PDA

View Full Version : Втори шанс..Прошката-грешка или не.. ???(прочетете я плс)



sladkъ_mackъ
04-24-2008, 20:51
Така ще се опитам да съм кратка,както никога.. та така това се случи вчера.Никога не съм вярвала на 100% на сладките приказки на приятеля ми колко безумно много ме обича та реших да го изпитам ;) той от околко година има регистрация в aha (аз нямах) но чак вчера ми хрумна да се регна и да си направя профил с лъжлива информация(качих си годините с 2,името и тн..) сложих снимка на една супер мацка с големи бомби,задължителните големи о4ила и руса коса.. и му писах неща от рода на " ейй сладур мм страшен сии,иска6 ли да излезем,има6 ли си гадже..) той разбира се веднага отговори(още не мога да проумея защо след като ме има ще му е да влиза в такива тъпи сайтове да се задява с други..) но както и да е.Та той при вида на тая снимка предполагам са му закапали лигите мъже ко да ги правиш.. и по4на с интерес да ми(й) пише "оо красавице,супер си,може да излезем само кажи къде и кога..) интересно максимално дълго отбягваше въпрса за гаджето,но в крайна сметка каза " не нямам си гадже,но като те гледам такава май в скоро време ще си имам..) :shock: :shock: :shock: леле почувствах как нещо ме изгаря отвътре.Добре я мисли за красива но да беше казал че си има гадже поне, че съществувам!После не се стърпях казах му да не идва(понеже е от друг град и днес трябващв да дойде) и му казах ,че това съм била аз и се почна с оправданията и званенията(не му дигах) аа писа ми в скайпа че това било шега,ебавка с нея,искал да й върже тенекия(да уговори среща,да не иде а да дойде при мен) и каза " абе мило как ще ходя на среща като ти казах,че утре идвам при теб,помисли малко,ако ти изневерявах и не те обичах щях ли да купувам апартамент за нас двамата(купи такъв наскоро,за да се местя при него).. " ии така след дълги сесии в 4ата,след порой сълзи и от 2те страни, накрая се навих и му дигнах телефона за да му дам шанс да обясни пне.. той плачеше,личеше си че е мн разтроен,каза че ужасно съжалява,че не е умишлено,че е така спонтанно като за ебавка й е отговорил,че не искал да ме нарани и как ако му простя и му дам 2и шанс щял да ми докаже,че може да ме направи щастлива.. ии познайте аз какво.. простих му ,през зъби,преглътнах,защото без него не мога да си представя живота(ходим от доста време и вече е част от мен) Може би го направих защото това беше само чат.. ноо нз сега се чувставам като глупачка.Той от вчера не спира да ми се извинява и да казва колко съжалява.. Утре идва и незнам как ще го гледам в очите,как ще го прегърна,как ще го целуна като ми горчи..А аз си го обичам,но просто само мислълта че мисли някаква си там за красавица(а на мен се ми повтаря че съм най-невероятната и най-красивата),дори да знам че не е правил нищо ме изгаря.. Сгреших ли или не с прошката си. Той ми е давал 2и шанс ( не беше станало нещо особено,не беше изневяра от моя страна),но все пак ми даде и аз на него,защото мисля,че всеки има право на това :(

suitable
04-24-2008, 20:53
Съжалявам, че ме домързя да прочета всичко, което си написала, но ще кажа само, че ако простиш на някого, това означава, че наистина си го обичал .. и все още го обичаш ..

skatemore
04-24-2008, 20:54
дай му втори шанс!

просто незнаеш кво е да не ти дадат втори шанс

sladkъ_mackъ
04-24-2008, 20:59
ейй за да има смисъл от темата ми и за да ми помогнете,моля ви четете до края.Ти казваш да му дам,аз му ДАДОХ 2ри шанс и въпроса ми е правилно ли постъпих??

babity
04-24-2008, 21:00
еми да, в крайна сметка когато и да се издъни пак ти можеш да го зарежеш, нали?

skatemore
04-24-2008, 21:03
ейй за да има смисъл от темата ми и за да ми помогнете,моля ви четете до края.Ти казваш да му дам,аз му ДАДОХ 2ри шанс и въпроса ми е правилно ли постъпих??



според мен е правилно , всеки може да поправи грешките се , важно е да му се о тдаде възможност!
добре си направила , момчето се чувства добре сигурен съм и ти гарантирам че ше си промени отношнието му към теб към по-добро

amylee92
04-24-2008, 21:05
malii milata ne iskam da si predstavqm kak si se 4ustfala :cry: :shock: no mislq 4e pravilno si postupila kato si mu dala 2 ri 6ans 6tot izglejda te obi4a a i ti go obi4a6 awe nz a naskoro az vidqx edni snimki na gajeto mi s nai dobrata mu fr v lelgloto e vqrno bqxa si oble4eni no i leko podpiiinali i slava bogu ne sa bili sami ami s o6te 1 mom4e no vypreki 4e znam 4e ni6to ne sa pravili prosto mi stana gadno ot tova 4e q e pregru6tal 4e e bila tolkova blizo do mom4eto na jivota mi tyi 4e ot edna strana te razbiram kak se 4ustfa6 no trqbva da go prevuzmogne6 i prosto da zabravi6 :)

sladkъ_mackъ
04-24-2008, 21:08
ейй за да има смисъл от темата ми и за да ми помогнете,моля ви четете до края.Ти казваш да му дам,аз му ДАДОХ 2ри шанс и въпроса ми е правилно ли постъпих??



според мен е правилно , всеки може да поправи грешките се , важно е да му се о тдаде възможност!
добре си направила , момчето се чувства добре сигурен съм и ти гарантирам че ше си промени отношнието му към теб към по-добро ms `4e go pro4ete :)

Nassgerrack
04-24-2008, 21:11
Зарязвай го бе! С лозарската ножица!

kocko
04-24-2008, 21:30
Зарязвай го бе! С лозарската ножица!
+1

Nassgerrack
04-24-2008, 21:33
Зарязвай го бе! С лозарската ножица!
+1

А па на тебе малата чура ше ти зарежа кат на Трифон Зарезан , че да шаваш по-малко с тва +1

BuBi008
04-25-2008, 02:41
Kakvi sa tezi detski istoriii? Toi ima pravo na lichen jivot. A shtom ste zaedno ot dosta vreme ti bi triabvalo da mu imash dostatchno doverie veche. Lichno ako biah az na negovo miasto bih se iadosala che mi vurtish takiva nomera ........ Dokolkoto do tova che ti kazva che si nai-prekrasnata i vsichko nai nai..... emi vij kakvo predpolagam che shtom ste trugnali da jiveete zaedno ne ste po na 15 i ti triabva da razberesh che ima 1000 puti po krasivi jeni na tozi sviat i po umni i vsichko no nikoia ot tiah ne e v surceto my. I mejdu drugoto ti shtom dotolkova ne mu imash doverie ne mislia che e dobra ideia da zajiveete zaedno . sajaliavam lichno mnenie

ResPekT333
04-25-2008, 03:03
според мен е правилно , всеки може да поправи грешките се , важно е да му се о тдаде възможност!
добре си направила , момчето се чувства добре сигурен съм и ти гарантирам че ше си промени отношнието му към теб към по-добро


+1 Много точно казано !

Neon Black
04-25-2008, 07:38
Лиглъо, реве, плаче, моли се, като някоя пеперуда.

Втори шанс никому, при никакви обстоятелства.

elf4o
04-25-2008, 09:45
еми не му даваи шанс според мене.... и мене ме прецакаха така.... не си заслужава ако искаш да страдаш му даи шанс и успех.

simonchety
04-25-2008, 10:16
..

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
04-25-2008, 10:30
Znaem, che nqma perfektni hora. Tova vagi i za lubovta. Spored men , vupreki vsichko, si postupila pravilno. Ne se e stignalo do iznevqra, no toi se e izdunil, taka che.. si imai edno na um.. Samo vremeto shte pokage dali naistina ti e veren. Uspeh

krem4et0
04-25-2008, 11:19
Блазе ви, че имате апартамент, където да живеете. Колкото до сайтовете-мога да простя, ама все що го дера за нещо на тая тема.

mese4ka
04-25-2008, 11:21
ако не те обичаше нямаше да купува апартамент за да сте двамата :) по някой път всеки има нужда от флитр (не с гаджето разбира се) случва се позволено е един път но ако се повтори дърпаш ножа :)

iohanka_vr
04-25-2008, 11:57
Ako naistina go obi4a6 6te mu prosti6... a i vse pak i ti si si vinovna kato go izprobva6 zna4i mu nqma6 dostata4no doverie...Vsqko mom4e bi otgovoril na nqkoq macka s golemi bombi ...no tova ni6to ne ozna4ava taka 4e spoks i davaite zaedno i napred.Mom4eto te obi4a a ti ne go izpitvai pak ;]

MiMcHeToOo
04-25-2008, 13:10
За пореден път ще се повторя, потретя и т.н... Мисля, че всеки човек заслужава втори шанс - на мен са ми давали и аз съм давала не втори ми десети даже. Повярвай му, може да се промени наистина. Успех!

fuck_me_pls
04-25-2008, 13:56
Според ,мене си постъпила правилно,защото всеки греши и всеки има прави на втори шанс.След като си му дала значи много го обичаш :)

Obsession
04-25-2008, 14:57
На мен би ми станало наистина много криво за такова нещо! Явно отношенията ви са доста сериозни и заслужават компромис. Ти си го познаваш най0добре и сама можеш да прецениш бъзик ли е било само или не. Възможно е да е било просто шега, убиване на времето, въпреки че аз такива "занимания" изобщо не ги удобрявам.
ПС: Ти не беше ли момичето, което щеше да бяга от тях? Може и да се бъркам, де...

Al3ksandra
04-25-2008, 15:08
Това е неизбежно, чувала съм че има хора които много се обичат , но понякога се случват грешките, дори партньора преспива с друг/а, но на края пак се събират, любовта е нещо за което нямам думи. Но е ГЕРОСТВО да ПРосТиш , ГЕройство да издържиш... но аз лично предпочитам истината и по принцип за изневярите , ако толкова много му се изневерява , по-добре да ми каже :-o
Та от една страна браво за прошката, от друга страна имай винаги едно на ум за тези неща, но пък не позволявай т'ва да разяде любовта ви и да стане повод за раздяла... :(

zaraaa
04-25-2008, 15:41
Vseki zaslujava 2-ri shans :) Pak i nali e kazal,che shte uspee da te napravi shtastliva, taka che shte razberesh ako mu prostish :wink: