та .." .. имам предвид, че сте си споделили какво ви харесва, открили сте общите си интереси и просто правите това, което се харесва и на двама ви ..

fuck_me_pls
04-25-2008, 14:07
а можете да играете на нещо като стрийптиз покер който падне сваля една дреха после първия който остане без дрехи изпълнява някакво желание на другия (е ама сега не отиди ми налей една чаша вода) тука вече ще си развинтите мръсното подсъзнание) :D

+1 :) ;-)

Pliok0019
04-25-2008, 14:50
.. брей krem4et0 .. незнам как да се изразя, но след като прочетох това по-горе, което си написала и незнам .. като, че ли разбрах каква връзка търся или .. звучи чудесно .. един вид .. "завиждам ви" :} не че примерно държа да играя табла с приятелката си .. но ми харесаха взаимоотношенията ви .. не е връзка от типа "хаде чакат ни в Ultra-та .." .. имам предвид, че сте си споделили какво ви харесва, открили сте общите си интереси и просто правите това, което се харесва и на двама ви ..
Напълно подкрепям. Такива са идеалните взаимоотношения. Нещо,което е истинско и реалистично. И е красиво, определено...

krem4et0
04-25-2008, 16:22
.. брей krem4et0 .. незнам как да се изразя, но след като прочетох това по-горе, което си написала и незнам .. като, че ли разбрах каква връзка търся или .. звучи чудесно .. един вид .. "завиждам ви" :} не че примерно държа да играя табла с приятелката си .. но ми харесаха взаимоотношенията ви .. не е връзка от типа "хаде чакат ни в Ultra-та .." .. имам предвид, че сте си споделили какво ви харесва, открили сте общите си интереси и просто правите това, което се харесва и на двама ви ..
Напълно подкрепям. Такива са идеалните взаимоотношения. Нещо,което е истинско и реалистично. И е красиво, определено...
Благодаря. Пу, да не са уруки. Моя не е по дискотеките, аз предпочитам с колежки и приятелки да ходя по дискотеки. А да киснем по кафета не е интересно вече......Абе какъв зор беше да го науча на покер(а сега той само ме бие). Аз на табла бях ужас, ама и той 1 победа няма.......
Просто ни и хубаво да сме заедно, но трябва и да е нещо различно всеки път. Не е задължително да пиете или да правите секс, за да ви е интересно. Помня даже, че на 2-рата ни среща играхме Сантасе в 1 парк в града на 1 пейка......