PDA

View Full Version : ЕЧЕМИК НА ОКОТО + ОЩЕ ЕДНА БУЧКА



fernando_f1
04-24-2008, 20:59
Здравейте!Преди около месец ми се направи ечемик.Мазах го с капки, мехлем, някой друг топъл компрес, златен пръстен , но все същото (от 2-3 дни месла че става розов, даже мисла, че ще образува и връхче). Бях ходил на лекар и той на два пъти изтиска по малко. Днес забелязах, че имам втора бучка на клепача над него.От какво може да е?Моля помогнете! :(

deville`f
04-24-2008, 21:13
пий бирена мая....може би е също ечемик и тя..няма какво да е друго..някаква разсейка..
та...ше си земеш,има една немска...със сякакви витамини в нея...голямата опаковка са 120 хапчета,4 лева някъде и малко струва...
пиеш 3 пъти на ден по 2 хапчета,като в началото първите дни може ударна доза-по 5 хапчета..ама не те съветвам чак толкова
казвам го от опит,ще ти изчисти организма,ще ти мине,оплезна е....
една жена трябваше да и го цепят ечемика и се оправи пак с нея...за има няма 2 седмици :)
успех

kocko
04-24-2008, 21:31
ами нз ходи пак на лекър

fernando_f1
04-26-2008, 16:50
Мерси.Ходих на лекар.Пиех бирена мая известно време - максимум 3 хапчета на ден.Мисля,че става въпрос за същата.Това е няква разсейка.Ега мине. :)

deville`f
04-26-2008, 17:32
Мерси.Ходих на лекар.Пиех бирена мая известно време - максимум 3 хапчета на ден.Мисля,че става въпрос за същата.Това е няква разсейка.Ега мине. :)
еее как максимум 3 бре....аз пия по 2 3 пъти на ден и нищо ми няма....тя прочиства...
нищо,дано мине :) успех