PDA

View Full Version : help



radoslava
04-25-2008, 11:05
ole hora nz kvo da pr!!!az sam si dosta ludi4ka po rojdenie i ot na6iq klas mn mom4eta me mrazqt 6toto az sam mn otvorena no kak da se ostavq na nqkfi piklovci?i neska edno mom4e koeto misleh za mn dobro bez da mu kaja ne6to me udari silno ama mn i az se razstroih!!!ne sam si predstavqla 4e to4no toi 6te go napr....ala go napr!az izleznah ot 4asa i mn se qdosah s edna fr zaedno i zvannah na maika mi koqto e mn mn mn mn mn po-luda ot men i tq mn se qdosa i sq nz ama na oniq mn lo6o mu se pi6e!da ostavq li taak ili ne!sig 6te kajete 4e preuveli4avam no ne e taka opredeleno, a sa6to i nqkoi ot momi4etata koito misleh za fr go podkrepqt nz 6to!prosto kogato sam vinovna bih priela no v toq moment NE!!!e kajete pls help!!!

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
04-25-2008, 11:14
Milichka, ima edno reshenie, kakto si kazala na maika si, otivate pri direktora i mu razqsnqvash vsichko s nai - golemi podrobnosti. Drug variant, ako tozi ne pomogne e da se premestish, no mislq, che 1via shte ima efekt. Uspeh :-) P.P. Temata e za razdel: " Uchilishte i priateli" :)

radoslava
04-25-2008, 11:21
znam 4e e v u4ili6te i priqteli,no sam ot4aqna i barzah da go napi6a v tozi razdel

krisi_bep
04-25-2008, 11:46
Защо не се промениш малко и ти?Знам ли...не е особено приятно,когато те тъпчат,но когато го правиш,не ти прави впечатление,нали?

enola
04-25-2008, 12:30
na kolko godini si :o

bebeto0o
04-25-2008, 12:48
s1glasna s1m s mneniqta, no ne mislish li 4e da vikne6 maika si e decko? T1po e .... po - dobre vikni fr i mu ebete maikata ;)

radoslava
04-25-2008, 13:31
az sam na 14 i ne q vikam a tq sama iska da doide i sq s edna fr zamislqme jestok plan!!!

6DBK
04-25-2008, 13:43
Еми определено ти тряя да се промениш ... Щото не може да тъпчеш сички както казаха по горе а те когато те стъпчат да пропищиш венага ;) не защитавам момчето защото и неговата постъпка е смешна ... ама явно твоето държание ... Не искам да прозвучи губо но живота е суров тряя се научиш се оправяш сама а не да викаш мама ...

BeB0_UlTrA_KiSs
04-25-2008, 13:47
az sam na 14 i ne q vikam a tq sama iska da doide i sq s edna fr zamislqme jestok plan!!!

Детски лиготии...И какъв е този план? Ще му направите нещо гадно, той ще ви набие, ще кажеш на майка си, тя ще се ядоса...и пак всичко ще се повтори... :? Защо ти не се промениш? :) Ще видиш че ще има резултат от това да се държиш добре с момчетата.

radoslava
04-25-2008, 13:52
az se darja s tqh dobre no te ne go pravqt!!!i az ne gi tap4a a za6titavam sebe si kogato nqkoi me OBARVA!no moje bi te ne sa sviknali 4e edno momi4e moje da ne se primirqva i zatfa.........no az 6te go varna 100 pati!na men mi e mn po-lesno da pogovorq s nego i da se izqsnim,no toi....taka 4e 6tom ne po mir po dr na4in!!!

deville`f
04-25-2008, 13:54
чакай малко...май не разбрах
сама казваш че си луда,отворена,другите нормално да те мразят за това + че ги наричаш пиклъовци...
и като си толкова отворена що сама не се оправиш с момчето,а ше звъниш на майка ти???
може да не си го предизвикала сега(а то не е нужно да си казала нещо между другото...може неумишлено да си направила нещо...) и сега просто да се е нервирал..
не забравяй че има хора които таят нервите си и накрая ги изливат в подходящи или неподходящи моменти...
но е смешно че си звъннала на майка ти...смешно е...научи се да се оправяш сама..на 14 си...няма винаги да има кой да те защитава...

scorpion4ituo
04-25-2008, 14:00
brao 4e se za6titava6 i ne im se ostaq6 prosto 6om do sq toi ne go e prail ne zaslujava da vika6 maika si samo za 1 pat drugite kat go rpaqt redovno 6to ne vika6 maika si za tqh??? prosto ne e spravedlivo toi 6e se izvini i nqma da te obarva ve4e ae ok

s1NNer
04-25-2008, 14:44
Защо не се промениш малко и ти?Знам ли...не е особено приятно,когато те тъпчат,но когато го правиш,не ти прави впечатление,нали?

+1

6DBK
04-25-2008, 14:55
чакай малко...май не разбрах
сама казваш че си луда,отворена,другите нормално да те мразят за това + че ги наричаш пиклъовци...
и като си толкова отворена що сама не се оправиш с момчето,а ше звъниш на майка ти???
може да не си го предизвикала сега(а то не е нужно да си казала нещо между другото...може неумишлено да си направила нещо...) и сега просто да се е нервирал..
не забравяй че има хора които таят нервите си и накрая ги изливат в подходящи или неподходящи моменти...
но е смешно че си звъннала на майка ти...смешно е...научи се да се оправяш сама..на 14 си...няма винаги да има кой да те защитава...
+1

DisciplineAndOrder
04-25-2008, 14:57
викнала си майка ти? :lol:


един педал си позволи да ме удари,
и после 2 месеца го беше срам да излезе от вкъщи

~Munika
04-25-2008, 18:48
Децата понякога са жестоки,но ще им дойде акъла! :) :D

radoslava
04-26-2008, 09:53
ne sam q viknala be hora prosto tq razbra.......i az i kazah dA ne idva

radoslava
04-26-2008, 09:55
osven tfa az iskam da izvikam 6toto tq e mn sme6na i 6te go naprai ama vi kamm da nemoje imeto da si kaje daje v4era celiq mi klas po4ti i kazaha da doide sled vakanciqta za da gledat 6ou 6toto te q poznavat i znaqt 4e e dosta luda...hahah...ama nz moje bi nqma da q vikam!!!

SunSmile
04-26-2008, 10:34
s1glasna s1m s mneniqta, no ne mislish li 4e da vikne6 maika si e decko? T1po e .... po - dobre vikni fr i mu ebete maikata ;)
+111111 :o