PDA

View Full Version : Няк'ва ш... тема.... за ш... връзки...



babity
04-24-2008, 21:24
Накрая ще си помисля, че е няк'во супер гадно нещо т'ва да обичаш, обещавам! Даже незнам какъв е проблема... Е, да глупава съм и както милото казва съм "виновна за всичко", ама толкова... понякога и на мен ми е зле. С'а ш' си похленча и после ш' се депресирам като ме нареждате с тъпи постове. Имам най- най - най- готиното момче на света! Мило, ако четеш, знаеш, че много си те обичам! Ама ми е гомняно... Снощи ме нареди... стана ми тъпо и затворих. Сега слъчно ми се сърдииит. Глупаво ми е някакси! Хем се извинявам, че са ме наредили, хем ме боли гъза, че един вид търпя да ме мачкат... И сега незнам какво да правя? Тъжно ми е, ама не ми се плаче, снощи плаках, не искам пак! Обаче Той не ми пише, сигурно пак е зает.. офффф... даже незнам и какво да кажа, че после пак ще ми е сърдит като прочете... идеи как да си оправя живота?! или поне настроението?

babity
04-24-2008, 21:35
извинявам се, резюме на резюмето:
имам най - най - най - готиния слънчо, обаче (по негови думи) съм много тъпа. Постоянно се караме за глупости, а за разлика от мен той издържа повече и ми се сърди с дни. Както снощи каза и аз не споря с него съм виновна за всичко, ама снощи ме нареди и после ми се разсърди, защото мен ме жегна наредбата и не ми говори оттогава. Сега ми е гомняно и искам да се сдобрим, ама той не ми пише и ми е по - гомняно, защото не ми пише и не иска да говори с мен. Обаче моята вътрешна дилема е, че ми е обидно, че ме нарежда, обаче пък и не искам да ми е сърдит. Сега искам да ми се каже как да се оправя. Ако и с'а не ме разберете, наистина се отказвам от живота! 8-)

w0sh
04-24-2008, 21:49
eeeee.... поне се опитайте да предположите колко ми е гадно, съчуствие искам все пак! в краен случай може да задавате въпроси за да си разясните ситуацуята.... 8-)
обичаш ли рачешки ролца?

babity
04-24-2008, 21:50
мхм

w0sh
04-24-2008, 21:52
Това ми помогна да си разясня ситуацията до такава степен, за да мога да ти помогна да си 'оправиш" живота.
Живота ти не се нуждае от "оправяне" а от преосмисляне.
Щом не се замисляш какво подяволите свързва рачешките ролца с темата ти.

babity
04-24-2008, 21:58
е, пък може да искаш да разбереш дали го обичам повече от ролцата, човек никога не знае... :D :D :D :D

ForgottenHopes
04-24-2008, 23:06
Пияно момиче е грозна картинка.

Срам за обществото си.

Ou7taControL
04-26-2008, 03:09
what the fuck is that supposed to mean?? :shock:

много объркана тема.. ами като знаеш че си виновна да ти се сърди тогава какъв ти е проблема?? Ами проблема при момичетата за да има к*чки е това, че прекалено много момичета не си знаят цената.. :? :shock:

BWald0rf
04-26-2008, 08:17
Какво правиш с човек,който те нарича тъпа?!?!

MartyParty
04-26-2008, 16:06
Ясно....ТФойтУ милУ май не е толкова прекрасен,колкото го описваш...Искашли да се хванем на бас дали тФойтУ милУ е по-готин от моят националист ,расист и нацист?!?! 8-)

stealthyGirl
04-26-2008, 16:44
Какво правиш с човек,който те нарича тъпа?!?!mhm
Такъв от мен щеше да получи само някой тъп предмет... (и само това, дори няма да му проговоря :shock: ).

Може да си заслепена от любов просто, макар че ме съмнява.

MiMcHeToOo
04-26-2008, 16:48
Пияно момиче е грозна картинка.

Срам за обществото си.

Прав/а си, не отричам. Всеки обаче си избира какво да прави. 8)