PDA

View Full Version : Сега какво да правя??



sAd_boY
04-25-2008, 12:07
Доста време ходех с едно момиче което много обичам,но тя не ми вярва няма ми никакво доверие,защото доста лоши неща съм правил.По-точно,изневерявах и редовно,лъжех я винаги но това беше преди да я обикна толкова силно и да разбера,че това е момичето за мен.И тя ми даде последен шанс и аз и казах,че няма да прецакам нещата,че я обичам и пак се събрахме.Но след няколко седмици всичко беше перфектно,но тя беше заминала на мен ми липсваше и аз бях излизал някокло пъти с бившата си приятелка и се бяхме натискали в една дискотека.Аз като я видях и като бяхме заедно и неможех да я излъжа и й казах какво съм направил,тя ме заряза естествено и всичко свърши.Аз неможех да оставя нещата така,защото я обичам прекалено много и съжалявам за пътите в които съм я нараняал аз и го казах,но тя ми каза че аз винаги казвам само едно съжалявам но тфа не оправя нараненото и сърце.Аз не спрях да я търся,да и звъня,говорехме си по мн време на телефона и тя ми каза,че сме само приятели.Аз се съгласих но снощи се видяхме по-точно аз излизах а тя се прибираше и има едни пейки там и аз и викам ела да седнем и си говорихме и аз само я дърпах да я гушна хаха.. ии беше мн яко смеехме се там и отидох да я изпратя до входа и тя вика айде че трябва да се прибирам и аз само и викам кажи че ми даваш още един шанс и тя а бе незнам и аз аре де и тя каза ДА и аз само такъв я гушнах мн силно и я целунах и си тръгнах и мн се радвах.И преди малко аз не бях на училище а тя е 2ра смяна отивам до тях нали и тя само нали ме покани и аз сядам на леглото тя сяда срещу мен на стола и тя вика снощи ти казах нещо ама това беше защото пак ме омая с красиви думи това не трябва пак да става така,че просто приятели си оставаме и нищо повече .. и аз тогава откачих и почнах там да и говоря какво ли не и тя ами по добре даже никакви да не сме поне докато минат чувствата.Тогава почнах да и обяснявам колко много я обичам и тя вика не не стига.И после 20 минути и 2та седим и се гледаме и мълчим и тя вика кажи нещо и аз еми няма какво и очите ми бяха пълни .. и тя само вика по добре е да си ходиш и аз само станах и си тръгнах и накрая само я погледнах преди да изляза ии тя плачеше и мойте очи бяха пълни беше много гадно.. и сега незнам какво да правя чувствам се ужасно..

tedinci_
04-25-2008, 12:25
Това което си го направиш сам и Господ не може да ти го направи..тва ви е проблема на момчетата,че не мислите като правите глупости(специално за теб говоря сега де...) как може да си се натискал с бившата,изобшо осъзнаваш ли кво си направил,ако тва за теб е нищо,представи си кво е било за нея (за приятелката ти..),ми мн ясно че няма да те иска .... :x и все пак ако я обичаш както казваш,се бори за нея....обаче внимавай кво ще правиш с бившите..

VinDiesel
04-25-2008, 12:35
Прецакал си всичко тя вече неможе да ти има доверие.Ба как така неможе само с гаджето да си седите аз не съм изневерявал до сега на нито едно мое гадже дори и с целувка може би характера ми е такъв нз :)

tedinci_
04-25-2008, 12:42
Vin Diesel----->ти ми върна надеждата :grin: че все още има момчета дето не изневеряват,благодаря ти ...сериозно :)

а по темата,ако наистина искаш да си с нея не я оставяй и деиствай,докато още има чувства към теб,така ще ти е по лесно пак да я спечелиш :?

Crafter
04-25-2008, 12:58
Знаеш ли, че почти всяко твое второ изречение започва с "аз"? Интересно...
И ти не я обичаш. Просто си загорял пубер, който не може да даде дефиниция на нагона си. По-добре прасни няколко девойки, докато ти дойде акъла в главата пък после говори за любов.

MiMcHeToOo
04-25-2008, 13:04
Нищо не можеш да направиш освен да се промениш. То бива, бива ама твойто вече е било прекалено... Промени се най-добре за теб и за бъдещите ти половинки. А колкото до това момиче - може пък тя да забележи промяната в теб и да се върне...

fuck_me_pls
04-25-2008, 13:29
:) ми след като я обичаш независимо за колко време сте били разделени понеже нея я е нямало е нямало нужда да се натискаш с бившата.Не помисли ли че тя също може да го направи,и предполагам че е щяло да ти стане гадно.ММ нз какво да ти кажа.По-добре ще е наистина да си останете само приятели..но може първо малко да почакаш за да премине голямата ти лубов към нея..това няма да стане лесно но аз не виждам друг начин..А е случей 4е за пореден път тя ти даде шанс..не го пропилявай защото сигурно няма да ти даде следващт.!просто се промени..ако наистина я обичаш :)

sAd_boY
04-25-2008, 13:35
Аз просто незнаех какво да направя нея я нямаше беше на екскурзия с училището там беше и бившия й приятел и всички викаха а сега тя бог знае какво прави а ти тука я мислиш.Почнахме да пием ии така с бившата бях.Наистина обичам Викито и искам да съм с нея и аз съм си променен просто мислех ,че не ме обича достатъчно и имах нужда да вида,че друга ме желае в тоя момент.. и Викито непрекъснато ми натяква предишните ми грешки,това че преди съм бил женкар и т.н а тя не осъзнава,че аз се промених заради нея !!

fuck_me_pls
04-25-2008, 13:42
ми ти защо си слушал какво ти казват другите за нея,,че може тя да направи нещо..явно просто си и нямал доверие....оф нз дано се оправите въпреки че доколкото виждам по тва дет пишеш няма да сте за нещо повече от фр :)

Obsession
04-25-2008, 13:59
Знаеш ли, че почти всяко твое второ изречение започва с "аз"? Интересно...
И ти не я обичаш. Просто си загорял пубер, който не може да даде дефиниция на нагона си. По-добре прасни няколко девойки, докато ти дойде акъла в главата пък после говори за любов.
+1 Да не очакваш, че можеш да нараняваш така хората и те да ти отвръщат с усмивка и всичко да забравят все едно не е било? Welcome to the real life dude, изобщо не е така! Тя не е заслужавала това, което си рпавил, но пък ти напълно си си заслужил сегашното положение!